سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی C - Virus

#1
معرفی :  ویروس C یک ویروس جهش یافته است و سرطان زا نیست که برای استفاده یک سری از حملات تروریستی در سال 2013 مورد استفاده قرار می گرفت که باعث به وجود آمدن جاووها در رزیدنت اویل 6 بود . این ویروس بر خلاف ویروس T و G به قربانیان اجازه میدهد که حملات هماهنگی داشته باشند و از هوش خود استفاده کنند و نیز از سلاحهای مختلف نیز استفاده کنند.


ویروس شناسی


عفونت

[تصویر:  1652317598.jpg]


روش های عفونت این ویروس عمدتا ناشناخته هستند در تریلر بازی مشاهده کردید که زن لباس آبی به وسیله بمب سوزنی توانست چند تن از نیروهای BSAA رو آلوده کنه. هنگامی که این ویروس به انسان تزریق میشود در نتیجه یه جهش سریع پیدا میکند به نظر میرسد عفونت این ویروس به انسان از طریق یه گاز سمی به وچود می آید . همچنین Lepoptista از طریق انتشار این گاز به وجود آمده است . این گاز باعث تحول سریع و تبدیل شدن به زامبی میشود . این ویروس باعث به وجود آمدن کرایسالید و جاووها نیز هست .دوره ابتلا به بیماری

[تصویر:  1652349599.png]دوره مبتلا بودن به این بیماری مشخص نیست اما به نظر میرسد بسیار کوتاه است . اگر یه فرد در اثر گاز مبتلا به ویروس شود در عرض چند ثانیه به زامبی تبدیل میشود. لیز و پدرش نیز در زمان کوتاهی مبتلا شدند .افراد آلوده از طریق عفونت اولیه به کریسالید یا جاوو تبدیل میشوند.

استفاده در تروریسم

[تصویر:  1652326201.png]اولین استفاده ثبت شده از این ویروس در طول تاریخ در طول جنگ داخلی Edonian در اواخر سال 2012 بود قبل از استفاده کارلا روی گروه BSAA این ویروس در ارتش آزادیخواه Edonian مورد استفاده قرار گرفت که به طور گسترده ای در بین سربازان خود برای استفاده قرار گرفت که برخلاف احساس امنیت و استفاده مفیدی که داشتند ویروس سربازان رو به جاووهای وحشی تبدیل کرد .

حمله بعدی در شش ماه بعد در ژوئن 2013 در شهر Talk Oaks آمریکا صورت گرفت و قربانی ویروس C شد . ویروس C در نزدیکی دانشگاه شهر که IVY نام داشت که رئیس جمهور آدام بنفورد به اونجا رفته بود پخش شد .  هنگامی که مشغول سخنرانی بود تروریستها ابری از ویروس را در محوطه دانشگاه پخش کردند و بر اثر تنفس تمام افراد تبدیل به زامبی شدند . درست در همین زمان در شهر لانشیانگ چین خبر از حمله ویروس C به شهر گزارش شد که شامل عفونت اولیه و تبدیل مردم به جاووها شده بود .
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان