سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه مقالات روزنامه های داخل بازی

#1
[dir=rtl]روزنامه راکون


روزنامه راکن فایلی هستش که میتوانید در مرحله ( آخر راه) در بازی Resident Evil Outbreak File 2. بدست آورید


2 آپریل 1998


بالارفتن درصد مواد سمی در آب شهری.

با توجه به بررسی های گروه های محیط زیست و بهداشتی شهر درصد مواد سمی خطرناک در آب مورد استفاده شهروندان بسیار بالا رفته. آخرین آزمایشاتی که بر روی سیستم آب شهری و جریان های محلی به سموم خطرناکی در آب پی بردند.


با توجه به بالا رفتن آلودگی آب های محلی بی ثابقه که در سال گذشته رخ داده مردم تقاضای تشکیل بحث و گفتگویی برای حفظ سلامتی آب های مورد استفاده شهروندان دادند.روزنامه راکون( اتفاق ناچیز)


روزنامه راکن فایلی است که میتوانید در Resident Evil Outbreak File #2. بدست بیاورید.


30ام آگوست 1996


یک فرار از زندان ناموفق امروز صبح در زندان "داوگلاس" گزارش داده شد. سیستم های محافظتی از رده خارج شده و زیرساختهای ضعیف مقصر 4مین بار اتفاق افتادن این حادثه در امسال شده اند.


"کایل برندن" 34 ساله اعتراف کرد که با "درک آزیولا" 31 ساله دوست میباشد و همچنان اعتراف کرد که  "درک" مظنون به مغز متفکر طرح فرار بود که در این حال وکیل های آزیولا با این حال نتونستند حرفی برای دفاع از موکل خود در این اتفاق بزنند.


اخبار Comet


اخبار Comet فایلی است که میتواند رونوشت داستان سناریوی   Resident Evil Outbreak File #2 را بدست بیاورد.


31 اکتبر سال 1996


به نقل از Alyssa Ashcroft جسدی در ساحل رودخانه ی  Aimes افتاده بود.

جسد یک مرد سفیدپوست ناشناس در رودخانه ی Aimes در شمال غربی Arklays پیدا شد که حداقل یک سال از مرگش میگذشت و به همین دلیل شناسایی وی کاملا غیر ممکن بود.

از آنجایی که در کنار جسد داروهایی یافت شد ، پلیس مظنون به قتل شد.

رودخانه ی Aimes برای کمپانی های دارویی مکان مناسبی بود ، چون میتوانستند فعالیت های غیر قانونی را بدون اینکه کسی مانعشان شود انجام دهند.


پول شویی


پول شویی فایلی هستش که میتوانید در  Resident Evil Outbreak File 2. بدست آورید.


1ام جون 1998

  " افتضاح کار غیرقانونی باغ وحش راکن"

     السیا اشکرافت ( عضو هیئت تحریریه)


آخرین بررسی های امور مالی "الیوت مارتین" 67 ساله مدیر باغ وحش محلی خبراهای شوک آوری را آشکار ساخت.

طبق عهدنامه "واشینگتن تریتی"(انجمنی برای حمایت از گلها) فروختن ارکیده های کمیاب باغ وحش را به طور غیر قانونی را ممنوع کرده ولی با این مارتین از خود با استفاده از یک دستمزد از فرد ناشناخته ای از پستهای بالاتر باغ وحش دفاع و اشاره کرده.


اگر این موضوع حقیقی باشد. بسیاری سوالات را درباره ی بالا آمدن حقوق کارکنان باغ وحش بوسیله ی فروختن قاچاقی این گلها و این پول های کلون بی جواب میمانند. آیا واقعا این گلخانه ی زیبا و بزرگ که کودکان درباره آن فکر میکنند و از آن یاد میگرند. در این زمینه و نقشه های غیر قانونی پول خود را درمیاورد؟


روزنامه


روزنامه ی معروف (Shinbunshi  (Jiken ni kanshite که به روزنامه مشهور است ، فایلی است که می تواند رونوشت داستان سناریوی REsident Evil Outbreak را بدست بیاورد.


این روزنامه جزئیات اقدامات R.P.D را مقابل Zombie ها در شهر Raccon و عکس العملشان در مقابل کشتار را گزارش میدهد.


رونوشت


کشتار در روز روشن ؟    ابر های سیاه آسمان Raccon را پوشاندند.


R.P.D اعلام کرده است که میخواهد گروهی مخصوص برای رسیدگی به کشتارهای سریالی بر پا کند در حالیکه تاکنون 20 کشتار دسته جمعی رخ داده است.

زمانی که تمامی قربانیان به یک روش کشته شدند اما هیچ چیز مشخص نیست ، برپایی یک گروه تحقیق کارآزموده یک اقدام عاقلانه است.

اما پس از این همه بررسی اطلاعاتی را به عموم  مردم نمیگویند و قدرتمندان هر گونه انتشار و بیان کردن اطلاعات افراد کشته شده را ممنوع کردند. آنها برای جلوگیری تبهکاران تردید دارند.

شایعه ای که این افراد بیان کردند این بود که شخصی دیوانه در تمامی حادثه ها بود. آنها به توضیح ندادن خود ادامه دادند و از حقیقت فرار کرده و پی شایعات رفتند.

چیزی که کاملا حیرت آور است ....پول شویی (قسمت 2)


این فایل را میتوان درResident Evil Outbreak File #2 مرحله ( اخر راه) را پیدا کنید.


"کلمنس مدیر اجرایی دفتر"


اقتصاددان و دبیر دانشگاه " جوئل کلمنس" نویسنده پرفروشترین کتاب " آن روی سکه"  پیشرفت چشمگیری پیدا کرد. او به طور رسمی اعلام کرد که قصد اداره کردن شورای شهر را دارد. گفته ی کلمنس 48 ساله.

" اگر تمام علم و دانش و تجربیات و تدریس های من نتوانند این شهر را دوباره زنده بسازد. پس هیچ چیز نمیتواند." صدای او لبریز از خودباوری بود و بعد او یک لبخند پهن به روی جمعیت زد.
با ورشکستگی و رسوایی اخیر شرکتها و بیکاریهای شایع شهروندان راکن سیتی شاید "کلمنس" بتواند راهی برای تقویت کردن اقتصاد محلی پیدا کند.امروز در راکون

این فایل را میتوانید درResident Evil Outbreak File #2. پیدا کنید.10 جون 1998


"حلقه ی غیرقانونی هنر"


موزه هنری محلی بسته شده که در فوریه ی برج پیش بسته شده بود گفته است که حدود 200 تا حیوان تاکسیدرمی شده را حراج گذاشته و فروخته است.

مجسمه ها. نقاشی ها و بقیه قطعات باستانی که به صورت خصوصی و قانونی به کلکسیونر ها و موزه های قانونی فروخته شده. ولی هنوز اطلاعاتی در این مورد بدست مان نرسیده که این موضوع حقیقت است یا نه.


پلیس خواستار از دلالان حراجی شده که برای وسایل خود یک مکان قانونی درست کنند. مانند وسایلی که توسط دلالان بازاری از خرید و فروششان منع شده اند. و این شایعات خطرناک از نظر دلال ها فقط یک شایعه پیش پا افتاده است.بررسی گروه s.t.a.r.s.

هلکوپتر از دست رفته!!

کوه arklay شهر راکون

یک سخنگوی اداره پلیس شهر راکون گزارش داد که هلی کوپتر تحقیقات ویژه stars نیروی کار تیم براوو از بین رفته است با توجه به اعلام از پلیس شهر راکون,تیمی را
 
برای تحقیق کوه arklay و منطقه جنگلی راکون که در آن تعدادی از مردم گزارش شده گم شده بودند فرستادند.

تماس با تیم پس از آخرین ارتباط قبل از طلوع آفتاب قطع شد.

اداره پلیس شهر راکون به درگیریه این تیم با برخی مشکلات مشکوک شده است در همین حال کروه stars از تیم آلفا را برای تحقیق و جمع آوری اطلاعات از شهود ارسال کرد

به تازگی تعدادی از قتلهای عجیب و غریب در نزدیکی شهر راکون وجود داشته است. این حادثه به احتمال زیاد به ساکنان این شهر احساسی بیش از یک اضطراب را وارد میکند.

وظیفه ی نیروی ویژه s.t.a.r.s.(تاکتیک های خاص و سرویس نجات) در سال 1996 تحت کنترل از اداره پلیس تاسیس شده ی شهر راکون برای مقابله با افزایش تروریسم و سایر جرایم بوده است.


امروز در راکون

امروز در راکن مقاله ای است که میتوانید درResident Evil Outbreak File #2. پیدا کنید.


11 سپتامبر 1998


اوما ( نوعی حشره) در کوهستان های آرکلی؟ یک حشره ی بسیار بزرگ که پاهایی به تخمین 6 سانتی متر که در روی آن دارای دندانه های تیزی وجود دارد در منطقه غرب کوهستان های ارکلی پیدا شد.

اعضای کمپ تا به حال 2 .3 تا از این حشرات را در نزدیکای چادر خود را که به سمت زمین میخزیدند را گزارش داده اند. طوری که سگ شکاری آنها مورد حمله این حشرات قرار گرفته و به مدت 2 هفته تحت نظر دامپزشکان بوده است.


"گراهام بروز" حشره شناس و کمک دست پرفسور دانشگاه راکن سیتی اصرار دارد که همچین حشره ای نمیتواند وجود داشته باشد. جمله ای که او در سر برگ مقالات و روزنامه ها گفته است " هیچی بیشتر از رفتار جنون آمیز جرمی نیست! "


امروز در  راکون


امروز در راکون  فایلی است که میتواند رونوشت داستان سناریوی Resident Evil Outbreak را بدست بیاورد.             


6 سپتامبر سال 1998

یک روح ؟!

چیزهای تاسف باری که مانند نقابی ابهام آمیز بود ، در شمال غربی جنگلهای Arkley  مشاهده میشد و باقی مانده ی خون پاشیده شده توسط کلاغها و سگهای وحشی در کنار رودخانه نیز نمایان شد. در تمامی این ناحیه حس ترس و وحشت و پارانویا *شایع شد.

مدت زیادی بود که ساکنان آن ناحیه میگفتند که این چیزهای عجیب زیر سر روح بیماریست که 5 سال قبل در نزدیکی بیمارستان جان خود را از دست داده بود . آیا این نوع طرز فکر عجیب است و تنها از روی سلیقه ی وهمی ساکنان است؟!

* پارانویا نوعی جنونی است که حس تشخیص و بصیرت انسان را نابود میکند.


صداهای وحشتناک از زیر زمین

امروز در راکون فایلی است که میتوانید در سناریو"Outbreak بدست آوریداین روزها صحبتهای کوتاهی در دور و بر جنوب خیابان" کمپ بل" شنیده میشود که در مورد غرشهایی که از سیستم لوله کشی در شبها شنیده میشود.

اینطوری خیلی اسون میشود که این حادثه را به یک داستان وحشتناک تبدیل کرد که بسیاری از دانش آموزان مدارس ها وقتی که به اردو شبانه میروند دوستدارند در این باره حرف بزنند. وی با این حال افراد گمشده دوباره بیشتر از تعداد نفرات ماه قبلی میباشد.


8 تن از مردم یا مرده اند یا گم شده اند.به طوره عجیبی افرادی که گم شده اند با هم در این خصوصیات شریک بودند : دخترهای مجرد و سفید  دور بر 18 یا 23 ساله  با موهای طلایی.

خیابان ها هم توسط مه غلیظی احاطه شده اند بعد از آن اتفاق گمشدگان. از لوله کشی هایی که از شمال تا جنوب خیابان ها کشیده شده اند یک خانم ادعا دارد که صداهایی را میتوان برای متی از آنجا گوش کرد.

با اینکه لوله های آب و برق رسانی برای بررسی کاملا بسته شده اند ولی هیچ آثاری از گمشدگان وجود ندارد....

ساختمان پلیس همچنان به نادیده گرفتن این اتفاقات زنجیره ای که بعد از حادثه " قصر اسپنسر" رخ داده است را ادامه میدهد. ولی با این حال بسیاری معتقدند که این حوادث عجیب غریب رابطه ای با آن حادثه در کوه های آرکلی نیز دارد.سرمقاله ی هفته نامه ی راکون

هفته نامه ی راکن.17 سپتامبر 1998


ایرون مدیریت را به دست میگیرد؟

راکون سیتی_ شهردار هریس ممکن است بهار سال بعد در رقابت سختی قرار بگیرد. هفته نامه هایی از خبرای داخل ساختمان پلیس راکن مبناع بر این که رییس پلیس "برایان ایرونز" که به مدت 4 سال و نیمی اداره ساختمان پلیس را بر عهده داشته ممکن است در انتخابات دیگر مدیریت یکی از مقام های شهر را برعهده بگیرد. ایرونز خود را برای رقابت با "دولین هریس" آماده کرده با این حال که به دوره 3 سال متوالی مدیریت ساختمان پلیس را برعهده داشته ولی به نظر غیر ممکن میاد که آیرنز بتواند از پس درگیری ها و بحثهای سیاسی بر بیاید. ولی با این حال اعضای تیم "استارز" از مخفی نگهداشتن این موضوع هیچ مخالفتی نکردند.


با وجود محبوبیت بالایی که ایرونز دارد و با متوقف کردن قتل های مرموزی که تابستان امسال در خود دیده است ( که هنوزم قضیه به طور کامل حل نشده است) و با دستور توسعه بخشیدن به ساختمان اداره ی پلیس ممکن است رییس پلیس ایرنز کسی باشد که بتواند شهردار هریس را از ساختمان شهرداری بیرون کند و جانشینش شود. ولی سوال اینجاست که آیا شهروندان به ایرنز با وجو آن همه اتهامات و کلاهبرداری در منطقه "سدار" در سال 1994 اتفاق افتاده رای میدهند؟ یا خرج بیهوده ای که برای ساختمان پلیس شهر که بیشتر شبیه به موزه هنری تا اداره پلیس کرده است؟ با این فرض که رییس پلیس اینرز رای اورده و شهردار شده ولی شهروندان باید بعد از این موفقیت آیرنز مقالاتی درباره ی بررسی سوابق مالی ایرنز را هم نیز باید بخوانند![/dir]
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان