سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.


 

ثبت نام


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Survivors

#1
این تاپیک مربوط به بازماندگانی است که در رزیدنت اویل 3 با آن ها برخورد می شودبازمانده ی خیابان Jack
در ابتدای بازی، وقتی که جیل برای اولین بار از منطقه ی تجاری خیابان جک عبور می کند، صدای مردی را خواهد شنید که با درد فریاد میزند. با پیروی کردن از صدا
برای این که پی ببرد او مرده، به یک کوچه ی تاریک می رسد که به در پشتی بار Bar Jack راه دارد و آن مرد را در حالی می یابد که توسط 2 زامبی حریصانه در حال خورده شدن است
وقتی که زامبی ها جیل را می بینند، از جسد او دست خواهند کشید و به جیل حمله می کنند. اگر مدتی در این ناحیه معطل شوید ( حدود 60 ثانیه)  مرد بلند میشود و به جیل حمله ور می شود.
بازمانده در حال خورده شدن توسط زامبی ها
بیدار شدن بازمانده به صورت زامبی
نمای جسد بازمانده از نزدیکبازمانده ی خیابان Fission

بعد از ترک انبار، اگر از طریق درپشتی Bar Jack دوباره وارد مرکز خرید واقع در خیابان Fission شوید، جیل صدای مأیوس جیغ زنی را که میگوید :" کمک !" خواهد شنید.
با تعقیب صدا، شما زنی را خواهید دید که از دست زامبی هایی که به دنبالش هستند فرار میکند.
اگر او را تا گذرگاه انبار دنبال کنید، شنیدن صدای جیغ  به صورت : " نه!..."  امکان پذیر است که نا گهان قطع می شود.
با ورود به گذرگاه، جسد او را کنار یک زامبی پیدا خواهید کرد و اینکه  این زامبی او را کشته، به ذهن خطور میکند.
فرقی ندارد که بازیکن چه قدر در آن ناحیه بماند. او بلند نخواهد شد. هر چند که جسد او به عنوان الگوی زامبی های مونث بکار رفته است.

جیل زن را پیدا میکندزن برمیگردد و از آنها فرار می کندجیل از کنار زامبی ها رد میشود و زن را دنبال می کندورود به گذرگاه؛ زن کنار یک زامبی مرده استنمای او از نزدیک (زنده)نمای او از نزدیک (مرده)تیر انداز مشاهده نشده در خیابان Warren
وقتی که جیل برای بار اول وارد تقاطع خیابان Ennerdale و خیابان Warren ( سگ های زامبی در آنجا وجود دارند که در کمین هستند) . می شود، از دوردست، صدای شلیک هایی و صدای مردی را که فریاد میزند : "نه!..." به گوشش میخورد. هردوی این صداها چند لحظه بعد قطع می شود. به نظر می آید که مرد کشته شده است. کمی جلوتر، وقتی که جیل به جلوی پارکینگ مرکز شهر می رسد، در کنار اتوبوس اوراق شده، او سگ زامبی را میبیند که سرباز مزدور UBCS را که از ناحیه ی گردن زخمی شده است، را ترک میکند که به نظر می رسد او همان شخصی است که قبل از کشته شدن، شلیک می کرده است. اما تأییدی بر آن نیست.
بر خلاف دو بازمانده ی قبلی، جسد این سرباز مزدور، به عنوان الگویی برای زامبی ها در این بازی به کار نرفته است و فقط در مکان منطقه ی ساخت و ساز به عنوان سرباز مزدور دیگری که توسط  Drain Deimos کشته شده است، ظاهر می شود.


نکته ها :

•  مردی که در خیابان جک کشته شد، به نظر میرسد به عنوان الگویی برای غیر نظامیان بازی های  Resident Evil: The Missions , BIOHAZARD THE STORIES و BIOHAZARD the episodes استفاده شده است

•  در ادامه ی بازی، در مکان گالری ساعت، جسد یک سرباز مزدور UBC که دختر مرده ای را که مشابه زنی است که در خیابان Fission دیده شد، در آغوش گرفته است.

•  هیچ راهی برای نجات دختری که در خیابان Fission است، وجود ندارد؛ شما میتوانید از آن دو زامبی دوری کنید اما امکان ندارد قبل از ورود او به گذرگاه، به او برسید چرا که او از جیل سریع تر است. همچنین اگر از راه محل زیرزمینی وارد خیابان Fission شوید، وقتی به جلوی گذرگاه انبار نزدیک می شوید، صدای دختری را خواهید شنید که جیغ می کشد:" نه...!" و به همین شکل، کنار دو زامبی مرده پیدا می شود. گرچه میتوانید بازی را بدون دیدن این صحنه به اتمام برسانید.

•  بعضی از طرفداران این سری ها، براین باورند که او لوسیا روسو، دختر داریو روسو است که در اول بازی از او نام می برد. اما این با خاطرات داریو که میگوید:" همسر، دختر، مادرم .... تمام خانواده ی من کشته شده اند " مغایرت دارد.
[تصویر:  re-fan-logo.png]
بهترین انجمن در زمینه بازی Resident Evil
پاسخپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان