سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی شرکت TRICELL

#1
[تصویر:  1659923438.jpg]

قبل از TRICELL بازرگانی Travic  که به وسیله یک ثروتمند اروپایی به نام Thomas Travic در قرن 18 میلادی تاسیس شده بود به زودی محلی برای حمل ونقل وبهره سوداوری شد و تا دو قرن اخیر ادامه داشت.در سال 1800میلادی Henry Travis ثروتش را برای اکتشاف در افریقا گذاشت.او پنج نفر را به افریقا اعزام کرد و او به زادگاه خود تا 34 سال بازنگشت و سوابق و جستجو هایش را در مجموع 72 جلدی "Survey of National History" (بررسی تاریخچه ثروت ملی) نوشت  و همه چیز از قبیل حشرات,حیوانات,مواد معدنی و غیره... را در کتابش جای داد.


بازرگانی Travis در ادامه به بررسی از اطلاعات به دست امده از کتاب(بررسی تاریخچه ثروت ملی) در سال  های گذشته پرداخت. بازرگانی Travis پایگاه ها و میادین نفت و گاز طبیعی,معادن فلزات گران بها و غیره... در افریقا احداث کرد وبه طور ناگهانی سود اور شدند.


بازرگانی Travis در سال 1960 دوباره سازمان دهی شد و شبکه ای برای حمل و نقل جهان و پایه ای برای حمل و نقل TRICELL شد.
در پایان هزاره سوم  TRICELL که یک شرکت بسیار معتبر بود وارد قرن 21 شد.به دنبال نابودی Umbrella در سال 2003 Albert wesker با احتیاط اتحادی تشکیل داد.


او در سال 2004 بعد از حادثه اروپای جنوبی نمونه اصلاح شده Las plagas را به وسیله Ada wong به جزیره ای که Lord Saddler's در ان بود فرستاد.و نمونه برای مطالعه و نداشتن هرگونه عیب و نقص به Ricardo Irving از بخش توسعه منابع طبیعی داده شد.Excella Gionne کارمند TRICELL که ابتدا نامطمئن بود با Albert wesker در تماس بود.اما به زودی Las plagas نشان داد که این سلاح قابل عرضه در بازار است.وسکر او را(Las plagas) را دو سال پیش با اطلاعات مربوط به سلاح بیولوژیک از ارشیو Umbrella در روسیه به سرقت برده بود.و Excella Gionne خواستار جایگاه بالاتر در درون شرکت و همچنین گسترش سلاح های بیولوژیک Tricell بود.


اواخر همان سال TRICELL  پیشنهاد خرید Wilpharma و دارایی های ان را داد.از انجا که از اعتراض های عمومی در مورد تست های غیر قانونی Wilpharma در هند و شیوع T-Virus در فرودگاه  Hardvardsville میگذشت به سرعت خریداری شد.دانشمندان TRICELL بلافاصله در مرکز تحقیقات بر روی نمونه نقاهت G-virus کار کردند و موفق به ساخت G-virus شدند.


در سال 2006 با تلاش های البرت وسکر  Excella Gionne مدیر عامل TRICELL در افریقا شد.در این مدت وسکر تا سال 2007 در حال انجام تست بر روی ویروس بود.TRICELL شروع به حفاری بقایای Umbrellaواقع شده در مرکزافریقا و در خرابه های  Ndipaya کرد وبه زودی گل Sonnentreppe را به دست اورد. TRICELL تاسیسات و ظرفیت های لازم را برای نگه داری هزاران انسان مورد آزمایش به وجود اورد.


Albert wesker در حال حاضر نمونه T-virus,G-virus,T-veronicaو انگل Las plagas  را داشت.و هدف انها از جمع اوری ویروس ها, ویروس فوق العاده بود کهAlbert wesker در نظر داشت.Ricardo Irving به منظور جمع اوری کمک مالی به عنوان فروشنده سلاح دوباره استخدام شد و تعدادی سلاح در بازار سیاه فروخت.


سال 2008 دانشمندان TRICELL انگل Las plagas را با کمک نوع 2 و نوع 3 بهبود نمودند.این تغییرات مطلوب بسیاری از عیوب مطلوب مانند واکنش منفی به نور خورشید را نداشت.این کار تحت نظارت Ricardo Irving  بود و نوع plagas 3 در  مزرعه ای در روستای Sodipayan و در  marshlands Kijuju نزدیک به پالایشگاه نفت  TRICELL ازمایش میشد. آنها همچنین چندین B.O.W مانند U-8,Popokarimu
و Ndesu که در معاملات سلاح Ricardo Irving مورد استفاده قرار گیرد.


در اوایل سال 2009 کارکنان TRICELL در نهایت ویروس کامل( Uroboros) را به وجود اوردند.با این حال پس از استقرار B.S.A.A در Kijuju و دستگیری Ricardo Irvingنوع 2 plagas در شهر پخش شد.و میدان نفتی TRICELL نابود شد و Excella Gionne که یک مانع عمده برای شرکت بود کشته شد.


اعضای اصلی:
Excella Gionne مدیر عامل شرکت TRICELL در افریقا بود.او با Albert wesker متحد بود اما به وسیله ی او کشته شد
Ricardo Irving کارمند بخش توسعه و منابع طبیعی TRICELL بود او فروشتده سلاح بود.و به وسیله تزریق Las plagas به خود کشته شد.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان