سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
موارد حذف شده از Resident Evil 2

#1
در این تاپیک به مرور شخصیت ها,دشمنان و...... که در نسخه ی 1.5 بازی بوده ولی در بازی منتشر شده حذف شده گزاشته میشه....

اولین مورد شخصیت Roy هستش.


[تصویر: 1654931944.jpg]

مشخصات

نژاد: سفید پوست
جنسیت: مذکر
وضعیت: کنسل شده

Roy یکی از کاراکتر های بازی رزیدنت اویل 1.5 بود که پس از کنسل شدن پروژه ی این بازی این شخصیت هم قرار شد حذف بشود.به نظر میرسد او یکی از بازماندگان است و همچنین او یک DJ بوده و شخصیت حالبی داشت.
[تصویر: 1654861303.jpg]

مشخصات

تاریخ تولد: 1979
نژاد: سفید پوست
جنسیت: مونث
گروه خونی: O
قد: 169
وزن: 52.4
شغل: دانشجو
وضعیت: کنسل شده


Elza دختری زرنگ و عاشق موتور سیکلت است.او آرزو داشت تا یک موتور سوار پرطرفدار شود و به همین دلیل از طرف دانشگاه شهر راکون در مسابقات موتور سواری ثبت نام کرد.سپس برای شرکت در مسابقه از شهر خود به تنهایی و با موتور خود به راکون آمد.او نمیدانست که شهر به این وضع در آمده و پر از زامبی است و پس از رسیدن به راکون متوجه این قضیه شد و ناچار شد به ساختمان اداره پلیس شهر پناه آورد.
Elza دومین کارکتر های اصلی و قابل بازی رزیدنت اویل 1.5 بود اما پس از کنسل شدن این بازی کپکام تصمیم گرفت فردی به عنوان خواهر کریس ردفیلد را به بازی اضافه کند و او کسی نبود جز کلر ردفیلد.کلر نیز همانند او عاشق موتور بود اما دانشجو نبود.همانطور که کلر با کندو و شری مواجه میشود Elza نیز با آن ها در بازی مواجه شده بود.


[تصویر: 1654871507.png]

مشخصات


اساس: پستاندار,میمون
سال ساخت: 1998
نحوه ی تولید: آلودگی با ویروس T
هدف از ساخت: تصادفی
میمون زامبی یکی از دشمنان رزیدنت اویل 1.5 بود که در بازی رزیدنت اویل 2 حذف شد.نحوه ی بوجود آمدن این موجود بنا بر آن چه در آرشیو ها آمده است این بود که تعدادی از حیوانات  (از جمله اسب و برخی حیوانات باغ وحش) آلوده شده اند و میمون ها هم از قربانیان آن بوده اند.اما برای اولین بار این موجودات از درون یک کامیون آمبرلا که در پارکینگ زیر زمینی RPD پارک شده بود خارج شده و این منطقه را احاطه میکنند.از این موجودات در آزمایشگاه درون سلول هایی نیز وجود داشتند.با وجود اینکه این موجودات به طور کامل ساخته و طراحی شده بودند اما کپکام تصمیم گرفت که آنها را از بازی حذف کند.جالب اینجاست بدانید که در آرت ورک ها و طرح های اولیه ی این موجود,او دارای دم بوده ولی در بازی دمش حذف شده است.این موجود شباهت بسیار زیادی به Eliminator داشت.حمله ی اصلی میمون زامبی این بود که دستان خود را مشت کرده و ضربه میزد و حرکت هوک را اجرا میکرد!همچنین یکی از ضربات او ضربه ی مشتی بود که بسیار شبیه به ضربه ی Mr.x از بالا  است.


[تصویر: 1654914903.png]

اسب زامبی یکی از دشمنان رزیدنت اویل 1.5 بود.بدلیل اینکه اسب ها به طور گله ای در مناطق نیمه غربی ایالات متحده زندگی میکنند و شهر راکون هم یکی از شهر های نیمه غربی آمریکاست دلیل وجود این موجودات هم حضور آنها در اطراف شهر راکون و آلودگی با ویروس T است.تنها عکس موجود از این دشمن طرح اصلی اوست و نشان میدهد که این موجود یک جهش بسیار نادر و غیر عادی داشته و قدش به اندازه ی دو برابر قد یک انسان بالغ افزایش یافته است.تصویر سمت چپی طرح نشان میدهد که نحوه ی حمله ی این موجود لگد مال کردن است و قربانی خود را تا حد مرگ با پاهایش لگد میزند و له میکند.

پس از کنسل شدن این موجود سازندگان بعد ها از نوع حمله ی این موجود استفاده کردند و از آن در Titan در بازی Outbreak استفاده کردند.[تصویر: 1654896273.png]

Tyrant Inferior یکی از باس های رزیدنت اویل 1.5 بود که در بازی رزیدنت اویل 2 حذف شد.ظاهر این باس بسیار شبیه تایرانت نسخه اول است با این تفاوت که بازو ها و بدنی حجیم تر از او دارد.از مدل این تایرانت بعد ها پس از تغییراتی در بازی رزیدنت اویل 2 استفاده شد و آن هم شکل اول جی-بیرکین بود.(شکل اول او در سناریو B که یک شلوار هم دارد)

از مدل این کارکتر بعدها در رزیدنت اویل زیرو هم استفاده شد.


[تصویر: 1654885807.png]

Golgotha یک ایده رد شده برای باس آخر Resident Evil 2 بود . Golgotha در مراحل اولیه طراحی توسط تیم سازنده حذف شد . مشخصات و طرح های Golgotha به عنوان باس آخر با طرح های ویلیام بیرکین اذغام شد تا فرم های تکامل بیرکین با ویروس G به وجود آمد . همچنین طرح و شکل Golgotha قبل از اینکه سازندگان به فکر ساخت ویروس G افتاده باشند کشیده شده بود . طرح این موجود به عنوان  Zeiram هم شناخته می شود .


[تصویر: 1654922741.png]

Transforming Creature -- این دو طرح از موجودات حذف شده ResidentEvil 2 یا ResidentEvil 3 بودند . این دو طرح در مفهوم هنری ایجاد شده اند : اولی موجودی باریک و لاغر را نشان میدهد که یک جفت چشم اضافی دارد و دومی موجودی عجیب و غریب را نشان میدهد که دو دست خرچنگ مانندی دارد ( تصویر سمت راست )

هر دو در دچار جهشی در دست ها و بدن خود شده اند که در مورد سمت راست جهش بسیار سریعتر و بیشتر است . هر دو طرح از زنی که لباس های پرستار بیمارستان دارد کشیده شده است .[تصویر: 1654911777.jpg]

man spider -- این یک دشمن در نسخه ی آزمایش اویل2 (رزیدنت اویل 1.5)بود.

این مدل به پایان رسیده بود و در دمو های اویل 1.5 دیده شده بود.
این انسان ها توسط ویلیام بیرکین آلوده شدند
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان