سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی کامل گروه BSAA

#1
[تصویر:  1659922758.jpg]

مقدمه

BSAA مخفف کلمه ی Bioterrorism Security Assessment Alliance یک سازمان ضد بیوتروریسم بین المللی است که به منظور بررسی،جلوگیری و مبارزه با بیوتروریسم هایی که اهداف شرکت كاربران مهمان اجازه دیدن لینک ها را ندارند.
ثبت نام كنيد يا وارد شويد. را دنبال می کنند،تشکیل شده است.این سازمان درابتدا به وسیله ی Global Pharmaceutical Consortium سرمایه گذاری شد.این سازمان هشت شعبه در سرتاسر جهان دارد که زیر نظر سازمان ملل متحد فعالیت می کنند.
تاریخچه

شکل گیری (February 2003)

به دنبال عملیات " T-A.L.O.S"  آمبرلا،مقصر اصلی حادثه شهر راکون شناخته شد و این شرکت ورشکسته شد.اگر چه این خلع سلاح شدن آمبرلا آینده ای غیر قابل پیش بینی داشت،اما بازمانده های این شرکت شروع به گسترش بیش از پیش کردند.کارکنان و محققان سابق این شرکت شروع به پخش ویروس در بازار سیاه کردند.بیوتروریسم جوان شروع به  خودنمایی کرده بود و کشورهای زیادی برای گرفتن آن ها تلاش می کردند.به منظور مبارزه با این مشکل کنسرسیوم دارویی جهانی در February 2003 سازمان BSAA و Private Anti-Bioterrorism Unit را تشکیل داد.

بنیان گذار و اولین مدیر این سازمان Clive R. O'Brian بود.در ابتدا فقط یازده نفر در این سازمان استخدام شدند.این یازده نفر به "Original Eleven" معروف شدند.در ابتدا عوامل این سازمان،فقط می توانستند به عنوان ناظر و مربی در واحدهای نظامی ایفای نقش کنند و یا در عملیات ها شرکت کنند و نمی توانستند عملیات را فرماندهی کنند.

متاسفانه مشکلات بیوتروریسمی بزرگتر از آن چیزی بود که همه فکرش را می کردند.بنابراین دوره ی جدیدی از عملیات نیاز بود که مسئولیت این مشکل رو بر عهده بگیرد.به این منظور همه ی توجهات به تشکیل یک تیم بود که هر چه سریع تر به تهدیدات پیش آمده،عکس العمل نشان دهد اما BSAA هنوز یک سازمان غیر نظامی و غیردولتی بود.مشخص بود که تهدیدات بیوتروریسمی کم کم به مشکل جهانی تبدیل خواهد شد.
حادثه پلاگا (پاییز 2004)

پس از وقوع این حادثه ،BSAA تنها سازمانی بود که به گزارشاتی که توسط لیان اس.کندی تهیه شده بود دسترسی داشت.مدارک محرمانه ای که هیچکس به جز لیان و گروه BSAA آن ها را ندید.
(2004) وحشت Terragrigia

در سال 2004 یک سازمان تروریستی با نام "Il Veltro" به شهر شناور Terragrigia در مدیترانه حمله کرد.BSAA برای رفع این مشکل از FBC حمایت کرد ولی  O'Brian مجبور شده بود که بدون نیروی پشتیبان این کار را را انجام دهد.او با تصمیم FBC مبنی بر سوزاندن شهر با استفاده از مهواره های خورشیدی  مخالف بود اما این مخالفت او راه به جایی نبرد.

در سال 2005 O'Brian با تبانی با  Raymond Vester یکی از عوامل FBC,قصد داشت تا کارهای Morgan Lansdale  را فاش کند.او اطلاع داشت که یک خائن در BSAA اخبار را مستقیما به  Lansdale گزارش می دهد.بسیاری از اعضای BSAA به طور ناآگاهانه در نقشه ای که O'Brian کشیده بود شرکت کردند.در طی عملیات مرکز فرماندهی BSAA در اروپا به فرماندهی  Lansdale به مقر O'Brian حمله کردند و O'Brian را بازداشت کردند.اما با اقدامات جیل ولنتاین و کریس ردفیلد و شواهد تصویری مبنی بر همکاری Lansdale با  Jack Norman ،فرمانده Veltro ،و پخش شدن این فیلم در مرکز فرماندهی Lansdale گناهکار شناخته شد و بلافاصله دستگیر شد.

(2006) عملیات Ozwell E. Spencer

در BSAA،August 2006 محل استقرار اسپنسر را کشف کرد و قصد داشتند به طور مخفیانه به عمارتی که او زندگی میکرد حمله کنند.جیل ولنتاین و کریس ردفیلد به منظور دستگیری او به این ماموریت اعزام شدند،اما آن ها وسکر را دیدند که اسپنسر را کشته است و در طی مبارزه ای که با وسکر داشتند.جیل برای نجات کریس خود و وسکر را به بیرون از پنجره پرتاب کرد.بعد از اون حادثه جسد جیل پیدا نشد و 23 نوامبر جیل به طور رسمی مرده اعلام شد.


شعبه ها

مرکز فرماندهی اروپایی : اروپا و روسیه غربی
شعبه خاور میانه : خاور میانه و قسمتی از آفریقا
شعبه آمریکای شمالی: تمام قاره آمریکای شمالی
شعبه آمریکای جنوبی: تمام قاره آمریکای جنوبی
شعبه آفریقای غربی: قسمت غربی قاره ی آفریقا
شعبه آفریقای شرقی: قسمت شرقی قاره آفریقا
شعبه خاور دور: روسیه شرقی و کشور های شرق هند
شعبه اقیانوسیه: استرالیا، مرکز فعالیت های اقیانوسیه می باشد
(قطب جنوب،جایی که پایگاه قطبی "آمبرلا"، در دورترین نقطه از حاکمیت قضایی شعبه ی اقیانوسیه قرار دارد)


اعضای تیم

Chris Redfield
Clive R. O'Brian
Dan DeChant
Dave Johnson
Doug
Jessica Sherawat
Jill Valentine
Josh Stone
Keith Lumley
Kirk Mathison
M. Suzuki
Mera Biji
Parker Luciani
Quint Cetcham
Reynard Fisher
Sheva Alomar
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان