سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت ریمیک Resident Evil 4 به مراحل پایانی خود رسیده است

#1
Information 
[تصویر:  1672698481.jpg]

در سال ۲۰۲۳ قرار میباشد بازی‌های امیدوار کننده متعددی منتشر شوند و ماه‌های ابتدایی سال نو به تنی چند از این بازی‌ها وابستگی داراست. یکی آن ها، ریمیک موردانتظار کپکام از رزیدنت ایول ۴ (Resident Evil 4) میباشد که با مجال نشر آن مسافت چندان متعددی نداریم و در حال حاضر پیش از عرضه در ماه مارس، توضیحات مختصری درباره بسط آن اعلام گردیده است.


یوشیاکی هیرابایاشی، تهیه و تنظیم‌کننده بازی رزیدنت ایول ۴، در پیامی به مطلوب سال نوی میلادی که از روش Famitsu به اشتراک نهاده شد، ذکر کرد که کپکام در پروسه پیشرفت این پروژه به مرحله پایانی رسیده میباشد.هیرابیاشی نوشت:

نقل‌قول: ما دشوار سعی میکنیم تا داده ها بیشتری درباره‌ی Resident Evil 4 در چنگ شما در اختیار بگذاریم، در حالی که برای نشر در ۲۴ مارس فراهم می‌شویم. بازی همینطور در مرحله پایانی خویش میباشد تا دسته با یکدیگر متحد گردیده و پاره ای عالی گردد. لطفا تنها پاره ای بیشتر طاقت فرمایید.


هنوز مشخص و معلوم وجود ندارد که چه وقتی داده ها بیشتری درباره این بازی منتشر گردد، ولی با اعتنا به اینکه کمتر از سه ماه دیگر به عرضه آن ما‌نده، می‌قدرت اظهار‌کرد که طرف داران فرصت متعددی را نباید چشم به راه بمانند. همینطور این احتمال وجود دارااست که کپکام مدتی پیش از نشر قانونی بازی، ورژن دمو آن را در دسترس بازیکنان قرار دهد، کاری که این موسسه برای تک تک بازی‌های قبل Resident Evil در سال‌های اخیر ایفا داده میباشد.

[تصویر:  1672766788.jpg]

ریمیک رزیدنت ایول ۴ در ۲۴ مارس برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس جعبه محرمانه ایکس/اس و پی‌سی منتشر شود.


حداقل سیستم مورد نیاز:

پردازنده: AMD Ryzen 3 1200 یا Intel Core i5-7500

رم: 8GB

کارت گرافیک: AMD Radeon RX 560 4GB یا NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB

ویندوز: ویندوز 10 نسخه 64 بیتسیستم پیشنهادی:

پردازنده: AMD Ryzen 5 3600 یا Intel Core i7 8700

رم: 16GB

کارت گرافیک: AMD Radeon RX 5700 8GB یا NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB

ویندوز: ویندوز 10 نسخه 64 بیت
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان