سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی کامل لوکیشن های رزیدنت ایول رولیشنز

#1
کویین سمیرمس


کویین سمیرمس یه دونه دیگر از کشتی های گرون قیمت تفریحی است که توسط شرکت "پاراگوس لاین" ساخته شده. این کشتی نمونه ای از کشتی خواهر خود "کویین زنوبیا" بوده.

هنگامی که شرکت پاراگوس با مشکلات مالی بخاطر خریداری فرودگاه بین المللی برخوردند  دستور به ازبین بردن و رها کردن دو کشتی تفریحی : "کویین زنوبیا" و "کویین سیمرمس" دادند.

ولی این دو کشتی در سال 2004 مورد استفاده "ولترو" قرار گرفت و عملیات سلاح های بیولوژیکی را برای حمله کردن به شهر "تراگریژیا" برپا میکردند.

کشتی "کویین سیمرمس" توسط نابودی خودکار کشتی از بین رفت.
سالن تشریفات

سالن تشریفات در کشتی کویین زنوبیا قرار داشت جایی که کلید "  Lifebuoy Key " را می توان از افسر بی نامی که مسوول مراقبت از آن قسمت بوده و تبدیل به یک باس شد را میتوان یافت.کویین دیدو
"کویین دیدو" هم مانند دو کشتی قبلی یک کشتی تفریحی گران قیمت بوده که توسط شکرت " پاراگوس لاین" ساخته شده  و نام آن قبلا " اولین کشتی در کارتاژ" قبل از دیدو بوده است.سرگذشت


زمانی که رهبر "فدرال کمیسیون جنایت کاران بیولوژیکی "  به نام "مورگان لندزدیل" شروع به فکر دسیسه چینی برای بالا بردن نفوذ خود به عنوان عضو هیئت کمیسیون در FBC کرد. "ولترو" گروهی تشکیل شده از چندین مرد با اعتقاد های افراطی که مجهز به سلاح های بیولوژیکی بوده اند با مورگان شروع به همکاری کردند.


با توجه به "دیدو" سیمرمس و کویین زنوبیا تحت استفاده ولترو برای ازمایشات خود بوده تا برای نابودی شهر "تراگریژیا" توسط فرو فرستادن "هانتر" ها در شهر کردند.


در 5 روز اول حمله به شهر مورگان دو نفر از ماموران ولترو را در این کشتی به قتل رسونده. که یک نفر از آن افراد یکی از محققان موسسات بوده که تحت فرمان مورگان بوده. یکی دیگر از آن ماموران "جک نورمن" بوده که به مورگان بخاطر دخالت در این اتفاق بسیار مشکوک شده بود. مورگان سیستم ازبین بردن کشتی را فعال کرده و کشتی دیو و هر آنچه که درون آن بوده را در دریای مدیترانه غرق کرده.


در سال 2005 "جیل ولنتاین" و "کریس ردفیلد" همراه یکدیگر کشتی را برای ثابت کردن این که مورگان در این حمله بیولوژیکی شهر تراگریژیا نقش داشته است جست و جو کردند. در حین بررسی کرن کشتی آنها جسد هایی که زمانی ماموران ولترو بودند را به شکل تغییر یافته یافتند. جیل زمانی که فهمید که بعضی از این درهای کشتی بسته نیست و در حین راه خود جسد یکی از نیروهای FBC به نام "داریو بریونی" را که نوار زبط شده ای در دست داشته و تمام ماجرای کشته شدن تیم خود را با عنوان " توسط خود شیطان صفتش" گفته.

و آخرین ماموریت آنها که جنگ با ولترو میباشد و مدارکی که نشان میدهد مورگان گناهکار میباشد را بعد از کشته شدن آن میگیرند.


زمانی که کریس و جیل سالن غذا خوری کشی را جستجو میکردند با خاطراتی از ماموران کشته شده ولترو روبه رو شدند که به دست جک نورمن تنها بازمانده ولترو2  تشکیل شده بود.

و بعد از این صحنه آنها با جک نورمن که به خود ویروس قوی تزریق کرده میجنگند و اطلاعاتی و شواهدی که در حافظه دستگاه دستی خود ذخیره شده بود را برمیدارند و از آنجا فرار میکنند .


هنوزم که هنوزه هیچ معلوم نیست که چه اتفاقی واسه این کشتی افتاده بود.فرودگاه Valkoinen Mokki


فردگاه Valkoinen Mokki یک پایگاه هوایی بود که توسط گروه تروریست Veltro ||  در سال 2005 میلادی مورد استفاده قرار میگرفت.
Valkoinen Mokki یک اسم فنلاندی است که معادل آن کابین سفید می باشد.  این فرودگاه در ناحیه ای کوهستانی  و پوشیده از برفی در شمال اروپا واقع است.
Quint Cetcham و Keith Lumley به دستور B.S.A.A در آنجا مستقر شدند. رییس Clive R.O'Brain  آن ناحیه را بررسی کرد و اطلاعات اولیه را بدست آورد زبرا گزارشی به وسیله ی Chris Redfeild و Jessica Sherawat داده شده بود که هواپیمایی کمی بعد از ( نه قبل از ) استقرارشان در آن محل سقوط کرد.


تراگریژیا

محل:آب های مدیترانه
در سال 1993 بنا شد
در سال 2004 نابود شد


تراگریژیا به عنوان شهر شناور یا با عنوان " آکویا پالیس" شناخته شده  که در آب های مدیترانه ساخته و در سال 2004 به خاطر حمله ی بیولوژیکی تروریستهای بیولوژیکی به مردم شهر نابود شد. و در این ع****تی تفریحی"کویین زنوبیا"  را مشاهده میکنید که مراحل بازی را درون آن میگذرانید.

     

سرگذشت

این شهر بیش از یک دوره ی یازده ساله ساخته شده و اولین شهری در جهان بود که از انرژی خورشیدی نیاز مردم را برطرف میساخته و لقب زیست محیطی ترین شهر را به خود گرفته است.


حادثه تراگریژیا

در سال 2004 یک گروه تروریست بیولوژیکی "ولترو2" این شهر را به عنوان هدف برای  استفاده از سیستم دخیره ی انرژی برای حمله به شهر با استفاده از سلاح های بیولوژیکی "هانتر" ها که ساخته شده شرکت آمبرلا بوده که با رها کردن ویروس در هوا شهر را به نابودی کشاندند. تمام جهان این اتفاقات را با نام " وحشت در تراگریژیا" نقد کردند. گروه فدراسوین کمیسیون تروریست های بیولوژیکی توانستند برای برهم زدن تشکیلات شرکت آنها موفق شوند. گروه بی اس ای ای هم همچنان نقشی ( نه چنان بزرگ ) در کمک به اف بی سی نیز داشته.


این وحشت زمانی خاتمه یافت که دستگاه ذخیره ی انرژی با انعکاس کردن گرمای خود به صفحه های گردان توانست شهر را از هانتر ها نجات بدهد که میتوانید در کات سین هانتر ها را ببینید آتش گرفته اند و به هوا میروند.

یه سال بعد تراگریژیا غیر قابل دسترس و نابود شد. و بقایا ی شهر هم یادآور عوارض استفاده از سلاح های بیولوژیکی که تروریست ها از بازار های سیاه خریداری میکنند میباشد.


ماموران بی اس ای ای "پارکر لوچینی" و " جسیکا شروات" در این حادثه زمانی که برای اف بی سی کار میکردند حضور داشتند.


نکاتی دیگر

تراگریژیا در زبان ایتالیایی به معنای خاکستری میباشد.
دانشکده ی دریانوردی Montpellir


دانشکده ی دریانوردی Montpellir یکی از بخشهای معروف دانشگاه  Montpellir است.

این دانشکده در نزدیکی دریای مدیترانه در جنوب فرانسه واقع است.کویین زنوبیاکویین زنوبیا یک کشتی تفریحی بوده که توسط شرکت "پاراگوس لاین" تا 2003برپا بود. این کشتی تحت استفاده ی تروریست های بیولوژیکی "ولترو2" در سال 2004 بوده.

و بعد از آن هم به عنوان یک محل مخفی برای 1 سال بود و ارتش نظامی آزمایشگاهی را درون آن تاسیس کردند تا ویروس تی ابیس را آزمایش کنند. این کشتی قبل از آنکه نام زنوبیا روی آن گذاشته شود به طور خیلی خلاصه او را " امپراطوری پالمایرین" میشناختند.سرگذشت


کویین زنوبیا در سال 1978 همراه با خواهران خود "کویین سمیرمس" و "کویین دیدو" ساخته شده. همه ی این کشتی ها به طراحی یک معمار به نام "جورج ترور" قبل از ناپدید شدنش در سال 1968 ساخته و طراحی شده.

این سه کشتی به عنوان بهترین های کشتی های تفریحی در سال1930 شناخته شدند  که همه آنها را به عنوان "با ارزش ترین کشتی های تفریحی" میشناختند.کشتی "کویین زنوبیا" همراه بهترین خدماتش به مسافران به عنوان معروف ترین و گران ترین کشتی تفریحی در قرن 20 شناخته شد.


زمانی که مسافرت های هوایی بیشتر و ارزان تر شد مسافرت های دریایی از چشم مردم افتاده و محبوبیت خود را از دست دادند. در نیمه ی دوم سال 1980  این سه کشتی آماده برای تخریب شد که شرکتی به نام "امبرلا" بازسازی و خریداری شد و همینطور با حمایت شرکت "پاراگوس لاین".


بعد از خریداری این کشتی ها خیلی زود تغییراتی رو آنها بوجود اوردند. توربین های بخار از میان رفتند و جایشان را به دستگاه های تمام الکترنیک و اتوماتیک دادند. سالن های تشریفات و اتاق مهمان ها مجلل تر از قبل شد. کابین خدمه های کشتی بزرگتر و با رسیدگی بیشتر شد. این تغییرات پیشرفته باعث شد تا کشتی محبوبیت خود را دوباره بدست بیاورد و تبدیل به مدرن ترین کشتی های تفریحی شوند.

بعد از بازسازی کشتی.  پرچم شرکت " پاراگوس لاین" بر روی کشتی زنوبیا برافراشته شد و شروع به گذاشتن تور های دور دنیا کردند و همینطور گشت و گذار در امریکای جنوبی. بعد از این همه تور تصمیم به برپا کردن تور برای سفر در آب های مدیترانه کردند. سال های اول قرن 21 تور های کشتی زنوبیا به گشت و گذار به آمریکای شمالی و آب های مدیترانه ختم شد.

در سال 2003 حوادث سه گانه راکون سیتی و با خاک یکسان کردن شهر توسط بمب های اتمی که شرکت امبرلا مقصر این حوادث بوده کشور ایالت متحده امریکا این شرکت را از کار بی کار کرده و امبرلا  به ورشکستگی رو اورد. بعد از آن اتفاق شرکت پاراگوس لاین ورشکسته شد حتی نمی توانست حقوق خدمه های خود را بدهد و تصمیمی برای رها کردن این کشتی ها کردن که بعد از مدتی به طور مرموزی غیبشان زد که به طور مخفیانه به دست ژنرال امریکا "مورگان لندزدیل" خریداری شد. مورگان کشتی زنوبیا و خواهرش را به شرکت تروریستهای بیولوژیکی "ولترو2" واگذار کرد که در زمینه های ویروس تی ابیس برای حمله به تراگریژیا و نابودی آن برنامه آزمایش کنند. بعد از نابود شدن گروه "ولترو" مورگان تصمیم به استفاده از آزمایشگاه های بزرگ این کشتی ها کرد.

او آزمایشات و تحقیقاتش را بر روی ویروس ابیس ادامه داد که توانست ویروس جدیدی به نام "تی ابیس" بدست اورد تا بتواند یک بیماری همه گیری را راه بیندازد. بعد از آن همه ازمایش بر روی ویروس توانستند به اهداف خود برسند و ویروس کامل را بوجود بیاورند. دومین اتفاق بیولوژیکی به دست مورگان برنامه ریزی شده و بعد از آن اتفاق شرکت  FBC برای جمع کردن مدارک به آنجا امدند.


مشخصات کشتی


گنجایش کشتی بر حسب تن : 148000 تن

قابلیت حمل و نقل : حدود 90000 تن

طول: 335.8 متر

پهنا: 52.3 متر

ارتفاع: 93.97 متر

هدایت کردن : بر اساس هدایتگران الکترونیکی

خدمه:1094 افسر و خدمه

مسافران: 2200 نفر


تقسیم بندی کشتی

عرشه کوچک

عرشه خدمه ها

بخش سلاریوم

اتاق ارتباطات اضطراری

کازینو

عرشه دیدبانی

سالن بزرگ

کافی شاپ (کافه تریا)

عرشه تفریحگاه

کابین بالا

کابین زیرین

پل دیدبانی

جلوی عرشه

اطراف عرشه

آسانسور و حمل ونقل

قسمت بارزدن

بلیج کشتی

آزمایشگاه

اتاق کنترل

خروجی اضطراری


نکاتی جالب


این کشتی بر اساس کشتی های "خانم الیزابت" و "خانم ویکتوریا" طرح برداشته شده.

درون کشتی با تابلو هایی برخورد میکنید که این عکس هارا میتوانید در قصر اسپنسر در رزیدنت ایول 5  ببینید.

پاراگو ( شرکتی که کشتی کویین زنوبی را بازسازی و خریداری کرد) نام اسپانیایی امبرلا است.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان