سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
دشمنان بازی resident evil revelations

#1
Farfarelloگونه اي از هانتر ها كه آبزي هستند كه توانايي نامرئي شدن رو دارن. نام اين موجود از شاعر ايتاليايي Dante Alighieriگرفته شده.


Ghiozzoيك نوع ماهي آلوده به ويروس T-Abyss كه از فيلم Pirnaha 3D وام گرفته شده.


Scagdeadيك موجود كه بر اثر ناكافي بودن مقاومت در برابر عفونت ويروس تغيير شكل داده. اين ويروس اول در بدن با تب و توده ي شديد در گردن شروع خواهد شد تا فرد رو به يك هيولا تبديل كنه اما بدون اينكه فرد صفات شخصيتي خود رو از دست بده.


Sea Creeperبا يك پوسته كه بدن اين موجود رو كاملا پوشش ميده. اين جانور آبزي داراي بازوچه هايي هست كه قرباني رو با سرعت ميگيره و به دهان خود ميبره.

(Fenrir (fenris

فنریر

فنریر ها گرگ هایی هستند که به ویروس تی - آبیس آلوده شده اند . این موجودات ورژنی از سربروس های ساخته شده آمبرلا هستند ، اما قوی ترند. در بازی دو نوع از این گرگ ها وجود دارند یکی سایز معمولی و دیگری سایز بزرگتر ، آنهایی که سیاه هستن وحشی تر و خطرناک تر هستن و سایز بزرگتر هم سخت جان تر می باشند.
برای کشتن این موجودات باید از کلت معمولی و یا اسلحه شکاری استفاده کنید.
این موجودات چابک یکی از ضعیف ترین موجودات بازی رولیشن هستند و اگر بخواید دقیق حساب کنید ضعیف ترین موجودات ( از خانواده سگ های رزیدنت اویل ) می باشند زیرا که با چند تیر کلت معمولی از پا در می آیند این موجودات دومین گونه از موجودات گرگی این سری بازی های رزیدنت اویل بودند که اولین بار در بازی رزیدنت اویل 4 آمدند.
فنریر (فنریس) در اصل از اساطیر نورس آمده است که یک گرگ سیاه و غول پیکر است که یکی از فرزندان لوکی میباشد.
اوز های معمولی


[تصویر: u7zg19n8oap75vd1lk1.jpg]اینها همان انسان هایی هستند که به ویروس آبیس مبتلا شده اند در روبروی دهان خود چیزی مانند دندان نیش بسیار بلندی دارند که بطور منظم در کنار یک دیگر قرار دارند این موجودات دندان ندارند البته نیازی به دندان ندارند زیرا که مجهز به یک  لوله ی خرطوم مانندی درون دهان خود هستند که قربانی را با دستان خود به طرف خودشان میکشند و سپس آن لوله ی خرطوم مانند خود را درون بدن قربانی کرده و میتوان گفت مایعات بدن را میکشند و بعد از چند دقیقه او را ول میکنند این موجودات گوشت خوار نیستند و فقط از مایعات بدن قربانی خود استفاده می کنند ، این موجودات پس از ابتلا کمی از هوشیاری خود را دارند البته نه در حد کنترل خود ، بلکه برای جست و جوی غذا البته به مرور زمان این هوشیاری کم کم از بین خواهد رفت . راه رفتن آنها جوری است که قربانی را به هراس می اندازد این موجودات در مکان های مرطوب زندگی میکنند تا بتوانند عطش خود را برطرف کنند. از مشخصه های ظاهری آنها این است که دارای پوستی بدون مو هستند و در کل میشود گفت پوست نرم و بسیار لغزنده ای دارند یک دست آنها تقریبا مانند یک سپر است و دست دیگر دارای تعدادی استخوان ماهی شکل هستند. این موجودات بسیار سریع حرکت میکنند.


اوز دارای قلاب


[تصویر: g5k38bysm1x39hx5uv.jpg]این نوع اوز همانند اوز قبلی عمل میکند با این تفاوت که در دستان خود دارای قلابی خوش تراش هست که امکان حمله و گسترش مبارزه رو برایشان بیشتر میکند و براحتی میتوانند به قربانی خودشان آسیبات جدی وارد کنند هر چند که کند تر از اوز های اولیه هستند ولی کم اهمیت تر از انها نیستند و از نقاط ضعف انها میشود به آتش اشاره کرد که باعث آسیبات جدی به انها شده و همچنین سرعت انها را کمتر میکند توصیه میشود در موقع مواجه شدن با انها با رعایت فاصله بهشان ضربه بزنید این موجودات دارای کله ای مانند کلاه خود می باشند یک دست آنها مانند دست خرچنگ و دست دیگر آنها از انتهای آرنج مانند یک مسطتیل شده که از طرف طولی آنها شا خه هایی بیرون زده است.


اوز های انفجاری ( توده ای )


[تصویر: mqz2wva5mfehr7trelf4.jpg]این اوز ها آهسته حرکت میکنند و زمانی که قربانی به انها نزدیک باشد و یا اینکه کشته شده باشند ، بعد از چند ثانیه منفجر میشوند ، سعی کنید با رعایت فاصله از آنها ، به سمتشان شلیک کنید ، اگر زیاد نزدیک شوید احتمال کمی وجود دارد که زنده بمانید اینها درجه ی خطر بسیار بیشتری نسبت به دیگر B.O.W  ها برای انسانها دارند.اوز ها استخوانی


[تصویر: szfpuesb7yumvoaeoeq.jpg]این اوز ها با شلیک استخوان به شما سعی در نابودیتان دارند ، بهتر است با رعایت فاصله و با استفاده از اسلحه دوربرد با آنها درگیر شوید .[تصویر: 5i2ah3jc88tw0tmkepap.jpg]مشخصات


پایه: انسان
سال ساخت: 2005
نحوه ی ساخت: آلودگی با ویروس t-Abyss
هدف از ساخت: تصادفی
وضعیت: غیرفعال

Globster موجودی است که بر اثر جهش غیر عادی توسط ویروس t-Abyss بوجود می آید.

تاریخچه

برای اولین بار اعضای ولترو در کشتی Queen Dido به این موجودات تبدیل شدند.هنگامی که تعدادی از آنها در حال جهش مردند (هنگام انفجار) تعدادی دیگر نیز وارد آب شدند و به زیر آب رفتند.در سال 2005 به نزدیک ترین ساحل رفتند و برای اولین بار مورد آزمایش (و کشتن) توسط ماموران B.S.A.A جیل و پارکر قرار گرفتند.

بیولوژی

Globster ها با جثه ای گوشت آلود و صورتی و دهانی بسیار بزرگ و پر از دندان ظاهر میشوند.با وجود اینکه آنها از انسان ساخته شده اند ولی هیچ اثری از انسانیت در آنها دیده نمیشود.آنها هیچ چشم,گوش,دماغ,پا و دستی ندارند.آنها بر روی زمین با حرکات موج آلود بدنشان به آرامی حرکت میکنند.اما درون آب آنها بسیار سریع و خطرناک هستند و میتوانند سریع تر از انسان شنا کنند همانطور که در قسمت های آبی کشتی Queen Dido دیده شدند.

Globster ها وقتی به دهانشان شلیک میشود آسیب بسیار زیادی میبینند چرا که دهان آسیب پذیرشان نقطه ضعفشان است.هنگام حمله و حرکت آنها دهانشان را باز میکنند و دهانشان به خوبی نمایان میشود.در زیر آب این موجودات بسیار خطرناک و کشنده هستند و در یک لحظه میتوانند هر بازیکنی که در دیدشان باشد را با قورت دادن بکشند.

نکات

در کشتی Queen Dido تعداد زیادی از ماموران ولترو بعد از آلودگی توسط ویروس t-Abyss به این موجود تبدیل شدند اما بسیاری از آنها زنده نماندند.اما این با بقیه قسمت های بازی تناقض دارد.در این بازی ما دشمنان حاصل از ویروس t-Abyss یعنی Ooze یا Sea Creeper را که حکم زامبی در سری بازی را دارد بسیار میبینم.حال مشکل اینجاست که چرا بعضی از ماموران ولترو به جای تبدیل شدن به این موجودات به Globster تبدیل شده اند؟یکی از احتمالات این جهش این است که بعضی از ماموران ولترو در تماس بیشتری با ویروس t-Abyss بوده اند.یک احتمال ضعیف دیگر و کاملا متفاوت هم این است که Ooze ها میتوانند جهش یابند و به Globster تبدیل شوند.همانگونه که زامبی ها به کریمسون هد و لیکر ها جهش میافتند.
-
انتخاب نام "Globster" با توجه به توده ی گوشتی آنها بر اساس آلودگی و همچنین Globster گرفته شده است که موجوداتی سمی,گندیده,شکلی ناجور از توده های گوشتی که در بسیاری از نقاط جهان در ساجل ها وجود دارد و پس از تمیز کردن ساحل ها پیدا و گزارش شده اند گرفته شده است.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان