سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی اسلحه های رزیدنت اویل Dead Aim

#1
معرفی اسلحه ها :

Hand Gun

ظرفیت خشاب : 15 تیر
نوع مهمات : فشنگ اسلحه دستی

اطلاعات : شما این اسلحه رو در ابتدای بازی با شخصیت بروس در اختیار دارید و نیز قدرت خشاب گذاری بالا و پیدا شدن مهمات آن در هر جابه تعداد زیاد از نکات مثبت آن است و  مهارت بالایی برای زدن سر زامبیها را دارد.


Silencer Hand Gun

ظرفیت خشاب : 8 تیر
نوع مهمات : فشنگ اسلحه دستی

اطلاعات : شما این سالحه رو در کابینهای مخصوص مهمانان پیدا خواهید کرد این اسلحه آهسته ترین صدای شلیک را دارد و مجهز به صدا خفه کن است به طوری که هنگام شلیک به یک زامبی بقیه زامبیها صدای شما را نمی شنوند و متوجه حضورتان نمیشوند فانگلینگ این اسلحه رو در ابتدای بازی به همراه خود دارد این اسلحه هم مهارت بالایی برای زدن سر زامبیها به طوری که بقیه متوجه نشوند رو دارد.


Semi Auto Hand Gun

ظرفیت خشاب : 18 تیر
نوع مهمات : فشنگ اسلحه دستی

اطلاعات : اسلحه دستی نیمه اتوماتیک که سه تیر را پشت سر هم شلیک میکند و در مواقع بحرانی که زامبی ها شما را به صورت گروهی محاصره کرده اند مفید است و از نکات منفی آن می توان به نبود دقت کافی به علت شلیک پشت سر هم اشاره نمود.

Shotgun


ظرفیت خشاب : 7 تیر
نوع مهمات : فشنگ شاتگان


اطلاعات : یکی از عالیترین اسلحه های بازی همچنین بسیار خوب برای پاکسازی جمعیت زامبیها می باشد زیرا گلوله های آن به چهار جهت پخش می شود.

Magnum

ظرفیت خشاب : 7 تیر
نوع مهمات : فشتگ مگنوم


اطلاعات : یکی از قدرتمندترین اسلحه های بازی برای نابود کردن اکتر دشمنان با یک شلیک و بهترین وسیله برای هدشات کردن زامبیها و پاکسازی صفهای زامبیهاست ولی متاسفانه مهمات آن در بازی بسیار کمیاب است.


Assault Rifle


ظرفیت خشاب : 100 تیر
نوع مهمات : فشنگ رایفل


اطلاعات : این نوع اسلحه بیشتر وسیله سرگرمی شماست تا مفید بودن سریعترین شلیک رو بین اسلجه های موجود داراست ولی قدرت بالایی ندارد هر خشاب آن 100 فشتگ رو در خود جای میدهد بنابر این شما می توانید تا مدتی احتیاج به خشاب گذاری نداشته باشید و کاربرد خوبی برای زامبیها و دشمنان کوچک و ضعیف دارد.

Charged Particle Rifle


ظرفیت خشاب : 3 تیر
نوع مهمات : خود به خود شارژ می شود


اطلاعات : اسلحه ای بسیار قوی برای از بین بردن بیشتر دشمنان با یه شلیک نابود می شوند بر خلاف دیگر اسلحه ها شما می توانید به دیوارها و اطراف و گوشه ها شلیک کنید و تیر پس ار اصابت دشمن رو مورد هدف قرار دهد ولی متاسفانه شما باید مقدار زیادی از بازی رو پشت سر بزارید تا اونو دریافت کنید.

Grenade Launcher


ظرفیت خشاب : 6 تیر
نوع مهمات : نارنجک

اطلاعات : اسلحه ای بسیار قوی برای وارد کردن خسارات سنگین است . بنابراین شما می توانید یکباره به چندین دشمن حمله کنید و آنها را نابود سازید.دارای مهارت بالا برای باس های بازی است ولی دارای شلیک و بارگذاری پایینی است بنابر این شما باید گیاه و اسپری به اندازه کافی به همراه داشته باشید.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان