سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی Boss های Resident Evil : Revelations

#1
Scagdead

Scagdead یکی از هزار نفری است که در مقابل ازمایشات ویروس T-Abyss مقاومت داشته است و توانسته است زنده بماند اما از یک جهت زنده ماندن او نیز برای سازنده ی ویروس بیهوده بوده است با مصرف ویروس T-Abyss فرد به یک انسان جهش یافته بدل میشود اما سرعت او بسیار کند است . پیشرفت در این موجودات بسیار طول میکشد و چند هفته و چند روز وقت میبرد تا به طور کامل رشد کنند و در حین رشد تب بالا و گرفتگی شدید به سراغ فرد الوده میاید . بعد از رشد تومور ها به شکل قوی به سراسر بدن گسترش میابند .
در حین جهش تکاملی قسمتی از ذهن فردی که میزبان ویروس است باقی میماند و نیمی از شخصیت اصلی او حفظ میشود و میتوانند مانند کسی که در خواب راه میرود کلماتی را به زبان بیاورد اما بعد از تکامل کلی میزبان به یک Scagdead تبدیل میشود و ویژگی های قبلی را به طور کامل از دست میدهد .
Ooze Rachel

Rachel توسط ضربه هایی که از طرف موجود حامل T-Abyss دیده بود نزد جیل ولنتاین زخمی شد و مرد اما ویروس T-Abyss از راه نیش و زخم و خراش فرد را الوده میکند پس جای تعجب نیست که بعد از مرگ جسد او به دوره ی جهش رسید .
بعد از اینکه جهش تبدیل شدن او تکمیل شد  Rachel شبیه موجودی شد که شباهت زیادی به همان Licker های سابق داشت همینطور زبان دراز او ، او را بیشتر شبیه Licker ها میکرد .
سرانجام او باید در راهرو های کشتی cruise به مصاف با Jill برود .
Draghignazzo

Draghignazzo برای اولین بار بر روی سقف اسانسور به Jill حمله میکند و بعد از ان به عنوان یک Boss با هر دو عضو BSAA در گیر میشود . ااین موجود تقریبا تمام بدنش توسط زره پوشیده شده است و تنها چند نقطه از بدن او ضد گلوله نیست و قادر به صدمه زدن به ان هستید . نام این موجود بخشی از کمدی Dante Alighieri است .
Draghignazzo یک موجود بسیار قوی است که هم حالت دفاعی دارد و هم میتواند به خوبی حمله کند و به شما اسیب جدی وارد کند پس باید مواظب حملات او باشید . او به غذا و علقه دارد پس شما باید ابتدا برای جلب توجه او طعمه ای را پیدا کرده و  حواس او را پرت کنید بعد به او شلیک کنید . برای مبارزه با Draghignazzo به فضای باز نیاز دارید که بتوانید به راحتی به او شلیک کنید و فاصله ی خود را با او رعایت کنید . برای راحت تر از پای دراوردن او میتوانید از Refile یا مسلسل استفاده کنید .
Jack Norman

Jack Norman خود را توسط ویروس T-Abyss الوده کرد تا از Morgan انتقام بگیرد اما Chris و Jill امده اند تا او را نابود کنند . Jack Norman از لحاظ اعصاب و روان وضع خوبی نداشته و معمولا افسرده بوده است که سر انجام همین باعث میشود به فکر گرفتن انتقام بیفتد .
Jack Norman بعد از اینکه جهش یافت به موجودی شبیه به تایرانت تبدیل شد که میتواند با حرکات سریع از پشت یا نزدیک کاراکتر ظاهر شود و به او صدمه بزند . علی رغم اینکه Jack Norman خیلی سریع هست قدرت حمله ی خوبی نیز دارد و میتواند به سرعت به شما خساراتی وارد کند . اما دی حینی که او سریع در کنار شما ظاهر میشود میتواند به نقاط ضعف او شلیک کنید و با تکرار اینکار میتوانید از شر او خلاص شوید که البته کار ساده ای هم نیست . Jack Norman یمی از Boss های سخت جان است که نمیشود به راحتی از ان گذشت پس باید به خوبی نقطه ضعف های او را که قلب و تومور پشتش است شناسایی کرده و به ان ها صدمه بزنید .
Malacoda

Malacoda یکی از رئیس های بازی است که شما باید با او در دریاهای ازاد بجنگید . فرم اصلی Malacoda در واقع گسترش یافته ی فرم قبلی یک Larva بوده است که درون یک Eingeplanzt بوده است یا بلعیده شده است .Malacoda از طریق موجودات و انگل های داخل اب الوده تغذیه میکند و بر قدرت خود میافزاید و عظیم الجثه تر میشود . انگل میتواند بر بدن فرد قربانی کنترل پیدا کند در نتیجه قربانی دارای توانایی های خارق العاده میشود و میتواند شاخک های بی شماری را در زمان کمی تولید و ترمیم کند .
Malacoda شبیه به یک ماهی یا نهنگ غول پیکر رشد میکند . Chris و Sherawat باید در دریاهای باز به جدال با Malacoda بروند و سر انجام او را با یک Launcher یا شلیک های هلیکوپتر از پای دراورند .
Malacoda بعد از رهبر شیطان در کمدی Dante Alighier نام برده شده است .
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان