سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی کامل لوکیشن های رزیدنت اویل

#1
با سلام
در این تاپیک قصد دارم تمام مکان های رزیدنت اویل از جمله آزمایشگاه ها , شهر ها و از این قبیل رو معرفی کنم.

لوکیشن های اصلی
 • U.S.A.(ایالات متحده ی آمریکا)
 • South America (آمریکای جنوبی)
 • Europe (اروپا)
 • Antarctica (قطب جنوب)
 • Russia (روسیه)
 • Africa (آفریقا)
 • Japan (ژاپن)
 • بخش اول-شرکت آمبرلا

Umbrella Headquarters
شعبه ی مرکزی آمبرلا مسئول برقراری ثبات شرکت از طریق بازاریابی و تبلیغات تجاری بود.درحالی که تنها تبلیغات انجام شده گزارش سلاح های زیستی بوده است.مرکز فرماندهی آمبرلا جایی در اروپا بنا شده بود و برخی از اعضای آن با پایگاه های تحقیقاتی در تماس بودند.

Umbrella Residence
اقامتگاه آمبرلا در مجاورت عمارت اسپنسر قرار داشت , که به عنوان خانه ای برای کارکنانی که به مدت طولانی کار میکردند استفاده میشد مانند محققین.در زیر آن آزمایشگاهی کوچک , یک قنات و یک مخزن بزرگ آب قرار داشت.در May 11, 1998 نسخه ی آزمایشی ویروس تی در آزمایشگاه زیر زمینی پخش شد.بعد از این شیوع یک محقق آلوده به ویروس با تخریب قنات باعث جاری شدن سیل شد و اقامتگاه به کلی تخریب شد.


Umbrella Waste Disposal Facility
مرکز دفع زباله شرکت آمبرلا در اقیانوس اطلس قرار داشت که برای دفع سلاح ها و آزمایشات  شکست خورده مورد استفاده قرار میگرفت.همچنین جایی بود که Morpheus D. Duvall به عنوان مدیر تحقیقاتی کار می کرد.برخی از آزمایشات شکست خورده عبارتند از  Glimmers و Nautilus .
به دلایل نامشخص این مرکز تعطیل شد.

Umbrella Africa Laboratory
این تاسیسات در اواخر دهه ی 60 توسط شرکت آمبرلا به صورت محرمانه راه اندازی شد .این تاسیسات در داخل خرابه های زیرزمینی Ndipaya Kingdom ساخته شد و فقط محققان بالا رتبه آمبرلا و و بازماندگان Ndipaya از وجود آن خبر داشتند.این مرکز به منظور مطالعه روی گونه های گیاهی به نام Stairway to the Sun ساخته شد.هنگامی که این گل ها در منطقه کشت شدند به طور طبیعیProgenitor virus را تولید کردند.از آن به بعد  این تاسیسات این وروس را به محققان ارشد آمبرلا می فرستادند.
پس از تعطیل شدن این تاسیسات در سال 1998 بسیاری از محققانی که از وجود این تاسیسات آگاه بودند توسط شرکت آمبرلا از بین رفتند.

Umbrella Factory
کارخانه ی آمبرلا نمایی ظاهری برای آزمایشگاه زیرزمینی شهر راکون بود.که به عنوان مجموعه ای از انبارهای متروکه در مقابل خط آهن در هشت مایلی کوه های Arklay نمایان بود.
درزیرانبارها یک ایستگاه تله کابین و آسانسور نهفته بود .دو تله کابین که یکی به فاضلاب شهر راکون  و دیگری به نزدیکی های مرکز تحقیقاتی آمبرلا می رفت و آسانسور , کارخانه را به ایستگاه قطار ,مرکز تحقیقاتی و تصفیه خانه متصل می کرد.


Umbrella Detroit Medical Facility
این مرکز در Detroit آمریکا قرار داشت.
سه هفته پس از حادثه ی شهر راکون دکتر Sam Isaacs , آلیس را به این تاسیسات برد تا دوباره اورا زنده کند زیرا آلیس هنگام تلاش برای فرار از شهر راکون کشته شد.آلیس به طور کامل بهبود یافت اما حافظه اش را از دست داده بود.بعد از مدت کوتاهی او دوباره حافظه اش را بدست آورد و از آنجا فرار کرد و Sam Isaacs  پروژه آلیس را فعال کرد.
هنوز مشخص نیست که آیا این تاسیسات در حال فعالیت است یا از بین رفته است.

Umbrella Research Center
Umbrella Research Center مدرسه ی آموزشی شرکت آمبرلا بود.این مرکز برای آموزش افسران اجرایی  و دانشمندان آینده دار طراحی شده بود که نسل بعدی مدیریت شرکت آمبرلا را تشکیل دهند.


Unnamed Umbrella facility
این مرکز تحقیقاتی که نامش ذکر نشده است در شهر راکون قرار داشت.این مرکز بر روی T-103 Tyrant تحقیق میکرد.در جای دیگر این مرکز Hunter μ در حال توسعه بود.قسمت جنوب شرقی این مرکز به وسیله ی خروجی اضطراری به فاضلاب راکون راه داشت.


Umbrella Japan Laboratory
اولین و تنهاترین مرکز پژوهشی شرکت آمبرلا در ژاپن در سال 1987 ایجاد شد.قبل از ساخت و ساز تاسیسات , فعالیت این شعبه فقط شامل واردات , فروش و توزیع داروهایی بود که شعبه ی آمریکایی تولید می کرد.
به دنبال فروپاشی توابع ژاپنی درهای این تاسیسات در تاریخ March 14, 2004 بسته شد.

Spencer Mansion

موقعیت: کوهستان آرکلی
سال تاسیس : November, 1967
وقایع قابل توجه: شیوع ویروس
وضعیت فعلی: توسط سیستم خود تخریبی عمارت نابود شده است.

این عمارت که یکی از املاک خانواده ی اسپنسر به شمار می رود توسط George Trevor برای آقای Oswell E. Spencer طراحی شده بود.بعد از اتمام ساخت وساز, George Trevor و خانواده اش به این عمارت دعوت شدند.در طی اتفاقات شیوع ویروس در اطراف شهر راکون گروه S.T.A.R.S  به صورت اتفاقی وارد این عمارت شدند که پر از زامبی ها و هیولا ها شده بود.این عمارت مدتی بعد نابود شد.
تخریب
هنگامی که افراد تیم براوو نجات پیدا کردند ربکا سیستم خودتخریبی عمارت را فعال کرد و بعد از این که افراد گروه آلفا به وسیله ی هلی کوپتر فرار کردند عمارت به طور کلی نابود شد.این عمارت در نوامبر 1967 تکمیل شد.اسپنسر قصد داشت از این عمارت به عنوان آزمایشگاه مخفی استفاده کند و آزمایش های غیر قانونی و غیر انسانی برای تولید زیست سلاح ها را در آزمایشگاه مخفی در زیرزمین  انجام دهد.در طول این مدت  George Trevor  و خانواده اش در داخل عمارت اسیر شده بودند و دختر وهمسر او در این آزمایشگاه مورد آزمایش قرار می گرفتند


Arklay Mountains

موقعیت: شمال غربی شهر راکون
جمعیت: کم(آمار دقیق مشخص نیست)
وقایع قابل توجه: حادثه آرکلی در سال 1998
وضعیت فعلی: در طی شیوع ویروس تی تخریب شده است.
کوهستان آرکلی منطقه ای است که در غرب آمریکا و نزدیکی شهر راکون قرار دارد.این کوهستان در شمال غربی شهر راکون واقع است و مکانی محبوب برای پیاده روی و اردو زنی مردم طبیعت دوست شهر راکون است.بیشتر منطقه ی آرکلی بدون استفاده و کاملا دارای پوشش گیاهی است.این کوهستان در بین جنگل های معتدل رتبه بندی شده است.این منطقه تحت سلطه ی درختان کاج،افرا،بلوط و زندگی گیاهی دیگر مانند گیاهان رنگین شهر راکون،قرار دارد.گیاهانی که برای اولین بار در منطقه ی آرکلی کشف شدند و اغلب برای اهداف دارویی استفاده می شدند.این کوهستان با گیاهان سبز،آبی و قرمز در سراسر انجمن های دارویی معروف شد و انقلابی در صنعت بهداشت و درمان به وجود آورد و منافع زیادی برای شرکت های دارویی به دست آورد.هر گیاه ارزش دارویی منحصر به فردی دارد و به علت طبیعی بودن کامل آن ها،هیچگونه عوارض جانبی شناخته شده ای ندارند و می توان آن ها را باهم ادغام(ترکیب)کرد و به شکل پودر یا کپسول درآورد تا به خاصیت شفابخش متفاوتی دست یافت.


Arklay Laboratory

آزمایشگاه Arklay در زیر عمارتی تنها در کوه های در خارج از شهر راکون توسط شرکت آمبرلا ساخته شد.
مدت کوتاهی پس از اتمام ساخت عمارت اسپنسر شرکت آمبرلا  اتاق جدید و مخفی به عنوان آزمایشگاه زیرزمینی به آن اضافه کرد.


Courtyard

حیاط بزرگی پشت عمارت اسپنسر واقع است.
این حیاط عمارت را به اقامتگاه آمبرلا متصل می کند و ورودی مخفی موجود به غاری و نهایتا به آزمایشگاه آمبرلا در  Arklay می رود .این حیاط در Remake به طور قابل ملاحظه ای گسترش یافت و مناطقی مانند کلبه Lisa Trevor , چندین جاده پیچ در پیچ جنگلی و قبرستان به آن اضافه شد.


Aqua Ring

درست زیر محل خدمتکاران در عمارت واقع بود.این منطقه جای Neptune و دو فرزندش بود.
در رزیدنت اویل 1 aqua ring تنها یک مخزن مستطیل شکل کوچک در اتاق اصلی بود اما در نسخه ی ریمیک این اتاق به شکل دایره درآمد و دارای دوطبقه شد و دوباره طراحی شد.


The Underground

Underground در زمین های حیاط اسپنسر واقع بود.در نسخه ی اصلی به ورودی مخفی آزمایشگاه Arklay ختم می شد  اما در  remake به تونل زیرزمینی ختم می شد و از طریق آبشاری در حیاط قابل دسترسی بود.این زیرزمین به نظر مانند فاضلاب قدیمی بود.ویژگی های آن پیچ در پیچ بودن , تله های سنگی , آیتم ها و اتاق های مخفی بود.


Raccoon Forest

جنگل راکون منطقه ی وسیعی در غرب آمریکا است که Arklay Mountains بخشی از این جنگل است و عمارت اسپنسر نیز در آن واقع است.

Umbrella Residence

اقامتگاه آمبرلا در مجاورت عمارت اسپنسر قرار داشت , که به عنوان خانه ای برای کارکنانی که به مدت طولانی کار میکردند استفاده میشد مانند محققین.در زیر آن آزمایشگاهی کوچک , یک قنات و یک مخزن بزرگ آب قرار داشت.در May 11, 1998 نسخه ی آزمایشی ویروس تی در آزمایشگاه زیر زمینی پخش شد.بعد از این شیوع یک محقق آلوده به ویروس با تخریب قنات باعث جاری شدن سیل شد و اقامتگاه به کلی تخریب شد.


Introductionموقعیت : کوهستان آرکلی
سال تاسیس : November, 1967
وقایع قابل توجه : شیوع ویروس
وضعیت فعلی : توسط سیستم خود تخریبی عمارت نابود شده است.

این عمارت که یکی از املاک خانواده ی اسپنسر به شمار می رود،توسط George Trevor برای آقای Oswell E. Spencer طراحی شده بود.بعد از اتمام ساخت وساز،George Trevor و خانواده اش به این عمارت دعوت شدند.در طی اتفاقات شیوع ویروس در اطراف شهر راکون گروه S.T.A.R.S به صورت اتفاقی وارد این عمارت شدند که پر از زامبی ها و هیولا ها شده بود.این عمارت مدتی بعد نابود شد.

تخریب

این عمارت در نوامبر 1967 تکمیل شد.اسپنسر قصد داشت از این عمارت به عنوان آزمایشگاه مخفی استفاده کند و آزمایش های غیر قانونی و غیر انسانی برای تولید زیست سلاح ها را در آزمایشگاه مخفی در زیرزمین  انجام دهد.در طول این مدت George Trevor و خانواده اش در داخل عمارت اسیر شده بودند و دختر و همسر او در این آزمایشگاه مورد آزمایش قرار می گرفتند.هنگامی که افراد تیم براوو نجات پیدا کردند،ربکا سیستم خودتخریبی عمارت را فعال کرد و بعد از این که افراد گروه آلفا به وسیله ی هلیکوپتر فرار کردند،عمارت به طور کلی نابود شد.


Main Hall

Main Hall نام مکان بزرگی است که بخش شرقی و غربی عمارت اسپنسر را به هم متصل کرده است.این مکان بزرگ است و دربرگیرنده ی انواع گوناگون معماری و آثار هنری از قبیل نقاشی ها،گلدان ها و شمع هاست.همچنین فرش بزرگ قرمز رنگی وجود دارد که ورودی اصلی تالار را به راه پله ها متصل می کند.این تالار بیشترین نقش را در RE 1 و نسخه ی Remake آن ایفا می کند و قطب مرکزی تمام بخش های عمارت است.در نسخه ی Remake چند مکان جدید به این تالار اضافه شده است.


Dining Room

Dining Room مکانی است که کریس یا جیل و بری وقتی که صدای شلیک اسلحه ای را از تالار اصلی می شنوند،بررسی می کنند.به محض بررسی،بازیکن متوجه خونی مقابل شومینه می شود.بعد از مواجهه با اولین زامبی کریس و جیل می توانند به آنجا برگردند و نشان چوبی را از بالای شومینه بردارند و پس از یافتن نشان طلا آن را جایگزین کنند و کلیدی به دست آورند.این مکان طبقه ی دیگری نیز دارد که از تالار اصلی قابل بررسی می باشد.در طبقه ی بالا مجسمه ای هست که الماس آبی رنگی را نگه داشته است.بازیکن می تواند مجسمه را به قسمت شکسته ی بالکن هل دهد و الماس را از طبقه ی پایین بردارد.در نسخه ی Remake یک typewriter در این مکان وجود دارد.


Art Gallery room

اتاق نسبتا بزرگی است که قطعات هنری زیادی را در خود جای داده است.مجسمه ی سنگی بزرگی در اتاق وجود دارد که نقشه ی طبقه ی اول عمارت در آن قرار دارد.اتاقی کوچکتر نیز دقیقا در کنار گالری وجود دارد که صنایع هنری گوناگونی را در خود جای داده است.کمدی پشت تابلوی نقاشی عمارت وجود دارد که بعد از اتمام بازی و با گرفتن کلید ویژه ای قابل بررسی می باشد.این کمد دارای لباس های گوناگونی هم برای کریس و هم برای جیل است.


Tea Room

مکانی  در RE 1 و نسخه ی Remake آن است و قابل ذکر است که مکان اولین زامبی سری اویل است.به محض ورود بازیکن به این مکان،با زامبی ای مواجه می شود که درحال خوردن یکی از اعضای تیم Bravo به اسم  Kenneth J. Sullivan است.قسمت غربی این مکان به  Birdcage Room راه دارد.


Helipad Lookout

مکانی در RE 1 و Resident Evil: Deadly Silence است و قابل ذکر است که این مکان تنها جایی است که از نسخه ی Remake به طور کامل حذف شده است.
Courtyardحیاط بزرگی پشت عمارت اسپنسر واقع است.این حیاط عمارت را به اقامتگاه آمبرلا متصل می کند و ورودی مخفی موجود به غاری و نهایتا به آزمایشگاه آمبرلا در آرکلی می رود .این حیاط در Remake به طور قابل ملاحظه ای گسترش یافت و مناطقی مانند کلبه Lisa Trevor،چندین جاده پیچ در پیچ جنگلی و قبرستان به آن اضافه شد.
2F East Stairwayراه پله ای شبیه به حرف « L » است که این راه پله به بخش های مختلف عمارت راه دارد و یکی از قطب های اصلی عمارت محسوب می شود.


Statue Corridor

مکانی است در نسخه ی Remake که در نسخه ی اصلی وجود ندارد.


1F Elevator Room

مکانی در RE 1 است که در نسخه ی Remake با Tea Room یکی شده است و از هم جدا نیستند.


1F East Storeroom

این اتاق دارای یک Itam box و Typewriter است.


Room 003

این اتاق دارای یک Typewriter است.

 • C Passage
 • 2F East Lounge
 • 2F North Hallway
 • 2F Study
 • Small Library
 • Bathroom


Trap Room

اتاق کوچکی در بخش غربی عمارت است.با برداشتن شاتگان موجود در این اتاق تله ای در اتاق مجاور فعال خواهد شد که سقف به آهستگی به پایین می آید و هر کسی که زیرش باشد را له می کند.راه های فرار از این تله برای هر شخصیت متفاوت است،کریس باید شاتگان شکسته ای را جایگزین اسلحه ی اصلی کند.اما جیل با برداشتن شاتگان موجب قفل شدن هر دو در می شود و راه فراری ندارد تا این که بری صدایش را می شنود و برای کمک در نسخه ی اصلی با ضربه و در نسخه ی Remake با شلیک به قفل،در را باز می کند و جیل را نجات می دهد.


Library

کتابخانه مکان بزرگی در عمارت است که در آن ردیف های عریض کتاب وجود دارد.این مکان فقط از طبقه ی بالا قابل دسترسی است و درب ورودی اصلی آن غیر قابل دسترس است.یکی از مدال های گرگ نیز در این مکان قرار دارد که پس از مبارزه با Yawn (مار ) قابل دسترسی است.


Kitchen

آشپزخانه مکانی است که برای تهیه ی غذای کارمندانی که در عمارت زندگی می کردند،استفاده می شده است.


Birdcage Room

مکانی است که در نسخه ی Remake وجود داشت ولی در نسخه ی اصلی نبود.


Mansion Graveyard

قبرستان مکانی است که در نسخه ی Remake وجود داشت که پشت عمارت بود.این مکان از طریق دری که در تالار اصلی و بالای راه پله ی مرکزی بود قابل بررسی می باشد.پس از قرار دادن پیکان تیر طلایی در مجسمه ی فرشته ای که در این مکان قرار دارد , معبر مخفی ای به دخمه ی Crimson Head Prototype 1 باز می شود.


سایر قسمت ها :
 • Underground Passage 2
 • Pillar Passage
 • Isolated Passage
 • Small Dining Room
 • 1F North-east corridor
 • Bedroom
 • Attic Entry
 • Deer Room
 • Living Room
 • Large Library
 • 1F South-east corridor
 • Attic
 • Mansion's Maps


Part 4 - Arklay Mountains
Introduction

موقعیت: شمال غربی شهر راکون
جمعیت: کم(آمار دقیق مشخص نیست)
وقایع قابل توجه: حادثه آرکلی در سال 1998
وضعیت فعلی: در طی شیوع ویروس تی تخریب شده است.
کوهستان آرکلی منطقه ای است که در غرب آمریکا و نزدیکی شهر راکون قرار دارد.
این کوهستان در شمال غربی شهر راکون واقع است و مکانی محبوب برای پیاده روی و اردو زنی مردم طبیعت دوست شهر راکون است.بیشتر منطقه ی آرکلی بدون استفاده و کاملا دارای پوشش گیاهی است.این کوهستان در بین جنگل های معتدل رتبه بندی شده است.این منطقه تحت سلطه ی درختان کاج،افرا،بلوط و زندگی گیاهی دیگر مانند گیاهان رنگین شهر راکون،قرار دارد.گیاهانی که برای اولین بار در منطقه ی آرکلی کشف شدند و اغلب برای اهداف دارویی استفاده می شدند.این کوهستان با گیاهان سبز،آبی و قرمز در سراسر انجمن های دارویی معروف شد و انقلابی در صنعت بهداشت و درمان به وجود آورد و منافع زیادی برای شرکت های دارویی به دست آورد.هر گیاه ارزش دارویی منحصر به فردی دارد و به علت طبیعی بودن کامل آن ها،هیچگونه عوارض جانبی شناخته شده ای ندارند و می توان آن ها را باهم ادغام(ترکیب)کرد و به شکل پودر یا کپسول درآورد تا به خاصیت شفابخش متفاوتی دست یافت.


Courtyard Graveyard

کلاغ های این قبرستان واکنش بدی نسبت به دویدن از خود نشان می دهند،بنابراین شما باید قدم بزنید!!در نیمه ی راه به سمت دو سنگ قبر موجود بپیچید.نشان باد را در سنگ قبر سمت راست قرار دهید تا سه نشان دیگر یعنی ماه،خورشید و ستاره ظاهر شوند.با فشردن دکمه ای که در پشت هر سه نشان وجود دارد،دندانه هایی دیده خواهد شد که باعث جااُفتادن سه نشان در سنگ قبر سمت چپ می شوند.بعد از قرار دادن هر سه نشان در جای مناسب می توانید Colt Python Magnum را از سنگ قبر سمت چپ بردارید!در آخر نیز باید به سمت تنها در موجود دیگر قدم بزنید و از این قبرستان خارج شوید.


Raccoon Dam
Raccoon Dam سدی بود که در کوهستان آرکلی قرار داشت و آب مورد نیاز شهر راکون را تامین می کرد.
در رمان S. D. Perry
در طول انجام تحقیقات توسط گروه S.T.A.R.S و شیوع ویروس ربکا و بیلی کویین فراری در این سد پناه گرفته بودند.


Suspension bridge
این پل چوبی در کوهستان آرکلی قرار دارد و همچنین در مرحله ی "Flashback" بازی Resident evil Outbreak File 2 . شخصیت های بازی هنگام رفتن به بیمارستان از آن عبور می کنند و بعد از آن این پل می شکند و راه بازگشتی برای شخصیت ها نمی ماند و باید در بیمارستان متروک به دنبال راه دیگری برای خروج پیدا کنند.اگر قبل از این که بازیکن به این پل برسد،این پل شکسته باشد باید پل بزرگ را پیدا کند و در مسیر به یک مادر برای رسیدن به دخترش کمک کند.

Mountain Path
این مسیر کوهستانی در کوهستان آرکلی قرار دارد و یکی از مناطق Resident Evil Outbreak File 2 محسوب می شود.این مسیر،مسیر پیچ در پیچی در میان جنگل است که به کلبه ی جنگلی متصل می شود و به Suspension bridge منتهی می شود.در طی مرحله ی  "Flashback" شخصیت های داستان توسط شخصی به نام Al Lester در این مسیر اسکورت می شوند.همچنین این مسیر جایی است که Botanic Zombi ها در آن پرسه می زنند.اگر پل قبل از این که بازیکن از آن عبور کند،فرو بریزد،دشمنان خطرناک بیشتری مانند Scissor Tails که توانایی های بیشتری دارند،جایگزین زامبی ها میشوند.


Cabin

In Front of Cabin

Arklay Laboratory
آزمایشگاه آرکلی در زیر عمارتی تنها در کوه های آرکلی در خارج از شهر راکون توسط شرکت آمبرلا ساخته شد.
مدت کوتاهی پس از اتمام ساخت عمارت اسپنسر شرکت آمبرلا  اتاق جدید و مخفی به عنوان آزمایشگاه زیرزمینی به آن اضافه کرد.


Aimes River
این رودخانه در شمال شرقی کوهستان آرکلی قرار دارد.در March 1996 جسدی در این رودخانه پیدا شد و با توجه به اثرات دارویی پیدا شده در جسد،ممکن است یکی از آزمایش های ناموفق شرکت آمبرلا بوده باشد.


Mendez River
این رودخانه در آمریکای غربی قرار دارد که سرچشمه ی آن در کوهستان آرکلی است.


Victory Lake
این رودخانه یکی از پرطرفدارترین مناطق گردشگری برای شهروندان طبیعت دوست شهر راکون بود.در طی شیوع ویروس جسد های Deanne Rusch و Christopher Smith در ساحل این رودخانه پیدا شد.متهاجمان هیولاهای مرموزی گزارش شدند که چند روز قبل در منطقه دیده شده بودند.


Marble river
رودخانه ای که از کوهستان آرکلی و شرقی ترین قسمت شهر راکون عبور می کند.بر سر راه این رودخانه سدی ساخته شده است که برق و آب شهر را تامین کند.این مکان در Resident Evil Zero است.


Circular River
این رودخانه در میان شهر راکون جریان دارد که سرچشمه ی آن کوهستان آرکلی است.


Spencer Mansion
*عمارت اسپنسر نیز در این کوهستان قرار دارد که در قسمت قبلی مفصلا مورد بررسی قرار گرفت.

Resident Evil 2 Locations


Amagomihs

مکانی برای کسب و کار در شهر راکون است. این مکان اولین فروشگاهی است که لیان/کلر در مسیرشان به اداره ی پلیس در سناریوی ب از آن عبور می کنند. نام این فروشگاه نام خانوادگی طراح شخصیت این بازی ،Ryoji Shimogama، است که به صورت معکوس نوشته شده است.


Kendo Gun Shop

محلی است که در آغاز رزیدنت اویل 2 مورد بررسی قرار گرفت.مشهورترین اسلحه فروشی راکون سیتی است که شهرتش را از سری اسلحه های دستی Samurai Edgeـش به دست آورده است. اسلحه های دستی به طور سفارشی توسط رابرت کندو برای افسران استارز ساخته می شدند.


Taxago

نام پمپ بنزینی در شهر راکون است که در میان پرده ی آغازین رزیدنت اویل 2 راننده کامیونی در این پمپ بنزین مورد حمله ی یک زامبی قرار می گیرد. نام این پمپ بنزین وقتی که کامیون شروع به حرکت می کند قابل مشاهده است. نام Taxago از نام پمپ بنزینی حقیقی به نام Texaco گرفته شده است.


Amiset

محلی تجاری در شهر راکون است که در قسمت اول اویل 2 وجود دارد.


Chinese Restaurant

محلی برای کسب و کار در شهر راکون است. تابلوی این رستوران پشت زمین بسکتبال است. روی این تابلو عبارت رستوران نوشته شده است و یک نشان چینی جلوی آن است.


Ennerdale Street

یکی از جاده های اصلی شهر راکون که درب جلویی اداره ی پلیس شهر راکون در این خیابان قرار دارد.


Flower Street

این خیابان در مرکز شهر راکون قرار دارد. اسلحه فروشی کندو و درب پشتی اداره ی پلیس راکون در این خیابان قرار دارند. این خیابان همان جایی است که کامیون با ماشین پلیس تصادف می کند و کلر و لیان مجبور میشوند که از هم جدا شوند.


Evidence Room

در این اتاق صندوق های فراوانی وجود دارد ولی صندوق هایی که دارای آیتمی هستند با رنگ قرمز کاملا مشخصند.


West office

در این اتاق با چهار زامبی رو به رو خواهید شد. یکی از آن ها در نزدیکی درب ورودی قرار دارد، دو زامبی در نزدیکی ماروین و آخری نیز روی زمین قرار دارد.West Wing Stairway

این راه پله هر دو نسخه اویل 2 و 3 وجود دارد و جالب است که موقعیت زامبی ها در هر دو نسخه یکسان است.Operation Room

یکی از الماس های قرمز، پشت تابلویی در این اتاق است. بازیکن باید با فندک تابلو را بسوزاند تا آن الماس را به دست آورد.


Loire Village

این روستا مکانی است که مامور ویژه، هانک، دستور داشت که نمونه ی ویروس جی ِدکتر بیرکین رو تحویل دهد. این دستور توسط کریستین هنری، مدیر عامل تاسیسات R&D شعبه ی فرانسوی آمبرلا، داده شد. موقعیت دقیق این روستا و همچنین این که آیا نام این روستا واقعی است یا نه، نامشخص است. اگر چه یک منطقه و یک رودخانه به اسم لویر در فرانسه وجود دارد.


2F Northwest Corridor

هیولا های این اتاق ممکن است دو موقعیت مختلف داشته باشند یک پلیس زامبی چاق در نزدیکی پله ها و سه زامبی غیرنظامی نیز در نزدیکی مجسمه هستند و یا ممکن است سه زامبی نزدیک پله ها باشند و پلیس زامبی چاق نزدیک مجسمه.
2F West Corridor

راهرویی در طبقه ی دوم اداره ی پلیس شهر راکون است. بر روی دیوارهای این راهرو چند پوستر قدیمی وجود دارد و همچنین نیمکتی در این راهرو قرار دارد که دستبندی روی آن هست.


1F Northwest corridor

این راهرو اتفاقات تصادفی زیادی دارد. پنج زامبی در این راهرو وجود دارد.East office

این دفتر به عنوان بخش کارآگاهی اداره ی پلیس شهر راکون ایفای نقش میکند.


Cesspool Junction

بخشی بیرونی در فاضلاب کارخانه ی دفع زباله در رزیدنت اویل 2 است که قسمت شرقی کارخانه را به قسمت غربی آن متصل می کند. این محل دارای یک راه باریک است که دو قسمت مخالف کارخانه را به هم متصل میکند.B4F culture room

اتاق ویژه ای در تاسیسات مخفی زیر زمینی است. این اتاق فقط در سناریوی ب قابل دسترس است. در این اتاق بازیکن با سه لیکر مواجه خواهد شد. این اتاق آزمایش، دارای تعدادی آزمایش شکست خورده است که یکی از آنها از ظرف خود فرار کرده است. در نسخه ی رایانه ایه اویل 2 ، جسد یک هانتر در این اتاق قرار دارد که این تنها هانتر موجود در اویل 2 است. اتاق آزمایش موسیقی ترسناک و ویژه ای دارد.


Raccoon City Underground Laboratory

آزمایشگاه زیرزمینی شهر راکون، آزمایشگاهی بزرگ واقع در حومه شهر راکون بود که توسط شرکت آمبرلا و به مدیریت ویلیام بیرکین اداره میشد. این تاسیسات آلاینده، که در درجه ی اول برای تحقیق و ساخت ویروس جی ساخته شد، از طریق یک سیستم تله کابین زیرزمینی، یک قطار و همچنین یک آسانسور قابل دسترسی است.


Sewage Disposal Plant

فاضلاب کارخانه های شهر راکون دقیقا در پشت اداره ی پلیس شهر راکون قرار دارد. این فاضلاب دارای تعداد زیادی تونل است که یکی از آن ها به کارخانه ی شیمیایی آمبرلا و از آنجا مستقیما به بیرون شهر راه دارد.


Raccoon City Police Department

اداره ی پلیس شهر راکون (به اختصار R.P.D) اصلی ترین نهاد اجرایی قانون در شهر راکون است که مناطق نزدیک کوهستان آرکلی را احاطه کرده است. گروه ضربت راکون و تیم استارز بخشی از این سازمان بودند. این اداره دارای چند هلی کوپتر و همچنین فرودگاه هلی کوپتر بود.Downtown

مرکز شهر راکون، محل اصلی کسب و کار شهر بود. این محل دارای 24 بخش است که رزیدنت اویل 2 قسمت کوچکی از این محل را به نمایش گذاشت. خیابان های Flower، Central، Ennerdale و همچنین اداره ی پلیس شهر راکون، قسمت هایی از مرکز شهر هستند که در رزیدنت اویل 2 دیدیم.


Main Hall

تالار اصلی اداره ی پلیس شهر راکون نقش برجسته ای در رزیدنت اویل 2 دارد. این تالار به عنوان قطب مرکزی تمام فعالیت های افسران شهر راکون استفاده می شده است. در طی شیوع ویروس، این تالار جان پناهی برای بازمانده ها بود. مجسمه ای در طبقه ی اول این تالار وجود دارد که بعد از قرار دادن "نشان تکشاخ " کلیدی از ظرفی که در دست دارد به پایین می افتد. این ساختمان زمانی موزه ی هنری شهر راکون بوده است که اکنون به اداره ی پلیس شهر راکون تبدیل شده است و این مجسمه بقایای همان زمان است. هسته ی مرکزی این تالار میز پذیرش است که یک رایانه، یک دستگاه بایگانی، و یک ماشین تحریر (احتمالا برای ثبت گزارشات حادثه) روی ان قرار دارد. این تالار یکی از پربازدیدترین محل های کل سری رزیدنت اویل است که در 5 بازی از این سری حضور داشته است.
Resident  Evil 2، Resident  Evil 3، Resident Evil Outbreak File 2 ، Resident Evil: The Umbrella Chronicles
Resident Evil: The Darkside Chronicles و Resident Evil: Operation Raccoon City

 
Police station front entrance

درب جلویی اداره ی پلیس شهر راکون.


S.T.A.R.S. office

دفتر گروه استارز.


Uptown


Raccoon sewerage system

شرکت آمبرلا تاسیسات زیرزمینی بزرگی را به طور مخفیانه، در شهر ساخت. این تاسیسات قادر بود که آب های آلوده به ویروس تی را قبل از رسیدن به تاسیسات رسمی پردازش آب، پاکسازی کند.
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان