سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سازمان D.S.O

#1
D.S.O[تصویر:  DSO.jpg]


واحد تأمین امنیت سازمان D.S.O  بود،سازمان ضد بیوتروریستی دولت فدرال ایالات متحده که لیون اس کندی رو از سال ۲۰۱۱ به بعد به استخدام در آورد.

تاریخچه

سازمان D.S.O در سال ۲۰۱۱ به وسیله رئیس جمهور آدام بنفورد تشکیل شد.ایده ی D.S.O گلچین کردن بهترین مأمورها از دیگر قسمتهای دولت فدرال ایالات متحده و آوردن آنها زیر نظر یک گروه ممتاز ملقب به"شمشیر رئیس جمهور" بود.افراد D.S.O نتایج کارهایشان درباره هرنوع تهدید بیوتروریستی کشور را مستقیما به رئیس جمهور گزارش میدادند.ضروری بود که قائم مقام کمیسیون بیوتروریسم فدرال یک سازمان نظامی آمریکا را در سال۲۰۰۵ منحل کند، و آن سازمان ادغام شد با B.S.A.A به هر حال باید توجه کرد که اگرچه دوسازمان ماهیتشان متفاوت بود ولی هدفشان یکی ست.

D.S.O یک سازمان ممتاز در روش عمل کردن بود و تصمیمشان -تصمیم رئیس جمهور- عدالت مطلق با اندیشه صحیح بود.سازمان برای هدفی کارآمد ساخته شد و وظیفه اش این بود هر بحرانی که ایالات متحده آمریکا و مردم را تهدید میکند به سرعت رفع کند.لیون اس کندی زمانی که سازمان بوسیله رئیس جمهور بنفورد تأسیس شد عضوش شد. در سازمان وظیفه ی پیداکردن و حمایت از جیک مولر بر عهده ی شری بریکن بود.شری بریکن از شغل دیگرش،"نماینده فدرال"به سازمان D.S.O  منتقل شد.

اعضای مشهور و مربوطه
آدام بنفورد: تأسیس کننده D.S.O و مسئول مستقیم دادن دستورها بود.
اینگرید هانگین: او عضو سازمان F.O.S است وکارش در حین کاربا مأموران قسمتهای دیگر،دادن اطلاعات به لیون اسکات کندی بود.
لیون اس کندی: عضو درجه یک و زبده ی سازمان D.S.O است.
شری بریکن: کسی بود که توسط تماس درک سیمونز به سازمان وارد شد.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان