سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی اسلحه های بازی Resident Evil: Operation Raccoon City

#1
اسلحه های اصلی

1-Assault Rifle
یک سلاح چندمنظوره است که برای مبارزات میان برد و دوربرد کارایی دارد که قدرت و سرعت شلیک خوبی دارد.


2-SMG


این اسلحه بیشترین سرعت شلیک را در بین مهمات جنگی شما دارد.به علت سرعت بالای این اسلحه در شلیک در مبارزات نزدیک بیشترین کارایی را دارد.


3-Shotgun


قدرتمندترین سلاح در مسافت های نزدیک , با یک شلیک ساده ی این اسلحه می توانید به راحتی یک زامبی را از بین ببرید.شلیک از راه دور با این اسلحه به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود.4-Machine Gun


اساسا یک توپ جنگی قابل حمل است.دارای تعداد بسیار زیادی مهمات است که به شما اجازه می دهد برای مدت طولانی تیراندازی کنید.این اسلحه گلوله های قدرتمندی دارد که در مسافت های دور نیز این قدرت خود را حفظ می کند.اگرچه این اسلحه دقت تیراندازی کم و مدت بارگذاری نسبتا طولانی دارد.5-Sniper Rifle


قدرتمندترین سلاح در مسافت های دور است.با فشردن L1 در PS3 و LT در XBOX360 , دوربین این سلاح فعال می شود و تیراندازی از راه دور را آسان می کند.گلوله های این اسلحه به شدت قدرتمند هستند و در صورت هدشات کردن می توانید یک دشمن را با یک گلوله از بین ببرید.6-Special Weapon


گاهی اوقات شما می توانید سلاح بسیار قدرتمندی مانند flamethrower (شعله افکن) یا grenade launcher به دست آورید.به علت محدود بودن مهمات این سلاح ها شما باید عاقلانه از آن ها استفاده کنید.
شما می توانید این سلاح را از دشمنان مرده بردارید و یا با تخریب قفل صندوق اسلحه که روی نقشه مشخصند به دست آورید.
اسلحه های ثانویه(کمکی)Sidearm


اسلحه ی کمری نقطه ی اتکای شما به عنوان اسلحه ی کمکی است.گونه های مختلفی از اسلحه های کمری وجود دارد و اگر به درستی استفاده شوند , میتوانند مانند اسلحه های اصلی مرگبار باشند.
نارنجک ها

Frag Grenade


این نارنجک ها باعث انفجار کوچکی می شوند و ترکش هایی را به اطراف شعاع انفجار می فرستند.این نارنجک ها برای حمله به گروهی از دشمن بسیار عالی می باشد.


Incendiary Grenade


نارنجک های آتش زا منطقه ی وسیعی را با آتش فرا می گیرد.حتی اگر دشمنی سنگر گرفته باشد با این نارنجک ها می توانید به او صدمه بزنید.


Stun Grenadeدشمنانتان را با نور روشن و صدای بلند به طور موقت گیج می کند.این نارنجک ها در مقابل زامبی ها و دیگر موجودات نیز کارایی دارد و آن ها را سر جایشان نگه می دارد.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان