سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شخصیت های بازی رزیدنت اویل شیوع 1

#1
Alyssa Ashcroft

الیسا دختری 28 ساله در بازی است او همیشه با دیگران فرق دارد و از هوش خوبی برخوردار است !

Cindy Lennox


سیندی یک پیشخدمت جوان خندان و 24 ساله است که در بازی میتواند کمک خوبی برای شما باشد ! او معمولا گیاهان و اسپری های سلامتی را بر میدارد اما از اسلحه ها هم استفاده میکند !

David King


او یک تعمیر کار خونسر و حرفه ای است 28 سال سن دارد و دارای ابزاری مانند چاقو , اچار , پیچ گوشتی و... است که در بازی به کار می ایند همچنین او در کار با چاقو مهارت به خصوصی دارد .

George Hamilton


جورج دکتر 39 ساله ی شهر راکون سیتی و شاید جز اولین جراحان این شهر باشد ! او همیشه به هم تیمی هایش خونسردی میدهد و به ان ها ارامش میبخشد !

Jim Chapman


چپمن مردی پر حرف و باهوش است که در حل کردن معما ها استعدا خوب وعالی دارد او همیشه عجولانه تصمیم میگیرد ! همچنین او 24 سال سن دارد و در متروی شهر راکون کار میکند !

Kevin Ryman


ریمن 31 سال سن دارد و در ایستگاه پلیس شهر راکون سیتی کار میکند ! یکی از خوش تیپ ترین شخصیت های بازی با دقت عمل و تیر اندازی افسانه ای !!

Mark Wilkins


یک مرد 52 ساله که قبلا در ویتنام بوده است اما الان نگهبان نیرومندی در شهر راکون است او بعد از جنگ های ویتنام حالا به راکون امده است تا در صلح زندگی کند !

Yoko Suzuki


یک دختر 20 ساله به طوری جوان ترین شخصیت بازی که بر اثر مطالعات خود فردی خبره در علم کامپیوتر است ! او بر همه چیز کنجکاو است و برای حل کردن معما ها استاد است !!!
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان