سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی دشمنان بازی Resident Evil 6

#1
CHRYSALIDChrysalid يكي از دشمنان Resident Evil 6 هست كه در اثر آلودگي بدن انسان با ويروس C بوجود آمده كه در اصل شكل پيشرفته J'avo ها هستن كه بعد از مرگ به شكل  يك مجسمه در حال عذاب تبديل ميشن. اين موجودها در سناريوي Chris و Jake و بازي Agent Hunt وجود دارن.

STRELATSStrelats ها گونه جهش يافته ي Chrysalid ها هستن كه سرعت عمل بالايي دارن و توانايي پرتاب رگباري سوزن رو از بدن خودشون دارن. Strelats در زبان اروپاي شرقي به معني "پرتاب كننده" يا "تيرانداز" هست.

NAPADNAPD يكي ديگر از گونه هاي Chrysalid هست كه داراي بدني سخت كه از پوست ضخيمي پوشيده شده هستن. NAPD در زبان اروپاي شرقي به معني "حمله" هست.لپوتیسا (Lepotitsa) یکی از B.O.W هایی است که طی فاجعه ی بایوتروریسمی در شهر Tall Oaks بوجود آمده.
مشاهده شده که او قادر است افراد دیگر را با C-Virus آلوده کند و یک مورد دیگر هم از این موجودات در هواپیمایی که در حال حرکت به سمت Lanshiang بود و لیان و هلنا در آن بودند مشاهده شده. نام این مخلوق از کلمه ی صربستانی Serbo-Croatian گرفته شده است "Lepotica" C به جای ts تلفظ میشود که این کلمه برای توصیف زنهای زیبا بکار میرود.
قد این موجود از قد یک انسان مرد معمولی بلند تر است . پوست زرد - سبز (زرد مایل به سبز) رنگ پریده ی دارد لب های بلند و انگشتانی که به چنگال های تیزی مجهز شده اند. فرم اولیه ی لپوتیسا فاقد سر میباشد بدن او از تومر هایی تشکیل شده است که سوراخ های ریز بدظاهر و ناخوشایندی دارد و به او این امکان رو میدهد که سمی به رنگ آبی روشن را از خودش ساطع کند به نظر می آید این سم باعث بروز عفونتی شبیه به موردی که توسط ویروس ناشناخته ای در Tall Oaks منتشر شد میشود. سمی که این موجود از خودش ساطع میکند میتواند بسیار سریع قربانی را آلوده کرده و آن را به یک زامبی تبدیل کند.Zombie Dog C

شناسنامه
ساخته شده از طریق: آلودگی ویروسی ویروس سی
پایه: سگ
هدف: نامعلوم

این موجود با نام سگ زامبی نیز شناخته می شود، که هلنا هارپر و لیان اسکات کندی در تال اوکس با این موجود روبرو می شوند.

بیولوژی
این موجود بسیار شبیه سربروس (سگ آلوده شده با ویروس تی) و یا سگ زامبی است. همچنین بسیار شبیه انواع مختلف زامبی می باشد. بدن موجود نشانه هایی از پوسیدگی دارد که باعث می شود بافت عضله ای ، رگ های پایینی ، خز خارجی و گوشت آن قابل دیدن باشد. در برخی موارد پوسیدگی حتی به استخوان هم می رسد مانند برخی که ستون فقرات آنها نیز کاملا نمایان است.
با توجه به قابلیت های ذاتی این موجود آنها بسیار سریعند و قابلیت جهش به فاصله های دور را نیز دارا هستند. همین باعث می شود که جهش بر روی دشمنان برای گاز گرفتن آنها بسیار برایشان راحت باشد. سرعت و تحرک آنها ،مانند توانایی پریدن آنها از پهلو، باعث می شود که آنها هداف کاملا سختی برای شلیک کردن و همچنین جاخالی دادن باشند.

رفتار
این موجودات بسیار از سرعتشان استفاده خواهند کرد، بوسیله دویدن دور هدف و پشت سر گذاشتن آن و منتظر ماندن برای فرصتی خوب برای حمله کردن. هنگامی که آن موقع فرا می رسد، آنها به خوبی بر روی شکارشان می پرند، از وزنشان برای نگه داشتن آنها روی زمین استفاده می کنند و اقدام به تلاش برای گاز گرفتن گلویشان می کنند.
گرچه آنها به طور واضح از سگ های اهلی ساخته شدند، به نظر می رسد که آنها بیشتر شبیه دسته ای از گزگ ها عمل می کنند همانگونه که مشاهده شده برخی از آنها برای جلب توجه سگ های آلوده نزدیکشان زوزه می کشند. این به آنها اجازه می دهد که همه گروه باهم از زوایای ختلف به یک هدف حمله کنند، که باعث می شود که جاخالی دادن از آنها واقعا بسیار سخت باشد.این موجود یک جاووی جهش یافته بوسیله ی ویروس سی است. Strelats کلمه ای صربی-کرواتی به معنی شلیک کننده می باشد.

بیولوژی
Strelat یکی از فرم های کامل جهش یافته است که جاوو به کسی که به اندازه کافی مجروح شده تبدیل می شود. هنگام یکه چندین شاخ بر روی سر و گردنش بوجود می آید، پوششی شبیه سپر سرش را می پوشاند. با وجود سر بزرگ این موجود یک Strelat یکی از سریع ترین جهش های Chrysalid در این بازیست. وقتی که این موجود به اندازه کافی از بازیکن دور است، او ماده ای را ز دهانش به بیرون پرتاب می کند. با این وجود این موجود خیلی قوی نیست و موقعی که به او ضربه یا مشت زده می شود، به خوبی قادر به دفاع از خودش نیست.شناسنامه
تاریخ ایجاد: 24 دسامبر 2012
ایجاد شده از طریق: ویروس سی
پایه: انسان (چندین انسان)
هدف: نامعلوم

Napad یک جاووی جهش یافته است که از ترکیب اجساد آلوده شده به ویروس سی بوجود می آید. Napad کلمه ای صربی-کرواتی به معنی حمله می باشد. کریس ردفیلد و پیرز نیوانس در سالن شهرداری ایدونا با این موجود مواجه شدند.

بیولوژی
بدن این موجود نشانگر دمای داخلی بالای آن است. به خاطر تبخیر بخش عمده آب موجود در بدنش، مزیتی برای او به شمار می آید که از بخار به عنوان سلاحی علیه دشمنان استفاده کند. همچنین بدن او به طور قابل توجهی سفت و بزرگ است. قسمت هایی از بدنش بوسیله پوشش هایی سفت پوشانده شده اند، مخصوصا برجستگی بالای کتف آن. در هر حال درست زیر این برجستگی ها بافت ماهیچه ای آسیب پذیری وجود دارد. زره پوشی این موجود این قابلیت را به او می دهد که در برابر برخی از سلاح های گرم در امان باشد ولی انفجارات قادر به از بین بردن آن هستند.

گیم پلی
ناپاد سعی خواهد کرد که از وزن بدنش و بخار داغ خودش برای حمله کردن به بازیکن استفاده کند. یکی از خطرناک ترین چیز هایی که بازیکن باید مواظب آن باشد توانایی ناپاد برای حمله به بازیکن به طور مستقیم و چرخاندن بازیکن با پنجه های بزرگش می باشد. بیشتر بدن ناپاد با پوش هایی پوشانده شده است که باعث می شود بسیاری از سلاح های گرم تا موقعی که پوشش نابود نشود بی اثر باشند. مگر این که به ناحیه پایینی کتف حمله شود. یک انفجار به موقع کافیست تا پوشش ناپاد را از بین ببرد و این موجود را در برابر تمامی حملات و سلاح های گرم آسیب پذیر کند.شناسنامه
ساخته شده از طریق: ویروس سی
پایه: انسان ، از طریق جهش کامل
ارتفاع: به قربانی بستگی دارد.

Gnezdo نوعی از جهش کامل است که از Chrysalid ها خارج می شود. آنها به شکل دسته بزرگی از حشرات که به ظاهر انسان در می آیند، پدیدار می شوند. حشره ای بزرگتر به عنوان ملکه ی دسته ایفای نقش می کند و دسته را هدایت می کند. ضمن این که حشرات کوچک به عنوان یک حصار دفاعی عمل می کنند. ملکه در دسته پنهان می شود و فقط وقتی ظاهر می شود که دسته بوسیله چندین ضربه فیزیکی از هم بپاشد. کشتن ملکه تنها راه برای از بین بردن موجود است.

استراتژی
این موجودات بسیار مرگ آفرینند و باید هر چه سریعتر و با دقت بیشتر نابود شوند. شاتگان و نارنجک بهترین اسلحه ها برای از بین بردن این موجود بدون صدمه دیدن می باشند. پیشنهاد می شود که از یک نارنجک برای پراکنده کردن دسته استفاده شود و ملکه هر چه سریعتر نابود شود. ملکه زیاد بیرون نمی ماند بنابراین شاتگان بهترن اسلحه برای شلیک به آن می باشد. اگر ملکه در عرض چند ثانیه نابود نشود، در دسته قرار می گیرد. در این صورت اطمینان حاصل کنید که توسط آنان دنبال نمی شوید. وگرنه اگر گرفتار آنان شوید، آسیب جدی می بینید. اگر موجود نابود نشد، فرایند را دوباره و دوباره تکرار کنید تا زمانی که موجود نابود شود. نابود کردن Gnezdo بسیار سخت است و پیشنهاد می شود که برای ذخیره مهمات از آنان فرار کنید.Whopper

ساخته شده از طریق:ویروس C (احتمالا با استنشاق گاز)پایه: انسانهدف: نامعلومWhopper شکل بزرگ شده و تغییر شکل یافته ی زامبی است که در سناریوی لیان و هلنا و همچنین ایدا وجود دارد.او در تال اوکز و ایستگاه تال اوکز و قبرستان تال اوکز وجود داشت.همچنین اید با دو تا از آنها در پشت بام برج Quad در لانشیانگ مواجه شد.همچنین یک نوع دیگر از آن به نام Whopper Supreme وجود دارد که قوی تر و بزرگتر از نوع معمولی آن است.
بیولوژی

همانطور که انتظار میرود این موجود شباهت زیادی به زامبی دارد تنها کمی بزرگتر و قوی تر است.بدیهی است که هنگام مرگ بدن و تمام ماهیچه ها و اندام هایش به رنگ خاکستری تغییر کرده و کبود میشوند.پس از مرگ بالافاصله تغییر شکل پیدا میکند و پیامی از مغزش مبنی بر بزرگ شدن اندازه به تمام نقاط بدنش فرستاده میشود.علاوه بر افزایش قد جرم و همچنین حجم بدنش به طور قابل توجهی بیش از اندازه بزرگتر میشود.این همه توده های بافتی او که افزایش یافته و متورم شده اند باعث میشود در مقابل گلوله بسیار مقاومتر از زامبی ها باشند اما با اثابت گلوله تکه هایی از بدنش کنده و می افتند.
به نظر میرسد اندازه اش به قدرتش نیز افزوده است و دیده شده است که می تواند با یک ضربه فردی را نقش بر زمین کند و به راحتی فردی را بلند کرده و به دهانش برای تغذیه نزدیک کند.با وجود بسیار بزرگ بودنش این زامبی بسیار قدرتمند است.اگر چه کند است و نمینواند سریع جرکت کند اما از زامبی ها به خاطر اندازه اش خطرناک تر است چون وقتی طعمه رو ببیند شروع به دویدن به سمتش میکند.J'avo

شناسنامه


ایجاد شده از طریق: ویروس سی


پایه: انسان


هدف:بیوتروریسم

جاوو ها موجوداتی هستند که با تزریق ویروس C به خود بوجود آمده اند.جاوو ها در سال 2012 در ادونیا و در سال 2013 در لانشیانگ دیده شده اند و در سناریوی جیک و کریس و ایدا بوده و در واقع دشمنان اصلی سناریوی جیک و کریس بودند."J'avo" یک واژه ی صربستانی است و به معنای "شیطان" میباشد.اسم "J'avo" و اسم انواع جهش هایی که میابند توسط BSAA نامگذاری شده است.
بیولوژی

در ظاهر جاووها از دور شکلی شبیه بسیار شکل انسان دارند اما وقتی به آنها نزدیک میشوید صورت تغییر شکل یافته ی وحشتناکی با چشمان بسیار خواهید دید.رنگ پوست آنها بسیار تغییر یافته و صورتشان به رنگ تقریبی بنفش است.شکل دندان های بعضی از آنها تغییر یافته و نامنظم,تیز و تغییر رنگ یافته است.تغییر بارز آنها در صورتشان است که پر از مردمک های وحشتناک و غیر عادی است.همچنین در صورت این موجوات خال هایی زشت به وجود آمده ان که رنگ زرد متمایل به قهوه ای دارند.
جاووها بیشتر از دو چشم در صورتشان دارند .محل این چشم ها در جاوو ها متفاوت است همچنینی اندازه شان نیز با یکدیگر متفاوت است.به وجود آمدن این چشمان موجب پاره شدنوست صورت و خونریزی در اطراف آنها میشود.بعضی از جاوو های ادونیا صورتشان را با باند بسته بودند و جاوو های چین نیز روی صورتشان ماسک داشتند.
این موجودات برای رسیدن به اهداف مخلوقشان میتوانستند کامل فکر کنند و تصمیم بگیرند.اونا حتی میتونستند با همدیگه ارتباط برقرار کنند و حرف بزنند و هنگام حمله با یکدیگر گروهی کار کنند و حتی میتوانند دستور عقب نشینی داده و همگی برگردند.اونا میتونند از سلاح های سردی مانند چاقو و یا چاقوهای بزرگ و سنگین و سلاح های گرم و سنگین مانند sub-machine guns, sniper rifles, و حتی rocket launchers نیز استفاده کنند.
جهش های گوناگون

همه ی جاووها قابلیت ترمیم بالایی دارند.اونا قادرند وقتی بسیار آسیب دیدند هم خودشونو ترمیم کنند و تمام اعضای بدن آسیب دیدشون به زودی جایگزین شوند.اما همیشه اینگونه نیست وقتی قسمتی از بدن حاوو آسیب شدیدی میبنه اون قسمت به طور غیر ارادی حهش پیدا میکنه و به اشکال مختلفی در بیاد که بستگی به محل آسیب داره.همچنین جای بسیار شگفت انگیز این موجودات اینه که تنها به یک بار جهش یافتن محدود نیستند و بیشتر اعضایشان قابلیت جهش بعد از یک جهش دیگه رو دارند.مثلا اگه یه دستشون آسیب ببینه و تبدیل به سپر میشه و اگه اونیکی هم آسیب ببینه تبدیل به یه بازیو دراز و قوی میشه.(البته همیشه هم اینطور نیست)زمانی که جاوو چند بار جهش پیدا میکنه وقتیه که دو بازو آسیب ببینه و وقتی که سر و بازو آسیب ببینه.J'avo's Mutation Variants

نام:Glava-Sluz

محل جهش:سر

توضیحات:این جهش وقتی اتفاق می افتد که جاوو از ناحیه ی سر آسیب زیادی ببیند.این موجود روی سر جاوو یک ماده ی چسبناک شبیه تار عنکبوت از خود به سوی دشمن ترشح میکند و او را زمین گیر کرده و مانع از حرکتش میشود."Glava-Sluz" یک واژه ی صربستانی است و به معنی "سر چسبناک" یا "سر لزج" میباشد.


نام:Glava-Smech

محل جهش:سر

توضیحات:وقتی سر جاوو به اندازه ی معینی آسیب ببیند جاوو به این شکل جهش میابد.در این حالت سر جاوو دارای دو بازوی قدرتمند و بزرگ میشود و میتواند دشمن را با آنها گرفته و به بالا ببرد و بازوها را فشار داده تا اونو به دو نیم کند."Glava-Smech" یک واژه ی صربستانی بوده و به معنی "سر خندان" است!


نام:Glava-Begun

محل جهش:سر

توضیحات:این نوع جهش در سر حاوو رخ میدهد و وقتی سر حاوو آسیب دیده و ترمیم شود و دوباره باز هم آسیب ببیند پدید می آید.این جهش شکلی شبیه یک حشره ی 4 سر دارد.این نوع جاووی حهش یافته بسیار خطرناک است چون در این حالت جاوو دیوانه شده و به صورت خطرناکی به دشمن حمله ور میشود و تا وقتی که اورا نکشد او را ول نمیکند."Glava-Begunats" یک واژه ی صربستانی بوده و به معنی "سر دونده" میباشد.


نام:Glava-Dim

محل جهش:سر

توضیحات:این جهش در محل سر اتفاق می افتد.بر اساس بسیاری از عوامل متعدد بر آمدگی هایی شبیه نیش و دم زنبور در سر جاوو پدید می آید.این موجود میتواند گاز های سمی را از خود پخش کند که باعث اختلال در دید دشمن میشود."Glava-Dim" یک واژه ی صربستانی بوده و به معنی "سر دودزا" یا "سر دودی" میباشد.


نام:Ruka-Srp
محل جهش:بازو

توضیحات:این بازو پس از آسیب دیدن بازوی اصلی جاوو بوجود می آید و بسیار دراز تر,محکم تر و قوی تر میباشد.انتهای این بازو شکلی شبیه قلاب دارد که میتواند ضربات سهمگینی به دشمن وارد کند."Ruka-Srp" واژه ای صربستانی بوده و به معنی "دست داسی" یا "دست داسی شکل" است.


نام:Ruka-Khvatanje

محل جهش:بازو

توضیحات:این جهش یک بازوی طولانی تر انعطاف پذیر تر و قوی تر از جهش قبل را بوجود می آورد.در انتهای این بازو چیزی همانند چنگال وجود دارد.این بازو میتواند دراز تر شود و توسط چنگال دشمن را از فاصله ای کمی دورتر بگیرد و به سمت خود بکشد یا به زمین بکوبد."Ruka-Khvatanje" واژه ای صربستانی بوده و به معنای "بازوی گرفتن" یا "بازوی گیرنده" است.


نام:Ruka-Bedem

محل جهش:بازو

توضیحات:این جهش یک سپر بسیار محکم و قوی را به جاوو میدهد.ماهیجه های قوی و کلفت به هم پیوسته با یک پوسته ی بسیار محکم که میتواند از جاوو در برابر بسیاری از خطرات محافظت کند.جاوو همچنین از این بازو برای ضربه زدن به دشمنان روی زمین نیز استفاده میکند."Ruka-Bedem" واژه ای صربستانی و به معنای "بازوی دیوار" یا "بازوی دیواری" میباشد.


نام:Noga-Trchanje

محل جهش:پاها و ماهیچه های ران

توضیحات:پس از آسیب دیدن ماهیچه های پا و ران این محل ها جهش یافته و نصف بدن حاوو تبدیل به یک حشره میشود و در روی زمین و روی دیوار ها و سقف ها میتواند حرکت کند.همچنین میتواند از فاصله ای معین به طرف دشمن پرش کند و به او ضربه ی محکمی وارد سازد."Noga-Trchanje" واژه ای صربستانی و به معنای "کار پا" یا "پایی" میباشد.


نام:Noga-Let

محل جهش:پاها و ران

توضیحات:وقتی قسمت پایینی بدن به کلی نابود میشود و قابل ترمیم نیست شروع به جهش کرده و چیزی شبیه یک پروانه از آن خارج میشود که دارای دو بال بزرگ و قدتمند بوده و میتواند پرواز کند و جاوو رو با بالا ببرد و از بالا شلیک کند."Noga-Let" واژه ای صربستانی و به معنای "پای پرواز کننده" است.


نام:Noga-Skakanje

محل جهش:پاها و ران

توضیحات:وقتی عضلات پا از هم گسسته و جدا شده و تکه تکه میشوند دو ران بسیار بزرگ شبیه ران حشره از قسمت پایینی بدن شروع به رشد کرده و جهش میابد.این جهش باعث افزایش قابل توجه قد جاووها میشود.جاوو با این ران ها میتواند به ارتفاع خیلی زیادی پرش کند یا مسافت زیادی را با پرش طی نماید و همچنین ضربات مرگباری به دشمن بزند."Noga-Skakanje" واژه ای صربستانی و به معنای "پای حشره" یا "پای پرش کننده" است.


نام:Noga-Oklop

محل جهش:پاها و ران

توضیحات:وقتی پاها و ران حاوو توسط گلوله آسیب میبیند و قسمتی از گوشت آن کنده میشود پاها و ران جهش یافته و به یک جفت پای حشره مانند تبدیل میشود.این پاها بسیار سخت و قدرتمند بوده و باعث حرکت سریع جاوو و پرش های قوی او میشود همچنین ضربات محکمی نیز میتواند با پرش به سوی دشمن بزند."Noga-Oklop" واژه ای صربستانی و به معنای "زره پا" یا "زره پایی" میباشد.


نام:Telo-Eksplozija

محل جهش:نیم تنه ی بالایی

توضیحات:این جهش وقتی قسمت بالایی جاوو آسیب میبیند اتفاق افتاده و یک توده ی محکم در قسمت بالای بدن جاوو بوجود می آید به طوری که بدن و صورتش قابل رویت نیست.اگر این موجود به شما نزدیک شود ضربات محکمی خواهد زد و اگر به او شلیک کنید پس از مدتی میترکد.بهتر است از این جاوو فاصله بگیرید و از دور به شلیک کنید تا بترکد."Telo-Eksplozija" واژه ای صربستانی و به معنای "بدن انفجاری" است.


نام:Telo-Krljusht

محل جهش:نیم تنه ی بالایی

توضیحات:وقتی قسمت بالایی بدن و شکم جاوو توسط گلوله آسیب میبیند یک پوشش محکم در بدنش بوجود آمده و اونو از خونریزی و آسیب محافظت میکند."Telo-Krljusht" واژه ای صربستانی و به معنای "پوسته ی بدنی" است.


نام:Telo-Magla

محل جهش:نیم تنه ی بالایی

توضیحات:وقتی قسمت بالایی بدن آسیب میبیند جاوو به زمین خوابیده و شروع به جهش میکند.پس از جهش از بدن او بال های مثل بال حشره حارج میشود اما این بال ها نمیتواند او را به پرواز در بیاورد.اما این قدرت را دارد که از خود گاز های سمی تا هنگام مرگ ترشج کند."Telo-Magla" واژه ای صربستانی به معنی "بدن مهی" یا "بدن غبار گرفته" است.


نام:Chrysalid

محل جهش:میتواند هر قسمتی از بدن پس از آسیب بسیار زیاد باشد

توضیحات:این جهش وقتی اتفاق می افتد که جاوو آسیب بسیار زیادی ببیند.در این جالت جاوو آتش گرفته و خشک میشود و از درون جسد آن یک موجود بسیار خطرناک و نیرومند خارج میشود.Mesets

مشخصات


سال ساخت:2012

ساخته شده توسط:ویروس C

پایه:انسان

هدف:نامعلوم

Mesets مخلوقی میباشد که پس از آتش گرفتن و خشک شدن حاوو ها از Chrysalid آنها خارج میشود بوجود آمده است.مستس تنها در ادونیا و در سناریوی جیک دیده شده آن هم 4 5 مورد."Mesets" واژه ای صربستانی به معنی "نور ماه" است.
بیولوژی

Mesets موجودی شبیه کلاغ بوده ولی حثه ای به اندازه ی حثه ی انسان دارد و میتواند پرواز کرده و طعمه ی خود را شکار کند.رفتار او نیز شبیه کلاغ است اما هوش فوق العاده ای نسبت به دیگر زیست سلاح ها دارد به طوری که صبر میکند تا قربانی اش دجار مشکل شده و در خطر باشد و بعد او حمله میکند تا به آسانی او را از پا در آورد.حمله ی او به گونه ای است که قربانی را گرفته و بالا میبرد و وقتی به ارتفاع معینی میرسد آن را رها کرده تا به زمین بخورند و از این راه آسیب زیادی به قربانی اش میزند.همچنین با چنگال های تیزش نیز میتواند به قربانی اش صدمات زیادی وارد کند.جاووها به ندرت و بسیار کم به این موجود تبدیل میشوند و همانطور که گفته شد در سناریوی جیک هنگامی که جیک و شری دنبال فایل ها در طوفان میگشتند مشاهده شد.اما حاوو های نئو آمبرلا نیز گاها به این موجود جهش پیدا میکنند.
Bloodshot

مشخصات

تاریخ بوجود آمدن:28 ژوئن 2013

ساخته شده توسط:ویروس C

پایه:انسان

هدف:نامعلوم
بلادشات نوعی زامبی جهش یافته است که در تال اوکز و در سناریوی لیان وجود داشت.همچنین در قبرستان و محوطه ی کلیسای تال اوکز نیز بود.
بیولوژی

به نظر میرسه که بلادشات از جهش زامبی آلوده شده به ویروس C بوجود اومده.این موجود بیشتر از زامبی هایی که از داخل قبر پا شدند و هیچ لباسی نداشتند بوجود اومده.ماهیچه های این موجود کاملا نمایان و به رنگ فرمز معلوم میباشد.بسیاری از آنها قفسه سینه ی آشکاری دارند، که زامبی توانایی کنترل، یا با اختیار خودش بر اساس حهش ها حرکت می کند در حالی که دنده هایش بصورت پیاپی به سمت جلو و عقب در حال حرکت هستن.همچنین قسمت برآمده در قفسه ی سینه ی او بعضا باز میشود که نقطه ی ضعفش میباشد.
صورتش پس از جهش بسیار تغییر شکل یافته و دندان هایش تیز تر شده و بیرون از دهانش قرار گرفته اند.همچنین برآمدگی های کوچکی در کمر او دیده میشوند که در واقع ستون فقراتش میباشند.جهش به بلاد شات در زامبی های معمولی به ندرت و بسیار کم دیده میشود.
هنگامی که یک زامبی میتواند به بلادشات جهش یابد از چشمانش معلوم است.چشمان آن متورم و قرمز شده و زخم هایشان مرتبط ترمیم میشوند.بلادشات درست پس از جهش و تبدیل فورا به فرد با چنگال های تیزش حمله ور میشود.Shrieker

مشخصات

تاریخ بوجود آمدن:ژوئن 2013

بوجود آمده توسط:ویروس C(احتمالا با استنشاق گاز)

پایه:انسان

هدف:نامعلوم

Shrieker یا "جیغ زن" همانند Whopper یک نوع زامبی جهش یافته است.بعضی از زامبی ها به ندرت جهش میابند و به موجوداتی مثل Whopper,Shriekerو یا Bloodshot تبدیل میشوند.این موجود در سناریوی لیان و ایدا و در تال اوکز مشاهده شده.
بیولوژی

این نوع زامبی بسیار شبیه زامبی های دیگر است و همانند دیگر زامبی های نشانه های آلودگی مثل رنگ پوست و آسیب دیدنش به وضوح دیده میشود.مثل دیگر زامبی هایی که با ویروس C آلوده شدند اثری از گاز گرفتگی در آن دیده نمیشود و توسط گاز آلوده شده است.این زامبی قابلیت راه رفتن و دویدن دارد و به راحتی میدود و فرار میکند.
از نشانه های بارز انی موجود چیزی شبیه تومور بزرگ در جلوی گلوی اوست که از سینه اش در آمده و رشد کرده است.این تومور می تپد و به رنگ های قرمز و نازنجی درمی آید.به خاطر رشد غیر عادی این تومور در گلو و گردنش,گردن این موجود دراز تر شده است.این تومور به این موجود قدرت فریاد زدن میدهد و آنقدر بلند فریاد میزند که اگر نزدیکش باشید پرده ی گوشتان آسیب دیده و کنترل خود را از دست میدهید.
در واقع این تومور از جهش ریه های این موجود حاصل شده است.این ریه ها بسیار آسیب پذیر بوده و با گلوله آسیب بسیاری میبیند.وقتی این ریه ها آسیب میبینند سوراخ حنجره اش دیده میشود.اما هنوز میتواند از سیستم تنفسی خود استفاده کند.بعد از آُسیب دیدن غده های تیروئید و کریکوئید و نای و همچنین حنجره ی او از درون این سوراخ دیده میشوند و وقتی اینگونه این تومور سوراخ میشود به زمین افتاده و تلاش میکند تا یک بار دیگر جیغ بزند تا خود را ترمیم کند اما نمیتواند خود را ترمیم کرده و میمیرد.
رفتار

درمورد رفتار این موجود چیز زیادی در دست نیست.وقتی او طعمه را میبیند سریع به طرفش حرکت میکند و از دیگر زامبی ها میگذرد اما مثل دیگر زامبی ها که به یکدیگر ضربه میزنند تا به جلو بروند و به طعمه برسند نیست.وقتی نزدیک طعمه اش میشود از ریه های جهش یافته اش استفاده کرده و جیغ میزند و صدایی بسیار بلند از خود تولید میکند.وقتی که او طعمه اش را گیر آورده این تومور به حالت اولش برمیگردد و مثل دیگر زامبی ها میشود و شروع به خوردن طعمه اش میکند.همان طور که توسط لیان و هلنا برای اولین بار او در حال خوردن طعمه اش مشاهده شد.Oko

مشخصات‌

تاریخ بوجود آمدن:2013
بوجود آمده توسط:ویروس C(تولید توسط Ustanak)
حضور : سناریو جیک و شری
هدف:نامعلوم

Oko ، موجوداتی هستند که از پشت Ustanak خارج میشوند . حشراتی خفاش مانند هستند که به صورت گروهی و نامنظم به هدف خودشون حمله میکنند . Oko یک کلمه ی صربستانی و به معنای "چشم" است .


بیولوژی

برو روی انها میتوان نام دیگری هم گذاشت ، انها در اصل چشم های اوستاناک هستند زیرا اوستاناک نمیتواند به خوبی ببیند . ( این کار توسط صدایی که موقع دیدن هدف خارج میکنند صورت میگیرد تا اوستاناک به انجا حمله ور شود . ) انها مقداری از خفاش ها بزرگتر هستند . انها به وسیله ی دو بالشان که شبیه به بال های خفاش است پرواز میکنند . اندام حسی انها با اوستاناک در ارتباط است . و وقتی یک هدف را پیدا میکنند از خود صداهای بسیار بلندی خارج میکنند که فقط اوستاناک بتواند اطرافش را تشخیص دهد و به انجا حمله ور شود . ( در پشت اوستاناک اندام حسی ناشناخته وجود دارد که با حس Oko ها ارتباط ایجاد میکند . ) جیغ های مافوق صوتشان را نمیتوانند از دیوارها و موانع دیگر عبور دهند .
انها تومورهای درخشانی بر روی بدن خود دارند که اگر دور از خطر باشند ان تومورها به رنگ ابی است ولی اگر در ان دور و اطراف چیزی را حس کنند ان تومورها به رنگ قرمز در می ایند و سر و صدایی مانند اژیر از خود خارج میکنند .
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان