سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی شخصیت های بازی Resident Evil Umbrella Corps

#1
Information 
معرفی شخصیت های بازی Resident Evil Umbrella Corps


[تصویر:  43-434283-resident-evil-umbrella-corps-c...wnload.png]مایکلا هارتمن (Michaela "Mickey" Hartman): او یک مأمور Umbrella Corps است که در انجام مأموریت‌هایی که شامل نفوذ به محل‌های خطرناک است، مهارت دارد.


لئون اس. کندی (Leon S. Kennedy): او یک مأمور سابق پلیس است که در بازی Resident Evil 2 نقش اصلی را ایفا کرد. در Umbrella Corps، او عضوی از تیم Umbrella Corps است.


توماس هیویت (Thomas Hewitt): او یک مأمور Umbrella Corps است که در مأموریت‌هایی که شامل جستجوی اطلاعات مربوط به Umbrella Corporation هستند، مشغول به کار است.


فرانک وست (Frank West): او یک خبرنگار است که در بازی Dead Rising نقش اصلی را ایفا کرد. در Umbrella Corps، او عضوی از تیم Umbrella Corps است.


هیدئوس (H.U.N.K.): او یک مأمور Umbrella Corps است که در مأموریت‌هایی که شامل حفاظت از منافع شرکت Umbrella هستند، مشغول به کار است. او قبلاً در بازی Resident Evil 2 نیز دیده شده است.


کریس ردفیلد (Chris Redfield): او یک شخصیت اصلی در سری بازی‌های Resident Evil است و در Umbrella Corps، او عضوی از تیم Umbrella Corps است.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان