سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی کامل دشمنان بازی رزیدنت اویل Survivor

#1
معرفی کامل دشمنان بازی

Zombie

زامبی ها هم در این بازی وجود دارند وطبق معمول همان انسانهای آلوده به ویروس تی در شهر راکون را مشاهده می کنید که همیشه برای خوردن گوشت تازه انسان حریص هستندو به وسیله اسلحه دستی خود می توانید آنها را نابود کنید همیشه حواستان به زامبی های روی زمین باشد آنها از خود را به مردن می زنند همیشه باهوش باشید و قبل از آنکه شما را بگیرند به آنها شلیک کنید.
Crow

کلاغها هم مثل سری های قبل پرندگانی هستند که در شهر راکون به ویروس تی آلوده شدند و گوشتخوار شده اند همیشه از دست آنها فرار کنید .Cerberus

سگها هم مانند سری های قبلی رزیدنت اویل دشمنان سریعی هستند که توانایی پرش دارند و شاتگان گزینه مناسبی برای آن ها است.
Moth

آنها پروانه های غول پیکری بودند کهبه ویروس تی مبتلا شده بودند و در آزمایشگاههای آمبرلا زندگی می کردند آنها خیلی آهسته تکان می خورند و حمله می کردند و هنگام پرواز کردنشان شلیک کردن به آنها مشکل می شود.
Spider

عنکبوتهای معروف سری بازی های رزیدنت اویل که در این نسخه بازی بسیاز زیاد دیده می شوند از آنها دوری کنید قبل از آنکه به شما آسیبی وارد کنند و اگر بخواهید با آنها مقابله کنید شاتگان گزینه مناسبی است همچنین آنها سمی هستند و اگر مسموم شدید باید از گیاه آبی استفاده کنید در بازی شما با دو گونه از آنها روبرو می شوید Giant Spider ,Black Tiger

Giant Spider


Black Tiger


Ivy

آنها گیاهانی سمی هشتند که مبتلا به ویروس تی می باشند و اگر نزدیک آنها باشید روی شما سم پرتاب می کنند یا با شاخک های خود به شما ضربه وارد می کنند نارنجک انداز و شاتگان مناسبترین اسلحه برای مقابله با آنهاست.Roach

سوسک ها که حشراتی می باشند که چندان خطرناک نیستند اما اگر زیاد بشوند برای شما دردسر ایجاد می کنند.
MA-121 Hunter Alpha

یکی از مدل های دیگر هانترها می باشد آنها بسیار سریع ساخته شده اند و اگر مراقب نباشید میتوانند به وسیله پنجه های تیز خود به شما آسیب وارد کنند برای نابودی آنها شاتگان و اسلحه های قویتر مورد نیاز است.
Licker

لیکر های معروف که در راکون سیتی وجود داشتند در این شماره نیز تشریف دارند عضله ها و بافت مغز آنها از مشخصات قابل مشاهده آنهاست آنها چشم ندارند و زنگ خطری برای شما محسوب می شوند و بسیار پر سرعت اند و می توانند از دیوارها بالا بروند و برای مقابله باآن ها نیاز به اسلحه های پر قدرت دارید و پیشنهاد می کنم اگر این اسلحه ها را در اختیار ندارید هر جه سریعتر آز دستشان فرار کنید.
Cleaner

آنها به اصلاح پاک کننده نام داشتند و از طرف آمبرلا برای پاک کردن هر گونه اثر از کمپانی فرستاده شده بودند.
Mr. X

همان تایرنت معروف که از رزیدنت اویل 2 بازگشته است و جرء هیولاهای باهوش ساخته دست آمبرلا محسوب می شود اون میتواند زندگی شما را جهنم کند و در اواخر بازی در هر جایی پیدایش می شود با شلیک به سر او می توانید او را برای مدتی بیهوش کنید.
Gator

همان تمساح معروف رزیدنت اویل 2 می باشد که می توانید به وسیله شلیک به کپسول گاز آن را نابود سازید.Tyrant

تایرانت هیپنوس که رئیس آخر بازی نیز محسوب می شود شما در بازی با 3 نوع مرحله تبدیل این موجود به شکل های دیگر مواجه خواهید شد برای نابود ی آن باید از اسلحه نارنجک انداز و شاتگان استفاده کنید با این روش که چند گلوله شلیک کنید و سپس دور محیط بپرخید و همینکار را تا نابودی کامل آن انجام دهید.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان