سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی کامل S.W.A.T

#1
S.W.A.T

[تصویر: 1655137395.png]

نام : Special Weapons And Tactics

مخفف : S.W.A.T

نام فارسی : گروه اسلحه ها و تاکتیک های ویژه (ضربت)

نام ژاپنی : 選抜警官隊


در اواسط سال 1998 اداره پلیس شهر رکون ، اقدام به تشکیل گروه سوات که یک تیم ویژه بود ، کرد. این گروه به جای گروه استارز که پس از حادثه ی عمارت منحل شد ، بود. البته شباهتی به گروه استارز نداشت. در این گروه افرادی با مهارت پلیسی بالا برای مبارزه با تروریست و همچنین جنایات درون شهر خدمت می کردند. سوات مانند استارز نبود. استارز شامل کسانی که در زمینه هایی خاص مهارت داشتند بود ولی سوات از افراد پلیسی که تحت آموزش بودند ، تشکیل می شد. برای مثال ربکا چمبرز در شیمی مهارت بالایی داشت و یا جیل ولنتاین در خنثی کردن بمب و باز کردن قفل بی نظیر بود. کریس به خاطر مهارت در تیر اندازی و خلبانی در استارز بود. اما سوات شامل کسی همچون لیان اسکات کندی بود که به معنای واقعی در آکادمی پلیس فارغ التحصیل شد. این چنین لیان و کوین لباس سوات را پوشیدند. سلاح های ساخته شده برای این تیم سوات Heckler & Koch MP5 و شاتگان  Remington M870  بود. 


تاریخچه

در 26 سپتامبر 1998 پس از کمبود مهمات اداره ی پلیس شهر رکون و ضعف آنها در مقابله با ویروس تی ، هرج و مرجی ایجاد شد. تعداد زیادی از افسران سوات برای دفاع به بانک ملی جانسون که انبوهی از زامبی ها به آنجا حمله ور شده بودند ، اعزام شدند. در این درگیری تمام پرسنل سوات به طور فاجعه انگیزی کشته شدند.


گالری

[تصویر: 1655203723.jpg]
[تصویر: 1655219102.png]

[تصویر: 1655214365.jpg]
[تصویر: re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان