سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
شخصیت های رزیدنت اویل 7

#1
Information 
معرفی شخصیت های بازی رزیدنت اویل 7


ایتن وینترز (به انگلیسی: Ethan Winters)

[تصویر: 1671782493.png]

شخصیت اساسی بازی یک شهروند معمولی آمریکایی که به‌دنبال همسر گم‌گردیده خویش میشود، البته درپی با ماجراهای وحشتناکی روبرو میشود و پرده از رازی برمی‌داراست که سه سال حیطه را مشغول کرده‌میباشد.


میا وینترز (به انگلیسی: Mia Winters)

[تصویر: 1671753617.png]

همسر ایتن وینترز میباشد و در ماجراهای ایفای نقش عمده‌ای را بازی می‌نماید. وی یکی اعضای سازمانی بی‌نام‌و‌نشان، احتمالاً یکی رقبای کهن کمپانی آمبرلا میباشد. وی وظیفهٔ اسکورت یک سلاح زیستی به اسم اِوِلین را به راس دیگری بر عهده داشت. با این هم اکنون تانکر حفظ اِولین گزینه حمله قرار گرفت و در مرداب لوئیزیانا سقوط کرد. نقش میا هر یکسری که حضوری کمرنگ در صحنه‌های بازی دارااست، ولی بسیار کلیدی و اساسی میباشد. در قسمتی از بازی می‌قدرت در دست گرفتن میا را بر عهده گرفت. میا همینطور برای زمان کوتاهی با اعتنا به اینکه بوسیله اِولین کثیف شده است، نقش یک هماورد را نیز اجرا می‌نماید.جک بیکر (به انگلیسی: Jack Baker)

[تصویر: 1671722896.jpg]

وی یکی‌از شخصیت‌های اساسی در‌این ورژن به حساب میآید. جک بیکر مردی میانسال و بابا خانواده‌ای میباشد که قربانی اِوِلین گردیده‌اند. وی در حین بازی سه درجه تحت عنوان باس وارد میدان میگردد. وی همینطور در دی‌ال‌سی (Doughters) و (Nightmare) نیز تحت عنوان یک باس حضور داراست.مارگارت بیکر (به انگلیسی: Marguerite Baker)

[تصویر: 1671802938.png]

مامان خانواده بیکر میباشد. وی هم دو توشه تحت عنوان باس وارد شغل میگردد در دی‌ال‌سی Doughters و Bedroom و Ethan must die تحت عنوان باس حضور داراست.لوکاس بیکر (به انگلیسی: Lucas Baker)

[تصویر: 1671807846.png]

پسر خانواده میباشد و سه توشه به طور بدون واسطه چشم می‌گردد البته در اکثر وقت ها یا این که صدایش شنیده یا این که تصاویر ضبط گردیده‌اش چشم میگردد. شایعاتی میباشند که می گویند او بوسیله اِوِلین کثیف نشده بود. با اعتنا به اینکه لوکاس در کودکی یکی‌از قلدرهای مکتب را کشته بود این دهانزد به واقعیت مجاورت میگردد. هر تعدادی که لوکاس باس محسوب نمیشود، البته با کارهایی که جاری ساختن میدهد ایتن را به معضل میکشد. لوکاس در دی ال سی{Not A Hero} نقش باس مهم میباشد.زویی بیکر (به انگلیسی: Zoe Baker)

[تصویر: 1671762641.jpg]

کوچکترین عضو خانواده بیکر میباشد؛ و با وجود اینکه وی نیز همچون دیگر اعضای خانواده‌اش به وسیله اِوِلین کثیف شده است، ولی اکثر زمان ها طبیعی به حیث می رسد و نقش یک شخصیت پشتوانه را اعمال می‌نماید. وی راهنمای ایتن در حین بازی میباشد و توسط تلفن با ایتن رابطه دارااست. وی که زامبی شدن خانواده‌اش را به دیده چشم‌میباشد با جستن طومار‌ای از میا چشم به راه ورود ایتن و برقراری رابطه با او میگردد. وی صرفا کسی میباشد که سرم اختصاصی را در پیش خویش نگاه داشته‌میباشد. در دی‌ال‌سی {Doughters} زویی نقش اساسی را برعهده دارااست.کلنسی جارویس (به انگلیسی: Clancy Jarvis)

[تصویر: 1671743238.jpg]

یک شخصیت محوری درین بازی به‌شمار می‌رود. مداقه حضور وی ویدئوهای او میباشد و ارتباطی با خط اساسی قصه ندارد. وی یک ماه پیش از رویدادها اساسی و ورود ایتن با دو همکار خود به منزلٔ بیکرها می آید ولی گم شدن و کشته شدن دو همکار او و بازداشت شدن وی بوسیله بیکرها عملکرد می‌نماید تا از آن منزل فرارو گریز نماید ولی در غایت لوکاس او‌را گیر انداخته و او‌را می‌سوزاند. وی در دی‌ال‌سی Bedroom شخصیت اساسی میباشد.
اِوِلین (به انگلیسی: Eveline)

[تصویر: 1671730284.jpg]

شخصیت منفی یا این که هماورد این موسسه به‌شمار می‌رود. «او‌لین» دختری ده ساله میباشد که کمپانی آمبرلا ویروسی تازه را بر روی وی تست می‌نماید. این دختر می‌تواند به وسیلهٔ این ویروس اشخاص متفاوت را ذیل در دست گرفتن خویش درآورد، ولی اولی در تاثیر عکس العمل با ویروس مبتلا پیری زود رس می شود.

اولی بدنبال خانواده میگردد، چون خانواده‌اش، او‌را رخنه‌ می‌نمایند. به‌این باعث اِوِلین تلاش می‌نماید تا از اقتدار خویش برای زیر اختیار به دست آوردن بقیه افراد و تبدیل کردن آنها به زامبی به کار گیری نماید تا برای خویش خانواده‌ای تشکیل دهد. اورا در کابینی در کشتی زندانی می‌نمایند تا اورا به جای دیگری منتقل نمایند. ولی بخاطر بی دقتی یکی اعضای مجموعه، «او‌لین» آزاد میشود و تمامی را ذیل اختیار خویش میگیرد.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان