سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی ( Neo Umbrella )

#1
نئو آمبرلا


[تصویر:  Neo-Umbrella-Logo.jpg]نئو آمبرلا یک سازمان تروریستی ظالم است که توسط کارلا رادامس به طور مخفیانه تاسیس شد اون کسی بود که شباهت زیادی به ایدا داشت . کمپانی نئو آمبرلا  ارتباط مستقیمی با آمبرلای قدیمی داشت که بعد از سقوط آن در قبال خسارت وارد شده در سال 2003 و پس از صدور محاکمه شهر راکون برای ترساندن دشمنان این سازمان مورد استفاده قرار میگرفت . هدف اصلی این سازمان از بین بردن نظم جهانی و جایگزین کردن آن با هرج و مرج کل جهان بود .


تاریخچه نئو آمبرلا


(شروع در سال 1998)


به منظور از بین بردن عفونت ویروس و استرلیزه کردن شهر راکون دستور استفاده از موشک هسته ای توسط رئیس جمهور آمریکا صادر شد , درک سیمونز که مشاور امنیت ملی و رئیس استفاده از سلاهای زیستی معروف بود , تصمیم گرفت برای خود برنامه ای جهت توسعه سلاحهای تروریستی خود ایجاد کند ( با استفاده از منابع تقریبا بی پایان خانواده خود ) او آزمایشگاههای متعدد و امکانات پزوهشی را در سراسر جهان راه اندازی کرد سپس کمی بعد از این سیمونز  کارلا فارغ اتحصیل جوان اما درخشان ژنتیک را به استخدام خود درآورد . 
سال 2001

در سال 2001 کارلا تحقیقات خود را برای به وجود آوردن ویروس سی شروع کرد او موفق شد با ترکیب یک نمونه از ویروس تی ورونیکا و یک نمونه از ویروس جی ویروس کرایسالید یا سی که میتونست به سلاحهای زیستی تبدیل کند را خلق کند .کارلا پزوهشگر موفق در زمینه ساخت این سلاحها شناخته شد سیمونز وفادارترین یار خود را پس از نابودی راکون رها کرده بود . سیمونز با استفاده از ویروس سی نتوانست کلون ایدا ونگ رو که طی مدت 10 سال در طی 12.235 آزمایش شکست خورده بود به دلیل عدم ساختاز ژنتیکی مناسب رو خلق کنه .


سال 2009

در آپریل سال 2009 سیمونز از کارلا برای برنامه آزمایشی کلون ایدا ونگ استفاده کرد . با کمال تعجب ساختار ژنتیکی کارلا برای این کار مناسب از آب دراومد و سیمونز موفق شد کلون ایدا رو خلق کنه . اگرچه کلون تمام حافظه خود را ار دست داده بود و فراموشی کارلا باعث شده بود تا از این آزمایش زنده بیرون بیاد ولی او ناراضی بود از این کار و سوگند یاد کرد که سیمونز باعث خراب شدن زندگی اون شده . 


تاسیس ( سال 2010 )

به منظور گرفتن انتقام از سیمونز که باعث خرابی زندگی اون شده بود , کارلا برای از بین بردن نظم کنونی جهان که سیمونز برای اون ایجاد کرده بود و جایگزین کردن با یک جهان پر از هرج و مرج کارلا برای این هدف از نفوذ خود به سلاحهای زیستی استفاده میکرد .او همچنین به جمع آوری تعداد زیادی پیروان خود پرداخت . محققان بی رحمانه زیر نظر او برای سلطه جهان  کار میکردند , این آغاز فعالیتهای نئو آمبرلا بود . 


سال 2012

در سال 2012 در طی جنگ ادونیان کارلا مزدوران ارتش نظامی ادونیان رو با سرنگ حاوی ویروس سی که مدعی شده بود افزایش نیرو برای کمک بیشتر به آنها را میکند مبتلا کرد . پس از عفونت مزدوران ارتش به جاوو تبدیل شدند که توجه گروه  بی اس ای ای  رو به خود جلب کردند . کریس ردفیلد را برای مقابله با این وضعیت به منطقه اعزام کردند .کارلا توسط گروه شناسایی شد  و ادعا میکرد که بی گناه است و توسط عاملان تئو آمبرلا گروگان کرفته شده است او تیم کریس را به دام انداخت . او هم تیمی های کریس را با استفاده از بمب سوزنی حاوی ویروس به جاوو تبدیل کرد . در همین حال اوستاناک هیولای معروف برای نابود کردن جیک مولر از طرف کارلا فرستاده شد چون خون او حاوی پادتن و آنتی ویروس بود . اوستاناک موفق به گرفتن جیک و شری نشد و در نهایت شکست خورد .
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان