سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی بازی Resident Evil 7

#1
Information 
[تصویر: 1671768256.jpg]

رزیدنت ایول ۷: بایوهزرد (به انگلیسی: Resident Evil 7: Biohazard) یک بازی ویدئویی در مدل واهمه و بقا میباشد که به وسیله کمپانی کپ‌کام در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ برای مایکروسافت ویندوز، اکس‌جعبه وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. این یازدهمی بخش مهم در دسته بازی‌های رزیدنت ایول به‌شمار می‌رود و مغایر ورژن‌های گذشته خصوصی که با رویت کرد سنتی سوم فرد دنبال میشد، این ورژن به طور دیده‌انداز اولیه فرد می باشد و روایت بازی بعداز رخدادهای رزیدنت ایول ۶ رخداد می‌ افتد. ورژنٔ کنسول پلی‌استیشن ۴ امکان تامین از هدست حقیقت مجازی پلی‌استیشن او‌آر را دارااست.

رزیدنت ایول ۷: بایوهزرد برای نخستین دفعه در طول کنفرانس مطبوعاتی کمپانی سونی در ای۳ ۲۰۱۶ رونمایی شد، البته بازی برای مایکروسافت ویندوز و اکس‌جعبه وان نیز در دسترس قرار گرفت.و ترسناک‌ترین بازی قرن تعیین شد.

پروسه بازی

[تصویر: 1671722501.jpg][تصویر: 1671714743.jpg][تصویر: 1671786910.jpg]

در بازی بازیکن در اختیار گرفتن قهرمان اساسی را در پرسپکتیو اولیه فرد بدست میگیرد. خلاف بیشتر قهرمان‌های اساسی در دسته رزیدنت ایول، ایتن شخصی غیرنظامی میباشد که از مهارت‌های پیکار فایده چندانی ندارد. با وجود این، وی به اشکال مختلفی از سلاح‌های سرد و گرم مثلا اسلحه دستی، شات‌گان، تبر، شعله‌افکن، مواد منفجره و اره زنجیری برای رویارویی با معاندان دسترسی دارااست.

مراحل بازی تجاربٔ مدل واهمه و بقا سنتی را در مشت بازیکنان قرار می دهد. خلاف اکثری از ورژن‌های قبل این محرمانه، رزیدنت ایول ۷ در قبال مدل اکشن، تمرکز بیشتری بر وحشت دارااست. همینطور دیگر مکانیک‌های شایان توجه در ورژن‌های گذشته دسته، دربرگیرنده حل معماها، رئیس منابع، گیاهان شفابخش و باکس‌های مورد نقش کلیدی درین نصیب اجرا می‌نمایند. از سوی دیگر، اتفاق افتاد فوری نیز به‌طور بدون نقص درین بخش حذف شده است.


روایت
در رزیدنت اویل ۷ بازیکن نقش شخصی به اسم (ایتن وینترز) را بر عهده می گیرد که پیرو همسر خویش، (میا وینترز)، می گردد. میا ۳ سال پیش در یک اتفاق گم گردیده بود و ایمیلی مرموز که ایتن با اسم فرستنده میا اخذ می‌نماید، ایتن را به دالوی (Dulvey) در (ایالت لوئیزیانا) می‌کشاند. در‌پیٔ این رویدادها ایتن به منزل‌ای مرموز می‌کشاند و سرنخ‌های بیشتری را از میا پیدا می‌نماید، ایتن در هنگام کاوش نوار فیلمی را پیدا می‌نماید و با دیدن فیلمی دیرین که (خبر نامه نگارانی را علامت میدهد که جهت تفحص و پژوهش در ارتباط این منزل وارد منزل گردیده‌اند) ایتن با مشاهده فیلم متوجه می گردد که ساکنان این منزل یعنی (خانوادهٔ بیکر) که فعلا ناپدید گردیده‌اند لعنت شده، و مانند ارواحی در‌این منزل حضور دارا هستند که در آجل سعی در قتل ایتن خواهند داشت.

درپی ایتن همسر خویش یعنی میا را پیدا می‌نماید البته میا لعنت شده و بعضی وقت ها تبدیل به زامبی نامیرایی میگردد. میا همسر خویش ایتن را مصدوم کرده و دست او‌را انقطاع می‌نماید. آن‌گاه بابا خانوادهٔ بیکر (جک) او‌را یافته و اورا با خویش میبرد. زویی (دختر خانواده که کمتر جنون به سرش می زند و بیشتر زمان ها منطقی خلق می‌نماید) دست بریده ایتن را وصل می‌نماید. ایتن، با تماس‌های زویی وی و میا را پیدا می‌نماید. ایتن با امداد زویی پیرو نوش دارو میشود. البته در همین راه و روش بحران‌های بزرگی را برای ایتن به وجود می آورد.

ایتن در غایت جک و همسرش مارگاریت (والدین زویی) را میکشد و از تله‌های پسر خانواده لوکاس نیز جان سلامت به در می برد و پاد زهر را به دست می آورد. البته ایتن متوجه می شود که میا و اعضای خانواده بیکر هیچ‌کدام تقصیرکار این اتفاق ها نبوده‌اند. در واقع پایین در اختیار گرفتن دختری به اسم Eveline قرار گرفته‌اند. او‌لین دختری میباشد که به وسیله یک کمپانی ناشناس و حریف آمبرلا آیتم تست‌هایی قرار می گیرد و با تزریق نوعی ویروس تبدیل به موجودی می شود که بضاعت و توان پرهیز از تخریب سلول‌های خویش و افرادی که پایین اختیار او میباشند را دارااست.

این به این معنا میباشد که وی قادر است سلول‌های شخص و خودش را تجدید بنا کرده و از مرگ دوری نماید. با این هم اکنون این ویروس مشکلاتی نیز به یاروهمدم داراست؛ این ویروس سبب میگردد تا او‌لین در دست گرفتن اشخاص را بدست گیرد و برخی از آن ها را تبدیل به موجوداتی به اسم مولددکند. این منجر می شود که والدین او‌لین اورا رها نمایند. او‌لین با درک کردن بدین زمینه افسرده و عصبانی گردیده و کارایی می‌نماید که انتقام بگیرد؛

وی با گریختن از محیط و ذیل در دست گرفتن درآوردن خدمه کشتی همت می‌نماید تا میا اورا تحت عنوان فرزند بپذیرد. ولی میا این را نمی‌پذیرد و میا نیز به وسیله او‌لین نیز ذیل در اختیار گرفتن قرار می گیرد. بعداز طوفانی بلندمرتبه، کشتی در ۱۰ اکتبر ۲۰۱۴ در مرداب لوئیزیانا و قربت منزل خانواده بیکر پرت میشود و بیکرها که از ماهیت میا و اولی مطلع نبودند، او‌لین را تحت عنوان نوپا ای یتیم پذیرفته و خویش نیز کثیف می شوند.

در غایت ایتن نوشدارو را به اِولین تزریق می‌نماید و درمی‌یابد که وی به عبارتی پیرزنی میباشد که در منزل بیکر نقش مادربزرگ خانواده که بسیار حضور کمرنگی داشت نقش بازی میکرد. وی تبدیل به یک هیولای جهش یافته میشود البته تأثیرات پاد زهر تاثیر می‌نماید و ایتن چیره به باخت وی می‌گردد. در غایت، بالگردهای نجات از راه و روش می‌رسند و به یاری کریس ردفیلد اولی (eveline) به‌طور کلی نابود می گردد


محتوای قابل دانلود
محتوای قابل دانلود این بازی پاره ای بعد از ورود بازی به عرصهٔ فروش نیز معرفی شدند حدود ۴ محتوای قابل دانلود برای این بازی معرفی شد که دو عدد از آنها قسمتی از اتفاق ها اتفاق افتاده پیش از اتفاق ها خصوصی اساسی میباشند.

(Not a hero)اولی DLC بازی میباشد که در ان شخصیت کریس ردفیلد بعد از نقطه نهایی خط داستانی بازی با لوکاس بیکر سرگرم می‌گردد ردفیلد می بایست سه هم رزم خویش را نجاد دهد که لوکاس آنها‌را گرفته‌میباشد. ولی با پیداکردن اولی سرباز لوکاس به دست اویک بمب وصل کرده و پس‌از مردن سومی سرباز بمب فعال می شود. کریس بمب را از دست خویش غیروابسته می‌نماید و در آزمایشگاه زیرزمینی منزل، لوکاس را می کشد و فرآیند تکثیر ویروس در ناحیه را از در بین میبرد.

(Doughters) شما در نقش زویی خواهید بود که رویدادهای پیش از بازی و کیفیت کثیف شدن خانواده بیکر به وسیله (eveline) را علامت میدهد که با اعتنا به گزینش بازی کننده فرار و گریز یا این که تهیه کردن پاد زهر را مد لحاظ خواهید داشت.

(Bedroom) شما در نقش کلنسی ژاویس خواهید بود که به عبارتی فیلم‌برداری بود که در اولیه بازی در نوار فیلمی بود که علامت می‌بخشید شبانه هم پا دوستانش جهت تفحص وارد منزل گردیده بودند که الان بوسیله مارگاریت در اتاق خوابی زندانی گردیده و بایستی از اتاق خواب گریزو فرار نماید.

(Nightmare) میباشد و بازیکن می بایست حدود پنج ساعت (در دنیای بازی) دوام آورد. وی بایستی با گونه های شات گان‌ها و اسلحه‌ها با زامبی‌ها و مخصوصاً (جک) نزاع نماید و درین پنج ساعت زنده بماند.

دی‌ال‌سی دیگر به اسم (۲۱) که در آن بازیکن گشوده هم نقش کلنسی ژاویس را برعهده دارااست و ادامه فراروگریز از اتاق خواب که به وسیله مارگاریت زندانی گردیده بود را علامت می دهد. اکنون بایستی به خواست (لوکاس) یک بازی خشن را تجربیات نماید، در گروه‌ای به اسم (Bannad Footage) قرار گرفته‌اند

(Ethan Must Die) بازیکن نوعی جايگاه مشقت تازه را تجربیات می‌نماید و وظیفه داراست با مارگریت نزاع نماید و او‌را ناکامی دهد.

در دی ال سی نقطه پايان زویی (end of zoe) بازیکن نقش عموی زویی و اخوی جک را دارااست، که زویی را بعداز آنکه ایتن، میا را تعیین کرد مومیایی شد پیدا می‌نماید. وی که از اتفاق ها خانواده‌اش بی‌خبر بوده، کوشش می‌نماید زویی را معالجه نماید و در مسیر چند دفعه با یک جان دار به اسم مرد باتلاقی روبه‌رو میشود و او‌را ناکامی می دهد.


بعداز آنکه وی دارو را بدست آورد، مرد باتلاقی زویی را دزدید. وی زویی را تا حوزه‌ قرنطینه آمبرلا حمل کرد و بعد از آن در مه مخفی شد. مرد باتلاقی از زویی به‌تیتر تله بهره مند شد و جو را گیر انداخت ولی جو پوشش روی شکل اورا نماید و از نام‌و‌نشان مرد باتلاقی شوکه شد. وی جک بیکر، اخوی خویش (جو) بود که می‌خواست دختر خودش را برباید. جک بعداز تزریق سرم بوسیله ایتن، به جهت سلول‌های مسموم گردیده اش زنده ماند و بعداز مرگ اِولین ذیل در دست گرفتن خودش بود.

وی که عقلش را از دست داده بود، بدنبال سرقت کردن و کشتن زویی بود. (جو) بعد از آن بوسیله یک مشت مهم از جک بیهوش شد و در تابوتی به اعماق مرداب فرورفت ولی توانست جان تندرست به در پیروزشود. بعداز آن وی در یکی‌از بیشه‌های مجاورت مرداب یک دستکش نزاع گیر آورد و بعد از شکستن یک در، از بالکن منزل دیرین بیکرها به تراس منش پیدا کرده و در تالار مهم منزل بیکرها با جک پیکار کرد و توانست با دستکش آهنی خویش نیم تنه بالایی اورا نابود نماید و وجودش را برای مدام از روی زمین منزه نماید.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان