سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی The Family

#1
شما در رزیدنت اویل 6 چپتر 2 سناریوی لیان به محلی زیرزمینی و مخوف و بسیار بزرگ که دارای راهرو های تو در تو و مخوفه و از زبان لیان نیز کلمه ی "خانواده ی سیمونز" شنیدین و همچنین در سناریوی ایدا باید چند تکه رو پیدا میکردید که محل ورود این مجموعه رو باز میکنه و روشون باز هم اسم "خانواده ی سیمونز" هست.

مقدمه

The Family یا همون خانواده یک فرقه و سازمان مخفی ای بوده که توسط اجداد سیمونز تاسیس شده است.این فرقه به توسعه و پیشرفت جهان غرب برای چندین قرن پرداخته است.

تاریخچه

Adam Benford یکی از دوستان نزدیک رئیس این فرقه یعنی سیمونز بود و از رابطه ی دولت فدرال آمریکا با زیست سلاح های آمبرلا از طریق رابطه با او اطلاع یافت و پس از گذشت مدتی کوتاه از آن زمان حادثه ی شهر راکون رخ داد.با دانستن اینکه دولت ایالات متحده باید مسئولیت این حادثه ی جنجال برانگیز بنفورد تصمیم گرفت تا همه چیز را در سخنرانی خودش در ژوئن 2013 دردانشگاه Ivy تال اوکز همه چیو آشکار کند.

سیمونز با وجود هوش و توانایی سرشارش از اینکه این سخنرانی چه پیامدهای ناگواری برایش خواهد داشت وحشت زده شد.خانواده مدت هاست که تلاش میکند تا جهان را سامان دهد و اصلاح کند و ایالات متحده را نیرومند تر سازد و کشور های دیگر را تحت سلطه ی خود بگیرد.و نیز اگر نقشه های آمبرلا لو برود همه چیز نابود خواهد شد و این اتفاق نخواهد افتاد.

برای جلوگیری از این فاش شدن سیمونز نقشه های پیچیده ی زیادی رو برای از بین بردن دشمنان و فاش کنندگان کلیدی کشید تا اونا رو از صحنه خارج کنه تا نقشه های خانواده بهم نخوره.در طول این نقشه ها خانواده تحقیقات زیادی بر روی زیست سلاح های خود کرد تا بتواند به کمک زیست سلاح ها رئیس جمهور رو قبل از سخنرانی به قتل برسونه و همین کارم کرد .در دسامبر 2012 نسخه ی تکمیل شده ی ویروس C در جمهوری Edonia توسط آزادی خواهان مورد استفاده قرار کرفته و اونارو تبدیل به جاوو کرده بود.در کنار مرگ رئیس جمهور یک حمله ی بیوتروریستی دیگر نیز در لانشیانگ چین رخ داد.

در نهایت اعضای خانواده با او به مخالفت پرداختند.کارلا رادمز-که به شکل ایدا ونگ بود-به جای اینکه دنیارو اصلاح کنه تصمیم به نابودیش گرفت و Haos رو تولید و درک سیمونزو آلوده کرد.یکی از اعضای فرقه ی خانواده که کت و شلوار پوشیده بود و درون هلیکوپتر بود به کارلا شلیک کرد.اعضای فرقه درک رو به دلیل نقض قوانین گروه طرد کردند چون او عقلشو از دست داده بود و شیفتگی غیر قابل کنترلی نسبت به ایدا ونگ داشت.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان