سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت کاپکم باعث کنسل شدن ریمیک مستقل شد!!

#1
Information 

مدتی پیش گروهی از علاقه مندان بازی رزیدنت اویل استارت به تجدید بنا او‌لین ورژن از این خصوصی و بازی Code Veronica کردند. آن ها به‌تازگی دمو کوتاهی منتشر کرده‌اند که چگونگی پروژه را نماد میدهد. بسط‌دهنده با تکثیر توییت جدید‌ای نوشت که تشکیل داد ریمیک Resident Evil 1 به جهت گلایه قانونی کپکام متوقف گردیده است و این مجموعه ژاپنی به آن ها اذن کامل شدن اینگونه پروژه‌ای را نمی‌دهد.
غرض مهم پروژه Resident Evil 1 Remake، زنده کردن مراحل این تاثیر کلاسیک با گرافیک خوب و دوربین نو سوم فرد بود. دوربینی که در مرمت Resident Evil 2 به عمل دریافت شد و توانست فضای بازی را تماما تغییر تحول دهد. از آنجایی که کمپانی کپکام توجهی به بازی نخستین و Code Veronica نداشت، یک طرفدار به اسم Briins سعی کرد تا پروژه را به دست بگیرد و به عبارتی کاری که کپکام جاری ساختن بخشید را تکرار نماید. این پروژه بعداز تعدادی ماه به بن‌بست خورده میباشد.
قسمت‌های اساسی ریمیک بازی رزیدنت اویل 1 در یوتیوب آپلود شد و حتی دمو کوتاهی هم در دسترس قرار گرفت. Briins در توییت جدیدی تائید کرد که پروژه کنسل گردیده و کل ویدیوها و پوشه‌های مرتبط با آن می بایست حذف گردد. او در شبکه دیسکورد فردی گفته میباشد که کمپانی کپکام در زمان چندین آدرس اینترنتی قانونی با وی رابطه برقرار نموده است. کپکام از این شخص پرسیده میباشد که سبک شخصیت‌ها را از چه منبعی به دست آورده میباشد و از چه فولدر‌هایی به کارگیری نموده است؟
[تصویر:  Resident-Evil-1-Remake-Cancel.jpg]
کنسل شد Resident Evil 1 Remake
بعداز رد و بدل شدن تعدادی نشانی اینترنتی، آفریننده ریمیک Resident Evil 1 پست الکترونیک‌های جدید‌ای از دپارتمان دیگری باطن کپکام اخذ نموده است. این دپارتمان از وی درخواست کرده تا سریعاً کلیه صفحه های مرتبط با پروژه را حذف نماید. نشانی اینترنتی در نقطه نهایی حقوق و دستمزد نسخه برداری‌رایت تاثیر در آمریکا را گوشزد کرده و تأکید کرده که‌این طرفدار از اسامی مرتبط با رزیدنت اویل و شخصیت‌های آن به کارگیری نموده است و اینگونه کاری، خلاف با مقررات میباشد. برگه توییتر Biohazard Declassified ولی لحاظ دیگری در زمینه‌ی ادله اخطار کپکام داراست.
توسعه و گسترش‌دهنده Resident Evil 1 Remake قابلیت اخذ پول از سوی دوستداران را فعال کرده بود. این به این مضمون‌ میباشد که‌این شخص از اثرها قانونی و ذیل مالکیت کپکام درآمدزایی نموده است. تنی چند از ناشران، پروژه‌های دوست داران را زمانی‌که گفت و گو منفعت و درآمد در بین نباشد، بدون شوخی نمی‌گیرند؛ البته پروژه ریمیک رزیدنت اویل 1 با غرض درآمدزایی استارت گردیده است. تنی چند از هواداران امیدوار بودند که ریمیک Code Veronica همچنان ساخته گردد، البته Briins این پروژه را هم کنسل نموده است.
کپکام قرار میباشد سال بعدی ریمیک Resident Evil 4 را منتشر نماید و معین وجود ندارد آیا به تجدید بنا ورژن نخستین علاقه‌مند میباشد یا این که نه؟
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان