سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی کامل اسلحه های رزیدنت اویل 5 | Resident Evil 5 Weapons

#1
معرفی کامل سلاح های بازی اویل 5

Knife | چاقو


چاقو به عنوان سلاح دوم کریس و شوا در بازی ست. قدرت سلاح بسیار کم و البته مفید در مبارزه های تن به تن است. در صورت کم بودن یا نداشتن مهمات و برای شکستن جعبه ها بهترین سلاح ست.


باتون برقی | Stun Rod


باتون برقی یک سلاح الکتریکی با قدرت کم است و جایگزین مناسبی برای چاقو به شمار می آید. باتون برقی یکی از سلاح های پر کار ماجینی ها ست.


Beretta M92F


برتا اسلحه اختصاصی BSAA است. ویژگی های این اسلحه در حد معمول و راضی کننده در درجه های سختی نورمال و ایزی ست ! برتا نسبت به کلت های دیگه قدرت تخریب کمتری دارا ست از نکات مثبت خشاب آن است که می تواند 100 عدد تیر را پس از آپگرید در خود جای دهد همچنین سرعت تیر اندازی و خشاب عوض کردن RELOAD آن هم بالاست.
حداکثر قدرت شلیک: 250
حداکثر زمان تعویض خشاب: 1.36 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 100 عدد تیر


Hecker & Koch P8


P8 یک کلت دستی نیمه اتوماتیک با قدرت تخریب مناسب است که در طول بازی می توان آن را خریداری و استفاده کرد. P8 اسلحه استاندارد نیروی های مسلح آلمانی ست. از ویژگی های مثبت آن می توان به سوراخ کردن زره های دشمن و سرعت فوق العاده بالای بارگذاری اشاره کرد.
حداکثر قدرت شلیک: 300
حداکثر زمان تعویض خشاب: 0.86 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 25 عدد تیر


SIG P226


P226 یک سلاح نیمه اتوماتیک با تخریب مناسب است. P226 اسلحه محبوب و مورد استفاده نیروی های مسلح،نیروی دریایی ست! قدرتمند ترین کلت دستی ست نسبت به دو سلاح فوق می باشد. *پیشنهاد میشود برای صرفه جویی در پول از اسلحه Magnums استفاده شود.
حداکثر قدرت شلیک: 480
حداکثر قدرت بارگذاری یا تعویض خشاب: 1.62 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 16 عدد تیر


Beretta M93R


طراحی شده برای نیروی های نظامی و پلیس. این سلاح بعد از آپگرید کامل سلاح M92F قابل خرید و استفاده است، از ویژگی های این سلاح می توان به شلیک گلوله در سه زمان اشاره کرد البته باید در هنگام استفاده از این سلاح از حداکثر دقت تیر اندازی خود استفاده کنید.
حداکثر قدرت شلیک: 400
حداکثر زمان بارگذاری: 1.36 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 30 عدد تیر


Ithaca M37


شات گان Ithaca M37 به یک سلاح به اصطلاح ساچمه ای معروف است و اسلحه محبوب نیروی های پلیس به شمار می آید. Ithaca m37 را می توان در فصل اول بازی بدست اورد. از ویژگی های این سلاح می توان به قدرت بالا و همچنین نابودی ماجینی ها در صورت احاطه اشاره کرد. نقظه ضعف و آزار دهنده این سلاح زمان بارگذاری زیاد آن است.
حداکثر قدرت شلیک: 400
حداکثر زمان بارگذاری: 2.40 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 25 عدد تیر


Benelli M3


شات گان Benelli M3 یک سوپر شات گان است که به دلیل تخریب فوق العاده بالا سلاح محبوب و مورد استفاده نیرو های پلیس است. Benelli M3 قدرتمند ترین شات گان به شمار می آید. از نکات مثبت می توان از ارتقا ارزان و تخریب بالا نام برد.


Hydra


Hydra یا مار باریک سه لول و برای یک دست با قدرت تخریب مناسب طراحی شده است. بعد از فول آپگرید Ithaca M37 اسلحه Hydra قابل خرید و استفاده است. Hydra سلاح خوبی برای شلیک از راه دور نیز می باشد. از نکات مثبت آن می توان به سرعت شلیک بالا اشاره کرد.
حداکثر قدرت شلیک: 550
حداکثر زمان بارگذاری: 3.30 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 10 عدد تیر


Jail Breaker


JB ضعیف ترین سلاح شات گان است. حداکثر قدرت تخریب این سلاح 350 است. از نکات مثبت این سلاح می توان از سرعت شلیک بالا ، بارگذاری سریع و هدف گیری از راه دور نسبتا دقیق نام برد.
حداکثر قدرت شلیک: 350
حداکثر زمان بارگذاری: 1.82 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 15 عدد تیر


S75 Sniper Rifle


S75 یک اسلحه تک تیر انداز با دوربین مناسب و تخریب فوق العاده بالا طراحی شده است. از نکات مثبت و منفی به ترتیب می توان از قدرت تخریب بالا و زمان بار گذاری زیاد نام برد. استفاده از S75 به دیگر سلاح های تک تیر انداز ترجیع داده میشود.
حداکثر قدرت تخریب: 2000
حداکثر زمان بارگذاری: 3.30 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 50 عدد تیر


Dragunov SVD


SVD یک سلاح تیک تر انداز نیمه خودکار با قدرت تخریب بالا طراحی شده است. همچنین دوربین SVD بهتر از S75 می باشد و از قدرت زوم بیشتری برخوردار است.
حداکثر قدرت تخریب: 1300
حداکثر زمان بارگذاری: 2.41 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 18 عدد تیر


H&K PSG1


H&k یک سلاح با قدرت تخریب کم نسبت به دو سلاح فوق می باشد. بهترین سلاح برای کشتن ماجینی های مسلح بدلیل بارگذاری سریع و دقت بالا H&K PSG1 می باشد. از نکات مثبت می توان به قدرت زوم بالا و زمان بارگذاری سریع اشاره کرد.
حداکثر قدرت تخریب: 1200
حداکثر زمان بارگذاری: 1.70 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 15 عدد تیر


VZ61


VZ61 یک مسلسل با قدرت تخریب بسیار کم طراحی شده است.از نکات مثبت می توان به ظرفیت بالای خشاب آن اشاره کرد، همچنین این سلاح رو می توانید در فصل اول بازی بدست بیارید.
حداکثر قدرت تخریب: 100
حداکثر زمان بارگذاری: 2.27 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 300 عدد تیر


AK-74


Ak-74 ( عدالت و توسعه ) قدرتمند ترین سلاح نسبت به مسلسل های دیگر در بازی ست. از نکات مثبت و منفی به ترتیب می توان به سرعت تیر اندازی بالا و زمان بارگذاری طولانی اشاره کرد. زمان استفاده از این سلاح به دلیل بالا بودن سرعت تیر اندازی باید نهایت دقت رو داشته باشید چرا که با هدف گیری بد مهمات شما هدر میرود.
حداکثر قدرت تخریب: 250
حداکثر زمان بارگذاری: 2.55 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 50 عدد تیر


MP5A5


MP5A5 طراحی شده توسط کشور آلمان است. این سلاح یکی از معروف ترین و پر استفاده ترین مسلسل های جهان به شمار می آید. قدرت تخریب آن بسیار پایین است.
حداکثر قدرت تخریب: 120
حداکثر زمان بارگذاری یا تعویض خشاب: 2.10 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 150 عدد تیر


SIG 556


SIG سلاحی با قدرت تخریب و سرعتی بالا از بهترین مسلسل های کلاس خود می باشد. بهترین مسلسل برای مبارزه با دشمنان SIG 556 پیشنهاد میشود. از نکات مثبت و منفی به ترتیب می توان به سرعت بارگذاری بالا و به ظرفیت پایین خشاب اشاره کرد.
حداکثر قدرت تخریب: 180
حداکثر زمان بارگذاری: 1.42 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 80 عدد تیر


Gatling Gun


این سلاح یک مسلسل با قدرت تخریب و همچنین سرعت تیر اندازی بالا ست. این اسلحه رو می توانید بعد از فول آپگرید VZ61 به ارزش 50.000$ خریداری کنید. همچنین این سلاح مختص به کرس ردفیلد میباشد و مهمات نامحدود دارد. از نکات منفی می توان به وزن بسیار بالا و هدف گیری بی دقت اشاره کرد.


S & W M29


مگنوم یکی از سلاح های پر طرفدار با قدرت تخریب بالا ست. در حالت اولیه ظرفیت خشاب آن 6 عدد تیر می باشد که با آپگرید می توان آنرا به عدد 12 ارتقا داد. از نکات مثبت می توان از قدرت تخریب بالا، سرعت شلیک زیاد و ظرفیت بالا نام برد، تنها ایراد بزرگ مگنوم زمان بارگذاری زیاد است. برای استفاده از این سلاح حتما باید مهمات آنرا بی نهایت کنید چرا که مهمات کافی در طول بازی یافت نمی شود.
حداکثر تخریب: 3.200
حداکثر زمان بارگذاری: 2.83 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 12 عدد تیر


L. Hawk


ال هاوک سلاحی خوش دست با تخریب بالا طراحی شده است ال هاوک را می توانید در قسمت مبارزه با وسکر و جیل بدست بیارید. سرعت شلیک آن نسب به مگنوم کمتر ست اما چیزی از ارزش های ای هاوک کم نمیکند. از نکات مثبت می توان به سرعت بالای بارگذاری آن اشاره کرد. برای استفاده از این سلاح حتما باید مهمات آنرا بی نهایت کنید چرا که مهمات کافی در طول بازی یافت نمی شود.
حداکثر قدرت تخریب: 3000
حداکثر زمان بارگذاری: 1.36 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 8 عدد تیر


S & W M500


این سلاح با قدرت تخریب بسیار بالا و باور نکردنی پر قدرت ترین سلاح بعد از راکت در رزیدنت اویل شناخته می شود. S&W M500 به Handconnon نیز معروف می باشد. پلیر می تواند با شلیک تنها دو تیر قدرتمند ترین دشمنان رو از پای در بیاورد. با فول آپگرید S & W M29 می توانید S&W M500 از فروشگاه خریداری کنید. از نکات منفی می توان به سرعت شلیک بسیار پایین، زمان بارگذاری زیاد و ظرفیت کم خشاب و همچنین صرف هزینه زیاد برای آپگرید اشاره کرد.
حداکثر قدرت تخریب: 5000
حداکثر زمان بارگذاری: 3.18 ثانیه
حداکثر ظرفیت خشاب: 6 عدد تیر


Longbow


تیر و کمان مختص به کاراکتر شوا می باشد. با قدرت تخریب مناسب و همچنین سرعت قابل قبول در نوع خود. با فول آپگرید S75 می توانید این سلاح رو از فروشگاه خریداری کنید. از نکات مثبت و منفی به ترتیب می توان به مهمات نامحدود و نداشتن هدف اشاره کرد.


Hand Grenade


این نوع نارنجک پس از کشیده شدن ضامن بعد از حدود 5 ثانیه منفجر میشود. این نوع مواد منفجره برای از بین بردن تعداد زیادی از دشمنان و باز کردن راه و همچنین پاکسازی سنگر ها استفاده میشود.


Flash Grenade


این نوع نارنجک پس از منفجر شدن فلش قدرتمندی از نور و صدا ایجاد می کند که دشمنان را تا حدود 5 ثانیه گیج نگه می دارد. دقت داشته باشید هنگام استفاده از این نوع مواد منفجره از منطقه انفجار تا حد ممکن دور باشید چرا که امکان گیج شدن شما هم وجود دارد.

Incendiary Grenade


یک نارنجک آتش زا می باشد. قدرت تخریب پایین نسبت به Hand Grenade دارا ست ولی برای جلوگیری از حمله ماجینی ها بسیار مفید می باشد.


Proximity Bomb


مین ها را می توان در هر نقطه نصب کرد.با لمس و برخورد دشمن با مین باعث انفجار و نابودی آن میشود. این نوع مواد منفجره شاید در اویل استفاده آن چنانی نداشته باشد اما یکی از ابزار جنگی مهم به شمار می آید.


Grenade Launcher


به این سلاح به اصطلاح نارنجک تفنگی می گویند. این سلاح قابلیت شلیک مستقیم و از راه دور را دارد. دارای شش نوع نارنجک شامل: مواد منفجره ، اسید ، شعله ، نیتروژن ، فلش و نارنجک الکتریکی می باشد.


RPG-7 Rocket Launcher


قوی ترین و پر قدرت ترین سلاح در بازی ست، به طوریکه با زدن یک راکت به هر یک از دشمنان آنها رو نابود میکند. البته آلبرت وسکر در مبازره اول مستثنا ست ولی بعد از یک بار شکست او هم با یک راکت نابود میشود. اگر بتوانید کمتر از 5 ساعت بازی رو به اتمام برسانید آر پی جی با مهمات نامحدود باز میشود.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان