سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی لوکیشن های Resident Evil: Damnation

#1
Eastern Slav Republic

جمهموری اسلاو شرقی کشوری است که در شرق اروپا، پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی ایجاد شده بود.

History

پس از جدا شدن از اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991، اسلاو شرقی در اولین سرمایه گذاری، شیوه ی جدیدی از زندگی را در آغوش گرفت. متاسفانه به دلیل قوانین قبلی، از چیزی که آن را میترساند مواجه شدند: حکومت به دست ثروتمندان‌ افتاد - توسط افراد غنی و ممتاز اداره میشد - که از طریق روش های سرمایه گذاری، نفوذ سیاسی بالایی پیدا کرده بودند.
در نهایت، تعداد افراد ضعیف و فقیر در انقلابی که به دنبال استقلال بود افزایش یافت. . پس از چند سال، اولین زن و رئیس جمهور جدید، Svetlana Belikova، بیشتر به شورشیان آسان گرفت به این امید که ضرر آن ها را کمتر کند. با این حال، در سال 2010، در منطقه ی شورشیان، منابع بزرگی از نفت وجود دارد. به دنبال سلطه گری در تجارت در شرق اروپا، Svetlana نظامیان را برضد شورشیان به عنوان تروریست در حال آماده باش در آورد. با توجه به عدم مبارزه باقشر حاکم بر جامعه به طوری مساوری و منصفانه، بعضی از شورشیان شروع به استفاده از B.O.W ها نمودند. با توجه به تجربه ای که ایالات متحده ی امریکا و فدراسیون روسیه از B.O.W داشت، آمریکا وارد موضوع شد.

بی ثباتی در اداره ی اسلاو شرقی، وضعیتی مشابه در جمهوری ادونیا ایجاد کرد؛ همانطور که جنگ های داخلی ادونیا شکل گرفت.

Geography

این منطقه مانند سایر مناطق اروپای شرقی، دارای خاکهای حاصلخیز و سیاه بوده که مناسب برای کشاورزی و پرورش زنبود عصل بود و کشاورزان این را میدانستند. در اوایل قرن 21، این مناطق به عنوان منابع طبیعی کشف شدند.East Slavic B.O.W. Lab
آزمایشگاه BOW اسلاو شرقی در زیر کاخ ریاست جمهوری در شهر Holigrad قرار داشته و توسط رئیس جمهور وقت، Svetlana Belikova ساخته شده بود. از این آزمایشگاه برای ساخت Tyrants به منظور حضور در جنگ های داخلی اسلاو شرقی استفاده می شد تا به عضویت  اسلاو شرقی در جامعه ی بین الملل کمک کند. همچنین برای نگه داری Plaga هایی که به بزرگان نیرو های شورشی داده می شد استفاده می گردید.

History

پس از مبارزه ی Svetlana با ایدا وانگ در قسمت بالای قصر، ایدا به دام افتاد. اما به راحتی توسط چاقویی که درپاشنه ی کفشش قرار داشت، فرار کرد. سپس به سمت hive هایی که محل نگه داری پلاگا بود، حرکت کرد. سپس لیون به او ملحق شد و هردو با Svetlana و محافظانش رو به رو شدند. لیون در وهله ی اول Svetlana را متهم به نگه داری پلاگا کرد، که Svetlana نه آن را رد و نه تایید نمود و تنها اعلام وضعیت به عنوان رئیس جمهور کرد، قبل از اینکه Buddy و Licker ها برای از بین بردن تاسیسات سر برسند، هنگامی لیون درحال کشتن Licker ها بود، ایدا توانست فرار کند. پس از نابودی Licker ها، Buddy عصبانی شده و به Svetlana شلیک کرد اما با شیشه ی ضد گلوله مواجه شد. در طی این رویارویی، Svetlana افشا کرد که شورای بزرگان در ازای سود حاصل از حفاری نفت حاضر به معامله شدند.

هنگامی که  Svetlana فرار کرد، Tyrant ها را در قسمت مرکزی تاسیسات ازاد کرد. با تلاش سخت برای فرار با آسانسور، لیون و Buddy توسط تایرانت دنبال شدند.

پش از حل و فصل درگیری های اسلاو شرقی با دخالت آمریکا، ایدا وانگ پلاگا را به مردی غریبه نشان داد و ادعا کرد که میخواهد در ازای حذف حکم بازداشت بین المللی، آن را به فرد ناشناخته ای بفروشد.Presidential Palace

کاخ ریاست جمهوری


[تصویر:  Presidential-Palace.jpg]کاخ ریاست جمهوری یکی از مقر های قدرتمند در جمهوری اسلاو شرقی بود که در شهر " Holigrad "  قرار دارد. رییس جمهور "Svetlana Belikova " به همراه ژنرال های خود برنامه هایی برای آزاد ساختن کشور ریختن تا در انجمن بین المللی صلاحیت عضویت را پیدا کنند.

تاریخچه

در دوران جنگهای داخلی جمهوری اسلاو شرقی . "ایدا ونگ" کسی که خود را یکی از ماموران BSAA جا زده بود با خانم رییس جمهور و ژنرال های او در قصر ریاست جمهوری ملاقات کرد. در حین ملاقات. ایدا ونگ توضیحاتی درباره وجود "Control Plaga " (انگلی که قابلیت اطاعت از مافوق یا رییس خود را دارد) به رییس جمهور ارائه کرد. توضیحاتی درباره این که این الگل میتواند سلاح های زیستی مانند لیکر ها را مطیع خود بسازند.


بازگشت او بعد از ملاقات با "لیان اس کندی" با رییس جمهور مواجه شد. رییس جمهوری که فهمیده بود "ایدا ونگ "  یک جاسوس شخصی بوده و هیچ ارتباطی با BSAA نداشته. آن دو زن تن به تن بدون داشتن سلاحی باهم در کاخ درگیر شدن. زمانی که ایدا فهمید رییس جمهور  Svetlana  زمانی مربی نبرد تن به تن بود و وقتی فهمید شانسی درمقابل او ندارد سعی در فرار کردن از آن قصر را داشت که در آن لحظه فهمید که اتاق شخصی رییس جمهور فرا تر از یک اتاق بود. چیزی مانند آسانسور که قابلیت جابه جایی تا زیر زمین کاخ که محل  نگهداری سلاح های زیستی بود را  داشت. کمی بعد وقتی که ایدا ونگ خود را از زندانی شدن خودش در زیر زمین آزاد کرد و بعد از دزدیدن نمونه ای از انگل از آن جا فرار کرد.


زمانی که در آزمایشگاه زیر زمینی قصر درگیری رخ داده بود " Buddy "  که به خود ویروسی که قابلیت کنترل سلاحهای زیستی را داشت. لیکر های خود را برای حمله ور شدن به رییس جمهور و تمامی افراد او به قصر فرستاد. به طور خیلی واضح ارتشی که مراقب ورودی و داخل قصر بودن توسط لیکر ها از پا درآمدن. زمانی که "لیان" به آنجا پا گذاشته بود تمام ورودی اتاق رییس جمهور را مانند قصاب خانه شده بود بخاطر تکه تکه شدن سربازانی که در طول راهرو افتاده بودن.

[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان