سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی شخصیت های رزیدنت اویل زیرو

#1
شخصيت ها:

Rebecca Chambers (امدادگر تيم براوو)

[تصویر: 1659177376.jpg]

یکی از عضوهای تازه وارد تیم Bravo از گروه کارکشته ی S.T.A.R.S است.کسی بود که برای برقرای امنیت کار میکرد و در تیم پزشکی نیز مشغول به کار بود.در قسمت اول فیلم Resident Evil بازیگری نقش او توسط هنرپیشه ی زنی به نام Linda انجام شد.در ResidentEvil:Zero چهره ی او از روی چهره ی Ayumi Hamasaki مدلسازی شده بود. Ayumi Hamasaki یک سخنگوی زن برای بازیها در ژاپن نیز هست.اولین بار او در اولین قسمت سری بازی بسیار محبوب RE آشکار شد.در اونجا به Chris Redfield کمک میکرد و درحقیقت Chris رو پشتیبانی میکرد.همچنین او یکی از پیش کسوتان RE:Zero بود که تیم Bravo که Rebecca نیز عضو تازه واردی برایش محسوب میشد زودتر از گروه Alpha برای تحقیق به کوه های Arklay رسید.Rebecca به بررسی در مورد علت مرگ کشته شدگان در کوه های Arklay میپرداخت.در آن زمان با مجرمی به نام Billy Coen که یک تفنگدار دریایی بود برخورد کرد.که بعدا Billy او را در رسیدن به هدفش در طول بازی کمک میکرد.این دو نفر فهمیدند که این همه کشتار و حمله با نبوغ فکری James Marcus انجام میشده است.که قبلا یکی از دانشمندان تاپ شرکت Umbrella بود.James بعد از مرگ خود دوباره به حیاتی تازه دست پدا کرد تا بتواند قاتلین خودش را بکشد.Rebecca همچنین در ResidentEvil:The Umbrella Chronicles دوباره ظاهر شد.


Billy Coen (افسر نيروي دريايي)

[تصویر: 1659230285.jpg]

نام Billy Coen ابتدا درگزارش پلیس توسط Rebecca Chambers در Resident Evil 2 ورژن Nintendo64 برده شد.او یک تفنگدار سابق نیروی دریایی بوده که به خاطر کشتن 23 نفر محکوم به اعدام است.ولی او توانست از دست پلیس فرار کند.او به دنبال پناهگاه میگشت که با یک قطار متروکه مواجه شد.در آنجا با Rebecca Chambers رودررو شد.ولی با اینکه او یک جانی فراری بود و Rebecca یک پلیس ، آن دو مجبور شدند برای اینکه بتوانند زنده بمانند با همدیگر متحد بشوند و با زامبی ها مبارزه کنند.آنها تمام سعیشان را کردند تا اسرار Umbrella رو فاش کنند.این دو در نهایت با James Marcus روبه رو شدند.در آن موقع بود که مارکوس توسط مأموران Spencer کشته شد و Rebecca به Billy اجازه ی فرار کردن داد چرا که دیگه میخواست به نوعی به Billy کمک کنه و اون رو از اعدام نجات بده.

Rebecca در گزارش خودش اعلام کرد که Billy در کوه های Arklay مرده است.صداپیشگی Billy توسط Steve Van Wormer انجام شده است.
William Birkin (دكتر بركين؛ سازنده ويروس و همدست وسكر)

James Marcus (يكي از كاركنان آمبرلا)

[تصویر: 1659238973.jpg]


James Marcus یکی از موسسان شرکت Umbrella بوده است.او شخصیت منفی اصلی در RE Zero محسوب میشده است.سالها قبل از وقایع اولین قسمت از RE مارکوس مدت طولانی در کنار Spencer کار میکرد.همانطور که میدانید Spencer نیز یکی از موسسان Umbrella بود.James در دفتر روزانه ی شخصی خوش یادداشت کرده بود که در گسترش و ساخت T_Virus نقش مهمی داشته است.اما پس از مدتی Spencer با فرستادن مأمورهای ویژه اش برای کشتن مارکوس به اوخیانت کرد و حتی کشفیاتاو را دزدیدند.ولی بعد از مدتی James دوباره توسط زامبیهایی که خودش مسؤل به وجود آمدن آنها بود زنده شد و به منظور انتقام گرفتن از Spencer ویروس تی را در کوه های Arklay گسترش داد.او همچنین در RE:The Umbrella Chronicles هم حضور داشته است.


Albert Wesker (فرمانده تيم آلفا و يكي از محققان كمپاني آمبرلا)

Enrico Marini (معاون تيم استارز و فرمانده ی تیم براوو)

[تصویر: 1659198891.jpg]

اسم:Enrico Marini

تاریخ تولد:1957
تاریخ وفات:1998  24  July
انریکو کاپیتان تیم براوو و پس از آلبرت فرمانده کل استارز بود.
پس از فرستاده شدن تیم براوو به کوهستان آرکلی، بالگرد آنها سقوط می‌کند اما اعضای تیم زنده می‌مانند.
آنها به جستجو و تحقیق پیرامون جنایت‌های کوهستان آرکلی پرداختند. انریکو و همراهانش، یک خودروی ون نظامی را در حالیکه منهدم شده بود پیدا می‌کنند.
در کنار این خودرو دو افسر پلیس که مرده بودند نیز وجود داشت. انریکو در خودرو پروندهٔ یک زندانی به نام بیلی کوئن را پیدا می‌کنند اما خود بیلی از آنجا فرار کرده بود.
ربکا چمبرز و ادوارد دیوای دو عضو تیم او بودند که از تیم اصلی جدا شدند و از راه سیستم رادیویی با انریکو در ارتباط بودند.
انریکو در جستجوهایش وارد مقر زیرزمینی آمبرلا در شهر راکون می‌شود و با ربکا ملاقات می‌کند و از او می‌خواهد که در کنار تیم به جستجو بپردازد، اما ربکا در جستجوی بیلی کوئن بود و از انریکو خواست تا این را بپذیرد.
انریکو و تیمش، در ادامه عمارت اسپنسر را پیدا کردند. آن منطقه دارای مخلوقات عجیب زیادی بود. تیم براوو پس از حملهٔ این مخلوقات به شدت آسیب دیده و از یکدیگر جدا شدند.
انریکو به سمت غارهای زیرزمینی آن عمارت فرار می‌کند. او در آنجا سندها و مدارکی را پیرامون آلبرت وسکر و کار کردن او برای آمبرلا پیدا کرد. او به خیانت وسکر پی برده بود.
پس از ملاقات با کریس که به همراه تیم آلفا به آنجا آمده بود، قصد داشت تا خیانت وسکر را برای کریس افشا کند اما در این لحظه وسکر به شکل مخفیانه او را می‌کشد.
کار صداگذاری این شخصیت را Daniel Hagen انجام داد.

Kevin Dooley (عضو تيم براوو)


[تصویر: 1659255573.jpg]

کوین دولی و ادوارد هر دو خلبان تیم براوو بودن . کوین پس از نقص فنی هلیکوپتر مجبور به فرود میشه ( در حال سقوط بود ) وقتی که گروه در حال استراحت بود اون به ارج از اردوگاه میره.
زمانی که داره در مورد قتلهای عجیب در منطقه تحقیق میکنه توسط یک سگ زامبی مورد حمله قرار میگیره و توسط اون کشته و تیکه تیکه میشه جسدش تا اومدن گروه آلفا کشف نمیشه ، پس از اومدن گروه الفا به جنگل جسد سلاخی شده اون درون هلیکوپتر توسط جوزف پیدا میشه.
در دست قطع شده کوین یک کلت بود که اون دست هم توسط جوزف بر روی زمین پیدا میشه
در قسمت resident evil director's cut این صحنه قطع شدن و تکه تکه شدن توسط اون سگ زامبی به طور کامل نمایش داده شده.Edward Dewey (عضو تيم براوو)

[تصویر: 1659223013.jpg]

ربکا و ادوارد مسئولیت پشتیبانی و جمع اوری اطلاعات محرمانه تیم براوو گروه استارز را به عهده داشتن
ادوارد خلبان اصلی و ماهر گروه بود تا اینکه کوین دولی جای اون رو گرفت اما اون به عنوان کمک خلبان نیز به کارش ادامه میداد
او همچنین یکی از بهترین تک تیر اندازان گروه نیز به حساب می امد او قبل از امدن ربکا چمبرز و فارست اسپِیِر نیز تکنسین فنی بود.
زمانی که داشت در ناحیه ای از جنگل های راکون جست و جو و تحقیق میکرد مورد حمله دو سگ زامبی قرار گرفت و به شدت زخمی شد .
اون در حال بررسی و تحقیق بود که با ربکا ملاقات میکنه . اخرین هشدار اون به ربکا این بود که جنگل پر از حیوانات خزنده و زامبی های خطرناک هستش و بعد هم میمیره.
ادوارد بعدا به صورت زامبی به بازی برمیگرده و ربکا مجبور میشه که اون رو بکشه.
در واقع اون یک کاراکتر آفریقایی- آمریکایی که در resident evil director's cut ازش استفاده نشد و اون در رزیدنت اویل صفر در نقش یک روسی وارد میشه.
از سلاح های مورد علاقه ی اون میشه به اینها اشاره کرد. heckler.coach g3 sg /1 rifle


Forest Speyer (عضو تيم براوو)

[تصویر: 1659199155.jpg]

فارست عضو تیم براوو گروه  S.T.A.R.S هستش و یکی از حرفه ای های این گروه به حساب میاد
فارست اپِــیِـــر و کریس ردفیلد هر دو از تیراندازان بسیار ماهر گروه هستن و همچنین رقبای همدیگه هستن هر چند که در تمرینات همیشه کریس برنده میشه.
اون با هم تیمی هاش به کوهستان آرکلی رفته بود تا در مورد قتل های وحشتناک اونجا تحقیقات انجام بدن تا اینکه هلیکوپترشون به علت نقص فنی به داخل جنگل سقوط میکنه. خلبان در داخل هلیکوپتر میمونه تا بتونه مشکل رو حل بکنه.
گروه وقتی که هلیکوپتر سقوط کرد گم شدند  گروه از این خبر نداره که ادوارد و کوین توسط سگ های زامبی کشته شدن و ربکا نیز درون قطار اختصاصی امبرلا گیر افتاده اون بعدا توسط انریکو مارینی فرمانده گروه براوو مامور میشه تا به سمت شرق عمارت بره تا بتونه مانیتور های اونجا رو چک بکنه ولی این اخرین ماموریتش به ضررش تموم میشه و زمانی که اون به طبقه فوقانی میره تا بتونه به بیرون نگاهی بندازه ولی از بخت بدش کلاغ ها بصورت دسته جمعی بهش حمله میکنن و باعث مرگش میشن در ادامه میبینیم که اون بصورت زامبی در اومده و به کریس حمله میکنه و کریس هم مجبور میشه که بهش شلیک کنه و اون رو بکشه.
در قسمت resident evil director's cut  اون یک شخصیت قابل بازی هستش . اون به دلیل حرکات بسیار سریعش معلوم میشه که به یک هایپر زامبی تبدیل شده در رزیدنت اویل نسخه معمولی قابل بازی نیست ولی در قسمت مدیریت شده یا نسخه اصلی بازی قابل بازی هستش.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان