سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی دشمنان بازی Resident Evil 1

#1
ZOMBIES

نژاد : انسان

نوع حمله : بسیار آهسته

آلودگی : ویروس تی

درجه خطر : 5/1


توضیحات : انسانهای بی گناه سری رزیدنت اویل که به وسیله ویروس تی و اثر آن روی متابولیزم بدن تبدیل به جانوران گوشتخوار یا همان زامبی  شده بودند و برای بقا نیاز به خوردن گوشت تازه داشتند آنها هیچ گونه رفتاز هوشمندانه ای نداشتند و فقط به طور غریضی به طعمه خود حمله می کردند بنابراین نابود کردن یا کشتن آنها بسیار راحت است چون بسیار آهسته حرکت می کنند.CERBERUS

نژاد : سگ

نوع حمله : سریع

آلودگی : ویروس تی

درجه خطر : 5/2

این نتیجه آزمایش ویروس تی بر روی سگها است که جزء دشمنان خطرناک بازی محسوب می شوند بهترین گزینه برای نابود کردن آنها شاتگان است .


CROW

نژاد : کلاغ

حمله : سریع

آلودگی : ویروس تی

درجه خطر : 5/1توضیحات : کلاغها نیز که پس از مبتلا شدن به ویروس بسیار حریص و گرسنه نسبت به خوردن گوشت انسانها شده بودند شلیک به آنها دشوار است همیشه سعی کنید فرار کنید.SPIDER


نژاد : عنکبوت

حمله : سریع

نوع آلودگی : ویروس تی

درجه خطر : 5/2


توضیحات : عنکبوتهای آلوده به ویروس تی که جثه بزرگی پیدا کرده بودند مقدار کمی در بازی از آنها وجود دارد باید فکر کنید و بهترین تاکتیک را برای مبارزه به کار ببرید فقط مراقب سم آنها باشید.KILLER BEE

نژاد : زنبور

حمله : سریع

نوع آلودگی : ویروس تی

درجه خطر : 5/1


توضیحات : ویروس تی روی زنبورها نیز تاثیر گذاشت و آنها را نیز به موجودی سمی و خطرناک تبدیل کرد هنگام مقابله با آنها یا فرار یا برای کشتن آنها از چاقو استفاده کنید.YAWN

نژاد : مار

حمله : متوسط

نوع آلودگی : ویروس تی

درجه خطر : 5/3


توضیحات : ویروس تی که پس از ابتلا مار به آن دچار جهش شده بود و دوبار با آن در بازی روبه رو می شوید دفع اول مسموم می شوید و دفعه دوم باید آنرا با سلاح های سنگین خود نابود کنید مراقب نیش سمی آن باشید.


PLANT 42

نژاد : گیاه

نوع حمله : متوسط

آلودگی : ویروس تی

درجه خطر : 5/2


توضیحات : گیاهانی که پس از ابتلا به ویروس رشد غیر قابل کنترلی کرده بودند به وسیله داروی V Jolt و یا اسلحه آتش انداز میتوانید او را نابود سازید.NEPTUNE


نژاد: کوسه

حمله : سریع

آلودگی : ویروس تی

درجه خطر : 5/3


توضیحات : ویروس تی که در نهایت از کوسه ها یه B.O.W ساخته بود ولی آنها فقط میتوانند در آب خطرناک ظاهر شوند هنگامی که آب مخزن زیرزمین را خالی کنید میتوانید به راحتی به وسیله چاقو آنها را نابود سازید.

HUNTER


نژاد : قورباغه

حمله : خیلی سریع

آلودگی : ویروس تی

درجه خطر : 5/4


توضیحات : هانترها نتیجه آزمایش DNA انسان و خزنده بر روی ویروس تی هستند و به مدل آلفا معروف می باشند  و جزء دشمنان بسیار خطرناک بازی محسوب می شوند و میتوانند بلافاصله با پریدن سر شما را قطع کنند بهترین راه برای مقابله با آنها شاتگان می باشد پیشنهاد میکنم در مواجه با این موجودات همیشه سلامتی شما کامل باشد.

BLACK TIGER


نژاد : عنکبوت

حمله : سریع

آلودگی : ویروس تی

درجه خطر : 5/4


توضیحات : این نیز نتیجه آلوده شدن عنکبوتها به ویروس تی می باشد آنها از عنکبوت طبیعی بسیار بزرگتر هستند هنگام مقابله با آنها بسیاز مراقب باشید زیرا سمی هستند.


CHIMERA


نژاد : حشره

حمله : بسیار سریع

آلودگی  : ویروس تی

درجه خطر : 5/4


توضیحات : یک نوع B.O.W که به وسیله آزمایش ویروس تی بر روی DNA مگس و انسان به وجود آمده بود این موجود تقریبا خطرناک است و میتواند روی سقف آویزان شود  با این حال آبرلا از ادامه ساخت این پروژه انصراف داد و هانترها را جایگزین آن کرد.

TYRANT

نژاد : انسان

حمله : سریع

آلودگی : ویروس تی

درجه خطر : 5/5


توضیحات : این تایرنت مدل T-002 توسط آمبرلا ساخته شد و ناکار آمد محسوب میشد  و نتیجه آزمایش ویروس تی بر روی انسان بود با یان حال تعداد کمی از مردم ژنتیک برای تبدیل شدن به تایرنت را دارا بودند و بقیه تبدیل به زامبی شدند این تایرنت دارای سطح هوش پایینی نیز بود این B.O.W برای آمبرلا بی فایده بود بنابراین به تولید انبوه نرسید.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان