سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Irons' secretary

#1
منشی رییس پلیس آیرنز
شغل: منشی پلیس

وضعیت: مرده

جنسیت: مذکر

حضور در رزیدنت ایول 2این مرد بی نام و نشان یکی از منشی های شخصی ریسس پلیس راکن سیتی "برایان آیرنز" بوده است.

بیوگرافی


این مرد بی نام به عنوان منشی دفتر "برایان آیرنز" به RPD ( ساختمان پلیس راکن ) در فبریوری 1998 ملحق شد. بعد از دو ماه مشغول به کار خود میزان توجه او نسبت به روابطش با "برایان آیرنز" بالا رفت. برایان آیرنزی که بیشتر اوقات بیش از حد عصبانی بود.

در ماه آپریل. رییس پلیس برایان آیرنز بخاطر فریادش بلند شده بود بخاطر اینکه منشی او به طور ناخواسته مجسمه تزیینی وسط سالن را به سمت چپ هل داده بود . البته آن منشی بدبخت هیچ اطلاعی درباره مکانیزم مخفی آن مجسمه ها نمیدانست.

مدتها بعد منشی براین آیرنز برایش سوالهایی درباره اینکه برایان آیرنز نسبت به حقوق ناچیزی که درمیاورد چگونه میتواست اینقدر ساختمان پلیس را تبدیل به یک موزه کند و هزینه آنها را بپردازد؟! اشیای قیمتی که پرداخت آنها میلیونی بود. شاید میتوان گفت برای هرکدام از آنها 10 میلیونی پول داده باشد!

مدتی بعد منشی برایان آیرنز شروع به چک کردن قبض ها و روابط آیرنز با "ویلیام بریکین" و "آنت بریکین" که رشوه هایی رو به او داده بودن سردرآورد. از طرفی هم بسیارنگران بود اگر آیرنز میفهمید که او چه کاری کرده است و عکس العمش چیست. این منشی بی نام دیگر هیچ دستنوشته ای بعد از این اتفاق نگذاشت.


مواردی دیگر

در نسخه ای دیگر از بازی رزیدنت ایول و همانطور رمان شهر مرده. جنسیت این منشی زن و نام او "کارول سیندرمن" بوده. او همچنین دستنوشته هایی درباره شکایت های او نسبت به کارهای غیر عادی برایان آیرنز و یادداشت هایی درباره بدگمانی او نسبت به برایان آیرنز و گذاشتن او نادیده گرفتن قبض های اشیای قیمتی میلیونی خود به به صورت فکس ارسال شده بود اعتراف کرده. [تصویر:  1654949609.jpg]

  "نامه ای که توسط منشی در ای آر جی نوشته شده است."
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان