سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی کمیک ( کتاب مصور ) Resident Evil: Fire and Ice

#1
معرفی کمیک ( کتاب مصور ) Resident Evil: Fire and Ice


[تصویر: Sweet.jpg]Resident Evil: Fire and Ice یک کمیک چها ر شماره ای میباشد که توسط Wildstorm ( کسی که  Resident Evil: The Official Comic Magazine را طراحی کرده است) ساخته شده است که از دسامبر 2000 تا می 2001، هر دو ماه یک بار منتشر میشد. داستان آن توسط Kris Oprisko و Ted Adams نوشته شده است و Lee Bermejo و Mark Irwin طراحی آن را انجام داده اند. داستان آن در مورد تیم چارلی در S.T.A.R.S میباشد که برای بررسی به یک سیرک آلوده شده به ویروس G فرستاده میشوند. این کمیک در سال 2009 و همزمان با انتشار Resident Evil 5 بصورت یک رمان گرافیکی در 256 صفحه توسط DC Comics بصورت یک جا (هر شماره از داستان با یک عنوان جدا شده) تجدید چاپ شد.

میتوانید در ادامه مطلب توضیحی در مورد هر شماره از این کمیک را بخوانید :


[تصویر: Fire-and-Ice-issue-1.jpg]Resident Evil: Fire and Ice Issue #1 - December 2000

معرفی تیم چارلی، یک واحد جدید در S.T.A.R.S. که برای شکار و نابودی Umbrella و تمامی آزمایش های شیطانی آن تشکیل شده است. داستان در یک سیرک آغاز میشود، و قهرمانان ما باید متوجه میشوند که نمایش بزرگ سیرک فقط پشمک های شیرین و بازی دلقک ها نیست. سیرک به ویروس G آلوده شده است!


[تصویر: Fire-and-Ice-issue-2.jpg]Resident Evil: Fire and Ice Issue #2 - February 2001

S.T.A.R.S. تیم چارلی به دو بخش تقسیم میشود تا به بررسی دو محل مشکوک به آزمایشگاه Umbrella بپردازند. یک تیم به بخش زباله های یخ زده ی آلاسکا میروند، که با جانوران جهش یافته قطبی رو به رو میشوند، و گروه دیگر در جشن روز مرده به مکزیک میروند، که در آن تشخیص مرز بین زنده و مرده تا به حال به این سختی نبوده است.


[تصویر: Fire-and-Ice-issue-3-jpg.webp]Resident Evil: Fire and Ice Issue #3 - April 2001

در این شماره، نقشه های سازمان مخفی Umbrella برای X-virus و چگونگی ارتباط اعضای دستگیر شده تیم چارلی با این قضایا فاش میشود. قهرمانان ما خوشحال نخواهند شد زیرا اعمالی که بی وقفه در پشت پرده در جریان است، در درگیری های تیم چارلی با زامبی ها در مکزیک و آلاسکا فاش خواهد شد.


[تصویر: Fire-and-Ice-issue-4-jpg.webp]Resident Evil: Fire and Ice Issue #4 - May 2001

Quan Wiliamson قصد دارد تا به آلاسکا رفته و هم تیمی های خود را پیدا کند. او در مواجهه با متجمع نظامی Umbrella به وسیله ای دست میابد که امیدوار است بتواند با آن دوستان خود را نجات دهد.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان