سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شخصیت های بازی Resident Evil: Deadly Silence

#1
Information 
Chris Redfield

مردی با سن 25 سال درای هدف گیری عالی کریس به تازگی از نیروی هوایی اخراج شده است و به  تیم استارز پیوسته است ! کریس ردفیلد در این بازی یکی از نقش های اصلی است .

Jill Valentine

دختری 23 ساله دارای مهارت بالا در باز کردن قفل ها . جیل در سن های پایین تر همراه پدرش به دزدی میپرداخته بود برای همین در باز کردن قفل ها مهارت بالایی دارد جیل هم یکی از شخصیت های اصلی بازی است! جیل دختری باهوش و نترس است با اینکه اندازه ی کریس قدرت ندارد ولی بازی کردن با او به علت استعدادهایش راحت تراست.

Rebbeca Chambers

جوان ترین عضو تیم استارز با سن 18 سال که به تازگی وارد گروه شده است! او امداد گر تیم است و در بازی میتواند به کریس کمک کند !

Enrico Marini

مرد شماره ی دوی استارز. یک مرد نترس و شجاع با سن 41 سال ! این مرد در اوساط بازی توسط فرد ناشناخته ای مورد اصابت گلوله قرار میگیرد. در آخر بازی شما عامل این کار را خواهید یافت.

Richard Aiken

این فرد 23 سال سن دارد و مسئول بخش مخابرات رادیوی تیم است این فرد توسط مار غول پیکر گزیده شده است و شما او را در حالی که زخمی شده است پیدا میکنید.

Forest Speyer

مردی 29 ساله و وارد در اسلحه در تیم استارز. جسد او را در همان ابتدای بازی در ایوان طبقه ی دوم  میتوانید پیدا کنید !!

Kenneth Sullivan

کنث فردی 45 ساله در تیم استارز است او در شیمی متخصص است برای همین در تیم استارز استخدام شده است! در ابتدای بازی صدای شلیک گلوله ای توجه همه را جلب میکند. شخص شلیک ککنده همان کنث هست که مورد حمله ی یک زامبی قرار گرفته است. اولین جسدی هم که مشاهده میکنید مربوط به کنث میباشد.

Barry Burton

او فردی 38 ساله و فرمانده ی دوم تیم و جز  یکی از قدیمی ترین های تیم است ! او بیشتر از همه چیز به خانواده اش اهمیت میدهد و شاید این یک نقطه ضعف برای او  باشد ! بری در وارد شدن کریس به اداره ی پلیس نقش بسزایی دارد.

Albert Wesker

فرمانده کل تیم استارز مردی کم حرف و باهوش با سن 38 سال. اعضای گروه به این فرد خیلی اعتماد دارند.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان