سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سریال Resident Evil بعد از یک فصل لغو شد !!

#1
خدمت آنلاین نتفلیکس بعد از پخش یک فصل از سریال Resident Evil آن را لغو نموده است.

سریال رزیدنت ایول (Resident Evil) او‌لین سریال لایو اکشن مبنی بر گروه بازی‎‌های ویدیویی‌ای به همین اسم به حساب می آید که بوسیله خدمت آنلاین نتفلیکس ساخته و پخش گردیده بود. او‌لین فصل از این سریال در امسال میلادی پخش شد البته هم اکنون خبر لغو شدن این سریال منتشر شد‌ه‌است.

[تصویر:  1671136257.jpg]

او‌لین فصل از سریال «رزیدنت ایول» در تاریخ ۱۴ ژوئیه سال ۲۰۲۲ میلادی (پنج‌شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱) روی خدمت آنلاین نتفلیکس پخش شد. این سریال نتوانست لحاظ منتقدان را نسبت به خویش جذب نماید و بینندگان نیز لحاظ مثبتی در ارتباط آن نداشتند تا درحال حاضر بعد از سپری شد شش هفته از مجال پخش سریال، نتفلیکس فرمان لغو شدن آن را صادر نماید.

فرنچایز «رزیدنت ایول» متشکل از یک سری بازی ویدیویی، یک سری فیلم سینمایی و سریالی انیمیشنی میباشد و این سریال لایو اکشن نیز او‌لین آیتم درین فرنچایز به حساب می آید که با ناکامی روبه‌رو گردیده است. لنس ردیک (Lance Reddick)، الا بالینسکا (Ella Balinska) و تامارا اسمارت (Tamara Smart) به عنوان مثال بازیگران این سریال به شمار میروند.

مطابق آمارهای منتشر گردیده به وسیله نتفلیکس، او‌لین فصل از سریال «رزیدنت ایول» در اولی هفته پخش خویش بیش تر از ۷۲ میلیون ساعت چشم شد‌ه‌است. با این هم اکنون، این داده های عددی در هفته‌های دوم و سوم رو به کاهش رفت تا اینکه در هفته پایان ماه ژوئیه، این رقم حدود ۶۰ درصد کاهش داشت.

اندرو داب (Andrew Dabb) که سوابق عمل در سریال سوپرنچرال (Supernatural) را در کارنامه خویش دارااست، تشکیل داد سریال «رزیدنت ایول» را برای خدمت نتفلیکس برعهده داشته و مدیریت اجرایی سریال بوده میباشد.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان