سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نامانجمن تخصصی رزیدنت اویل - به انجمن طرفداران رزیدنت اویل خوش آمديد!

با تشكر براي عضويت در انجمن تخصصی شيطان مقيم، به لحاظ حفظ قانون سایت و مشخص كردن اهداف و همچنين راحتی کاربران اين قوانين را وضع كرده ايم ، که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند . در غیر این صورت مسئولین سایت این حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامی توضیحات و در برخی مواقع اكانت آن کاربر را از سایت حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند:

1. تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب و استفاده از نام گروه، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد . 2. تمامي كاربران مي بايست از تصاوير مناسب براي آواتار خود استفاده كنند. همچنين در هنگام ارسال نبايد از تصاوير نامربوط استفاده كنند. 3. کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد. 4. کاربران می بایست در هنگام ارسال مطلب از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با Resident Evil و موضوعات مرتبط با آن باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد. 5. گذاشتن مطلب کلی از سایت های فارسی دیگر ممنوع میباشد و در صورتی که نیاز به ذکر مطلبی از سایت فارسی دیگر می باشید، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود، حتماً نام وی را ذکر نمایید. بطور ساده تر Copy مطلب فقط بصورت اشاره به مطلب در حین یک پست تخصصی و در صورت نیاز مجاز بوده و در غیر اینصورت پست حاوی مطلب Copy شده سریعا حذف خواهد شد . 6. لطفاً در هنگام ارسال مطلب، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از ارسال مطلب خود در انجمنهای نامتناسب با موضوع خودداری نمایید.

7. در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت. 8. در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت و گروه با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد. 9. در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از یک کاربر در صورت تمایل آدرس تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا سریعا به موضوع رسیدگی‌ شود. 10. در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی‌ در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد. 11. هرگونه بحثی‌ که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی‌ خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی‌ که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی‌ شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود. 12. زبان اين انجمن فارسي هست پس از تایپ به هر صورت غیر از فارسی یعنی فینگلیش و غیره پرهیز نمایید . در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی تاپیک حذف خواهد شد .

13. سعی کنید پیش از ارسال موضوعي، مقداری در انجمن جستجو کنید. ممکن است موضوع شما قبلاً در انجمن موجود باشد. 14. كاربران مي بايست تا حد ممكن از ارسال پست هاي تكراري و پشت سرهم خود داري كنند؛ اگر بعد از ارسال مطلب، مايل به ارسال ادامه مطلب مرتبط بوديد در صورت امکان مي توانيد پست خود را ويرايش كنيد و یا مراتب را به یک از مسئولین اطلاع دهید. حداقل زمان بین دو پست متوالی 30 دقیقه می باشد. 15. در صورتی که جواب سؤالی را نمی ‌دانید از ارسال مطالب بي ربط جداً خود داري كنيد. 16. از قرار دادن لينك وب سايت، وبلاگ، تبليغات، خريد و فروش در انجمن و اللخصوص امضاء خود داري كنيد. 17. از ارسال مباحث غير مرتبط و بحث هاي سياسي و ... جداً خود داري كنيد، زير در صورت مشاهده اين دست ارسال ها با كاربر خاطي برخورد خواهد شد و دسترسي وي به انجمن ها قطع خواهد شد. 18. لطفاً از ساخت بيش از يك اكانت كاربري جداً خودداري كنيد. 19. از ارسال خبر هاي ناموثق و شايعات بی اساس از سایت هایی که رسمیت و اعتباری ندارن خودداري كنيد، زير در صورت مشاهده بدون اطلاع و اخطار حذف خواهد شد. 20. تمامی تصاویر ارسال شده در انجمن می بایستی به صورت thumbnail یا لینک مستقیم باشد. پست‌های حاوی تصاویر بزرگ با حجم زیاد که موجب به هم ریختگی صفحه شوند در اولين فرصت حذف خواهند شد.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که به قوانین ذکر شده عمل نکنید به صلاح دید مدیران انجمن عضویت شما در سایت لغو خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد. امیدواریم در هنگام استفاده از این انجمن ساعات خوشی داشته باشید.