سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی کتاب Underworld

#1
شیطان مقیم: جهان پس از مرگ


[تصویر:  200px-Novel4-lg.jpg]رمانی که توسط S. D. Perry که در سال 1999 نوشته شد. این چهارمین رمان از سری رمان های رزیدنت اویل است که به لحاظ ترتیب زمانی وقوع حوادث پنجمین محسوب می شود و دومین اثر است که اساسا ارتباطی با بازی ندارد.

خلاصه داستان

لیان اسکات کندی کلر ردفیلد و ربکا چمبرز و هم چنین بازماندگان حادثه خلیج Caliban همانند جان اندروز و دیوید ترپ به اروپا می روند تا با بقیه اعضای باقیمانده گروه استارز ملاقات کنند و به کمک آنها برای نابودی شرکت آمبرلا برنامه ریزی کنند.


هواپیمای آنها را Trent که شخصی مرموز است کنترل میشود. Trent در کل مجموعه رمان های شیطان مقیم نقش اساسی را ایفا میکند. او گفت که گروهی از اعضای ساختمان شرکت آمبرلا واقع در Utah اسلحه های زیستی آزمایشی تست و کامل کرده اند. ناظر این ساختمان Reston است. Reston یکی از سه مردی است که کتاب کدهایی که اجازه دسترسی به تمامی رازهای بزرگ شرکت آمبرلا را می دهد را در اختیار دارد. Trent از اعضای گروه میخواهد تا به ساختمان نفوذ کنند کتاب کد ها بدزدند و بدین ترتیب شرکت آمبرلا را برای همیشه نابود کنند.


گروه با نظر Trent موافقت کردند و به ساختمان وارد شدند اما هنوز مدتی زیادی نگذشته بود که لیان و جان از گروه جدا شدند و در داخل منطقه آزمایشی ساختمان شدند. دو تا از آنها، مجبور شدند تا از محیط های مصنوعی و بزرگ به سختی عبور کنند و از هیولاهای جدید و مرگبار شرکت فرار میکردند. در همین زمان کلر دیوید و ربکا سعی می کردند تا از چنگ گارد مسلح شرکت فرار کنند تا اسیر نشوند.
شخصی به نام Henry Cole که مکانیک بود به لیان و جان کمک کرد.


قهرمانان باید به jay Reston که رئیس شرکت بود و Planet نامیده می شد برخورد میکردند. در انتها بیشتر B.O.W ها نابود میشوند و Reston توسط B.O.W وحشتناکی به نام Fossil کشته میشود. کمی بعد کل ساختمان تخریب میشود. ربکا موفق شد که کتاب کدها را بدزد. در آخر این قضیه مشخص میشود که انگیزه trent برای نابودی شرکت آمبرلا انتقام گرفتن از این شرکت به دلیل کشتن پدر و مادرش بوده است که به ویروس تی آلوده شده بودند.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان