سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی لوکیشن بازی رزیدنت اویل 1 ریمیک

#1
Ecliptic Express

Ecliptic Express، یک قطار لوکس و درجه یک درون شهری بود که شرکت آمبرلا از آن برای حمل و نقل راحت کارمندانش استفاده می کرد.


Design

این قطار دارای 6 واگن بود. یک آشپزخانه، یک رستوران و بار مشروب و 4 واگن دیگر که دارای تخت خواب بودند.


Conductor's office

اتاق مسئول بلیط قطار در واگن اول قرار دارد. برای دسترسی به آن،ابتدا باید کلید آن را بیابید. این اتاق دارای یک نردبان است که مستقیما به طبقه ی دوم می رود که برای استفاده از آن باید کلید چشمک زنی که در نزدیکی در قرار دارد را فعال کنید.


Engine Control Room

اتاق کنترل که در جلوی قطار قرار دارد و قطار را کنترل می کند.


Background

این قطار توسط شرکت آمبرلا ساخته شد. 23 جولای سال 1998، این قطار از راکون سیتی به سمت مرکز تحقیقاتی آمبرلا  -که پس از 20 سال بسته بودن،دوباره باز شده بود- راه افتاد.

در همان روز، دکتر جیمز مارکوس (Dr. James Marcus) ویروس تایرنت  (زالوها) را در کوهستان آرکلی و  این قطار منتشر کرد و آن را تبدیل به قطاری از مرده ها کرد. همه ی مسافران (محققان شرکت آمبرلا) و خدمه ی آن به سرعت به زامبی های خون آشام تبدیل شدند.

ربکا چمبرز (Rebecca Chambers)، یکی از اعضای تیم براووی استارز، این قطار رو می بیند و بدون این که درباره ی وجود زامبی ها و زالوهای قطار،اطلاعی داشته باشد، وارد آن می شود . او با بیلی کوئین (Billy Coen) ِفراری، که از اعضای سابق ارتش بوده است، همکاری می کند تا از قطار پر از زامبی،زالو و دیگر هیولاهای مخوف، نجات پیدا کند.بیلی و ربکا اقدام به متوقف کردن قطار می کنند ولی قطار با موانعی برخورد می کند و از ریل خارج می شود، با مرکز تحقیقاتی آمبرلا برخورد می کند و ویران می شود.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#2
Turntable Monitor Room

[تصویر: 1659338470.jpg]

آلبرت وسکر و ویلیام بیرکین، بیشتر زمان بازی را در این مکان به تماشای پیشروی ربکا چمبرز و بیلی کوئین در مرکز تحقیقاتی آمبرلا، سپری می کنند.
ربکا برای به دست آوردن کلیدی به این مکان می آید که دو هانتر به او حمله می کنند. جالب است که مانیتورهای این مکان، عکسی را نشان می دهند که در آن، یک T-001 درون مخزنی در آزمایشگاه زیرزمینی نگهداری می شود.


Research Center Laboratory

این آزمایشگاه با نمای بیرونی و ظاهری یک کلیسا، در کوهستان آرکلی و در نزدیکی آب ساخته شد و هنگامی که دکتر جیمز مارکوس، مدیر عامل مرکز تحقیقاتی آمبرلا بود، برای انجام کارهای مهمش، از آن استفاده می کرد. این آزمایشگاه، همان جایی است که مارکوس بر روی ویروس Progenitor و ویروس تایرنت مطالعه می کرد. همچنین این آزمایشگاه محل کشته شدن او در سال 1998 نیز هست.Laboratory 1F

[تصویر: 1659275490.jpg]

Laboratory 2F

[تصویر: 1659350987.jpg]

Laboratory B1

[تصویر: 1659353978.jpg]

Laboratory B2

[تصویر: 1659271413.jpg]

Umbrella Factory

این کارخانه نمای بیرونی و ظاهری آزمایشگاه زیرزمینی راکون سیتی است که در ظاهر انبار های متروکه ای در هشت مایلی کوهستان آرکلی و کنار خط راه آهن است.
در مرکز این کارخانه، یک صفحه گردون نهفته است که ترن های حمل و نقل را به تاسیسات تحقیقاتی منتقل می کند. درست در زیر انبارهای مجاور، یک ایستگاه تله کابین و یک آسانسور نهفته است.Factory B1

[تصویر: 1659335163.jpg]

Factory B4

[تصویر: 1659275338.jpg]

Factory 1F


[تصویر: 1659274833.jpg]
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#3
Regason Base

یک پایگاه نظامی در ایالات متحده است. بیلی کوین برای اجرا شدن حکمی که برای وی صادر شده بود ، به آنجا فرستاده شد.

Panel Room

این اتاق شامل یک item box و یک Typewriter در هر دو بازی شیطان مقیم 0 و 2 است. این مکان واقع در Umbrella Factory است.

Factory Platform B

این مکان شامل دو Green Herb می باشد و در Umbrella Factory واقع است. سه مکان Ropeway ، Turntable Walkway و Marshaling Yard را به هم متصل می کند.

Ropeway

یک اتاق از مجموعه آزمایشگاه  Umbrella Research Center است و دو مکان B2 platform و Factory Platform B را به هم متصل می کند.

Raccoon City Underground Laboratory

یک آزمایشگاه بزرگ زیر زمینی که نزدیک رکون سیتی واقع بود و توسط Umbrella Corporation اداره می شد و ویلیام بیرکین سرپرستی آنجا را عهده دار بود.
این مکان برای تحقیق در مورد ویروس جی و پیشرفت و توسعه ی آن ساخته شده بود. چرا که فقط از طریق راه فاضلاب زیر زمینی می شد دو مکان RPD و Umbrella Research Center را به هم متصل کرد.
یک ایستگاه ترن زیرزمینی مخفی در طبقات پایین تر قرار داشت و مانند آسانسورهای شخصی اجازه ی ورود را به مرکز آزمایشکاه می داد.
ساختمان اصلی
1F

مدل مصنوعی ساختمان  اتصال cable car system  با factory را نشان می دهد و از این مکان اجازه ی دسترسی به صفحه ی گردون آسانسور نیز بود. از این مکان می شد به یک کارخانه ی متروکه ، یک انبار و train marshaling yard دسترسی پیدا کرد. یک اتاق در این طبقه بود که از طریق مانیتور درون آنجا می شد کنترل برق آسانسور اصلی را به دست گرفت. این طبقه شامل دو بخش بود. یک بخش بالایی و یک بخش پایینی که بخش پایینی در زیر زمین قرار داشت.بخش بالایی 1F

[تصویر: 1659335862.png]


بخش پایینی 1F[تصویر: 1659337765.png]
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#4
ساختمان اصلی

B1F

این سطح و سه بعدی زیر شامل اتاق قدرت اصلی و مکانیزم خود تخریبی برای آزمایشگاه بود. از این طبقه می توان از طریق آسانسور به B4 دسترسی پیدا کرد.

[تصویر: 1659276968.png]

B4F

اولین سطح اصلی آزمایشگاه که معمولا در آن صفحه گردون متوقف می شد. ترانسفورماتور هسته ی مرکزی ، چند خوابگاه برای محققان ، آزمایشگاه های مجهز مانند اتاق نگهداری BOW ، اتاق آزمایش در دمای پایین و اتاق عمل در این مکان قرار داشت. از طریق مجرای هوایی دسترسی به سطوح پایین تر ( B5 ، B6 و B7 ) نیز ممکن بود.

[تصویر: 1659365021.png]

B5F

دومین سطح اصلی آزمایشگاه که آزمایشگاه اصلی بیرکین اینجا قرار داشد. کامپیوتر و نظارت بر امنیت اتاق های مختلف نیز در این مکان کنترل می شد. همچنین یک آسانسور بزرگ که به B8 راه داشت نیز ، در این مکان  بود.

[تصویر: 1659360961.png]

B6F
یک اتاق استراحت برای محققان و همچنین مکانی برای نظارت بر امکانات بیشتر در اینجا واقع بود. در هنگام شیوع ویروس این سطح تقریبا ناشناخته باقی ماند.

[تصویر: 1659281580.png]

B7F

اتاق های ذخیره سازی شیمیایی و تجهیزات در اینجا واقع است. این پایین ترین سطحیست که قابل رویت است.

[تصویر: 1659297375.png]

B8F

پایین ترین طبقه ی زیرزمینی که به قطار راه دارد. تونل برجسته ای نیز وجود دارد که در نهایت به محدوده ی شهر می رسد.

[تصویر: 1659301450.png]
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#5
Rearing pool

نام ژاپنی : (飼育プール Shiiku pūru)

دشمنان : Centurion ( باس بازی ) و چهار Plague Crawler

واقع شده در : Training school

این مکان  Hall ، Observatory ، قسمت بالایی Garden و Fine arts storeroom را به هم متصل می کند. دکتر جیمز مارکوس این مکان را برای تست کردن BOW ها پایه گذاری کرد.

[تصویر: 1659288216.jpg]

Clock machine room

این مکان واقع در Training school  است و به قسمت بالایی  Garden راه دارد.

Hall

نام ژاپنی : ホール

واقع شده در : Training school

به محض ورود ربکا و بیلی به این مکان (بعد از خروج از فاضلاب) دمویی پخش خواهد شد که این دو شخص به تابلوی صورت مارکوس نگاه می کنند. سپس راز انتقام مارکوس از بیرکین و وسکر بازگو می شود.


[تصویر: 1659281417.png]
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان