سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی Location های Resident Evil:Dead Aim

#1
کشتی Spencer Rain


"اسپنسر بارانی"،یک کشتی متعلق به شرکت آمبرلا و به افتخار Oswell .E Spencer ساخته شده است و به عنوان یکی از مکان های اصلی بازی Resident Evil Big-grinead Aim می باشد.
این کشتی برای دو هدف ساخته شده بود:

1-ارائه خدمات و مقالات شرکت آمبرلا بطور مخفیانه(مورد استفاده گردیده برای هدف های شوم!)

2-برای تفریح و خوشگذرانی افراد مشهور و سرشناس آمبرلا.

در آخرین سفر،این کشتی مشغول حمل سلاح های بیولوژی برای ویروس D و همچنین مورد استفاده برای پایگاه موشکی بمب های حاوی ویروس بود.
هنگام شیوع بیماری در کشتی،Bruce McGivern به کشتی رفته تا جلوی Duvall را بگیرد همچنین او در کشتی زنی چینی را به نام  Fong Ling را ملاقات میکند که مشغول جاسوسی در کشتی میباشد.
کشتی سرانجام به جزیره ای برخورد میکند و غرق میشود.

نقشه ی طبقات مختلف کشتی

طبقه 1F


[تصویر: 640px-Spencer-Rain-1-F.png]طبقه 2F


[تصویر: 638px-Spencer-Rain-2-F.png]طبقه 3F[تصویر: Spencer-Rain-3-F.png]طبقات فرعی کشتی

طبقه B1F[تصویر: 640px-Spencer-Rain-B1-F.png]طبقه B2F[تصویر: Spencer-Rain-B2-F.png]

تسهیلات دفع فاضلاب Umbrella(واقع در جزیره ای که ، اسپنسر بارانی در ان نابود شد)


این مکان،واقع در اقیانوس اطلس ،و برای دفع و از بین بردن آزمایشات شکست خورده شرکت آمبرلا می باشد،همچنین در این مرکز به مطالعه ی ویروس D پرداخته شد.Morpheus D. Duvall نیز در این مرکز به عنوان یک محقق اجرایی به فعالیت میپرداخته است.برخی از آزمایشات شکست خورده عبارتند از:

1-آزمایش Glimmers

2-آزمایش Nautilus

به دلایل نامعلومی،این مرکز شناسایی و در نهایت بسته شد،افرادی هم که در این مرکز مشغول فعالیت بودند،نیز دستگیر شدند و در نهایت بنظر می آمد که مرکز متروکه باقی مانده است،اما همچنان موجوداتی در آن بصورت نیمه هوشیار باقی مانده بودند.در سال 2002،بروس و فونگ لی در این مرکز به دنبال موجودی به اسم " الهه " بودند در نهایت قادر به کشتن این موجود شدند.

این مرکز بعد از خروج بروس و فونگ لی توسط بمب موشکی نابود شد.
 

محیط زیستی

محیط زیستی در تسهیلات زیر آب های اقیانوس اطلس قرار داشت. این بنا به طور مستقیم تحت سرپرستی قسمت دفع زباله ی آمبرلا بوده و توسط گروه بیوتروریستی به رهبری Morpheus D. Duvall اداره می شد که در ازای گروگان های چینی و آمریکایی اش با ویروس تی مبلغ زیادی را بدست اورد. در برخی موارد، این تاسیسات تجربه ی پخش مواد زیست شیمیایی و تبدیل شدن کارکنان به زامبی را داشت. این مرکز زمانی موشک ویروس تی در محل نگهداری موشک های محیط زیستی منفجر شد، از بین رفت.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان