سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی کامل لوکیشن های رزیدنت ایول کد ورونیکا

#1
جزیره راکفورت


راکفورت توسط شرکت بزرگ آمبرلا به عنوان یک جزیره خصوصی برای نجام تحقیقات و آزمایشاتشان خریداری شده بود. که این جزیره در نواحی جنوبی اقیانوس قرار داشته.

تاریخچه

قبل از اینکه شرکت آمبرلا آزمایشات مرگبارش را در این جزیره انجام دهد این مکان محل زندگی اسپانیایی ها بود.بعد از اینکه شرکت آمبرلا این جزیره را خریداری کرد گروهی از مردمانی که انجا را "خانه" صدا میکردند به شرکتی به نام "رودریگو جووان راوال" به عضویت درامدند.

اطلاعات کمی از شیوع ویروس در جزیره در سال 1998 وجود دارد. چیزی که واضح است و اطلاعات بیشتری درباره اش داریم خانواده" آشفورد" میباشد.  خانواده آشفورد بعد از اینکه آمبرلا جزیره را خریداری کرد برای رسیدگی به تسهیلات و روند کاری در کاخی در جزیره زندگی میکردند.

بعد از اینکه "آلفرد آشفورد" در سال 1993 رئیس تسهیلات آمبرلا در جزیره راکفورت شد او کمپی را برای پرورش سربازان در دسامبر با وجود تمام مشکلات زندانی های خطرناک و آشوب گری شهروندان جزیره تاسیس کرد.

سربازخانه ای که "آلفرد آشفورد" رویایش را داشت ساخته شد ولی کارگرانی که آن ساختمان را ساخته بودند را بخاطر مخفی مانده بودن آن کشته شدند.

یکی از مزدوران آمبرا به نام "هانک" در سال 1996 به یکی دیگر از شعبه های آمبرلا در جزیره راکفورت قرار داشت اعزام شد.

دسامبر 1998. مدت کوتاهی بعد از اینکه کلر ردفیلد زندانی شده بود و همینطور مزدور بی نامی که از شرکت آمبرلا بوده و یکی از خائنین آن شرکت محسوب میشد تحت فرمان  "آلبرت وسکر" برای بدست آوردن ویروس "تی- ورونیکا"  اعزام شده بود نیز در حادثه کشته شد.

گروهی از مردم شهر که بوسیله اطلاعاتی که جمع آوری کرده بودند و اعتقاد داشتند که جزیره راکفورت که خانه ی آشفورد ها محسوب میشد یکی از دختران آشفورد به نام "آلکسیا" که بخاطر تزریق ویورس تی در خواب فرو رفته بود را حامل ویروس میدانستند.

در زمان حمله بسیاری از مزدوران آزمایشی و سربازان تحت تعلیم و نگهبانان برای بمباران کردن کمپی که الفرد آشفورد تاسیس کرده بود سلاخی شدند و افرادی هم که از آن فاجعه نجات پیدا کردند متاسفانه به ویروس تی- ورونیکا آلوده شده و در همان تسهیلات آمبرلا مردند.

این همان موقعی بود که کلر ردفیلد توسط مزدور زخمی به نام "رودریگو" که زخمی شده بود ( آلوده نشده بود) و میدانست که کلر جان سالم بدر نخواهد برد از زندان آزاد شد. بعد از فرار کردن از زندانی که توسط زامبی ها محاصره شده بود کلر ردفیلد با زندانی به نام "استیو برنساید" کسی که با پدرش در زندان بود آشنا شد.

زمانی که آن دو جزیره را داشتند جستجو میکردند کلر دوباره توسط "آلفرد اشفورد" زندانی شد. کسی که از شیوع ویروس جان سالم بدر برده بود. در همان زمانی که کلر جان سالم از شیوع ویروس بدر برده بود و در جزیره پا گذاشته بود "الفرد" یقیین داشت که او یک جاسوسی که مرتبط به این حملات است میباشد.

با شاهد بودن تعداد زیادی ازهواپیماهای انتقالی  C-10 که میبایست نجات یافتگان را از جزیره دور کنند. کلر و استیو بوسیله همان فرودگاه یکی دیگر از تسهیلات زیر زمینی کاخ آشفورد ها را پیدا کردند.


بعد از اینکه از جزیره ای که بمباران شده بود فرار کردند. کلر مجبور شد تایرنتی که توسط آلفر آشفورد برای کشتن آنها اجیر شده بود را بکشد. بعد از مدتی آنها مجبور شدند که هواپیما را به سمت "هاوایی". کلر و استیو بعد از فرود آمدن هواپیماهایی که توسط آلفرد اشفرد به آنجا منتقل شده بودند را دیدند و همینطور هواپیما ی "الفرد آشفورد" را که نزدیک آنها فرود آمده بود.

آنها جزیره  را درحالی که خیلی فجیع توسط تخریب خودکار ضربه دیده بود را دیدند همانطور سرباز خانه و بسیاری از افرادی که در آنجا تعلیم میدیدند کشته شده بودند.

عضو صابق "استارز" کریس ردفیلد که ضد شرکت آمبرلا بود به جزیره رسید. که تمام صخره های آن جزیره را با دستان خودش برای پیدا کردن خواهرش کسی که دنبال کریس بود که جایگاهش توسط لیان به کریس گفته شده  بالا آمده بود. وقتی که او به آنجا رسید آزمایشگاه را نیمه ویران شده دید. کریس بعد از جستجو در این آزمایشگاه با "البرت وسکر" در حین ناباوری برخورد میکند که درمیابد او دارای قدرت فوق انسانی میباشد. بعضی از کارکنان و تکنسین های آن آزمایشگاه که به زامبی تبدیل شده بودند را از وقتی که کلر در آنجا زندانی شده بود در جلویه کریس ظاهر شدند. کریس در حالی رودریگویی که هنوز زنده مانده بود در ساختمان آماده سازی سربازان دید. کسی که گذاشت خواهر کریس از زندان آزاد شود و همینطوری کریس را از Gulp Worm  نجات داد و بخاطر خونریزی و زخم های خطرناک و جدی درگذشت. بعد از اینکه کریس با وسکر روبه رو شد فهمید که الکسیا همراه کلر در آنتارکیشیا زنده است. و بعد هردو آنها به آنتارکیشیا رسیدند.

این جزیره از کل نقشه پاک شد و چیز زیادی از آن دیگر نه نوشته شد نه شنیده شد و این هم در یکی از سوابق جرمی آمبرلا ثبت شد.


زندان جزیره راکفورت


[تصویر: 1655870845.jpg]

زندان جزیره راکفورت نیز یکی از تسهیلات غیرقانونی شرکت دارو سازی آمبرلا میباشد که در جزیره راکفورت مستقر است. این جا هم مانند دیگر جاهای راکفورت تحت نظارت و فرماندهی "آلفرد آشفورد" بوده است .

آرشیتکت

این زندان مانند یک کمپ تعلیم دهی سربازان ساخته شده بود ( البته درتظاهر) ولی درواقع در عمق وجود این ساختما یا زندان دارای دیوارهای سنگین و چند لایه و خروجهای اضطراری و آزمایشگاهای بزرگ بوده است. دیوار ها بسیار پهن و محکم برای جلوگیری از ریزش احتمالی یا وقوع حوادث ساخته شده بودند.

کمپ های این زندان بسیار غیرقابل بهداشتی بودند و کسی در باره آنها اهمیت نمیداد. برای مثال تعدادی از افراد برای خوابیدن از یک اتاق دو تخت خواب استفاده میکردند. اتاق بهداشت و درمان هم در نزدیکی کمپ ها قرار داشت و همینطور اتاق شکنجه و بازجویی هم در کنار اتاق بهداشت قرار  داشت.


تاریخچه

این ساختمان نیز مانند دیگر جاهای راکفورت همانطور که قبلا اشاره کردم توسط "آلفرد اشفورد" اداره و نظارت میشد.در این ساختمان نیز جمعی از گروه خائنین آمبرلا نیز فعالیت میکردند. "کلر ردفیلد" برای پیدا کردن برادر خود به اینجا آمد که توسط مزدوران آمبرلا دستگیر و زندانی شد در همان حالی که "استیو برنساید" همراه پدرش در زندان بود کسی که اطلاعات آمبرلا را در بازار سیاه بدون هیچ دریافت اجازه نامه قانونی فروخت. یکی دیگر از زندانیان به نام "رابرت دورسان" منشی شخصی آلفرد آشفورد بود که آلفرد اشفور بعد از شکاک شدن به او زندانیش کرد. رابرت دورسان بعد از مدتی در زندان توسط دکتر دیوانه ای که مسئول شکنجه و درمان زندانیان بوده است شکنجه شد و مرد. کسانی که در زندان نمیمردند نیز توسط همان دکتر در قبرستان همان زندان زنده به گور میشدن.


زمانی که آلبرت وسکر به جزیره حمله کرد. زندان به شدت ضربه خورد و همینطور آزمایشگاه و تمام جاهای دیگر را نیز ویران کرد.


مرکز آموزش نظامی

تصویر جزیره ی راکفورد

[تصویر: 1655884343.jpg]

مرکز آموزش نظامی در جزیره Rockfort برای آموزش واحدهای شبه نظامی آمبرلا ساخته شده آمبرلا سرویس امنیتی در یک مکان محرمانه در برابر کمان واقعی ساخته شد این مرکز همراه با سایر نقاط این جزیره توسط آلفرد اشفورد اجرا شد و برای برخی از زمان عامل قبل از حادثه جزیره Rockfort که به نابودی آن منجر شده است. ساخت و ساز از امکانات را در 8 دسامبر 1993 به پایان رسید.

اردوگاه آموزشی شناخته شده بود به آموزش دیدیه بدنام "هانک" تنها بازمانده از تیم uss alpha team فرستاده برای بازیابی ویروس G از راکون سیتی هانک باید تکه بزرگ را به مرکز باز می گرداند. وظیفه گارد B.O.W کپسول های ارسال شده از قطب جنوب بود. هانک اشاره دارد به زمان خود در تاسیسات به عنوان "روز خوب قدیمی" اگر چه او ممکن است به روز خوبی اشاره کند با اشاره به تمسخر به آلفرد به شدت اتفاقی ترتیب داده.

امکانات ویژگی در میان چیزهای دیگر، یک مخزن کار به اندازه کامل نمایش داده شده در محوطه بیرون (بخشی از مجموعه خصوصی آلفرد) یک گاراژ تعمیر، BOW زیرزمینی و امکانات ویروس ذخیره سازی، دسترسی مستقیم به فرودگاه قنات، آسانسور باری صنعتی و پشتک، یک خانه حمام بزرگ با سونا، دفاتر اداری و اتاق کنترل پیچیده. از آنجا که از خسارت های سنگین رنج می برد در زمان حمله وسکر است، مناطقی از مرکز از زمان کلر ردفیلد و استیو Burnside رسیدن به کشف آن غیر قابل دسترس می باشد. آسیب بعدها ناشی از دنباله خود بزنند جزیره برگ تسهیلات به شدت آسیب دیده اما هنوز هم در مکان های ایستاده. این اجازه می دهد تا کریس ردفیلد به حرکت در اطراف بسیاری از امکانات، اگر چه در سمت غرب همه، اما به طور کامل غیر قابل دسترس در این زمان است. این مرکز بعد همراه با سایر نقاط این جزیره رها شده بود.

گالری و نقشه ارودوگاه


[تصویر: 1655826691.gif]


عمارت خصوصیعمارت خصوصی جزیره راکفورت خانه ی شخصی فرمانده جزیره " آلفرد اشفورد" است که در لوکیشن های رزیدنت ایول کد ورونیکا وجود دارد.

این ملک دارای بنای آرکیتکت گوتیک دارد که روی یک تپه بلند ساخته شده برای نظارت کامل بر روی جزیره راکفورت میباشد. این خانه نیز بخاطر حمله آلبرت وسکر به جزیره راکفورت نیز در قسمتهای داخلی
ویران شده است. همانطور که آلفرد نه خود و نه خواهرش را از حمله نجات نداده و به راحتی اجازه ورود به قصر و شوروش را داد. و مانند دیگر جاهای راکفورت نیز این ساختمان طبقه پایینش کلا ویران شده است.

این ملک ورودی اش توسط راه ورودی مخفی که خود آلفرد آشفورد با استفاده از یک پل به دفتر خود راه دارد است. و با وجود اینکه ورودی های دیگری به آزمایشگاه در دیگر فایلها و دست نوشته ها اشاره شده است بخاطر حمله و شیوع ویروس بسته شده است به طور کل.


"آلفرد آشفورد" از بیماری روانی دو چهرگی نیز رنج میبرد. او زمانی خود را به شکل خواهرش درمیاورد و بعضی موقعها شبیه خود اصلیش. او لباسهای خواهر خود میپوشد و صدای او را تقلید میکند که مثلا انگار الکسیا دارد با الفرد حرف میزند. همین وضع لباس پوشیدن او و تقلید چهره باعث شد مزدوران آمبرلا به دنبال آلکسیا رفته و آنها را آلفرد بکشد. در هنگام روبه رویی با وسکر . آلبرت وسکر چندی بعد درمیابد که این خود آلفرد است از رفتار خواهر خود تقلید میکند.


فضای قصر اصلی به سلیقه ی آلفرد که نظامی شکل است  چیدمان شده ولی در اتاق ها و قسمت فرعی قصر قشمتهایی نیز با سلیقه ی آلکسیا نیز با عروسک های بچه گانه نیز چیدمان شده است.
همینطور داری هال های مجلل میباشد. مانند اتاق پذیرایی که به نظر میرسد مدت زیادی از آن استفاده نشده است.ولی قسمتهای دیگر مانند اتاقهای الکسیا و الفرد بوسیله درب های مخفی باز و بسته میشوند. که باید بوسله پله به طبقه چهارم رفته و از طریق اتاق مطالعه و نردبانهای مخفی آنجا . اتاق ها را پیدا کنید.

این کاخ هم مانند جاهای دیگر جزیره راکفورت به علت تخریب خودکار از بین رفته است.                               
"نمایی از کاخ"

[تصویر: 1655831953.jpg]
                         

"این عروسک تزیینی که از دیوار آویزان شده است نشانی از دکوراسیون محل اقامات الکسیا است"

[تصویر: 1655860345.jpg]


محل اقامت رسمی

تصویر آلفرد آشفورد

[تصویر: 1655835016.jpg]

محل اقامت رسمی توسط خانواده اشفورد متعلق بود. این کاخ مبله شده بود برای منعکس فرمانده جزیره، سلیقه نظامی آلفرد اشفورد، و شامل یک سالن اصلی با تحمیل تصویری از آلفرد در لباس شاهانه یا فاخر کامل نظامی. یک اتاق صفحه نمایش برای مدل خود را و جمع آوری اسلحه. یک اتاق بازی، و یک گالری از پرتره خانواده آلفرد. اتاق بیشتر عملکردی شامل یک اتاق بزرگ جلسه، حمام، دفتر خود آلفرد و اتاق انتظار برای بازدید کنندگان.

دسترسی به کاخ به نظر می رسد در یک زمان از طریق یک پل مرمر مزین بوده است، اما در زمان شیوع بیماری در این نابود شد، و به جای آن، باید راه پله های باریک برجسته از تسهیلات آموزشی استفاده کنید. همچنین از کاخ در دسترس یک زیر دریایی به عنوان یک آسانسور استفاده می شود که برای دسترسی به فرودگاه قنات است. پنهان در پشت کاخ و قابل مشاهده از دفتر آلفرد یک پل تحت پوشش تنگ است.

این کاخ باقی مانده بود تا غیر قابل دسترسی به کریس ردفیلد باشد.

گالری و نقشه ها

[تصویر: 1655891846.png] [تصویر: 1655887651.png]
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#2
فرودگاه جزیره راکفورت

فرودگاه نیز یکی دیگر از دارایی های شرکت داروسازی آمبرلا نیز در این جزیره محسوب میشد.

پل آهنی

آیتم ها:2 گیاه سبز.خشاب هندگان
همکاران: هیچاین پل آهنی باعث اتصال راه زندان راکفورت به کمپ نظامی و قصر میباشد.

راه دسترسی


[تصویر: 1655847199.jpg]

دشمنان:تایرنت(باس )
منطقه: جزیره راکفورت

راه دسترسی یکی از راه های رسیدن به کمپ نظامی بود. اگر راه را به سمت شمال بگیرین به قصر "آلفرد آشفورد" میرسید و به سمت جنوب نیز به سمت پل آهنی و از پل آهنی نیز به تو در توی ساختمان زندان میرسید.

Prison Area D
کلر ردفیلد از طریق این منطقه (زندان راکفورت) در زمان شیوع ویروس در جزیره راکفورت بود.ساکنان راکفورت توسط سگ های وروسی کشته شدند.
Keruberosu

[تصویر: 1655869613.jpg]

Airport elevator
آسانسور فرودگاه (空港 エレベーター؟) یک اتاق در فرودگاه زیرزمینی در جزیره Rockfort بود.

محل جمع آوری بار


سالن جمع آوری بار .یکی از سالن هایی که در زیرزمین فرودگاه است که در جزیره راکفورت قرار داشت.


                                   
[تصویر: 1655839005.gif][تصویر: 1655853607.gif]


                                   

لنگرگاه زیردریایی


لنگر گاه زیردریایی یکی از وسایل حمل و نقل که برای رفت آمد اقامتگاه رسمی  و فرودگاه زیر زمینی ساخته شده بود که یکی از تسحیلات آمبرلا مربطو میشد.


دفتر دیدبانی زندانبان


این اتاق اولین نقطه شروع شما در رزیدنت ایول کد ورونیکا میباشد.

زمانی که بازی برای شما لود میشود یک تصویر سیاه همراه با نوشته ای برای شما پدیدار میشود.                      "اگر فندکی الان داشتم. میتونستم بیرون رو ببینم چه خبره!"

و بعد بازیکن را به قسمت انبار آیتم ها میبرد.

زمانی که بازیکن کنار درب سلول از خواب بیدار میشود شما بعد از برداشتن فندک از انبار آیتم هایتان یک کات سین مشاهده میکنید و بعد همانموقعی است که زندابان میگذارد کلر ردفیلد از زندان فرار کند و همچنین اورا درباره اینکه چگونه زندان به تحت کنترل زامبی ها درامده است مطلع میسازد. و بقیه بازی دیگر به عهده کنترل کننده کرکتر میباشد.


آیتم ها:
گیاه سبز- در گوشه ی سلول زندان میباشد
خشاب اسلحه دستی(15)-روی یک صندلی قرار دارد
چاقو رزمی- روی یک میز قرار دارد

مشاهدات داخل گیم پلی


منطقه: درب زندان بدون داشتن فندک

سخن:اگر یه فندک داشتم میتونستم ببینم بیرون چه خبره!

منطقه:هرکجای سلول را که بدون فندک چک کنید

سخن:خیلی تاریکه!نیمتونم چیزی رو تشخیص بدم!


منطقه:دور و بر صندلیهای سلول(این قسمت نیازمند فندک است تا سخن را ببینید)

سخن:اینجا یه مشت مو ریخته رو زمین!


منطقه:زمانی که زندانبان بطری را پرتاب میکند(این قسمت هم نیز نیاز به فندک دارید تا سخن را ببینید)

سخن:یک قوطی با برچسب"زدعفونی کننده" که خالی است این جا افتاده.


منطقه:فایل روی میز(این قسمت هم نیاز به فندک برای مشاهده نوشته دارید)

سخن:این لیستی از زندانیان است. نام من آخر نامه نوشته شده.
WKD4496
Claire Redfield
نام اسکورت کننده در پایین چاپ شده است.
شرکت داروسازی امبرلا. پاریس.
3مین رهبر واحد امنیتی.
رودریگو جووان راوال

منطقه:دفتر(برای مشاهده این تصویر نیاز به فندک دارید)

سخن:چشماش بسته شدند.داره همینطوری خونریزی میکنه. به داروی شریان بند نیاز دارم.

راهروی دفتر زندانباناین راهرو شما رو به  دفتر دیدبانی زیرزمینی زندان  و سلول کلر میرساند. همچنین این راهرو راهی است به قبرستان زندان. همچنین داری مکانی برای سیو بازی میباشد.

در این قسمت از زندان. سوسکهای غول پیکر نیز گروهی روی زمین میخزند وجود دارد.

آیتم ها:

1- جوهر
2- (15) عدد گلوله برای اسلحه دستی

محل انتقال بارها


یک اتاقی در زیرزمین فرودگاه جزیره راکفورت برای انتقال بارها از هواپیما ها و غیره وجود داشت.


اتاق انتظار

اتاق انتظار نیز یکی دیگر از اتاقهای زیر زمینی فرودگاه در همسایگی اتاقهای بارگیری و انتقال بار ها در جزیره راکفورت وجود داشت.


اتاق اعدام


اتاق اعدام یکی از بخشهای درمانگاه زندان راکفورت محسوب میشد و دشمنان آن منطقه هم فقط زامبی میباشد.


میدان اعدام با گیولتین


میدان گیولتین یکی دیگر از محل های اعدام برای زندانیان راکفورت محسوب میشد. ناگفته نماند که این اعدام مخصوص متحمان شر و قلدر زندان بود که در مواقع استفاده از آن از دربی که اتاق آزمایشگاه در آن قرار داشت باید عبور میکردند.

راهنما


زمانی که بازکین کرکتر خود را برای اولین بار در آنجا میکشاند. یک جسدی را میبینید که به یک تار عنکبوت غول آسا آویخته شده است. بعد از نزدیک شدن به صحنه یک کات سین به شما نشان داده میشود که جسد را موجودی بسیار سریع به زیر زمین میکشاند و فواره ای از خون از زیر ساختمان به سمت کارکتر پاشیده میشود.

آیتم های این قسمت شامل یک گیاه سبز میباشد که در کنار درب اتاق کار و اعدام وجود دارد.

مجموع مشاهدات در این قسمت از بازی
منطقه: تدارکاتی که در کنار درب نزدیک راهرو قرار گرفته است.

سخن: یک سری وسایل بدرد نخور اینجا جمع شده. چیزه بخصوصی دیده نمیشه.
منطقه:موقعی که دروازه بزرگ قفل میباشد

سخن: (دروازه را مشاهده میکنید) با یک زنجیر قفل شده است.
منطقه: محلی که جسدی که در تار عنکبوت گیر کرده بود به زیر زمین کشیده میشود
سخن:یک سوراخ بزرگ تویه تار های این تار عنکبوت وجود داره...مقدار زیادی خون هم رویه پله ورودی ساختمان ریخته
منطقه: درب پشتی حصار فلزی در حالی که قفل است

سخن:این درب از طرف مخالف با زنجیر قفل شده است. نمیتونم از اینجا بازش کنم!

محل اقامت رسمی:سالن

[تصویر: 1655834543.png]

نام به ژاپنی:公邸ホール
دشمنان:آلفرد آشفورد-زامبی
معرفی
سالن اصلی که برای دسترسی به اتاق های دیگر توسط آلفرد آشفورد ساخته و تاسیس شده و همچنین محلی هست که شما با آلفرد آشفورد ملاقات می کنید و با او می جنگید.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخ

#3
محل اقامت رسمی:تالار تصاویر

نام:Art gallery room
دشمن:ندارد
معرفی
این تالار محل قرار گرفته شدن تصاویر خاندان راشفورد میباشد که برای نگه داشتن خاندان راشفورد ساخته شده بود.

گالری

[تصویر: 1655844591.png]

آلفرد آشفورد

[تصویر: 1655819300.png]

آلکسیا آشفورد

[تصویر: 1655904386.png]

آرتور آشفورد

[تصویر: 1655881001.png]

توماس آشفورد

[تصویر: 1655832970.png]

استانلی آشفورد

[تصویر: 1655865048.png]

ورونیکا آشفورد

Official residence:Secretary's office

[تصویر: 1655850963.jpg]


نام ژاپنی:秘書室
دشمنان:ندارد
معرفی:دفتر وزارت امور خارجه در سطح دوم محل اقامت رسمی واقع بود.
Official residence

Screening room

اتاق نمایش

متصل به اتاق مشاوره

اتاق نمایش مکانی است که در قسمت اقامتگاه رسمی جزیره ی راکفورت قرار دارد.


Official residence vestibule

راهروی اقامتگاه رسمیطبقه ی اول اقامتگاه رسمی

متصل به: راه دسترسی، سالن و اسکله ی اقامتگاه رسمی

راهرو اقامتگاه رسمی یک مسیر خارجی بین  راه دستیابی به خارج اقامتگاه رسمی و داخل ساختمان بود.

گالری
Secretary's office

دفتر منشیمتصل به دفتر اصلی  و سالن اقامتگاه رسمی

دفتر منشی در طبقه ی دوم اقامتگاه رسمی واقع شده است.


Casino bar

بار کازینو

واقع در طبقه ی دوم و متصل به دالان اقامتگاه رسمی

بار کازینو اتاق بازی مخصوصی است که در محل اقامتگاه اصلی آلفرد اشفورد قرار داشت.

Stone bridge

پل سنگی مکانی در اقامتگاه رسمی واقعا در جزیره ی راکفورت بوده که دفتر آلفرد را به اقامتگاه رمسی هدایت میکند.

Conference room official residence

اتاق کنفرانس، محل برگذاری جلسه در اقامتگاه رسمی آلفرد واقع در جزیره ی راکفورت بود.

Conference room corridor

راهروی اتاق کنفرانس قسمتی از اقامتگاه رسمی میباشد.

Office

دفتر، قسمتی از اقامتگاه رسمی میباشد.

راهنمایی: Bandersnatch با درهم شکستن شیشه از پنجره وارد می شود.

Official residence berth

اسکله ی اقامتگاه رسمی پاهگاه کوچکی برای زیردریایی می باشد تا حمل و نقل را بین اقامتگاه رسمی و فرودگاه زیرزمینی امکا پذیر سازد.

Official residence hall

سالن قامتگاه اصلی لابی داخلی اقامتگاه رسی الفرد در جزیره ی راکفورت می باشد.

Submarine interior

قسمت داخلی زیردریایی بخشی از یک وسیله ی بسیار دقیق بوده که برای رفت و امد بین اقامتگاه رسمی و فرودگاه زیرزمینی ساخته شده بود.

Washroom

حمام اتاقی در اقامنگاه رسمی است.

راهنمایی: یک دسته خفاش در این محل ظاهر می شوند.

Airport

Cargo collection room

اتاق جمع آوری محموله، مکانی است که در فرودگاه زیرزمینی جزیره ی راکفورت قرار دارد.

Submarine berth

اسکله ی زیر دریایی، پایانه ی دومی است که به منظور رفت و آمد بین اقامتگاه رسمی و فرودگاه زیرزمینی ساخته شد.

Transport plane concourse

قرارگاه حمل و نقل هواپیما، اتاقی است که در فرودگاه زیرزمینی جزیره ی راکفورت قرار دارد.

Waiting room

اتاق انتظار،مکانی است که در فرودگاه زیرزمینی جزیره ی راکفورت قرار دارد.

Airport elevator

آسانسور فرودگاه، اتاقی است که در فرودگاه زیرزمینی جزیره ی راکفورت قرار دارد.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان