سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه ی روزنامه های داخل رمان بازی

#1
هفته نامه ی لاتام

هفته نامه ی لاتام.2ام جون 1998


قتل های عجیب غریب در راکن سیتی

راکن سیتی: دیروز جسد تکه تکه شده ی دختری 42 ساله به نام " آنا میتاکی" در جای متروکی که دور از خانه ی او در شمال غربی راکن پیدا شد.

با شمرد قتل این خانوم تا حالا دست کم 4 مقتول که توسط "قاتلان آدمخوار"  در نزدیکی دریاچه ویکتوری کشته شده اند در ماه گذشته کشف شدند. با وجود پیگیری های پزشک قانونی در این صوانح جرمی بدن مقتول میتاکی نشان دهنده ی مدارکی بر خورده شدن این خانوم میباشد. نشانه های گاز گرفتگی و کنده شدن گوشت و قسمتهایی از بافتهای بازوان و رانها از استخوان طوابق با آرواره های انسانی است.

مدت کمی بعد از اینکه جسد خانوم میتاکی توسط دو دونده تقریبا نزدیکی های 9 شب دیروز پیدا شد. رییس پلیس "آیرنز" به طور قاطعانه درباره همکاری RPD گفت:  " با پشتکار و کار کردن شبانه روز بر رویه این قتل های زنجیره ای کثیف سعی داریم بفهمیم توسط چه گروهی انجام میشود." و همیچنین رییس پلیس آیرنز در حال حاضر با مقامات برای امن نگه داشتن شهر راکن و مردمانش در حال مشاوره میباشد.

با وجود این همه هرج و مرج و قانون شکنی مرگبار "قاتلین آدمخوار"  سه نفر از مقتولانی که هفته ها پیش جان خود را بخاطر حمله حیوانات وحشی در جنگل راکن سیتی از دست داده بودند نیز مجددا مورد بررسی قرار گرفته و مطابقت با حمله های "آدمخواری" داشته است.


راکن تایمز


راکن تایمز. 25ام جولای 1998


قصر اسپنسر بخاطر آتش سوزی در راکن سیتی از بین رفت!

در حوالی ساعت 2 سه شنبه صبح. ساکنین منطقه دریاچه ویکتوری بخاطر صدای بسیار بلند انفجار در قسمت شمال غربی جنگلهای راکن از خواب بیدار شدند. تحقیقات نشان داده است که آتش سوزی به طبقه پایینی قسر اسپنسر سرایت کرده و بخاطر مواد شیمیایی در آنجا انفجار رخ داده است. بعد از تاخییر پلیس برای بستن محیط اطراف قصر و جنگل ( با توجه به قتل های اخیری که رخ داده بود) گروه آتش نشانی قادر به پیدا کردن هیچ نشانی از قصر اسپنسر بخاطر انفجار بسیار عظیم آن نبود. بعد از 3 ساعت خامشو کردن آتش . گروه آتش نشانی نتوانستند از قصر 31 ساله اسپنسر تکه ای سالم پیدا کنند. قصرری که دارای سالنهای مجلل و اتاقها بسیاری برای پذیرایی از میهمان های خود داشت. قصری که به دستور Lord Oswell Spencer . یک مهندس اروپایی و موسس یکی از غول آسا ترین شرکت شیمیایی و داروسازی آمبرلا بوده و توسط "جورج ترور" این بنای عظیم در جنگلهای راکن ساخته شده بود که "جورج ترور" یکی از میهمانان ویژه شرکت آمبرلا بوده است و زمان کمی بعد از افتتاحیه قصر به صورت نامرموزی ناپدید شد.

با توجه به گزارشات "آماندا ویتنی" ابلاغگر شرکت آمبرلا اغراق کرد که قسمتهایی از قصر دست مامورین آمبرلا مورد بررسی و تمیزکاری قرار گرفته است و شرکت آمبرلا نیز تمام مسولیت این اتفاق که این گونه توصیف کرده است "این اتفاق بسیار شوکه کننده بود.... چون مواد دارویی و شیمیایی می بایست چند هفته پیش از قسمت زیرزمینی قصر اسپنسر خارج کیشد. و همینطور خوشحالیم که کسی در این فاجعه صدمه ای ندید" را به طور کل به عهده گرفته است.

در حال حاضر هم جریان آتش سوزی هنوز یک مسئله حل نشده نیز باقی مانده است ولی "ویتنی" دوباره از جانب شرکت آمبرلا گفته است که تمامی مسولیین در حال مذاکره درباره حادثه میباشد که دیگر هیچ اتفاقی مانند این فاجعه رخ ندهد و امیدوار باشند که این آتش سوزی بخاطر اتصالی سیم های برق باشد.....
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان