سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی کتاب شیطان مقیم : لحظه بحرانی

#1
معرفی کتاب رزیدنت اویل Zero Hour


این کتاب رمان بازی RE Zero می باشد که در سال 2004 توسط Stephani Danelle Perry منتشر شد. این هفتمین رمانی است که توسط Perry نوشته شده اما به لحاظ ترتیب زمانی بر دیگر داستان مقدم و قدیمی تر محسوب میشود. این کتاب در سال 2013 دوباره انتشار یافت.


[تصویر:  Zero-Hour.jpg]داستان

داستان از آنجایی شروع میشود یکی از کارمندان شرکت آمبرلا به نام Bill Nyberg نشسته و درحال خواندن اسناد حقوقی خود است و به یکی از نمونه های اخیر که دختر بچه ای توسط یکی از داروهای جدید شرکت آمبرلا مورد درمان قرار گرفته است و هم چنین Valifin که از ناتوانی کلیوی رنج می برد و هنوز در مرحله آزمایش به سر میبرد فکر میکرد و از فایل های خودش آشفته میشود. او نسبت به خطراتی که در جنگل شهر راکون در کمیش بود بی خبر است. همگی قطار های  Ecliptic Express شرکت آمبرلا با مورد حمله Leech‌ (نوعی زالو که به ویروس پیشرو آلوده شده بودند.) که این حادثه منجر به مرگ تمامی سرنشینان قطار از جمله Nyberg شده بود.


چند ساعت بعد تیم استارز شهر راکون تحقیقاتشان را برای شناسایی افرادی که عامل این جنایت و شیوع ویروس در سطح شهر شده بودند شروع کردند. چند هفته قبل در شهر راکون حوادث وحشتناکی همانند خوردن انسان و جنایت صورت گرفته بود. استارز اولین تیمی بود که جهت رسیدگی به این جنایات به آنجا فرستاده شد.
این فصل توسط ربکا چمبرز که یک کارمند جدید است شروع میشود.


هلیکوپتر آنها به دلیل نامشخص مجبور به فرود اجباری شده است تیم استارز در کوه های ارکلی گیر افتاده اند. تیم استارز در منطقه پخش شدند و شروع به تحقیقات اولیه کردند. در حین جستجوشان آنها به یک وسیله نقلیه زرهی مخرب می رسند. در میان لاشه ها آنها دست نوشته های یک زندانی فراری به نام بیلی کوئین را می یابند.

تفاوت ها

با انتشار این رمان بعد از شش رمان قدیمی تر داستان سری رزیدنت اویل از اولین رمان تغییر زیادی کرد. نویسنده در شروع داستان به دلیل این تناقضات در داستان عذر خواهی میکند.

نکات بیشتر

یکی از اشتباهات صورت گرفته در این رمان این است که نویسنده از سلاح شکاری به عنوان Rifle یاد میکند.
هم چنین از کار پمپ شاتگان گهگاه به عنوان لوله تنفگ جفت یاد شده است. در حالی که هیچ اسلحه ای به این شکل وجود ندارد.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان