سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی کتاب The Umbrella Conspiracy

#1
The Umbrella Conspiracy
شیطان مقیم : توطئه شرکت آمبرلا

اولین رمان مربوط به سری بازی های رزیدنت اویل است که توسط خانم S.D. Perry نوشته شد. در این داستان سناریوهای جیل و کریس و همه 4 شخصیت اصلی داستان (بری، ربکا، ژوزف و بِرَد) با هم همکار می شوند و نهایتا یک داستان کلی شکل می گیرد.


[تصویر:  RE-TUC.jpg]داستان

داستان از آنجایی شروع می شود که جیل ولنتاین میخواهد خود را به جلسه اظطراری تیم استارز در شهر راکون، از حوالی ایالت پنسیلوانیا بود برساند. آدم خواری هایی که اخیرا در اطراف شهر راکون اتفاق افتاده بود سبب شده بود تا تیم ویژه استارز مأمور رفتن به کوه ها شوند. اداره پلیس ارتباط خود را با آن گروه از دست داده بود. جیل می خواست نمونه ای که موجود بود را سریعا مشاهده کند، بعد از کشتار کودکان محلی از جمله Becky و Priscilla McGee جیل با آنها رفتار دوستانه پیدا کرده بود. زمانی که او آماده میشد تا وارد هواپیمای تیم آلفا که مأمور جستجوی تیم ویژه شده بود، بشود مرد مرموزی به نام Trent به رختکن وارد شد. مرد اطلاعاتی راجع به عمارتی که در کوه ها بود " خانه اسپنسر پیر" و هم چنین لیستی از نام افرادی که با عمارت در ارتباط بودند را در اختیار او گذاشت.


به محض ورود به محیط بیرون عمارت، تیم آلفا بقایای هلیکوپتر تیم ویژه استارز را پیدا میکند. اونا با سگای وحشی مبارزه کرده بودند و به کمک Joseph Frost سگ ها را کشته بودند. رهبر تیم، یعنی Brad Vickers تیم را رها کرد. جیل، بری، کریس و آلبرت وارد عمارت شدند و شروع به وارسی محل کردند. کریس، ربکا چمبرز را که در حقیقت پزشک تیم ویژه بود به همراه همکارانش که رهبرشان Frost Speyer بود را پیدا کرد و به دوست خودش هندگان داد و ربکا را مجهز کرد. در همین حین جیل متوجه شد که بری پیاپی غیبش میزند و به او مشکوک شد. جیل نمی دانست که وسکر قصد دارد تیم آلفا را نابود کند و به همین سبب Barry را مجبور میکرد تا کمکش کند.


همانطور که هرکس راه خودش را به زیر زمین آزمایشگاه پیدا می کرد. Barry جیل را به آزمایشگاه تایرانت و پیش وسکر برد " این موضوع که وسکر خانواده بری را گروگان گرفته بود فاش شده بود" و گروگان گیران آموزشهایی را دیده بودند تا خانواده را درصورتی که ارتباطشان را با کاپیتان تیم استارز از دست بدهند بکشند" وسکر نهایتا تصمیم گرفت تا به رئیس خود خیانت کند، او را بیهوش کند تا بدین ترتیب تیم آلفا قادر به فرار باشد. آنها از آزمایشگاه تایرانت فرار کردند و از عمارت بیرون آمده و با برد که منتظرشان بود که برگردند ارتباط برقرار کردند. اما تایرانت متوجه شد و با آنها مبارزه را شروع کرد. کریس تایرانت را با یک راکت لانچر از پا در آورد.  در زیرزمین پشتی وسکر به هوش آمده بود و سعی میکرد تا رشته خود تخریبی ساختمان را فعال کند. B.O.W به نام Chimera (م. در افسانه ها موجودی که سر شیر بدن ببر و بدن ببر را داشته است.) به وجود آمد و به ظاهر وسکر را کشت.

شخصیت ها

کریس ردفیلد
جیل ولنتاین
ربکا چمبرز
بری برتون
آلبرت وسکر
Becky McGee
Priscilla McGee
Trent

چاپ و نشر کتاب

برطبق قوانین کپی رایت اولین نسخه از توطئه آمبرلا در 23 سپتامبر سال 1998 منتشر شد. نسخه ای دیگر که توسط Kazama Kenji به ژاپنی ترجمه شده بود در جولای سال 2004 توسط Chūōkōron منتشر شد.
نسخه انگلیسی به روز شده این کتاب که جلد روی آن جدید بود توسط Titan Books در سپتامبر سال 2012 منتشر شد.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان