سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesker Mode

#1
Wesker Mode یک گیم پلی اضافی برای بازی اصلی است. پس از یکبار به پایان رساندن بازی ، این حالت  از منوی Extras در منوی اصلی قابل انتخاب می باشد.

در این حالت وسکر ( که جایگزین بیلی شده است) ربکا چمبرز را که به وی یک P30 متصل شده را همراهی میکند.


.
.
.

آلبرت وسکر یکسری توانایی منحصر به فرد را در Wesker Mode دارا میباشد :

Shadow Dash : با نگه داشتن دکمه ی Run/Reload وسکر نیم خیز میشود و با رها کردن  آن ، وسکر با سرعت به جلو حرکت میکند. بازیکن میتواند با کلید های حرکتی و فشار دادن دکمه ی Run/Reload جهت حرکتش را تغییر دهد.

با فشار دادن مجدد دکمه ی Run/Reload وسکر دویدنش را متوقف خواهد کرد. وسکر همچنین دویدنش متوقف خواهد شد هنگامی که با موانع برخورد کند ، پله ها ، درهای منتهی به اتاق ها و یا هنگامی که توسط دشمنان مورد حمله قرار میگیرد.

Death Stare : هنگامی که دکمه ی Aim نگه داشته شود بازیکن میتواند با زدن و نگهداشتن دکمه ی Status نیروی وسکر را برای حمله جمع کند. هنگامی که دکمه ی Status را رها کند وسکر یک نیروی قدرتمند سوزان و پر سر و صدا را (از چشمانش) رها میکند.

هنگامی که وسکر برای حمله نیروی خودش را جمع میکند در میان تشعشعات سفیدی احاطه میشود : سفید نشان دهنده ی نیروی جمع شده ی اولیه ، زرد/نارنجی نشان دهنده ی متوسط نیروی جمع شده و قرمز نشان دهنده ی بیشترین نیروی جمع شده برای حمله میباشد. هر چه بیشتر نیرو برای حمله جمع شود آسیب بیشتری (به دشمنان) میرساند.
همچنین میزان تاثیر آن وابسته به این است که بازیکن در چه موقعیتی قرار گرفته و چه نوع دشمنی را هدف قرار داده است.

Mixing Herbs : برخلاف بیلی ، وسکر توانایی ترکیب گیاهان را دارا میباشد.
.
.
.

علیرغم ظاهر ربکا ، گیم پلی وی تغییری نکرده است.

چمدان در این حالت خارج از دسترس میباشد ولی باقی آیتم های بازی اصلی تغییری نکرده است.

بعد از یکبار تمام کردن بازی در این حالت ،  لباس Team Wesker برای ربکا در بازی اصلی آزاد میشود ، به علاوه بعد از کامل کردن بازی در این حالت رنکی داده نمی شود (فقط مدت زمان به پایان رساندن بازی به نمایش در می آید.)
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان