سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی شخصیت های رزیدنت اویل سروایور

#1
Ark Thompson - دوست و آشناي Leon S. Kennedy


[تصویر: ark.jpg]Vincent Goldman - فرمانده شعبه Sheena كمپاني Umbrella


[تصویر: vincent.jpg]Lott Klein - پسر يكي از محققان Umbrella


[تصویر: lott.jpg]Lily Klein - دختر يكي از محققان Umbrella


[تصویر: lily.jpg]Andy Holland - مدير فاضلاب


[تصویر: andy.jpg]U.T. Commander


[تصویر: ut.jpg]
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#2
آرک تامپسون کیست؟!

نام :آرک تامپسون
سن: 33
وضعیت: زنده
در بازی: Resident Evil Survivor


قهرمان بازی Resident Evil Survivor یعنی آرک تامپسون یک کارگاه خصوصی است. او توسط دوستش ليان كندى به جزيره ى شنا فرستاده شد تا درباره ى ازمايش هايى كه در ازمايشگاه امبرلاى آن جزيره انجام مى شد تحقيق كند. براي اين كه وارد آزمايشگاه شود خود را جاى وينسنت گلدمن، رييس آنجا جا زد ولى يک دختر به نام لات كلين فهميد كه او در اصل كى است و به گلدمن اصلى گفت او هم رفت تا آرک را بگيرد. آرک تصميم گرفت با هليكوپتر فرار كند ولى تا سوار شد و داشت راه مى افتاد، گلدمن هليكوپتر را زد تا قلاده ى او را بگيرد و باعث شود كه هليكوپتر سقوط كند.


آرک در اثر سقوط نمرد ولى هويت خود را فراموش كرد. او به سوى شهرى كه در جزيره بود رفت. در خيابان گلدمن را بيهوش به همراه قلاده اى كه در درگيرى از او گرفته بود ديد و فكر كرد كه او آرک تامپسون و خودش وينسنت گلدمن است.او در حال كشتن زامبي هايى كه در شهر بودند لات و ليلي كلين، فرزندان دوتا از محققان آمبرلا را ديد. لات مى دانست كه او در اصل كى است ولى به روى خودش نياورد.لات باور داشت كه امرلا شركت خوبى است و به دليل اين كه آرک بر امبرلا جاسوسى مى كند قابل اعتماد نيست ولى به دليل اين كه آرک انها را از دست هيولا هاى زيادى نجات داده بود به او اعتماد كردند. كمي بعد آرک هويت و ماموريت خود را به ياد اورد و برنامه ى خود نابود كننده جزيره را فعال كرد و با لات و ليلي از انجا فرار كردند.


او در بازي اويل ديگرى ظاهر نشد و تنها كار مهمى كه توسط وى انجام شد از بين بردن ازمايشهاى امبرلا بر روي T-103 Tyrantو نمونه ى Hypnosشد.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ
 سپاس شده توسط exgene

#3
وینست گلدمن کیست؟

مشخصات
تاریخ مرگ : نوامبر 1998
شرح فیزیکی
جنسیت : مذکر
سایر اطلاعات
شغل : مدیر شرکت امبرلا
وضعیت : مرده
حضور در : Resident Evil Survivor
صداپیشه : Michael Nishtut

"هیچکس نمیتواند با من مخالفت کند ..." ( -گلدمن )

Vincent Goldman یکی از فرماندهان شرکت امبرلا در جزیره ی شینا اروپا بود . او بسیار جوان و نسبت به شرکت امبرلا بسیار دل سرد بود . و هرکاری میکرد تا بر قدرت خود بیفزاید .


بیوگرافی
کار کردن با امبرلا ، موجب این شد که گلدمن برای ارتقاء خود همکاران خودش را از طریق مدیریت به قتل رساند . مادرش از اعمال تیره اش اگاه بود و او ناچار به ترک امبرلا و بازگشت به خانه شد .


جزیره Sheena
گلدمن به عنوان فرمانده در جزیره شینا مدت ها قبل از ماه اگوست سال 1998 فعالیت میکرد . مهمترین مسئولیت او ربودن تعداد زیادی نوجوان برای پروژه "تایرانت گیاه" بود . ربودن این نوجوانان به منظور گرفتن هورمون های مورد نیاز برای این تایرانت بود . شرکت امبرلا به خاطر این رفتار غیر بشیریت گلدمن نگران بود ، اما تحقیقات خود را با دقت بیشتری انجام میداد .

پس از مدتی او خود شخصا شروع به ازمایشات بر روی نوجوانان کرد . امبرلا با پیدا کردن شواهد و مدارکی او را متهم و مجبور به حذف او شد . انها میدانستند که ممکن است کارهای وحشیانه ی خود را بیشتر کند . در اواخر ماه نوامبر یک پسر به نام لات کلاین هویت واقعی وی را اشکار ساخت . او برای رهایی از این مشکلات ویروس را منتشر کرد همراه با تعدادی از شماره T-103s . نقشه ی این طور بود که وقتی واحدهای تحقیقات برای تحقیق امدند تمام مدارک و شواهد از شیوع بیماری را از بین ببرد و فرار کند .
او در نهایت توسط تایرانت نوع "Hypnos-T Type "کشته شد .
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ
 سپاس شده توسط exgene

#4
معرفی Lily Klein

مشخصات

شرح فیزیکی
جنسیت : مونث
سایر اطلاعات
وضعیت : زنده
حضور : Resident Evil Survivor
صداپیشه : Ruth Hollyman

لیلی کلاین دختر یکی از کارگران امبرلا در جزیره شینا بود .


بیوگرافی
در اواخر ماه نوامبر ، جزیره شینا احساس الودگی به ویروس T را مانند راکون تجربه کرده بود . لیلی و برادرش ، لات جز بازماندگان این الودگی بودند . لات باید از خواهرش لیلی به جای پدر و مادرش مراقبت میکرد . پدر و مادرش در امبرلا توسط تعداد زیادی از زامبی ها مورد حمله قرار گرفته بودند و لات نیز به دنبال وی امد و سعی در پیدا کردن او کرد . لیلی هم که از چیزی خبر نداشت مشغول بازی با کامپیوتر بود و اتفاقی توانست صدای ضبط شده ی مادر را پیدا کند .ارک تامپسون نیز به گلدمن اعتماد داشت ولی اشتباه میکرد . لیلی داشت پاسخ همه چیز را میافت که بسیار وحشت زده شد و همراه با لات فرار کرد . ان دو پس از فرار به خانه رفتند و لات لیلی را در داخل یک صندوقچه پنهان کرد . او نیز رفت تا راه فراری پیدا کند . ارک بالاخره لیلی را پیدا کرد و سعی کرد تا اعتماد وی را به دست اورد . لات نیز برای جستوجو رفته بود که با زامبی ها مواجه شد . لات خود را به لیلی رساند و سوار بر یک هلیکوپتر شد و ارک هم شروع به جنگ با تایرانت کرد تا انها فرار کنند .
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ
 سپاس شده توسط exgene

#5
معرفی Andy Hollandمشخصات

شرح فیزیکی
جنسیت : مذکر
سایر اطلاعات
شغل : کارگر فاضلاب
وضعیت : مرده
حضور در : Resident Evil Survivor


اندی هلند مدیر بخش فاضلاب جزیره ی شینا برای امبرلا بود .


بیوگرافی
اندی ارک تامپسون را در 9 نوامبر سال 1998 ملاقات کرد . ارک ، اندی را فریب داد و از او خواست تا هویت گلدمن را فاش کند . او با یک تلفن عمومی به عنوان وینسنت به ارک تماس گرفت و خبر یک قتل را به او داد . لیلی و لات فکر کردند که او واقعا گلدمن است و بسیار وحشت زده شدند و ارک هم متقاعد شد که او واقعا گلدمن است . معلوم نبود که اگر او از جزیره فرار کرد قبلش جزیره را منفجر کند یا نه .
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ
 سپاس شده توسط exgene

#6
معرفی UT Commanderمشخصات
جنسیت : مرد
سایر اطلاعات
شغل : فرمانده امبرلا
حضور : Resident Evil Survivor
صداپیشه : Brian Matt-Uhl

"ماموریتتان رو به یاد داشته باشید ! ما در حال پاکسازی این منطقه هستیم "
"UT Commander" رهبر واحد جمع اوری زباله شرکت امبرلا است . این گروه یک گروه تخصصی است که برای پاک کردن جنایات امبرلا B.O.W هایی را طراحی میکردند . ماموریت این گروه جنگ و کشتن یا کشته شدن بود .

فرمانده UT همراه با زیردستان خود به جزیره شینا میروند تا هرکس که شاهد شیوع بیماری بوده را از بین ببرند . او به محض رسیدن نیرو های خود را وارد عمل میکند .

بعد از ان حوادث جزیره ی شینا فرمانده سعی در فرار از جزیره داشت .معلوم نبود که ایا او موفق میشود یا نه . اما در نهایت توسط Hypnos-T Type کشته شد . اما هنوز هم پایان ان نا معلوم است .
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ
 سپاس شده توسط exgeneپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان