سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی انیمیشن Resident Evil : Damnation

#1
داستان...

جمهوری شرقی اسلاو استقلال یافت و بعد از انحلال اتحاد شوروی سابق به عنوان یک کشور خودمختار و مستقل شناخته شد. با این حال یک درگیری شدید در کشور بوجود آمد که بین اعضای ثروتمند شورای حاکم دولت و قشر فقیر بود، که به عنوان یک نیروی ضد دولتی قیام کرد. در حالیکه هر دو طرف گروه های جنگی مقاومت  شروع به تندروی و افراطی گری میکنند، شایعات عجیبی همه جا پراکنده میشود، دلایلی که نشان می دهد چرا هیولا ها وارد صحنه ی نبرد شده اند.


در پاسخ، ایالت متحده آمریکا و کاخ سفید ماموری به نام  Leon S. Kennedy را اعزام می کند. به هر حال زمانی که لیان به آنجا می رسد، دولت آمریکا از جریان جمهوری شرقی اسلاو ها شانه خالی می کند و دستور اخراج همه ی آمریکایی ها را از این کشور می دهد. گرچه دستور الغای لیان از ماموریتش داده میشود، با این حال او اطمینان دارد که در این جنگ داخلی، از سلاح های بیو-زیستی استفاده شده است. این در حالیست که بیشتر کشور های پیشرفته و سازمان ملل متحد مخالف بکار گرفتن و ساختن  این نوع سلاح ها هستند. وضعیت فعلی نشانگر آن است که سلاح های بیو-زیستی هم اکنون در بازار های سیاه دنیا معامله میشوند. اگر جلوی این کار گرفته نشود، همان اتفاق برای کل دنیا رخ خواهد داد. بدون حمایت دولت آمریکا، لیان به تنهایی وارد عمل میشود.


یک لیکر زمانی که لیان به محل ملاقات ماموران سازمان اطلاعات و جاسوسی آمریکا میرفت، در مقابلش ظاهر میشود. لیان تیراندازی میکند و حمله را دفع می کند، اما از پا می افتد و از هوش می رود.زمانی که او به هوش می آید، چیزی که انتظارش را میکشد اینست که او به یک صندلی توسط  Buddy و JD بسته شده است که آنها  اعضای نیرو های ضد دولتی هستند و Ataman که عضوی از نمایندگان ارشد آمریکاست است که آنها از او محافظت می کنند. در یک وضعیت حاد حملات بر گروه های دولتی آغاز میشود.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان