سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.

ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل های Resident Evil Outbreak File #2 (فارسی)

[dir=rtl]Zoo Pamphlet 1 (جزوه باغ وحش 1)

اخبار باغ وحش راکون شماری 551

با سلام خدمت همه ! این منم ! حداکثر شیر ! و من در وضعیت حالی خیلی خوبی هستم ! چرا ؟ چون من دوست دختر های جدید گرفتم !
اجازه بدهید تا آنها را به شما معرفی کنم : Silfy با کت قشنگش اینجاست , Angela با چشمان زیبا و Jennifer با لب های زیباش ... آنها فوق العادن . من احساس می کنم که می خواهم همین الآن از قفسم برای جشن گرفتن خارج بشم !
بهترین قسمت این است که همه ی آنها تا پایان ماه اکتبر در پیش من خواهند بود ! مطمئن شوید که برای آمدن من از شراب و شام خوب استفاده بشود .فقط شما از این نیز مطمئن شوید که به ما تعدادی حریم خصوصی برای این مناسبت داده بشود . باشه ؟

Zoo Pamphlet 2 (جزوه باغ وحش 2)

اخبار باغ وحش راکون شماره ی 560

از ملاقات شما خوشبختم ! نام من Mertie است و Rafflesia جدید من فقط در گنبد گلخانه پرورانده می شود .
آیا تا به حال نام Rafflesia را شنیده اید ؟ طول آن بیشتر از 30 اینچ است و بزرگترین گل در جهان است ! ما فقط یک هفته از سال آن را می پرورانیم , بنابراین مطمئن باشید اگر خوش شانس باشید به شما سلام می کند ! 
اگر شما الآن به دیدن من بیاید , من به شما یک مدال ویژه ی خوش یمن میدم !  آنها را جمع آوری کنید تا بلیط رایگان باغ وحش و جوایز دیگری بدست بیاورید ! از جمع آوری مدال ها لذت ببرید !
من در گنبد گلخانه منتظر شما خواهم بود !

Assistant Director's Diary
( خاطرات دستیار کارگردان )

2 سپتامبر
طبق معمول ، چند تا از بچه هایی که میتونن مفید واقع شوند اینجا هستند ، معیار های انتخاب نامزد انتخاباتی توسط دفتر مرکزی چی هست ؟
خب تا کنون دو تا از از افرادی که به نظر گزینه های خوب و معقولی هستند وجود دارند .
ویلیام و البرت ، امید ما به این دوتاست .
25 سپتامبر
هوش ان ها واقعا علمی و اکادمی است ، این دو خیلی به منافع ما میایند ، علاوه بر این حس رقابت میان ان ها وجود دارد که بسیار عالیست .
ان ها تشابهاتی با هم دارند ، من از عمق چشمان ان ها میخوانم که اسراری برای پنهان کردن دارند .
7 اکتبر
ناگهان من یک تماس از طرف مدیر داشتم ، " مراقب این دو رقیب باش" ، به غیر از تحقیقات خود اقای مارکوس به ندرت نسبت به یک شخص علاقه نشان میداد !
این یک رویداد بزرگ از زمان تاسیس این مدرسه ی تمرین تا کنون است ، اگر منظور ایشون این بوده است که من مواظب این دو رقیب باشم حتما این کار را خواهم کرد .

Resume Envelope (خلاصه ی پاکت نامه)

اداره ی پلیس شهر راکون
قابل توجه : Brian Irons

Leon S.Kennedy
اطلاعات خصوصی محضور

Delivery Permit
( مجوز تحویل )

مجوز اعطا شده به شرح زیر است :
شماره بار : C8L-090،092
محتویات : مواد آلی برای ازمون
دمای توصیه شده : 5 - 113 F  ( فارنهایت )
رطوبت : 5 - 85NRM
جو اتمسفر : 86 - 106 کیلو پاسکال
یادداشت مکمل
بار باید در فضای دارای اکسیژن پایین نگهداری شود . در محیط زیست ( بیش از 14 درصد اشباع از سطح خود )
از قرار دادن بار در زمان طولانی مدت در هوای باز اجتناب شود .

یادداشت بیهوشی

اماده فردا ساعت 7 بعد از ظهر :
بیهوشی : (150) Midotoram
بیهوشی : (200) Influren
ارامبخش : (50) Puncronium
اماده ساعت 7:30 بعد از ظهر :
اتروپین : (50) Bentazocene

Comet News Paper ( روزنامه ی ستاره ی دنباله دار )

31 اکتبر ، 1996

" بدنی غرق شده در ساحل رود Aimes "
گزارشگر : Alyssa Ashcroft 

بدن یک مرد سفید نا شناس  در رود خانه ی Aimes در شمال غرب Arklay یافت شده است .
حداقل یک سال و نیم از مرگ  مرد گذشته است . به طوری که بدن او غیر قابل شناسایی است . مقدار زیادی استروئید به همراه دارو های دیگر در بدن یافت شده است و پلیس به این حادثه مشکوک شده است .
رودخانه تا مدت طولانی ای توسط شرکت های داروسازی داخلی به عنوان زمین زباله استفاده می شد و از اتصالاتی که برای فعالیت های غیر قانونی پیوند خورده بود جلوگیری نکرده بودند .

Name Tag ( برچسب نام )

Lucy Mallett

غرب شهر راکون - خیابان Euston - خانه ی شماره ی 72

متولد : 6 جون  1994

گروه خونی : A

Sealed Letter ( نامه ی مهر و موم شده )

آقای Albert Lester

Greg Muller

< ... پاکت بسیار محکم مهر و موم شده ... >

Subject List ( لیست اشخاص )

لیست اشخاص اجرایی در مورد T-Virus

1996.05.14

آزمایش ویروس توسط اداره ی کل در شرایط محدود به وسیله ی افراد مشخص شده در زیر انجام خواهد شد .

Wolf Peterson
*Mario Grado
Michael Goldsmith
Elliot Slay
Kim Yong-Ju

Muhamad Abdul
Yoko Suzuki
Daisuke Midorikawa
Baek Jianhua
ra Diaz...

*Francois A*dine
Matt Doohan
Frederick Masset

پایان گزارش.

(Daily Raccoon (End of the Road

2 اوریل سال 1998

سمومی با سطح بالا در اب محلی منطقه مشاهده شده .
با توجه به ورود یک گروه محلی با فعالیت های زیست محیطی ، ازمایش های اخیر از آب نشان دهنده ی وجود سموم خطرناک در آب است .
با افزایش قابل توجه الودگی در آب طی سالهای اخیر بسیاری از ساکنان خواستار یک تحقیق کامل بر اساس قوانین محافظت از محیط زیست محلی هستند .

Small Notebook  ( دفترچه یادداشت کوچک )    <.... برای حل یکی از معما ها ...>

A                           B                           J                      I            Q            R

L                           K                          C                      D            T            S

F                           V

H                           G                          W                     X             P           O

-------------------

A                           B                          R                     Q             A

D                           C                          K                      L              T           S

E                            F                          V                      U             M          N

G                            H                          X                     W             O          P

---------------------

A                B                      C                             D                         E                      F              G          H

I                 J                      K                              L                         M                     N              O          P

Q                R                      S                             T                         U                      V             W          X             

Torn Memo ( یادداشت پاره )        <... این فایل برای باز کردن در کمد جیم در اتاق استراحت است که هر دفعه تغییر می کند و کلمه ی اساسی آن رمز در می باشد ...>

----------------------------------------------------------------------------------------------------

- مبلمان در اتاق استراحت بسیار قدیمیست من باید یک میز ( DESK ) جدید استفاده کنم .

---------------------------------------------------------------------------------------------------

- من آرزو می کنم یک تلویزیون در اتاق استراحت داشتیم . من این ایده را بر روی رئیس  آزمایش ( TEST ) می کنم تا نظر او را بدانم .

-------------------------------------------------------------------------------------------------

<... کلمات دیگری به همراه جمله های گوناگون در هر دور  در فایل مشاهده می شود  ( که به کلمات اصلی اشاره می کنیم ) ...> 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

BEER   -   CARD  -   DIET  -   FREE   -   GOLF  -   JUNK  -   LOCK  -   MISS  -   NEWS  -   PLAN -    POEM -   SOFA -      TAPE  -    WINE

Memo Scrap ( یادداشت اوراق )

دسته پردازش

4   <-   6

اتاق نگهداری و تعمیرات  

Bizarre case File

پرونده عجیب و غریب

مورد 1.

محل:منطقه غربی کوهستان آرکلی

یک خانواده سه نفری(مادر.پدر و فرزند) پیدا شده که توسط ضاربان و مهاجمان ناشناخته ای مورد حمله و قتل عام قرار گرفته اند.بدن آنها را با آنچه که به نظر می آمد گزش های انسان است پوشیده شده و تمام ارگان های داخلی بدن آنها برداشته شده بودند.

مورد 2.

محل:منطقه اسکله رودخانه مندز.

جزئیات:جسد یک مرد 39 ساله در حاشیه رودخانه و قسمت هایی که از بدن او خورده شده بود پیدا شد.تحقیقات بیشتر نشان داد که او توسط پرندگان وحشی و خرگوش های صحرایی محاصره شده بود.شاهدان عینی به شخصی مشکوک که لباسش خونی بود اشاره کردند.

مورد 3.

محل:کوه های آرکلی.

حزئیات:اجساد زن و شوهری مسن که در پوششی از خون بودند و گردن آنها مورد گزش قرار گرفته بود پیدا شد .آنچه به نظر میرسد مقادیر زیادی گوشت در ناحیه سیستم گوارشی هر دو پیدا شده است.

Memo to Alyssa

نامه ای به الیزا

چیزهایی مربوط به روابط من و شما وجود دارند که باید با شما درمیان بزارم.

میمون.پرنده و گربه در دستور سفارش هستند.

در مقاله ای راجع به حیوانات باغ وحش(که در آن زرافه ها,بابون ها,اورانگوتان ها(که نوعی از میمون سانان هستند)یک نمایشگاه جانگ(junge) به نام گنبد گلخانه ساخته شده که شامل بیش از 750 گونه از گیاهان نادر است.

MO
E ARD
T A B
A
I Y
K

Station Memo

یادداشت ایستگاه

باز آرایی مجدد اقلام و مبلمان ممکن است برای منتقل کردن آنها به مکانهای جدید در منابع انبار شوند.

لطفا این یادداشت را برای تایید چک کنید.

ترکیب ایمن 2 عدد.

1.دفتر 2F S.T.A.R.S
->دفتر 1F شرقی
شماره:5835

2.دفتر 2F S.T.A.R.S
شماره:5632

لطفا تغییرات فوق را یادداشت نمایید.

اداره کل پلیس شهر راکون

Evacuation Order

دستور تخلیه

به:شهروندان شهر راکون.

این یک اعلان مهم از سوی اداره کل پلیس شهر راکون است.حادثه ای که باعث شورش و غارت در اطراف شهر شده توسط یک فرکانس هشدارمانند به ما گزارش شده.

ما تا آنجایی که میتوانیم سعی میکنیم تا شهر و حادثه شورش و غارت را تحت کنترل دربیاوریم.اما به شهروندان متذکر میشویم برای سلامت خود منطقه را ترک کنند.ما در حال اعزام بالگرد ها به محل ها هستیم.لطفا کارت شناسایی خود را برای ورود به اینجا بیاورید:

مکان: باغ وحش مقابل دروازه ترام ترمینال
زمان: امروز در ساعت 10 صبح است و ساعت 15:00. 18:00. 21:00 بعد از ظهر (موقت)

این مکان بزودی محاصره میشود.به غیر نظامیان توصیه میشود بلافاصله متفرق شده و از تمامی دستورات پیروی کنید و بالاتر از همه.آرامش و خونسردی خود را حفظ کنید.

ریموند داگلاس

اداره پلیس شهر راکون

MOUNTAIN SAFETY REPORT

گزارش امنیت کوه

اطلاعیه:بسته شدن در پاییز و زمستان

تاریخ موثز:سپتامبر.دسامبر

در سالهای اخیر حوادثی مانند گم شدن افراد در شمال شرقی کوه های آرکلی افزایش یافته است و به دلیل مه غلیظ در ارتفاعات راه قدیمی ذر این فصل بسته خواهد شد.

به دلیل انسداد موارد اضطراری به مردم محلی توصیه میشود به هر قیمت و در هر زمانی از پیاده روی در مسیرهای قدیمی اجتناب کنند.

مدیریت کمیسیون امنیت کوه

Administrator's diary 1

خاطرات مدیر (بخش اول)

پنج سال از فوت همسر من گذشته است. گفته اند که زمان تمام زخم ها را بهبود می بخشد، اما این بی معنی است. فقط با گذر روز ها بدتر میشود. آن را برای همیشه به تأخیر خواهد انداخت.

دیگر هیچ امیدی باقی نمانده است. هیچ. آه، دروتی...چرا مرا تنها گذاشتی؟

من دوباره به بیمارستان می روم. نمیتوانم او را فراموش کنم. آزمایشات از دید دیگران خارج شده و زیر قالیچه ای قرار گرفتند، اما من هیچ احساسی برای خاتمه ندارم.

من از کنار گیاه درحال رشد عجیبی که تحت مراقبت های ویژه در زیر زمین بود، گذشتم. صدای همسرم در سرم می پیچد. آیا من در حال تصور این ها هستم؟ یا...میتواند از آن باشد؟

من تصمیم گرفته ام که به گیاه همانند روح دروتی نگاه کنم. اگر من خودم را قانع کنم که آرزوی دروتی به حقیقت پیوسته است، شاید از سنگینی این غم کاسته شود.

یک هفته گذشت. دروتی رشد کرده و حالا تا آنسوی زیر زمین قد کشیده است. خوشه ی بزرگی  از او همانند حبابی در زیر زمین روییده . من از غذا دادن به پرندگان، سگ ها و حیوانات دیگر لذت میبرم، وقتی میخواهم که این حیوانات را برای او شکار کنم. برای دروتی من. دوباره احساس زندگی میکنم. این خوب است. من بقیه ی عمرم را در کنار او زندگی خواهم کرد.

Administrator's diary 2

خاطرات مدیر (بخش دوم)

از زمانی که او تاک های خود را اطراف غذا میگیرد، رشدش بسیار باور نکردنی شده. او تقربیا تمام ساختمان را اشغال کرده و تنها اشتهایش در حال افزایش است.

امروز سه تا بیشتر. اعضای کمپ. جوان، تقریبا کودک. این آدم های مغرور فکر میکنند که دنیا به آن ها مدیون است. آن ها حرام زاده های فاسد هستند. کودکان امروز هم کاملا مانند آن ها شده اند.

آن ها گفتند که گم شده اند. من به آن ها پیشنهاد کمک دادم. من آن ها را به راه راست بردم. شاید این تنها زمانی بود که در زندگی پر از بدبختی خود، کاری را درست انجام دادند.

یکی بیشتر در طول روز، و دیگری در همین غروب. یکی از آن حرامزاده ها یک تفنگ ساچمه ای داشت و قبل از اینکه کارش را بسازم، دو تا شلیک خوب انجام داد. هرچند زیاد صدمه ندیده است.

جهنم، من دیگر حتی احساس سردی یا گرمی هم ندارم. حتی گرسنه هم نمیشوم. شاید من دیگر انسان نیستم. خوب، این چه مشکلی دارد؟ هر چیزی که مرا در محافظت از دروتی یاری کند، آنقدر هم نمیتواند بد باشد.

هیچ بازدید کننده ی جدیدی امروز نبود. من مطمئن هستم که از شنیدم صدای خنده ی دوباره ی تو، لذت خواهم برد...

Elephant keeper's diary

خاطرات نگهبان فیل ها

وقتی که من در حال تمیز کردن آشغال های اطرف اینجا بودم، از کنار یک نوار BGM عبور کردم. آن را اجرا کردم تا ببینم چه چیزی در آن وجود دارد، و آن درباره ی نمایش و رژه ی قدیمی باغ وحش بود.

طبق گفته آن مرد پیر، جوزف، حدود پانزده سال پیش، در اینجا یک رژه ی بزرگ و باشکوهی اجرا میشد که در آن، فیل ها لباسی که با چراغ های کریسمس تزیین شده بود، می پوشیدند. او میگوید که اسکار، ستاره ی رژه ی آن سال بود.

من به لوید اجازه دادم که آن را گوش کند، و او قانع شده است که روزی این نوار ارزش مادی خواهد داشت. او گفت که بهتر است من آن را دوبله کنم تا زمانی که هنوز شانس وجود دارد. من فکر میکنم او دیوانه است، اما این که آن را کپی کنم، ممکن است ایده ی خوبی باشد.

اسکار اخیرا رفتارهای عجیبی انجام می دهد. او بیمار یا چیز دیگری نیست، اما اصلا آرام و قرار ندارد. امروز برای اینکه غذایش را به موقع بدهم، بسیار هیجان زده بود، طوری که قسمتی از قفسش را شکست.

چیزی مانند این هرگز در گذشته اتفاق نیوفتاده بود. شاید بهتر باشد از دامپزشک بخواهم نگاهی به او بیاندازد.

لوید این هفته نشان وظیفه را به همراه داشت، برای همین باید بیشتر از معمول در این اطراف بماند. او هرگز به غر زدن در این باره پایان نخواهد داد، اما او واقعا آن را راحت انجام میدهد. در نهایت، گنبد، به سمت دروازه ی مقابل بسته شد.

صحبت از گنبد شد، من حدس میزنم که آن در نیمه ی ماه آینده بسته میشود. آن ها خیلی ارزان متلاشی اش می کنند، برای همین، احتمالا سال ها آن جا میماند و زنگ میزند. واقعا که آن را هدر دادند!

Employee Evaluation Form

فرم ارزیابی کارکنان

ارزیابی ماه آگوست

John Murphy  BB

Lloyd Stewart  B

Susan Fischer  A

Patrick Reyes  B

Kim Derek  CC

Joseph Murrows  AA

Austin Taylor  D

Matt Smith  B

Maggie Nodle  BB

یادداشت ها:

من چیزی درباره ی آستین نمیدانم. او شکارچی خوبی است، اما من دوست ندارم که اسلحه اش را با خود به عرشه ی نظارت بیاورد. من به او گفتم که آن را درخانه نگه دارد و او موافقت کرد، اما بنظر عصبانی میرسید.

Joseph's notebook

دفترچه ی یادداشت جوزف

من حدس میزنم شروع به فراموش کردن چیزها، پس از بیست سال نگهبان دروازه بودن، چیزی طبیعی است. برای مثال، نگاه کردن به کد های پشت دروازه که هرماه تغییر می کند. این کد ها فقط پنج رقم دارد، اما من هنوز آن ها را فراموش میکنم.

من فهمیدم بهترین راه این است که قفل ها را، با پنج رقم اول شماره سریال هایی که پشت آن نوشته شده، تنظیم کنم.

به این ترتیب، تنها کاری که باید انجام دهم این است که به قفل ضربه بزنم و اعداد را بخوانم.

این ممکن است غیرمسئولانه به نظر برسد، اما من نمیتوانستم تصور کنم کسی بتواند رمز نوشته شده پشت قفل ها را بفهمد. مشکل این است که خواه ناخواه آن را به یاد خواهم آورد. آه خدا، من دارم پیر میشوم...

Message From Management

پیامی از مدیریت

لوید:

مکانیزم جدید قفل دروازه ی مقابل، بسیار سخت است. از زمان حادثه، مردمی که در اینجا زندگی میکنند، تقاضای امنیت بیشتری را کرده اند. ما باید به آن ها گوش دهیم.

به هر حال، شما برای اطمینان یافتن از فعال بودن نیروی اصلی، باید دفتر کار را بررسی کنید. سپس شما باید نشان ها را در دو مجسمه ی شیر قرار دهید. این عمل، قفل ها را فعال میکند. مطمئن شوید که نشان ها را به صورت جدا قرار داده باشید.

رمز عبور سیستم الکترونیک را فراموش نکنید. این رمز هر هفته تغییر میکند. بنابراین گوش به زنگ باشید. این هفته، K306 می باشد. می دانم کار بسیار سختی است، اما لوید، من روی تو حساب باز کرده ام.

مدیریت باغ وحش راکون.

Money Scoop

فساد مالی

June 1, 1998

"رسوایی قاچاق در باغ وحش راکون"
آلیسا اشکرافت، عضو هیئت تحریریه.

تحقیقی که اخیرا در امور مالی الیوت مارتین، رئیس هیئت مدیره ی باغ وحش محلی، انجام گرفت، خبر تکان کننده ای را فاش کرد.

معاهده ی واشنگتن به طور خاصی تجارت نمونه های ثعلبیان (گیاهی از تیره ی ارکیده) که نادر نیز بودند، منع کرد، اما مارتین، بنابر وجود یک نکته ی نامعلوم از داخل باغ وحش،  بارها علیه این حکم از خود دفاع کرد.

اگر این حقیقت داشته باشد، سوالات بسیاری در مورد پول های بدست آمده از این فروش ها بوجود می آید. آیا نمایش این گیاهان جدید، حقیقتا مکانی برای کودکان است تا یادبگیرند و به رویا بپردازند، یا صرفا یک طرح و برنامه ی غیر قانونی برای گرفتن پول است؟!

Repair notification

اطلاع رسانی برای تعمیر

قابل توجه پس از اتمام تعمیرات.

قبلا گزارش شده، مشکلی که در جریان برق داخل باغ وحش وجود داشت، برطرف شده است. تستی در ساعت نه و سی دقیقه ی صبح، برای چک کردن دوباره ی سیستم، رخ خواهد داد.

پنج منطقه ی آسیب دیده به شرح زیر است:

1- دستگاه قسمت دروازه ی فیل ها

2- پالان های گنبد گلخانه

3- دستگاه قسمت پشتی باغ وحش

4- قسمت سیستم روشنایی

5- دستگاه جرثقیل

برای اهداف تست و آزمایش، در دفتر کار قطع کننده ای برای مدار کار گذاشته شده است. پس از آزمایش، نیروی برق به حالت عادی برخواهد گشت.

متیو ریگان، رئیس بخش تعمیر و نگهداری

Company memo

یادداشت شرکت

اخیرا، اتاق ذخیره سازی، مورد سرقت واقع شده و بعضی از اشیاء گم شده اند. درنتیجه، برای جلوگیری از سرقت بیشتر، یک سیستم قفل الکتریکی نسب شده است.

برای محافظت از اشیاء، قفل تنها از طریق اتاق مخصوصی کنترل خواهد شد. با اینکه قطع برق بعید است، اما قفل به طور خودکار عمل خواهد کرد، تنها بازنشانی و ریست نیروی برق در اتاق اتصال، آن قفل را باز میکند.

مایه ی تاسف است که ما مجبور به انجام چنین اقداماتی برای احتیاط بیشتر شدیم. من انتظار دارم از حالا، هرکس به طور کامل و صادقانه اقدامات آن ها را در نظر بگیرد.

رئیس ایستگاه

Connector manual

راهنمای اتصالات

قطع کردن اتصالات به صورت دستی:

معمولا، اتصالات از طریق کنترل در صندلی راننده قطع میشود، اما استفاده از خروجی دستی در مواقع اضطراری نیز امکان پذیر است.

با برداشتن محافظ های دو طرف رابط، اتصال قطع میشود. برای انجام این کار،  باید دو نشان را که به عنوان کلید در دستگاه عمل میکنند و پس از مطابقت با اتصالات پشتی، در دستگاه قرار دهید.

این عملیات تنها باید در شرایط اضطراری صورت گیرد. برداشتن نشان ها از محل ذخیره و حمل آن ها بدون دلیل، شدیدا غیر مجاز است.

Researcher's journal

دفتر وقایع روزانه پژوهشگر

2 سپتامبر

در این ماه به طور مکرر، مخازن زیر کشت در حین آزمایشات شکستند. در نتیجه دیروز،یکی از همکاران 30 عدد بخیه خورد.باید عملی صورت گیرد.

8 سپتامبر

یک قاب تیتانیوم برای محکم کردن مخازن زیر کشت نصب شد. در زمان بروز حوادث غیر مترقبه یا شکستگی دیگر، درها هنگام احساس خطر، بصورت خودکار قفل میشوند.

وقتی قفل فعال میشود، تنها زمانی باز خواهد شد که حسگر ها تشخیص دهند حیات داخل مخزن از بین رفته است. این عمل اطمینان میدهد که هرگونه موجود زنده ی خطرناکی که در اتاق وجود داشته باشد، شانسی برای زنده ماندن نخواهد داشت.

دو راه برای باز کردن قفل وجود دارد. اگر حیات موجود در مخزن، توسط حسگرها غیر فعال نشود، درب تا زمانی که موجود بمیرد بسته باقی میماند. یک خودکشی در زمان کوتاه، این روش بسیار نامطمئن است.

16 سپتامبر

ما اخیرا یک موضوع و نمونه جدید را کشف کردیم: Hunter Mu، نمونه ی کوچکی از یک Hunter معمولی. از امروز تا دو هفته ی دیگر، این نمونه تحت مراقبت ما قرار میگیرد. سیستم کامپیوتری ما هشدار میدهد که سطح قدرت برای مهار و کنترل کافی نیست. ما یک اسلحه خانه برای شرایط اضطراری آماده کرده ایم، من قطعا امیدوارم که این سلاح ها  استفاده نشوند.
[/dir][dir=rtl] [/dir]
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

Jean's Memo

یادداشت جین

من تا اینجا توانستم، اما اکنون به پایان رسیده. همه چیز بسیار تاریک شده است.

بخاطر اینکه یک ادم ترسو بودم، مرا ببخش، کوین، آیرون، فرد، من واقعا متاسفم.

(Daily Raccoon (Underbelly

روزنامه ی راکون (مهم)

August 30th 1996

امروز صبح، گزارش شده که فرار نا موفقی در زندان داگلاس رخ داده است. سیستم امنیتی قدیمی و زیرساخت های ضعیف زندان برای چهارمین فراری که امسال رخ داده، مورد سرزنش قرار گرفته اند.

کایل برندن، که گفته شده یک آشنایی قبلی با درک آزولا داشته، به اینکه آزولا طراح اصلی این فرار بوده مشکوک است. گرچه، وکیل آزولا این اتهام را با این اظهار که اینبار فقط حادثه بود، رد کرد.

Maintenance form

فرم تعمیر و نگهداری

درخواست:

جایگزینی دریچه ی لوله ها در اتاق پمپ. تعمیر همه ی لوله ها.

مشکلات:

پر شدن توالت، کم شدن فشار آب.

یادداشت ها:

هنگامی که دریچه بسته است، آب از سیستم اتش نشانی منحرف شده و آبپاش ها نمی توانند عملکرد خوبی داشته باشند. بهتر است که این نقص هرچه زودتر برطرف گردد.

Old pamphlet

جزوه قدیمی

خطوط راه آهن برادران کایت (KBS)

راهنمای جزوه

آوریل 1989

از سال 1969 تا به امروز، بیست سال از باز شدن این خط راه آهن در شهر راکون گذشته است. از آن زمان، این خطوط، تمام وقت در حال حمایت و پشتیبانی به شهروندان راکون بود.

وقتی که برادران کایت برای اولین بار این خطوط را راه اندازی نمودند، قطار ها مسافت یک مایل را با وجود تنها سه ایستگاه طی می کردند. با تشکر از بازسازی دوباره ی اقتصاد شهر راکون توسط کمپانی آمبرلا، درحال حاضر، خطوط راه آهن مسافت هشت و نیم مایل را با وجود هشت ایستگاه طی خواهند کرد.

با تلاش برای ارائه خدمات عالی که سزاوار مسافران باشد، شرکت ما همچنان در حال پیشرفت است. لطفا تشکرات قلبی ما را بپذیرید.

روابط عمومی خطوط راه آهن برادران کایت

اس.گوردو

Pharmacist's memo

یادداشت داروساز

استفاده از حلال:

از این حلال، به عنوان یک جز برای بیهوشی یا تجزیه سلول ها در طی جراحی استفاده می شود. قبل از استفاده، باید محلول مورد نظر بین 1/50th و 1/199th رقیق شود تا به طور طبیعی عمل کند.

در دمای اتاق نگهداری شود و از محکم بسته بودن شیشه ی آن پس از استفاده، اطمینان حاصل کنید. اگر مکان نگهداری این حلال دارای دمایی بالا باشد، قدرت آن افزایش می یابد.

برای استخراج مایع، همواره از سرنگ مخصوص استفاده کنید، این عمل را به آرامی انجام دهید. از خوردن یا لمس کردن و تنفس بوی آن خودداری کنید. این مایع فرار است.

دیویس

Raccoon Today

راکون امروز

11 سپتامبر، 1998

آیا UMA در کوه های Arklay است؟ یک حشره ی بزرگ که اندازه ی آن حدود شش فوت تخمین زده شده و با شاخک هایی بسیار ترسناک، در غرب ناحیه ی Arklay مشاهده شد.

اعضای کمپ اخیرا گزارش دادند، ناگهان دو یا سه مورد از این جانور، به طور ناگهانی در چادر های آن ها ظاهر شده و در فاصله ی کمی از زمین پرواز می کردند. سگ های شکاری آن مورد حمله قرار گرفته و به مدت دوهفته، تحت مراقبت های دامپزشک بودند.

گراهام باروس، حشره شناس و استاد یار دانشگاه راکون، پافشاری کرد که چنین حشره ای هرگز نمیتواند وجود داشته باشد. او با اشاره به اینکه این فقط یک خطای دید است، آن را یک حمله ی عصبی و اضطراب جمعی، خواند.

Ricky's notebook

یادداشت ریکی

12 سپتامبر

من نمیتوانم به تا دیروقت کار کردن عادت کنم. در حقیقت من از تاریکی میترسم. جیم همیشه میگوید که روز و شب فرقی ندارد وقتی که باید در زیر زمین کار کنی، اما...

18 سپتامبر

یک حشره ی بزرگ و مسخره وقتی که داشتم تونل را بازرسی می کردم، پشت گردن مرا گاز گرفت. الان جای نیش آن متورم شده و خارش تمام نشدنی اش مرا دیوانه کرده است. لعنتی!

September...

مرد...اینجا چقدر تاریک است. چرا باید مترو ی لعنتی اینقدر تاریک باشد؟ این لامپ ها دارند کجا را روشن می کنند؟

حشرات لعنتی!
به شدت مرا گاز گرفته است.
همه ی شما ها را خواهم کشت.
میکشمتان...

آن صدای چه بود؟
سرم...حشرات...

میکشمت...تو...

هشدار

علت آتش سوزی ماه گذشته مشخص شده است. هنگامی که قطار مجبور به توقف اضطراری برای جلوگیری از برخورد به زباله های مسیر خود بود، در منبع تغذیه ی سیستم ترمز یک اتصالی کوچک رخ داد.

برای جلوگیری از حادثه های بیشتر در آینده، قانونی ایجاد شده که طبق آن، در شرایط اضطراری توقف، همه ی نیرو های برق قطع خواهند شد. تنها زمانی که وضعیت تحت کنترل قرار گیرد، نیروی برق دوباره فعال خواهد شد.

برای فعال کردن برق اضطراری، نیروی برق باید ازطریق اتاق قطع دوباره پخش و جایگزین شود. از تمام قسمت ها درخواست شده که به طور عادی عمل کرده و اطمینان حاصل کنند که آماده ی بررسی هستند.

رئیس ایستگاه

Botanist's notebook

دفترچه ی یادداشت گیاه شناس

March 15th

به سختی میتوان تعجب مرا پس از پیدا کردن این کابین رها شده توضیح داد. تاک هایی قوی...گل های گرمسیری غول پیکر...من خود را متقاعد کردم که نمونه ی جدیدی کشف نموده ام.

March 19th

من و ریک تصمیم گرفتیم که یک اردوگاه در اینجا ایجاد کنیم تا بتوانیم به راحتی تحقیق کرده و به جمع آوری نمونه بپردازیم.

March 19th

این اصلا خوب نیست. به نظر می رسد که گیاه دائما در حال رشد است. طوری حرکت میکند که انگار توسط فرد هوشیاری کنترل میشود. آن ها تنها راه ورود و خروج کابین را مسدود کردند.

March 20th

هیچ راه خروجی وجود ندارد. اگر کمی پایین تر بیاید، من میتوانم ار تلفن ماهواره ای خود به عنوان آخرین راه حل استفاده کنم. ما یک هفته است که غذا نداریم. بهترین کار این است که صبر کنیم.

ریک سوگند خورده که وجود انسانی را حس کرده است. به احتمال زیاد دچار توهم شده است. در همین حال، ناگهان تلفن من افتاد و شکست. دیگر کشف نمونه ی جدید این گیاه برای من مهم نیست. فقط میخواهم از اینجا خارج شوم.

اتاقی اینجاست که به نظر می آید قبلا داروخانه بوده است. من یک مخزن پراز کمک های اولیه و مواد شیمیایی پیدا کردم. تاک های اینجا شروع به پژمرده شدن و پوسیدگی کرده اند.

دستگیره ای از یک قسمت تاک های بالای دیوار آویزان شده است. این قسمت از سایر نقاط تنه ی گیاه نازک تر است. من از یک سرنگ دارویی برای تزریق آن استفاده کردم. کار کرد! ما میتوانیم از اینجا خارج شویم.

ریک مرده است. او کشته شده. آن آدم غربیه کیست؟ چرا به ما حمله کرده؟

بیانکا، جسی

از اینکه پدرتان هنگام مرگ در کنار شما نیست، او را ببخشید. من همیشه شما را دوست خواهم داشت.

Clinical report

گزارش بالینی

نمونه ی آزمایش: داگ فراست

تاریخ پذیرش: 3/14/98

پزشک معالج: آلن اردات

3/14

22:00 عامل جهش زای شناسایی شده T-JCCC203
08:30 سلولهای سرطانی کشف شدند.

3/15

17:00 سلولهای سرطانی نابود شدند. طبیعی. اشتها طبیعی است.
17:00 اشتها شدید.

3/17

23:00 تغییر ناگهانی در وضعیت بیمار.

3/18

01:17 بیمار مرده است.

نمونه ی آزمایش: دروتی لستر

تاریخ پذیرش: 1993/05/20

پزشک معالج: آلن اردات

5/20

13:00 عامل جهش زای شناسایی شده T-JCCC203.

5/21

08:30 فشار خون، ضربان قلب به حالت عادی بازگشته است.

5/21

17:00 تنفس پایدار.
تنفس قطع شده است.

5/21

12:30 امواج مغزی ثابت.
23:15 بیدار و هوشیار.

5/22

17:30 اشتها عادی.

5/23

08:30 اشتها شدید.
13:20 خطوط نوار مغز بصورت چرخشی.
19:00 بازگشت به وضعیت طبیعی.

5/24

5/25

اشتها شدید
اشتها شدید
اشتها شدید
اشتها شدید
اشتها شدید

Doctor's confession

این فایل را میتوان از دفتر کار مدیر، در طبقه ی دوم بیمارستان رها شده بدست اورد، البته برای دست یابی به فایل، اول باید قفسه را به کناری هل داد. ده پوینت برای گرفتن آن، به شما داده میشود.

اعتراف دکتر

من به سختی می توانم این مکان را به یاد آورم. گویا گیاهان، نمونه ای برای آزمایشات مربوط به تأثیر دارویی خود هستند. تنها چیزی که می دانم این است که امروز خواهم مرد. من بخاطر آنچه که انجام دادم به جهنم خواهم رفت.

من یکی از پزشکانی بودم که در آزمایش های اینجا شرکت داشت. داروی های آزمایش شده توسط آمبرلا معمولا به بیماران تزریق شده و نتایج آن به کمپانی باز می گشت. ما با تجارت زندگی انسان ها پول بدست می آوردیم

طرح آن ها شروع به از هم گسیختگی کرد. آن ها کاملا از کنترل خارج شده بودند. من اخیرا از طریق طلاعات موجود این را فهمیدم، آزمایشاتی که توسط آمبرلا صورت می گرفت، تنها برای توسعه در سلاح های بیولوژیکی بود.

همه ی ما در اینجا گناهکار هستیم، اما رئیس به تنهایی انگیزه ی خود را برای نجات همسرش حفظ کرد. بیماری همسرش علاج ناپذیر یود، و امید به بهبودی باعث شده بود که او بیشتر تلاش کرده و از هر وسیله ای برای کمک به همسرش استفاده کند.

خیلی طول نکشید وقتی که پلیس به واردات غیرقانونی دارو پی برد، اما این اتهامات برای شرکت تهدیدی محسوب نمیشد. آن جا بود که به قدرت آمبرلا پی بردم. آن ها حتی پلیس را تحت کنترل داشتند.

بعد از اتفاقی که برای آن گزارشگر افتاد، ما احساس می کردیم که بیمارستان دیگر نمی تواند رسانه ها را کنترل کند. اما کاملا در اشتباه بودیم. این پول است که باعث میشود زمین گرد باشد، و همچنین می تواند مردم را ساکت نگه دارد.

از آن زمان پنج سال می گذرد. من نقل مکان کردم. از راکون دور شدم. اما هنوز هم صدای فریاد ها را می شنوم. آن ها هرگز متوقف نمی شوند. شاید این دیوانگی تنبیهی است برای من، بخاطر گناهانی که بر ضد انسانیت مرتکب شدم.

شک دارم که کسی این اعترافات را خواهد خواند، اما در نهایت اصلا اهمیتی ندارد. هیچ چیز در حال حاضر اهمیت ندارد. به اندازه ی کافی دیدم. همه ی آن را. تنها چیزی که در حال حاضر میخواهم یک آزادی شیرین است.

آلن

Kurt's notebook

فایل مورد نظر با شکستن جعبه ای که در دفتر پذیرش واقع در قسمت شرقی طبقه ی همکف بیمارستان رها شده وجود دارد، بدست می آید. گرفتن این دفترچه به گیمر ده پوینت خواهد داد. دفترچه ی کرک یکی از سه فایلی است (دوتای دیگر، اعتراف دکتر و خاطرات مدیر بخش دو) که برای باز کردن نسخه ی ویژه ی آلیسا که A Glimpse of Truth (نگاهی به حقیقت) است، نیاز است.

دفترچه ی کرک

هر چه بیشتر درباره ی بیمارستان روی کوه تحقیق می کنم، بیشتر نگران می شوم.

جزئیات مرگ مشکوک بیمار هرگز گزارش نشده و جزئیاتی درباره ی تأمین کنندگان مواد دارویی و سرنخ های آن ها آنقدر عمیق سوزانده شده که نمی توان آن را کشف کرد. شکی نیست که داروخانه ی محلی "شرکت دارو" در این رسوایی نقش دارد. پیدا کردن ردپا ها برای دنبال کردن مسیر، سخت و سخت تر می شود. چه باید انجام دهم تا به بتوانم این معما را کشف کنم؟

نقشه ای دارم. اول، تا آنجا که می توانم باید شواهد جمع آوری کنم. به نظر می رسد که آزمایش های دارویی غیرقانونی در بیمارستان رخ می دهد.

من باید به بعضی از این دارو ها دسترسی پیدا کنم. با شواهدی سنگین همچون این ها در کنار من، هرگز نخواهند توانست حقیقت را پنهان کنند. در مقابل من افراد تازه کار وجود ندارد. باید هوشیار عمل کنم.

فردا شب، برای پرداخت کوچکی به بیمارستان میرم. ممکن است خطرناک باشد، اما باید کسی باشد که به آن ها نشان دهد پول و نفوذ همیشه باعث قدرت نیست...

Meaning

دفترچه ی کرک قسمتی از تاریخ بیمارستان را درسال 1993 شرح می دهد، بخصوص که از وجود یک شرکت ساختگی ناشناس (که به عنوان "شرکت دارو" در منطقه ای محلی) خبر می دهد که آزمایش هایی بر روی بیماران به نمایندگی از شرکت آمبرلا انجام داده بود. ارتباط بین آزمایش های دارویی و شرکت های داروسازی محلی، باعث ایجاد مقاله ای ستاره دار توسط آلیسا اشکرافت در سال 1996 گشت.

(Raccoon Today (Flashback

راکون امروز (نگاه به گذشته)

September 6, 1998

یک روح؟

فردی با نقابی مرموز در شمال غربی جنگل Arklay مشاهده شد.

بقایای اجساد خونین کلاغ ها و سگ های وحشی نیز در نزدیکی رودخانه یافت شده است. تمام منطقه به شدت ترسیده و شروع به بدبینی و سوء ذن شدید نموده اند.

ساکن قدیمی منطقه، پافشاری کردند که روح بیماری که 5 سال قبل در این بیمارستان بستری بود، در این حوالی مشاهده شده است. آیا این ترس و وحشت فقط قسمتی از آن آینده ای است که قرار است اتفاق بیافتد؟

Emergency orders A

فرمان اضطراری

عملیات "پاکسازی"

مندرجات:

قرار دادن بمب در میدان شهر

ایجاد سنگر

زمان:

امروز 7:00PM از 8:00PM

پرسنل:

شش افسر

یادداشت های شماره یک:

اگر چه نجات در اولویت است، اما در صورت نیاز، اجازه ی شلیک داده شده.

یادداشت های شماره دو:

پس از فعال نمودن بمب، به سرعت منطقه را تخلیه کنید و منتظر دستورات بعدی از مقر فرماندهی باشید.

Emergency orders B

فرمان اضطراری B

تخلیه

مندرجات:

فرماندهی تخلیه ی شهروندان به مناطق از از پیش معین شده.

زمان:

امروز، 7:00 PM

پرسنل:

دو افسر

یادداشت ها:

به شهروندانی که همکاری نمی کنند اطلاع دهید که با این عمل نمی توانند امنیت خود را تضمین کنند.

(Money Scoop (End of the Road

فساد مالی (انتهای جاده)

August 1, 1998

"استفاده از اندیشه های کلمنس برای اداره ی دفتر کار"

اقتصاددان و مدرس، جوئل کلمنس، که کتاب پر فروش " روی دیگر سکه" مدت ها در لیست بهترین ها قرار داشت، رسما اعلام کرد که قصد دارد خود را برای عضو شدن در شورای شهر کاندید کند

"اگر دانش و تجربیات من درباره ی اقتصاد نتواند به جوان شدن این شهر کمک کند، پس هیچ چیز نمی تواند."در حالی که در صدایش اعتماد به نفس موج میزد، سپس لبخندی بر لبان خود نشاند. پس از رسوایی شرکت ها و شایعاتی درباره ی بیکاری شهروندان راکون، شاید کلمنس واقعا بتواند اقتصاد محلی شهر را تقویت کند.

برداشتن ایتم از بدن های مرده

Taking Items From Corpses

شما میتوانید ایتم هایی از بدن زامبی شده افرادتون که مردند را بردارین.

زمانی که شما با جسد همکارتون در یک اتاق باشید ایتم همکارتان به طور واضح نشان داده میشود. شما مثل قبل صفحه ایتم خود را میزنید و ایتم مورد نظر را هایلایت کرده و با دکمه اکس آن را برمیداریم.

گزینه TRADE را انتخاب کرده و دوباره دکمه اکس را میزنیم. و بعد میتوانید ایتم های موردنظر دیگری را به همین روش در محفظه خود قرار بدین.

تمرین کردن

Training

شما میتوانید قبل بازی کردن بازی اصلی نگاهی به سناریو تمرینی بیندازید. این سناریو به شما کمک میکند که کرکتر خود را چگونه راه بیندازید و کنترل بازی به دستتان بیاید. این سناریو مانند بازی اصلی میباشد ولی دور امتحانی.

مقالات

اطلاعات مفیدی در طول بازی کردن به دست می آورید که میتوانید با باز کردن صفحه ایتم های خود و با استفاده از دکمهR1 یا L1 فایل را بردارید. شما زمانی که فایل را برمیدارید برای اولین بار میخونیدش. و وقتی که فایل را بدست اوردید میتوانید هر موقعی که دلتون خواست دوباره آنرا بخوانید.

اسلحه ها و حمله کردن

Weapons And Attacks

دکمه R1  یا RT را فشار دهید تا درحالت حمله قرار بگیرید و دکمه اکس  شما میتوانید با اسلحه ای که بدست اوردید حمله کنید. از کنترل کننده برای نشانه گیری استفاده کنید(البته بعضی اسلحه ها همچین قابلیتی ندارند.)

زمانی که شما اسلحه ای در دست خود ندارید میتوانید با فشردن دکمه  اکس خود را دحالت دفاعی بگیرید و حریف مقابل را هل بدهید. همینطور با استفاده از کنترل کننده و دکمه اکس میتوانید دشمن را هل بدهید.

با فشردن دکمه    R1  یا  RT به صورت خود به خود به طرف نزدیک ترین دشمنتون نشونه میگیرید. و باز زدن دکمه  R2 یا RB میتوانید به جایی که نشونه گرفتید شلیک کنید.

Raccoon Today

راکون امروز

ژوئن 10، 1998

"هنر غیر قانونی حلقه"

پس از ازبین رفتن موزه ی قوچ، که در فوریه ی گذشته بسته شد، بیش از دویست نمونه ی حیات وحش خشک شده به حراج می رسد.

مجسمه ها، نقاشی ها، و قطعات دیگر مربوط به موزه، توسط مجموعه داران شخصی و موزه داران مشروع و قانونی به فروش می رسد، اما درباره ی نمونه ها هیچ اطلاعاتی جمع آوری یا گزارش نشده است.

پلیس خواستار چشم پوشی حراجی از تهیه لیست اشیاء در محل نگهداری آن ها شده است. این نمونه ها از فروش در حراجی ممنوع گشته و شایعاتی درباره ی در خطر بودن این گونه ها نیز زده شده است.

دستورات نوشته شده

به : تامی نیلسون.

برای ما این مسئله مهم به حساب میاد که محموله تحت فرمان تو بوده و از اون برای از بین بردن ازمایش انجام دادی.

فرمانده رودریگو به عنوان سردسته تیم محافظ امبرلا 2 شناخته شده. و اختیارش از امروز به بعد در همه امور قطع شده. توام برای همین اجیر شدی که کسی رو که مسول این همدستی هستش رو پیدا کنی. پس شکست نخور!

اطلاعات ما ناقصه. ولی یکی به رودریگو کمک کرده تا با تمام شریکاش فرار کنه! همه نشونی ها رو خوب جستجو کن! خانواده اش. همبازیای بچه هاش توی همسایه ها. همه چیرو! البته تمام اینکارو به طور مخفیانه انجام بده!

این کمپانی تحمل همچین کسایی رو نداره که شهرتش رو با خاک یکسان کنند! اگه میخوای فردا از خواب بیدار بشی پس اون کارایی که بهت گفته شده رو مو به مو اجرا به نحو احسن اجرا کن!

بی.رول

Reagent Refinement File

فایل معرف پالایش و پخش

در مورد AT1521:

معرف شناخته ی AT1521 (با نام اختصاری "AT") برای جلوگیری از گسترش ویروس در افراد آلوده استفاده می شود.

AT روی افرادی موثر است که هنوز ویروس T نشانه هایش را بروز نداده باشد. این معرف ویروس T را در جریان خون از بین نمی برد، اما آن را سرکوب کرده و پیشرفت آن را کند خواهد کرد.

آزمایش AT بر روی موش های آزمایشگاهی مبتلا، با 99.91 درصد موفقیت همراه بوده است. در برابر ویروس T، که درمان موثری برایش وجود ندارد، این معرف تنها روش برای کنترل و سرکوب کردن این ویروس می باشد.

اطلاعات دیگر در قسمت استخراج و پالایش ذکر شده است. فقط در سخت ترین شرایط، این اطلاعات اجازه ی درج به خارج از شرکت را دارند.

مایکل جنکینز

(ده ها صفحه حاوی اصطلاحات علمی و پزشکی غیر قابل درک برای عموم وجود دارد.)

Settings screen

تنظیمات صفحه نمایش

تنظیمات حسگر ایمنی:

حسگر اشیاء                          خاموش

حسگر آتش و حریق                خاموش

شاتر الکترومغناطیسی            روشن

شروع آماده سازی برای راه اندازی مجدد

خطا*

تغییرات در تنظیمات سیستم

نیاز به کسب اجازه از مدیریت.

بعدی =>

Wonderful Life

زندگی شگفت انگیز

"زندگی شگفت انگیز" نسخه ی ماه سپتامبر

ساخت بسیاری از صحنه های اجتماعی شهر راکون !

هشدار به علت محدودیت خدمات آبی. خدمات آبی به علت تعمیر و نگهداری روزمره و بازرسی در بیستم سپتامبر از 1:00 تا 6:00 AM محدود خواهد شد.

در طی زمان داده شده، از شهروندان خواسته می شود که میزان مصرف روزانه ی آب خانه های خود را از سطح عادی سرانه ی 1.5 کاهش دهند.

همچنین بخاطر داشته باشید که  مواد شیمیایی خاص و تصفیه کننده ها را پس از استفاده، دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی نگه داشته و از فاضلاب خانگی خود نیز دور کنید.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان