سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی لوکیشن های Resident Evil : Revelations2

#1
Information 
Zabytij Island


جزیره زابتیج (Zabytij Island) منطقه ای در رزیدنت اویل: رولیشن 2 است.
محل دقیق جزیره روی هیچ نقشه ای مشخص نشده و به همین علت این جزیره را زابتیج به معنای فراموش شده نامگذاری کرده اند؛ اما این جزیره در گذشته بخشی از اتحاد جماهیر شوروی بوده و به همین دلیل زبان محلی آن نیز روسی می باشد.
در این جزیره، علاوه بر منطقه کوهستانی و حیات وحش ساختار های متعددی از جمله یک شهر کوچک، یک روستا و یک برج ارتباطات وجود دارد. روستا در واقع محلی برای ماهی گیری است که همراه با میخانه Wossek در نزدیکی برج ارتباطات واقع شده و از طریق مسیر کوتاهی با شهر مرتبط است. همچنین یک کارخانه، تاسیسات فراوری گوشت و معدن در حوالی منطقه قرار گرفته است. علاوه بر این زندانی در قسمتی از جزیره بنا شده که برای آزمایشات بی رحمانه و وحشتناکی بر روی انسان ها توسط الکس وسکر استفاده می شد.
وسکر از حدود سال 2008 از این جزیره به عنوان یک سایت تحقیقاتی برای ویروس تی فوبوس استفاده میکرد. او مردم محلی را قبل از استخدام در تاسیساتش متقاعد کرد که به او اعتماد کنند و یک سال از خانواده شان دور باشند. همه این ها یک تله بود و آن دسته از افراد به هنگام ورود مورد آزمایش قرار گرفتند. هنگامی که هیچ یک از آن افراد بازنگشتند، اهالی روستا به این قضیه مشکوک شدند. اهالی شهر از این موضوع وحشت کرده و با این باور که ویروس، که بخشی از آزمایش وسکر بود، واکسنی برای بیماری شایع شده در جزیره است دیگران را نیز آلوده کردند.Fishing village

تاریخچه

دهکده ماهی گیری
دهکده ماهی گیری از اماکن اجتماعی جزیره زابتی بود.
کلر ردفیلد و دیگر بازماندگان گروه تراسیو پس از فرستادن پیام کمک، برای یافتن محلی به نام wossek به دهکده رفتند.
مبتلایان و Iron Head ها سراسر این محل را فراگرفته اند.
هلی کوپتری توسط مسافر ناشناس که در یکی از خانه های دهکده مرده بود، در این مکان رها شده.
گابریل چاوز می تواند آن را پس از یافتن سوخت و باتری از خانه های مجاور تعمیر کند.Wossek

Wossek میخانه ای در دهکده Fishing در جزیره Sushestovanie بود.
در سال 2011 تعدادی از مورد های آزمایشی الکس وسکر از اعضای تراسیو بودند از جمله کلیر ردفیلد و مویرا برتون، به خواست الکس در این مکان یکدیگر را ملاقات کردند. این مکان توسط پدروی جهش یافته خسارت های زیادی دید، شخصی که پس از پی بردن در مورد ماهیت دستبند ها ترسید و به همین دلیل ویروس درون بدنش پخش شد.
این میخانه، شش ماه بعد توسط بری برتون و ناتالی کوردا مورد بازبینی قرار گرفت.
Wossek نام خود را از روستای قدیمی کشور چک یعنی Osek گرفته است. جایی که پدر Franz Kafka در آن متولد شده بود. از این رو الکس آن را " جایی که زندگی شروع می شود" نامید.

برجی است که بر روی جزیره Sushestvovanie Island واقع است.
چون ارتفاع ساختمان انقدر بلند است که نوک ان تا افق اسمان هم میرسد. در سال 2011 تا خودکشی الکس وسکر از ان به عنوان مرکز فرماندهی او استفاده میشد.

The Monument  در یکی از تصاویر تبلیغاتی که در سراسر جزیره پخش شده است ، به تصویر کشیده شده است.
این عکس ، چهره ی الکس وسکر در دوران جوانیش را در گوشه سمت راستش دارد.


[تصویر:  The-tower.jpg]تاریخچه:
هنوز معلوم نیست که این بنای تاریخی چه زمانی در جزیره ساخته شده است.
احتمالا قبل از رسیدن الکس به جزیره انجا بوده است اما در اطراف سال 2000 زمانی که الکس برای اولین بار پایش را در جزیره گذاشت بلافاصله مقدمات را اماده کرد تا از ان به عنوان "تخت پادشاهی" خود استفاده کند
او همچنین دستور ساخت آزمایشگاه شخصی خود را داد.
اگر جزیره نشینان از چیزی احساس نارضایتی میکردند انجا جایی بود که با الکس وسکر ملاقات کنند و درباره چیزی که میخواستند به گفت و گو بپردازند.

در اواخر سال2008 برخی از روستایی ها به Monument  رفتند تا اتفاقاتی که برای بستگانشان که به مدت یک سال بود گم شده بودند، پی ببرند.
که الکس با آن ها قراردادی بست که در معادن شروع به کار کنند البته باعث شد روستایی ها نسبت به اهداف الکس شک کنند. و باعث شد از دید الکس دشمن بشوند
در آخر روستایی ها هیچوقت به خانه هایشان باز نگشتند که نشان میداد توسط الکس ربوده شده اند تا به عنوان موش آزمایشگاهی ویروس T-Phobos Virusهمرا با بستگانشان مورد استفاده قرار گرفتند.
در سال 2011  وقتی دکمه خود-تخریبی فعال شد. بیشتر زیر بنای آن نابود شد.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان