سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی شرکت آمبرلا ( Umbrella Corp )

#1
Resident Evil - The Umbrella History

[تصویر: 1652315884.gif]

معرفي: Introduction

Umbrella يك كمپاني ساختگي  هست كه براي اولين بار در شهر Raccoon بوجود اومده كه توسط شركت capcom براي سري بازي هاي Resident Evil ساخته و طراحي شده. كمپاني Umbrella در سال 1968 توسط Ozwell E. Spencer و دكتر James Marcus و Edward Ashford در اروپا به هدف Bio-organic weapons و از بين بردن نسل بشريت تاسيس گرديد، اين سه تن در سال 1960 بعد از تحقيقات زياد موفق به ساخت ويروس مادر يا Progenitor virus شدن، وقتي كه Ashford در سال 1968 درگذشت Spencer اين كمپاني رو در شهر Raccoon داير كرد و Umbrella تونست ويروس هاي T و G رو به همراه پروژه Tyrant و Nemesis‌ رو بدست بياره، بعد از مدتي Spencer به Marcus به دلايل شروع پروژه هاي ديگه مشكوك شده بود و تصميم گرفت تا اون رو بركنار كنه و تعامل همكاري رو بين Albert Wesker يكي از محققان اين كمپاني و دكتر Wiliam Birkin برقرار كنه، Birkin هم بعد از اختراع T-Virus خيلي زود تونست جاي Marcus رو بگيره.[تصویر: 1652309353.gif]
[تصویر: 1652299074.gif]
[تصویر: 1652352778.gif]

شيوع: Outbreak

ده سال بعد با وجود اينكه گمان بر اين بود كه Marcus كشته شده بود بوسيله T-Virus به زندگي برگشت و با شيوع T-Virus تو منطقه Arklay تونست انتقام خودش رو از Spence و Umbrella بگيره و موفق شد تمام كاركنان اونجا رو به زامبي تبديل كنه، هدف بعدي Marcus فرستادن قطار حامل كاركنان Umbrella به جنگل هاي Raccoon بود كه بعد از اون به عمارت بزرگ سرايت كرد. Wesker كه دو سال قبل از اين ماجرا عضو تيم S.T.A.R.S از پليس شهر Raccoon بود تونست با فريب اعضاي تيم و درگير كردن اونها با اين پروژه، Rebecca و Billy رو براي متوقف كردن پروژه Marcus اعزام كنه كه سرانجام Marcus به موجود عظيم جثه اي تبديل شد و توسط اين دو تن نابود شد، بعد از ورود تيم Bravo‌ براي پيدا كردن تيم Alpha پروژه Tyrant توسط Wesker فعال شد، اما در آخر با همت اعضاي اين تيم يعني Jill Valentine و Chris Redfield و Barry Burton اين پروژه هم با شكست روبرو شد، و سرانجام Wesker توسط پروژه خودش يعني Tyrant كشته شد. اما اين پايان زندگي Wesker نبود، او موفق شد بوسيله ويروسي كه توسط دكتر Birkin ساخته شده بود به زندگي برگرده اما مجبور بود تا چندين ماه بصورت مخفي بوسيله جاسوسش يعني Ada Wong ناظر همه چيز باشه و بتونه پروژه ناتموم خودش رو به پايان برسونه و آخرين ويروسي كه توسط Birkin ساخته شده بود رو بدست بياره، Birkin ميخواست بوسيله اين ويروس Umbrella‌ رو تهديد كنه اما تيم نظامي Umbrella به آزمايشگاه Birkin به قصد دستيابي به ويروس حمله ميكنن اما Birkin بعد از تير خوردن ويروس رو به خودش تزريق ميكنه و موفق ميشه تيم نظامي رو قبل از فرار به قتل برسونه اما در آخر توسط Claire Redfield و Leon Kennedy نابود ميشه.[تصویر: 1652348419.gif]

انحطاط: Decline

بعد از موفقيت Umbrella تو شيوع ويروس در شهر Raccoon دولت آمريكا تصميم گرفت تا بوسيله بمت اتم اين شهر رو منفجر كنه اما شيوع ويروس در شعبه ديگر Umbrella در Shenna Islanf توسط Vincent Goldman شروع بحراني جديد بود. Ark Thompson از طرف Leon Kennedy براي متوقف سازي اين پروژه به Shenna اعزام شد و تونست به كار اين شعبه خاتمه بده. در سال 2000 خواهر Chris يعني Claire Redfield كه يكي از بازمانده هاي شهر Raccoon بود موفق شد تا به شعبه اروپايي Umbrella در پاريس نفوذ كنه و برادر گمشده خودش رو پيدا كنه، اما او دستگير ميشه و به منطقه نظامي Rockford Island فرستاده ميشه، Claire در اونجا با Wesker روبرو ميشه، Wesker كه به يك ابر'انسان تبديل شده بود تصميم داشت در شروع زندگي جديدش به نوع جديد ويروس T يعني T-Veronica دست پيدا كنه. بعد از فرار از جزيزه مجبور به ورود به پايگاه Umbrella تو قطب جنوب ميشن، جايي كه نوه Edward Ashford يعني Alexia Ashford با ويروس T-Veronica ده سال زير آزمايش بود، در انتها Chris و Claire موفق به نابودي Alexia ميشن و Wesker موفق ميشه از طريق بدن Steve Burnside به ويروس T-Veronica دست پيدا كنه. در سال 2002 يكي از كاركنان كمپاني Umbrella يعني Morpheus D. Duvall قصد شيوع اين ويروس در اقيانوس اطلس رو داشت كه در انتها اين پروژه هم توسط Bruce McGivern نابود شد.

پايان: End[تصویر: 1652361226.gif]

در سال 2003 كمپاني Umbrella كه تو روسيه بنيان گذاري شده بود توسط Chris Redfield و Jill Valentine به نابودي كشيده ميشه و Sergei Vladimir كه به موجود عظيم جثه اي تبديل شده بود توسط Wesker كشته ميشه. در سال 2006 Wesker موفق شد تا به نوع جديد ويروس يعني Las Plagas توسط جاسوس هميشگي خودش Ada Wong دست پيدا كنه، سرانجام كار در سال 2009 زندگي Wesker به سر رسيد و توسط Chris و Sheva كشته شد و درون مذاب سقوط كرد.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان