سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی لوکیشن بازی رزیدنت اویل 1 ریمیک

#1
خوابگاهنام انگلیسی : Dormitory

نام ژاپنی : 寄宿舎

نام محلی : خوابگاه ، پاسدار خانه

واقع در : کوهستان آرکلی

تاریخ تاسیس : 1998 میلادی

وقایع مهم : حادثه ی عمارت

وضعیت کنونی : نابود شده


خوبگاه یا خانه ی شبانه روزی یک ساختمان در مقیاس متوسط مجاور عمارت اسپنسر بود. این مکان برای استراحت کارگران و محققانی که به صورت طولانی مدت کار می کردند ، مورد استفاده قرار می گرفت. در زیر آن آزمایشگاه های ذخیره سازی کوچکتر در اطراف قنات حلقه ی آبی و یک مخزن آب بزرگ که نپتون درون آن بود ، قرار داشت. انبار سلاح نگهبانان نیز در آنجا بود.


تاریخچه

در ساعات اولیه 11 می 1998 تست ویروس تی در آزمایشگاه زیر زمینی صورت گرفت. بلافاصله پس از نشت ویروس یک محقق دیوانه شد و تاسیسات زیر زمینی باعث تخریب حلقه ی آبی شد. نگهبانان قادر به حفظ امنیت این مکان نبودند ، چرا که مواد منفجره در همه جای این مکان وجود داشت و از طرفی سیل نیز جاری شده بود.
آخرین دو بازمانده ی این ماجرا یکی رابرت (یکی از کارمندان آمبرلا) و دیگری شخصی ناشناس (نویسنده ی فایل " توجه خودکشی ") بود. رابرت به ویروس مبتلا شد و همراهش او را کشت و بدن بی جان او را در حمام گذاشت. سپس یادداشتی نوشت و خود کشی کرد. اما او نیز مبتلا به ویروس شده بود. با وجود تلاش های آن مرد ، هر دو بعد از کمی به زامبی هایی تبدیل شدند و مقابل اعضای استارز قرار گرفتند.
این مکان هم زمان با نابودی عمارت ، نابود شد.


طبقه ی همکف

طبقه ی همکف خوابگاه واقع در محل زندگی کارکنان بود. کارخانه ی 42 نیز در اینجا واقع بود و در نهایت نابود شد.


حلقه ی آبی

نام انگلیسی : Aqua ring

حلقه ی آبی در زیرزمین خوابگاه قرار داشت. در آنجا یک استخر پر از آب که در آن کوسه هایی وجود داشت ، بود و روی آنها آزمایشات انجام می گرفت. در این منطقه مواد منفجره و انواع تسلیحات نیز ذخیره می شد.
در اوایل شیوع ویروس ، یک دانشمند باعث آسیب دیدن مخزن آب پایدار شد و کوسه های آلوده وارد حلقه ی اصلی شدند و خطری بزرگ را ایجاد کردند. چرا که کوسه ها به محل ذخیره سازی مواد منفجره وارد شده بودند و اساسا این مکان بی استفاده شد.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#2
عمارت اسپنسر
نام انگلیسی : Spencer Mansion

واقع در : کوهستان آرکلی

تاریخ تاسیس : 1967 میلادی

وقایع مهم : حادثه ی عمارت

وضعیت کنونی : نابود شده


عمارت اسپنسر بخشی از املاک و مستغلات خانواده ی اسپنسر بود و توسط جرج تروور در کوهستان آرکلی برای اوزول ای.اسپنسر ساخته شد. پس از اتمام ساخت و ساز عمارت ، جورج تروور به همراه خانواده اش به آنجا دعوت شد. 


تاریخچه

نخستین روزها

مراحل نهایی این عمارت در ماه نوامبر سال 1967 انجام شد. اسپنسر در این عمارت آزمایشگاه مخفی ایجاد کرد و آزمایشات مخفی خود را در آنجا انجام داد. این آزمایشگاه در زیر زمین عمارت قرار داشت و برای تجارب غیر انسانی به کار برده می شد. در این مدت جورج تروور به همراه خانواده اش توسط آمبرلا اسیر شده بودند.
جورج پی برد که اسپنسر قصد نابودی او را دارد. چرا که او و اسپنسر تنها اشخاصی بودند که از ساختار عمارت آگاه بودند. پس اگر او نابود می شد ، تنها شخصی که بیشترین اطلاعات را درباره ی عمارت داشت ، شخص اسپنسر بود. به همین دلیل در خفا ماند و برای فریب اسپنسر سنگ قبری به نام خود قرار داد.
اما دخترش لیزا و همسرش جسیکا به دست اسپنسر افتادند و مورد آزمایش قرار گرفتند. جسیکا در پی آزمایشات دوام نیاورد اما لیزا زنده ماند و چندین سال مورد آزمایش بود. در نهایت تحقیق در مورد لیزا نیز متوقف شد.

شیوع در کوه آرکلی

بیست و یک سال بعد یک اتفاق در آزمایشگاه باعث مبتلا شدن کارکنان آمبرلا به ویروس شد و در نتیحه کوه آرکلی به ویروس تی آلوده شد. بسیاری از افراد ساکن آنجا و کارکنان آمبرلا یا به ویروس مبتلا شده و یا دست به خودکشی زدند. تیم امنیتی آمبرلا نیز در هنگام تلاش برای فرار به دست BOW که در سلول هایشان بودند ، کشته شدند.
گفته شده که دکتر جیمز مارکوس ، یکی از بنیانگذاران آمبرلا و مدیر سابق تیم تحقیقاتی آمبرلا برای انتقام از اسپنسر باعث شیوع ویروس تی شد. اسپنسر حدود ده سال قبل از شیوع ویروس تی او را به قتل رسانده بود اما او توسط زالو هایی که ساخته بود ، زنده شد.
اما برخی از کارکنان آمبرلا همانند آلبرت وسکر این اتفاق را به صورت یک فرصت دیدند و از آن برای نابودی استارز استفاده کردند. به این صورت که ابتدا گروه براوو از استارز را برای رسیدگی به موضوع آدمخوارهای عجیب به آرکلی فرستادند و اعضای براوو کشته شدند.

تخریب

با کمک ربکا چمبرز از گروه براوو استارز به تیم آلفای استارز ، عمارت نابود شد. بازماندگان این حادثه ربکا چمبرز ، کریس ردفیلد ، جیل ولنتاین ، بری برتون و برد ویکرز بودند که پیش از انفجار از عمارت خارج شدند. آلبرت وسکر نیز با استفاده از نمونه ی ویروسی که بیرکین به او داده بود ، توانست زنده از عمارت خارج شود.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#3
حیاطنام انگلیسی : Courtyard

واقع در : عمارت اسپنسر


حیاط منطقه ای واقع در پشت عمارت اسپنسر است. این حیاط متصل به خوابگاه و خود عمارت است. یک راه غار مانند مخفی نیز در حیاط وجود دارد که به آزمایشگاه آرکلی آمبرلا ختم می شود.


ریمیک

محیط حیلط به طور قابل توجهی در نسخه ی ریمیک یک گسترش یافت و چندین محیط جدید از جمله محل زندگی لیزا تروور در کلبه در این بازی اضافه شد. چند راه جنگلی و گورستان نیز از جمله مکان های اضافه شده اند.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#4
اتاق لیزا

نام انگلیسی : Lisa's Room

آیتم ها : یک گیاه آبی و یک گیاه سبز

دشمنان : دو افعی

واقع در : حیاط عمارت اسپنسر

اتصالات : کلبه و گذرگاه مارپیچی زیرزمینی


باغ اصلی

نام انگلیسی : Main Garden

آیتم ها : یک گیاه آبی و یک گیاه سبز

دشمنان : سه سگ

واقع در : حیاط عمارت اسپنسر

اتصالات : کلبه ی کوچک باغ ، استخر آب و ناحیه آبشار


اتاق تندیس زیر زمینی

آیتم ها : سیلندر

واقع در : حیاط

اتصالات : راه سنگی 2

نام انگلیسی : Underground Statue Room


گذرگاه اتاق استراحت

نام ژاپنی : 休憩室への通路

نام انگلیسی : Passage to the break room

آیتم ها : دو گیاه آبی

واقع در : حیاط

اتصالات : اتاق استراحت ، انبار زیرزمینی و راه سنگی 2

انبار زیرزمینی

نام ژاپنی : 地下倉庫

نام انگلیسی : Underground warehouse

آیتم ها : چاقو

دشمنان : ببر سیاه و دو عنکبوت

واقع در : حیاط B1

اتصالات : راه سنگی 1 ، گذرگاه اتاق استراحت
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#5
آزمایشگاه آرکلی


نام انگلیسی : Arklay Laboratory

واقع در : کوهستان آرکلی

وضعیت کنونی : نابود شده


آزمایشگاه آرکلی توسط شرکت آمبرلا اداره می شد. و خارج شهر رکون ، در زیر عمارت اسپنسر واقع در کوهستان آرکلی پنهان شده بود.


تاریخچه

نخستین سالها

اسپنسر قبل از تاسیس آمبرلا و در زمانی که عمارت در حال ساخته شدن بود ، این آزمایشگاه را به صورت مخفی بنا کرد. این آزمایشگاه پس از مدت کوتاهی که بنای اصلی عمارت ساخته شده بود و هنوز هم در حال کامل شدن بود ، در زیر عمارت ساخته شد. طراح و معمار این عمارت جورج تروور بود که بعد ها اسپنسر همسر و فرزند او را اسیر کرد و روی آنها آزمایشاتی را انجام داد.
در اواخر سال 1970 میلادی آلبرت وسکر و ویلیام بیرکین ، دو محققی که نقش برجسته ای در مدیریت برنامه های آمبرلا داشتند ، در مرکز تحقیقات نزد دکتر جیمز مارکوس آموزش دیدند. در همین زمان بود که بیرکین توانست از نمونه های اولیه ی هانتر ، طبقه ی BOW های MA-121 α را خلق کند.
پس از کشف ویروس جی در لیزا تروور ، فرزند جورج تروور که به عنوان موش آزمایشگاهی در طول سالها در بسیاری از آزمایشات مورد استفاده قرار گرفت ، تحقیقات بیرکین به آخرین سلاح ضد زیستی تبدیل شد. ویلیام بعد از ترک این مرکز به آزمایشگاه تحقیقاتی که به تازگی ساخته شده بود ، رفت.
در این دو آزمایشگاه دو نمونه از ویروس تی به نام های T-001 و  T-002 طراحی شد و به تولید انبوه رسید و T-103 فعال نشد. تنها نمونه ی باقی مانده از این ویروس ، T-002 می باشد. آلبرت وسکر نیز که هم محقق و هم مسئول امنیت این تاسیسات بود ، یکی از عوامل مهم در کارهای شرکت آمبرلا بود.

حادثه ی عمارت

در ماه می سال 1998 میلادی ویروس تی توسط دکتر مارکوس و به عمد در خارج از آزمایشگاه درز و همه جا را آلوده کرد. این ویروس از طریق مخازن آب به سرعت پخش شد. در طول یک ماه تقریبا تمام کارکنان به ویروس مبتلا شدند و افراد مبتلا نشده توسط همکاران خود که به زامبی تبدیل شده بودند ، کشته شده و یا دست به خودکشی زدند. چرا که خودکشی برایشان بهتر از تبدیل شدن به زامبی بود.
در اواخر ژوئیه ی همان سال ماموران خاص اداره ی پلیس شهر رکون به اصرار وسکر پیگیر قتل های عجیب در جنگل رکون شدند. چون وسکر این نقشه را حساب شده کشیده بود ، به عمارت رفت و مشغول پاک کردن مدارک شد. از طرفی او می خواست استارز را از سر راه خود بردارد.
سرانجام در تاریخ 23 ژوئیه تیم براوو از استارز به محل حادثه فرستاده شدند و به دلیل خرابی موتور که توسط وسکر صورت گرفته بود ، در جنگل ماندگار شدند. رهبر این تیم ، انریکو مارینی ، متوجه شد که شخصی خیانتکار در تیم آلفا حضور دارد. از طرفی وسکر روز بعد با تیم آلفا برای پیدا کردن تیم براوو به جنگل رکون رفت و به دلیل برخورد با حیوانات جهش یافته و پیدا کردن جنازه ی یکی از اعضای براوو مشغول جستجو می شوند.
از سیزده نفر اعضای استارز تنها شش نفر زنده ماندند. ربکا چمبرز از براوو ، کریس ردفیلد ، آلبرت وسکر ، جیل ولنتاین ، برد ویکرز و بری برتون از آلفا.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#6
جنگل رکون


نام انگلیسی : Raccoon Forest

واقع در : آمریکا


جنگل رکون یک منطقه در غرب آمریکاست که قسمت شمالی آن به شهر رکون می رسد. کوهستان آرکلی نیز در شمالی ترین زمین جنگلیست.


تنوع زیستی

این جنگل گنجی برای اکوسیستم های محلی پیچیدست. فراوانی این اکوسیستم ها برای پیشرفت ویروس تی بسیار مهم بود که ویروس شناس آمبرلا ، آلبرت وسکر به خوبی به این مسئله پی برد.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#7
خوابگاه


ناحیه ی 42نام انگلیسی : Point 42

همراه : ربکا چمبرز (کریس)

دشمنان : گیاه 42

واقع در : خوابگاه

اتصالات : اتاق 003 و گالری


ناحیه ی 42 یک اتاق بزرگ در خوابگاه که مجاور عمارت اسپنسر است ، می باشد. در ابتدا جزو مکانهای مورد استفاده ی محققان بود اما بعد از شیوع ویروس تی ، گیاه 42 در آنجا متولد شد و با تغذیه از حلقه ی آبی رشد کرد. این گیاه به دلیل موقعیت خود چنین اسمی گرفت.در بازی هر دو کاراکتر ( جیل و کریس ) می توانند وار این اتاق شوند. چهار حالت در این مکان می تواند اتفاق بیفتد :
اگر جیل بدون ساختن V-JOLT و از بین بردن ریشه ی گیاه وارد شود ، باید به تنهایی گیاه را بکشد. اگر جیل پس از از بین بردن ریشه وارد شود ، بری برتون به کمک او می آید. اگر ریچارد کریس را از دست کوسه ها نجات ندهد ، ربکا V-JOLT را می سازد و به کمک کریس می آید. اگر ریچارد کریس را نجات دهد ، کریس بلافاصله پس از وارد شدن باید با گیاه مبارزه کند.


گالرینام انگلیسی : Gallery

آیتم ها : اسپری حشره کش

دشمنان : زنبورها

واقع در : خوابگاه (1F)

اتصالات : راهرو خوابگاه ، اتاق شیمی ، اتاق 003 و ناحیه ی 42

بخشی از خوابگاه عمارت اسپنسر است. وقتی کریس و جیل به اینجا می رسند ابتدا درب آن قفل می باشد اما در حلقه ی آبی کلید گالری را پیدا میکنند. گالری شامل چند بخش است. اتاق 003 ، ناحیه ی 42 و یک اتاق ذخیره سازی شیمیایی که در آنجا می توان V-JOLT را ساخت. موقع ورود به گالری زنبورهای بی شماری حمله خواهند کرد که میتوان توسط اسپری و از سوراخی که بیرون گالریست آنها را کشت.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#8
شهر راکون


نام انگلیسی : Raccon City

واقع در : ایالات متحده

وضعیت کنونی : نابود شده


رکون سیتی یک شهر کوچک صنعتی واقع در میدوسترن ایالات متحده بود که هنگام شیوع ویروس تی در سال 1998 میلادی نابود شد. جمعیت شهر راکون 100000 نفر بود که  جنسیت و سن و نژاد در آن نامعلوم است. زبان اصلی این شهر انگلیسی است و با وجود اینکه مردمانی از نژادهای دیگر نیز هستند اما در آنجا به زبانهای دیگر صحبت نمیشد.


تاریخچه

در ابتدا یک دهکده ی کوچک در کوهستان آرکلی بود که توسط سرمایه گذاری کمپانی آمبرلا به یک شهر صنعتی تبدیل شد. در سال 1987 زیر نظر شهردار  مایکل وارن پیشرفت کرد و به سرعت رشد کرد و از یک  دهکده ی کوهستانی کوچک به یک شهر صنعتی تبدیل شد.
به هر حال بسط شهر و نوسازی آن با جنایات پیچیده ای همراه بود. اداره ی پلیس شهر رکون گروهی ماهر را در سال 1996 برای مقابله با موج جنایات  پرورش داد.


حادثه ی کوهستان آرکلییک سری قاتل آدمخوار عجیب در جنگلهای کوهستان آرکلی واقع در شمال غرب شهر دیده شدند که شروع این اتفاق در می سال 1998 بود و چندین ماه ادامه داشت. قربانیان این حادثه بیشتر از پیاده رو ها و گردشگرانی بودند که ریسک ماندن در جنگل را میکردند. بدن آنها در حالیکه که توسط جانوری ناشناس تکه تکه شده بود ، پیدا میشد. از آنجایی که پلیس هم قادر به پاسخگویی به مردم نبود و نمیتواتست جلوی این اتفاقات را بگیرد و به آن خاتمه دهد ناچارا جاده ی کوهستان آرکلی را مسدود کرد و به مردم هشدار داد تا به جنگل و یا کوهستان نروند .
در 22 ژولای 1998 تعدادی از مامورین گروه استارز برای جستجو به جنگل رکون رفتند. تیم بررسی شامل دو بخش بود که به ترتیب براوو تیم و آلفا تیم نام داشتند . کروه براوو اولین گروه اعزامی بود که به دلیل مشکلات فنی ناچارا با بالگردشان فرود آمدند و گروه آلفا برای کمک به آنها فرستاده شدند. از 12 نفر اعضای استارز که به کوهستان آرکلی فرستاده شدند تنها شش نفر زنده بازگشتند.


شیوعویروس دیگری که پس از ویروس تی وارد شد ، ویروس اوت بریک بود که درست دو ماه بعد یعنی در 22 سپتامبر 1998 شایع شد، درست زمانی که آمبرلا تلاش کرد تا نمونه ی ویروس جی را از  ویلیام بیرکین ، یکی از محققان برجسته اش پس بگیرد.
بعد از این که او مورد اثابت چندین گلوله قرار گرفت و به صورت مهلکی صدمه دیده بود ، نمونه ای از ویروس جی را که آمبرلا برای پس گرفتن آن مامورانش را فرستاده بود و آن ماموران موفق شدند  ، به خود تزریق کرد. متاسفانه این ویروس به سرعت در بدن او اثر کرد و ذات انسانیش را تغییر داد و او را به یک ماشین کشتار غیر متوقف تبدیل کرد .
او تیم خدمات امنیتی آمبرلا را نابود کرد  چرا که ویروس جی را از او ربودند. در این مرحله آمپولی که حاوی ویروس تی بود در فاضلاب شهر رها شد. ویروس تی توسط موشها در سراسر شهر پخش شد و در 24 سپتامبر شهر دچار هرج و مرج شدیدی شد  .اتفاقاتی که رییس پلیس آیرونز در مقابل آنها واکنشی نشان نمیداد. آیرونز کسی است که در جنون خود سقوط کرد و تلاش کرد افراد نظامی و غیر نظامی مرکز پلیس را به دام اندازد و مهمات و سلاح ها را از مرکز پلیس خارج کرد و هر گونه ارتباط با خارج مرکز پلیس را قطع کرد. در 26 سپتامبر مرکز پلیس توسط  زامبی ها محاصره شد و در 27 سپتامبر ماموران حاضر در آنجا تمام تلاش خود را برای نابودی آنها کردند اما آنها  زمانیکه سیلی از زامبی ها باعث بسته شدن جاده و گیر افتادن شان شد سرانجام شکست خوردند.  شهردار وارن نیز از شهر فرار کرد و دختر خود را رها کرد.در 28 سپتامبر تنی چند از سربازان مزدور  آمبرلا به یکی از اعضای استارز کمک کردند تا او فرار کند. در 29 سپتامبر بیشتر جمعیت شهر توسط هیولاها نابود شدند. نهایتا نظامیان شهر را محاصره کردند و شروع به نابودی تمامی مکانها کردند و خیلی محتاطانه بازماندگان شهر مانند لیان کندی و کلیر ردفیلد را از شهر خارج کردند.


انهدام

در شب 30 سپتامبر ، شهر راکون به طور کامل ویران شده بود و اکثریت مردم کشته شده بودند. ماموران مخصوص دولت آمریکا به شهر فرستاده شدند تا B.O.W ها را نابود کنند. آنها با چیزی روبه رو شدند که ناچارا باید آن محل را نابود میکردند. یک طرح نیز تحت نظر صاحب منصب دولت درک سیمنز و یکی از سناتورها ران دیویس با موضوع گندزدایی ادارات نزد رییس جمهور وقت رفت تا موافقت شود که یکی از بهترین اقدامات بود. این دستور مقابل اتفاقات 30 سپتامبر قرار گرفت و ماموران آمبرلا تلاش زیادی برای به تاخیر انداختنش کردند که موفق نشدند. شهر توسط یک موشک غیر اتمی که در روز پنجشنبه ، اول اکتبر 1998 به زمین برخورد کرد ، نابود شد و رییس جمهور بعد از این اتفاق استعفا داد.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#9
خوابگاهاتاق 002

نام انگلیسی : Room 002

همراه :بری برتون (فقط در کات سین بازی)

دشمنان : هیچکس

واقع در : خوابگاه

اتصالات : حمام اتاق 002 و حلقه ی آبی


اتاق 002 واقع در خوابگاه بود. قبل از ورود به اتاق کات سینی پخش خواهد شد که نشان از حضور بری برتون در این اتاق است. این اتاق حمامی دارد که درون آن یک زامبی و کلید اتاق 001 می باشد.


اتاق 001نام انگلیسی : Room 001

همراه : هیچکس

دشمنان : زامبی

واقع در : خوابگاه

اتصالات : حمام اتاق 001 و راهروی ورودی


اتاق 001 واقع در خوابگاه بود. داخل آنجا مقاله ای وجود داشت. جسد حلق آویز شده ی شخصی در این اتاق بود. حمام این اتاق مجاورش بود و جسد یکی از کارمندان آمبرلا در آنجا قرار داشت.در حمام کلید اتاق کنترل بود. یک جسد که بعدا به زامبی تبدیل شد ، نیز وجود داشت.


اتاق 003نام انگلیسی : Room 003

همراه : هیچکس

دشمنان : هیچکس

واقع در : خوابگاه

اتصالات : حمام اتاق 003 ، گالری و ناحیه ی 42

آیتم ها : برگه ی آزمایش شیمی آلی آزمایشگاه


اتاق 003 واقع در خوابگاه بود. داخل آنجا مقاله ای وجود داشت. یک ماشین تحریر نیز در آنجا بود. این اتاق به حمام نیز راه داشت که داخل آن حمام یک چاقو بود.
راهرو خوابگاه

نام انگلیسی : Dormitory corridor

همراه : آلبرت وسکر

واقع در : خوابگاه

اتصالات : راهروی ورودی ، اتاق 002 و گالری


راهروی ورودینام ژاپنی : 入り口廊下

نام انگلیسی : Entrance hallway

آیتم : سه گیاه آبی

واقع در : خوابگاه

اتصالات : اتاق 001 ، مسیر زیگزاگ ، راهروی خوابگاه ، اتاق فرار ، بار مشروب کارکنان
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#10
بار کارکناننام انگلیسی : Staff Bar

واقع در : خوابگاه

وضعیت کنونی : نابود شده

آیتم : جعبه ی کمک های اولیه ، کتاب قرمز و تیر شاتگان

دشمنان : دو عنکبوت

اتصالات : راهروی ورودی


این اتاق واقع در خوابگاه است که در آن می توانید کتاب قرمز و چراغهای نفتی که در اتاق شیمی به آن احتیاج پیدا خواهید کرد ، را بیابید.
اتاق استراحت
نام ژاپنی : 休憩室

نام انگلیسی : Break room

واقع در : خوابگاه

وضعیت کنونی : نابود شده

اتصالات : راهروی ورودی


اتاق استراحت واقع در خوابگاه است. در این اتاق یک جعبه ی آیتم و یک ماشین تحریر است. یک مخزن نفت سفید نیز هست.


مسیر زیگزاگ

نام انگلیسی : Zigzag Path

واقع در : حیاط

وضعیت کنونی :  نابود شده

اتصالات : راهروی ورودی خوابگاه و منطقه ی آبشار

آیتم ها : گیاه قرمز
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان