سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی و بررسی کامل دشمنان رزیدنت اویل 3

#1
معرفی و بررسی کامل دشمنان


ZOMBIE
نژاد : انسان
حمله : بسیار آهسته
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/1
اطلاعات : زامبی ها عضو ثابت و دوست داشتنی سری بازیهای رزیدنت اویل هستند که در اکثر سری کلاسیک دیده شدند آنها انسان های بدبختی بودند که به وسیله شیوع ویروس در شهر راکون به موجوداتی تبدیل شده بودند که همیشه برای خوردن گوشت تازه گرسنه و حریص بودند به طوری که اگر مشغول خوردن قربانی خود بودند شما به آنها نزدیک می شدید آن را ول و به سوی شما می آمدند همچنین آنها بسیار آهسته حرکت می کردند شما به راحتی می توانید از دست آنها فرار کنید


[تصویر: 1655207968.jpg]


CERBERUS
نژاد : سگ
حمله : سریع
آلودگی: ویروس تی
درجه خطر : 5/2
اطلاعات : سگها هم حیواناتی بودند که در اثر شیوع ویروس در راکون به حیوانات گوشت خوار و دردنده تبدیل شده بودند  تقریبا راحت میشود از دست آنها فرار کرد ولی اگر به صورت دسته جمعی باشند خطرناک می شوند.[تصویر: 1655211798.jpg]CROW
نژاد : کلاغ
حمله : سریع
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/2
اطلاعات : کلاغها هم پرندگانی بودند که در راکون قربانی ویروس تی شدند میتوانید از دست آنها فرار کنید یا آنها را بکشید ولی من راه اول رو پیشنهاد می کنم اگر از دست آنها به سرعت فرار نکنید برای شما خطرساز میشوند.


[تصویر: 1655238146.jpg]SPIDER
نژاد : عنکبوت
حمله : سریع
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/2
اطلاعات : آنها عنکبوتهای گوناگونی بودند که در اطراف فاضلابهای راکون زندگی می کردند و به ویروس تی مبتلا شدند و جثه ی بزرگی پیدا کردند آنها سمی نیز بودند پیشنهاد میکنم همیشه از آنها فاصله بگیرید و اگر قصد کشتنشان را داشتید نارنجک انداز و شاتگان گزینه مناسبی است.


[تصویر: 1655160214.jpg]DRAIN DEIMOS
نژاد : حشره
حمله : سریع
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/3
اطلاعات : آنها نتیجه خوردن گوشت حیوانات آلوده به ویروس تی بودند و تبدیل به موجوداتی شده بودند که مغز و مایع ستون فقرات انسانها را می مکیدند آنها به وسیله تخم گذاری خودشان را تکثیر کردند. 


[تصویر: 1655169514.jpg]GRAVEDIGGER
نژاد : کرم
حمله : سریع
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر :5/3
اطلاعات : کرم ها موجوداتی بودند که در اثر مبتلا شدن به ویروس تی بسیار غول پیکر شده بودند و خاکی که در آن زندگی می کردند امکان آلوده کردن انسانها را نیز داشت و موجودات نسبتا خطرناکی محسوب می شوند.


[تصویر: 1655231287.jpg]SLIDING WORMS
نژاد : کرم
حمله : متوسط
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/1
اطلاعات : آنها نتیجه باز شدن تخمهای GRAVEDIGGER بودند و به نوعی بچه های آنها حساب می شدند آنها تغذیه می کردند از خون و توانایی پرش روی شما را نیز داشتند و بیشتر به زالوها شبیه بودند .[تصویر: 1655156668.jpg]


BRAINSUCKER
نژاد : کرم
حمله : سریع
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/4
اطلاعات : آنها بیشتر شبیه درین دیموس ها بودند و از مغز انسان تغذیه می کردند و به همین علت معروف به مکنده مغر بودند آنها به وسیله نابود کردن سر به طعمه خود حمله می کردند و به وسیله زبان خود مغز قربانی را میخوردند و یکی دیگر از مخلوقات ویروس تی بودند.


[تصویر: 1655202599.jpg]HUNTER-121 BETA
نژاد : قورباغه - انسان
حمله : سریع
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/3
اطلاعات : هانتر بتا از طرح های اولیه هانترها بود که به وسیله آمبرلا ساخته شده بود و پس از آلفا ساخته شد این مدل نسبت به مدل آلفا ضعیف تر ساخته شده بود دارای سیستم عصبی بهتر و چابک تر بود.


[تصویر: 1655146986.jpg]HUNTER-124 GAMMA
نژاد : قورباغه-انسان
حمله : خیلی سریع
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/4
اطلاعات : این نوع هانترها به وسیله پرورش دادن هانترهای بتا و آلفا و ترکیب ژن انسان با DNA خزندگان  و ویروس تی در آزمایشگاههای آمبرلا به وجود آمدند آنها خارج از آب نمیتوانستند فعالیت کنند به همین علت یکی از B.O.W های بی فایده بودند و شما آنها را برای اولین بار در طبقه پایین بیمارستان راکون سیتی مشاهده خواهید کرد.[تصویر: 1655220590.jpg]NEMESIS
نژاد : انسان
حمله : سریع
آلودگی : ویروس تی
درجه خطر : 5/5
اطلاعات : این تایرنت نتیجه موفق آمبرلا در زمینه ساخت B.O.W هایی بود که قوه درک داشتند و میتوانستند تعقیب کنند پس از شکست تایرنت های مدل قبل بود آمبرلا به وسیله ویروس بدن لیسا ترور توانست نمسیس را خلق کند همچنین توانایی گرفتن اسلحه از جمله راکت لانچر از خصوصیات بارز آن بود. در هنگام مقابله با آن فقط فرار کنید چون بسیار خطرناک می باشد.
[تصویر: 1655153168.jpg]
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان