سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسلحه Samurai Edge

#1
تولد شرایط:
April1996
از زمان تاسیس کمپانی آمبرلا، شهر راکون دارد رشد سریع غیرقابل تعمیقی می کند. در نتیجه به طور پیش بینی نشده ای تعدادی تروریسم و انواع مختلف جنایت اتفاق افتاده است.
سازمان پلیس شهر راکون، نمی تواند موقعیت را اداره کند و با هدف«خدمت...تاکتیک ویژه...نجات»پاسخ داده است و گروه S.T.A.R.S(سرویس خدمت و تاکتیک های ویژه) را مستقر کرده که در حال استخدام افراد خبره از حوزه های مختلف است. در این مورد از کارمند سابق گروه S.W.A.T(تاکتیک و سلاح های ویژه) پلیس سانفرانسیسکو برای کار به عنوان مربی دعوت شده است. در حال حاضر او سلاح های سفارشی فروشی "کندو" در حومه شهر را اداره می کند.

December1996
وقتی که ضوابط قرار داد کندو به عنوان مربی فسخ شد، او تصمیم گرفت به سانفرانسیسکو برگردد تا دوباره اسلحه ساز شود ولی از طرف سازمان پلیس شهر راکون از او درخواست شد تا برای اعضای گروه S.T.A.R.S سلاح سفارشی بسازد. او در خواست را قبول کرد.
شرایط تولید به شرح زیر است:
1-استفاده از مهمات...
معمولا در سازمان های اجرای قانون، از مهمات9mmx19mmاستفاده می شود به علاوه مهم ترین سنجش، سنجش ذخیره و تدارکات مهمات است، بعضی اوقات گلوله SMG احتیاج به قدرت و ماندگاری بیشتری دارد.
2- تعداد فشنگ...
در هر خشاب باید 13گلوله یا بیشتر جا گیرد.
3-دید...
دوام انواع ثابت باید برای نشانه گیری سریع ساخته شود. در زد و خورد های نزدیک با استفاده از مدل های 3نقطه گذاری شود.
4-دقت...
درجه دقت باید 5سانتی متر در 23 متر باشد. به علاوه، تمام تیر های شلیک شده باید دقت مساوی داشته باشد.
5-عمل کرد...
در عوض تیر اندازی در موقعیت های مختلف، کار کرد ماشه باید عمل دوطرفه باشد. به علاوه یکی باید توانایی کار کرد از چپ به راست و امنیت لازم است.
6-وزن...
وزن باید برای حمل در ماموریت های رزمی و طولانی مدت پیش بینی شود و وزن سلاح بدون مهمات باید هزار گرم یا کمتر باشد.
اسلحه ساز های کمی در دنیا وجود دارند که بتوانند سلاحی با این مشخصات را در حالی که فقط قسمت های اصلی در بازار موجود است بسازند،اکثرا تمام قسمت هایی که با هم مخلوط شده اند درست کار نمی کنند. در حالی که در نشست، شرایط کا به وضوح در قرارداد ذکر شده است.
چنین فردی جو کندو است. کسی که شوق چالش را بیشتر از پریشانی ای که توسط سخت گیری شرایط به وجود می آید، به یاد دارد.

Februrary1998
سه مورد اسلحه روی میز براین،رییس پلیس راکون، ردیف شده اند.
اولی مورد سفارشی آلومنیومی کندو، مسلما دستور و ساخته شده توسط جو. دومی یک مورد پلاستیکی با آرم آمبرلا روی آن است. سومی هم مانند مورد سفارشی آلومینیومی کندو است.
برادر کوچک تر جو، رابرت کندو، یک اسلحه فروشی در شهر راکون باز کرد که تدارکات برای سلاح های سفارشی را هم داشت.رابرت داستان آخرین پرونده دوستش بری را شنیده بود و جدیدترین سلاح سفارشی اش را تمام کرده بود ولی کاملا از سلاح اصلی متمایز بود که تبدیل به چالشی اساسی برای جو کندو و شرکت آمبرلا شد.
گروهS.T.A.R.S برای آزمون محاکمه انتخاب شدند. کریس ردفیلد برای تکنیک های درجه یک تیراندازی اش انتخاب شده بود. او در مسابقات تیراندازی مقامات زیادی آورده است ولی در مبارزه های واقعی تجربه زیادی ندارد. برای این آزمایش فردی مناسب تر از او نبود.
اول؛ تست دقت با استفاده از مهمات مختلف انجام شد و نتیجه 1.8cmهر 25 متر بود.مطابقت از بیشتر از چهل هزار شلیک از تیراندازی واقعی. تست مقاوت در برابر زنگ زدگی و سقوط نیز انجام شد که کندو در تمام آنها امتیاز بالایی به دست آورد.
حتی در حالی که عمل کردش برای استفاده در میدان واقعی کافی بود ولی یک درخواست برای افزایش طول تضریس جلو و گسترش گیره غلاف داده شد.

March1998
نتایج آزمون محاکمه دریافت شد و بهبود کندو سفارشی فاز دو برای چهار نفر(کریس ردفیلد، جیل ولنتاین، بری برتون و آلبرت وسکر) مورد استفاده قرار گرفت.

June1998
تست های شخصی اعضا کامل شد و با نتایج رضایت بخش تصمیم به اتخاذ مقررات گرفته شد.
نتیجه نهایی دارای علامت S.T.A.R.Sروی دسته، نام گروه و نام کندو و یک فرد ژاپنی با شمشیر که کندو آن را "لبه سامورایی" نامید، روی غلاف بود.
این مدل برای هشت نفر دیگر هم آماده شد.
اخیرا یک مورد فرد گم شده و سگ های هیولا وار مکررا دیده و به روزنامه محلی گزارش داده می شد.
اسلحه سامورایی اج(تیغ سامورایی) مدل استاندارد(Samurai Edge Standard Model)

قسمت لغزنده و کشویی قسمت اصلی مدل استاندارد سامورایی اج(اسلحه تیغ سامورایی) است،به منظور کاهش قدرت اصطکاک گلوله،قسمت قفل کشویی گشاد طراحی شده است،قسمت کشویی لغزنده تصویب شد.دو مکان در دندانه های بغل آن حک شده است،جلو و عقب.،نشان های S.T.A.R.S و SAMURAI EDGE در میان این حکاکی نمایان هستند.برای ساخت سطوح اسلحه نیز،قالبی از آلیاژ آلومینیم ساخته شده است،قسمت کشویی فولادی خاکستری رنگ،همرا با یک نوار لوله ای استنسیل که ترکیب این دو رنگی تیره روشن را بوجود می آورد.
شکل یکپارچه,تیز و لوله ای،که گلوله ای را شلیک می کند که قسمت کشویی یا را باز نگه می دارد،دقیقا این اسلحه ها شبیه تیغ سامورایی کرده است.انگشت شست سمت راست برای خارج کردن خشاب خالی استفاده می شود،خشاب خالی ای که بر زمین می افتد و با دست چپ اسلحه دوباره پر میشود.وقتی انگشت شست حرکت میکند قسمت لغزنده آزاد می شود.مسلح کردن به صورت ویژه بدون تغییر دادن محل اتکا،و با عقب کشیدن اهرم متوقف کننده قسمت لغزنده انجام پذیر است.رویت سریع به واسطه نشانه عقب امکانپذیر شده است،که به صورت 3-نقطه قرار داده شده است و امکان شلیک های دقیق تر را بخاطر گسترش فاصله بین نشانه جلو و عقب بوجود می آورد.بعلاوه،تلفیقی از زیبایی و کاربرد به طور اعجاب انگیزی به کار برده شده است با استفاده از دسته سفارشی دو قطعه که لرزش ناشی از شلیک را جذب می کند،و لرزش به میزان اندکی به فرد شلیک کننده منتقل می شود.
برای اثبات مالکیت،یک نشان طلایی S.T.A.R.S در وسط دسته قرار گرفته شده است.مدل استاندارد سامورایی اج جدیدترین اسلحه پایه تصویب شده برای گروه S.T.A.R.S است.اسلحه کمری نیمه اتوماتیک M92F به طور حرفه ای توسط جو کندو ساخته شد،که یک اسلحه تقویت شده معادل اسلحه مدل مسابقه ای F1 بود.
M92F مخصوص S.T.A.R.S.اسلحه دارای یک قفل 2 مرحله ای امنیتی برای جلوگیری از مورد استفاده قرار گرفتن توسط مجرمین برای دزدی بود.این اسلحه کمری اتوماتیک همراه با یک برآمدگی کشویی(گلن کدن) مخصوص برای جلوگیری از گیر کردن اسلحه طراحی شده بود.
به هرحال،حتی بعد از ثبت شدن اسلحه،نمونه سفارشی بر پایه سبک و مدل های منحصر به فرد بنا به تقاضای چهار عضو(جیل،کریس،بری،وسکر) بوجود آمدند.هشت عضو دیگر نیز نمونه ابتدایی(مدل استاندارد) را دریافت کردند،که ربکا چمبرز عضو تیم براوو از آن استفاده میکند.
وجود سامورایی ادج به واسطه مورد استفاده قرار گرفتن توسط این هشت عضو به اثبات رسیده است.چرا وجود مدل استاندارد یک راز است؟بلافاصله بعد از آن که تصویب به ثبت رسید حادثه عمارت رخ داد،به همین خاطر حتی اثبات موجودیت(اسلحه) کار دشواریه.ساخته شدن و شرایط سخت به طور همزمان اتفاق افتاده و سرنوشت مدل استاندارد سامورایی اج نا مشخص  بود.همانطور که اعضای S.T.A.R.S قدم به راهی پر از خظر گذاشتند،آیا چرخش مرگبار شمشیر برای مقابله با دشمنان کافی و کارآمد خواهد بود؟
Barry اسلحه هایی که قدرتمند هستند و کالیبر بالایی دارند را ترجیه میدهد ، در نتیجه گلوله های قدرتمند .40 S&W به جای 9mmx19mm برای استفاده در اسلحه اش انتخاب شده است .
علاوه بر این ، یک درخواست سفارشی برای سخت تر شدن مقاومت در برابر گلوله های ''P+'' که مورد استفاده قرار میگیرند داده شده است .
به منظور تخلیه گلوله ، 4 حفره از لوله ی اسلحه باز میماند و جبرانکننده ی بزرگ اسلحه ، با استفاده از تثبیت کننده آن را به حالت اول باز میگرداند .
در قسمت پایینی تثبیت کننده یک اهن ریلی قرار دارد که میتوان با استفاده از ان اضافاتی همچون چراغ قوه و لیزر را به اسلحه افزود .
تنظیمات طوری انجام گرفته اند که خشاب اسلحه بزرگتر شده و بتواند گلوله های .40 S&W را در خود جای دهد.
مدل آلبرت وسکر
آلبرت وسکر مردی با دو چهره است، رهبر گروه S.T.A.R.S و مأمور مخفی شرکت Umbrella. او حسابگر است و اقدام پنهانی ماهرانه را به جای مبارزۀ مستقیم ترجیح میدهد،و یک اسلحه بر حسب عادت از Joe Kendo در خواست کرد.
قاب و چهارچوبش از آلومینیوم با دوام و فولاد ممتاز به همراه تنظیماتی برای ریل نصب شده ، چشم لیزری و  چراغ قوه ساخته شده است.ادغام همه در یک طرح شامل تغییرات لوکس منحصر به فرد مانند چک کننده از نوع حلقوی و مربع شکل ، محافظ ماشه ، و دنبالۀ ساخته شده از پوست سگ آبی و دستۀ نقره ای رنگ میشود.
صدا خفه کنی درشت با قابلیت جدا کردن از روی اسلحه که صدا را به اندازه کافی قطع میکند ؛ میشود با یک حرکت آن را روی قاب اسلحه نصب کرد.
این نوع صدا خفه کن مستقیماً در لولۀ اسلحه نصب میشود ، امّا دقت را  بد تر نمیکند، زیرا در لگد های کوتاه تر اسلحه،توقفی به کار نمیرود.
کریس ردفیلد یکی از اعضای تیم آلفای استارز و رتبه دار اول تیراندازی است.
سفارش اسلحه درخواستی برای برنده مسابقات تیراندازی سخت است و به بیشترین دقت و عملکرد نیاز دارد.
تماشای نتیجه ی کار زیباست..یک پلیت نقره ای و یک اسلاید متوسط که موجب دقت در کشیدن ماشه میشود (برای دقت کامل و تحت هر شرایطی)
برای دستیابی به دقت بیشتر، اسلاید با یک فولاد سخت جایگزین شده است وبرای جلوگیری در تغییر ابعاد از "پایان آبی"استفاده شده. به عبارتی دیگر سطح پولادی بایک ماده شیمیایی مایع برای پیش گیری از اکسایش پوشانده شده است که باعث میشه که درحین برخوردبا دشمن برگرده.
بعلاوه برای شکست نور بیرونی از ضد درخشش استفاده شده است تا دشمن نتواند اسلحه را ببیند.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان