سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی شرکت Terrasave

#1

[تصویر: terra-save.png]تراسیو یک سازمان حقوق بشر غیر دولتی است که در انیمیشن Resident Evil: Degeneration معرفی شد. کلر ردفیلد و کورتیس میلر از سرشناس ترین اعضای این سازمان هستند.


[تصویر: Terra-Saved.png]
وظیفه ی اصلی این سازمان، کمک رسانی به مردم در زمینه ی پزشکی و در طول حوادث مربوط به بیوتروریسم است. اعضای تراسیو قریب به اتفاق دارای پشتیبانی سیاسی و مردمی هستند. خیلی از وظایف دیگر این سازمان نامشخص است؛ به هرحال ، مشخص شده است که با سازمان های دولتی (مانند سازمان سلامت جهانی سازمان ملل، اداره ی دارو و غذای ایالات متحده ی آمریکا و ...) مرتبط می باشد. علاوه بر این ، تراسیو سرپرستی کودکانی که در جریان بیوتروریسم یتیم شده اند را نیز می پذیرد.


[تصویر: Terragrigra-Panic.png]
اعضای تراسیو در محل شیوع حضور داشتند تا به غیرنظامی ها کمک کنند؛ یکی از این غیرنظامی ها ناتالیا کوردا بود که توسط نیل فیشر از این حادثه نجات یافت.


[تصویر: wil-pharma.png]
زمانی که دکتر کورتیس میلر، یکی از اعضای این سازمان و یک ضد ویل فارمایی افراطی، به دنبال وارد کردن اتهاماتی به شرکت ویل فارما مبنی بر انجام آزمایش های غیر قانونی، به صورت علنی دستگیر شد؛ تراسیو در ابتدا با شرکت ویل فارما به مبارزه پرداخت. به دلیل اینکه در آن زمان مدرکی برای اثبات این ادعا وجود نداشت، تراسیو رسما پای خود را از این قضیه بیرون کشید و به طور رسمی همکاری خود با میلر را قطع کرد. اگرچه بعد ها تراسیو تصاویری از آخرین آزمایش های ویل فارما بر روی انسانها، یعنی نتیجه ی آزمایش های بالینی صورت گرفته آنها بر روی انسانها در هند، را پیدا کرد؛ تمامی قربانیان در معرض ویروس تی قرار گرفته بودند. در نتیجه تراسیو درخواست کرد که ویل فارما بلافاصله نتایج آزمایش هایشان را منتشر کند. اتهامات سنگین وارد شده به ویل فارما باعث شد که سهام این شرکت به شدت سقوط کند. روابط مردمی این شرکت به جایی رسید که مردم در بیرون تاسیسات هاروردویل و فرودگاه محلی صف های اعتراضی خود را تشکیل دادند؛ به امید این که با سناتور سیاسی، ران دیویس؛ که برای یک کنفرانس دارویی آمده بود و پشتیبانی کامل و شک برانگیز خود را برای همکاری اعلام کرده بود، روبه رو شوند.[تصویر: Harvardville.png]در سال 2005، یکی از کارکنان شرکت ویل فارما، فردریک داونینگ، در تلاش برای نجات این شرکت، ویروس را در مناطق مختلف جهان آزاد کرد. او به منظور پیچیده کردن فروش، ویروس را به میگوئل گراند، رهبر جمهوری باجیریب و یکی از اسپانسرهای تروریسم، فروخت؛ با وقوع یک چنین حادثه ای که در هند ، که در آن داونینگ خودش به عنوان دلال بازار سیاه ایفای نقش کرده و ویروس را تامین می کند، به همراه شرکتی که ادعا می کند آزمایش های انسانیش واقعا یک حمله از سوی تروریستهایی است که به نحوی ویروس را تصاحب کرده اند. شرکت ویل فارما فرصت پیدا میکرد که از واکسنی که به طور مخفیانه تولید شده استفاده کند تا این بحران را با حداقل تلفات حل و فصل کرده و جایگاه سیاسی خود در دولت آمریکا را دوباره بدست آورد. به منظور برگرداندن اذهان عمومی به حالت اول، داونینگ ویروس تی را در فرودگاه هاروردویل نیز پخش کرد؛ تا توسط نیروی دریایی آمریکا که با واکسن شرکت ویل فارما ایمن شده بودند، سرکوب شود؛ و این شیوع ویروس گردن میلر بیفتد. سپس ویل فارما ادعا کند که صدها غیرنظامی جان خود را درواقع به علت بازگرداندنشان توسط تراسیو به یک گوشه و مجبور کردن آن ها به خودداری کردن از رساندن واکسن به جمعیت های نزدیک، از دست داده اند؛ تا تلفات شیوع ویروس را گردن تراسیو بیاندازد.

در نهایت، این طرح با افشا شدن نقشه داونینگ توسط یکی از اعضای تراسیو، کلر ردفیلد و به کمک لیان اس کندی، مامور آمریکا، ناتمام ماند و به ورشکستگی ویل فارما انجامید.


[تصویر: Kijuju-Autonomous-Zone.png]
بر اساس تبلیغات تراسیو، اعضای این سازمان در منطقه ی خودمختار کیجوجو برای کمک به غیر نظامیان در صحنه حضور داشته اند. بعدها این موضوع در اپیزود دوم Resident Evil Revelations 2؛ و در مکالمه ی گابریل و پدرو تایید شد.
سرانجام تراسیو به جزیره ی  Sonido de Tortuga، به منظور بررسی فعالیت های مشکوکی که گزارش شده بود، اعزام شد. در این عملیات کلر ردفیلد و آینز دیاکو حضور داشتند.


[تصویر: HQ-Attack.png]
در سال 2011، مرکز فرماندهی تراسیو مورد حمله ی مهاجمان ناشناسی قرار گرفت. کلر و همکارانش، از جمله مویرا برتون عضو تازه وارد سازمان، دزدیده شده و به زندان متروکه ای در یک جزیره برده شدند. اعضای ربوده شده توسط یک بیوتروریست که خودش را "[desc=OverSeer]ناظر[/desc]" می نامید؛ به عنوان موش های آزمایشگاهی مورد استفاده قرار گرفتند. بعدها مشخص شد که این موضوع عملی خیانت کارانه توسط عضو ارشد تراسیو، نیل فیشر بوده است. کلر و مویرا تنها اعضای بازمانده ی تراسیو از حادثه ی Sushestvovanie هستند.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان